Opinie o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKET BUDOWLANY FORMAT w Zawiercie żabia 39

dobra rada do daga

radzę ci przyswoić wiedze z zakresu dobrego wychowania i nadrobić brak kultury.Ktoś wypisujący takie osczczerstwa na temat pracujących w tej firmie ludzi podkreśla jedynie swój niski pozimom intelektualny.

daga

radzę wszystkim klientom omijać to miejsce szerokim łukiem, pojęcie szacunku dla klienta to czysta abstrakcja, zupełny brak kompetencji ze strony [usunięte przez moderatora], jeśli chcesz coś tu kupić, to najpierw dobrze się ubezpiecz

HAHAHA

Widzę że [usunięte przez moderatora] sam siebie broni i czuwa nad każdym świeżym wpisem, żenada !!! po co to robić skoro i tak każdy zna prawdę, tylko wszyscy zastraszeni i boją się już odzywać bo nie wiadomo co kolejny dzień przyniesie...więc po co ryzykować . Ale jak to w życiu bywa ...oliwa zawsze sprawiedliwa choć nie rychliwa... Przyjdzie właściwy czas na właściwe rozliczenie.

obrażony

tylko ktoś kto nie pracuje w formacie mógłl coś takiego napisać albo ktoś bez honor , bo jak można (usunięte przez moderatora) na samego siebie ja lubie prace w formacie. może tylko niektórzy sa wredni ale cóż nie ma ludzi idealnych. a nasz szef(pan) jest super , a my (kram) spoko

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MARKET BUDOWLANY FORMAT.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
ANGEL

Korzystając z okazji ,że oto jestem na tej stronie pragnę złożyć życzenia zdrowych i pogodnych świąt bożego narodzenia dla wszystkich były i obecnych pracowników, tych pozytywnie zakręconych jak również tych pesymistów , którzy wiecznie narzekają i widzą wszystko w ,,czarnych barwach''.

pracownik format-u

dziękujemy ,że pamiętasz i miło wspominasz te lata spędzone w jednej firmie.Trzymaj się i powodzenia

Dezerter

Pozdrowienia dla całej ekipy z FORMAT-u czyli: 1. byłych Współpracowników z działu \"?\", 2. Kasjerek, 3. Pań z LOGISTYKI i INFORMACJI, 4. Pracowników magazynu (zwłaszcza tych od czarnej roboty ale pozostałych też), 5. Pracowników działów pozostałych czyli: Drzwi, Dekoracji, Metalowego, Elektrycznego, Salonu Łazienek, Budowlanki i Stolarzy, 6. Pracowników BIURA, 7. Tajnych Agentów, 8. Koleżanek ze SKLEPIKU, 9. Wózkowego razem z Likwidatorem wszelkich usterek w firmie, 10. oraz Ścisłego Zarządu.

IMCIO1

sprawiedliwy - 2012-07-30 13:58:32 Cisza na morzu, wicher dmie, za chwilę bałwan odezwie się. A tym bałwanem będzie ten, kto pierwszy odezwie sięPRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE I BYŁO OK. DAJCIE SOBIE SIANA BO ZNOWU POLECI NIEWINNA GŁOWA. POZDRAWIAM CAŁĄ EKIPE! p.

smerfny smerf

ja tez uwazam ze to wszystko wypisuja byli pracownicy bo w tych ludziach jest zlosci i nienawisci ze gdzies musza dac upust swoim emocjom wiec nie warto sie tym przejomwac

Do Józka

To chyba jasne ,że takie teksty wypisywać mogą jedynie byli pracownicy,obnażając przy tym swój poziom intelektualny.Tak więc drodgie koleżanki i drodzy koledzy pracujący w Formacie cieszmy się ,że takich osób nie ma już w naszym teamie bo zaniżliby strasznie poziom jaki wypracowaliśmy wspólnie

józek

fun - 2012-07-25 14:17:05 jakie to żałosne, jakie to głupie, jakie to infantylne....szok. Przecież wszyscy wiedzą że dobrzy pracownicy już dawno pracują w innych porządnych firmach a w formacie...no cóż. Ludzie z formatu sami na siebie jeden na drugiego donoszą, dołki pod sobą kopią oczerniają się nawzajem i zazdroszczą sobie. Uśmiechaja się szucznie jakby nigdy nic a później jadą po majtach...równo. nie ma się co dziwić że jeste jak jest i ktoś kto napisał że BYLE JAKA FIRMA ZATRUDNIA BYLE JAKICH PRACOWNIKÓW -miał rację.Zabawne co piszesz wyczuwam zazdrość w tym co piszesz ,że nie dane ci pracować we formacie

fun

risoh

[usunięte przez moderatora] Nie kumam po co taka spina, to że ta firma jest do bani to wie każdy i to jacy w większości ludzie tam pracują też większość wie, ja tylko sugeruję że jak już się robi porządek to po kolei a nie wybiurczy tych którzy mają honor i nie wchodzą w [usunięte przez moderatora]. Niestety najwyższy czas się obudzić i zrozumieć że na stołówce to każdy może być miły ale już obrabia ci tyłek. Ja bym tam z kirownikiem elektrycznego przy jednym stole nie siadł bo pewnie bym zwrócił to co zjadłem,[usunięte przez moderatora] I dobra rada: uważajcie na niego bo wcześniej czy później się przejedziecie na tym [usunięte przez moderatora]

stabilo

a ta czarna owca nie pracuje już w firmie , choć ma nadal silne powiązania z firmą . nie będę pisał jakie , bo każdy się od razu domyśli o kogo chodzi . tak więc , ta jak już nazywamy \\\" czarna owca \\\" przewineła się zarówno przez dział elektryczny , na którego to zresztą kierownika tak pluje . potem poniewierała się po dziale metalowym , gdzie też najwidoczniej sposób zarządzanie jej nie odpowiadał , bo na [usunięte przez moderatora] też narzeka . w naszej firmie jest prawie codziennie , tak więc dla każdego zainteresowanego jest łatwo identyfikowalna . pytanie zadać należy czy skoro tak bardzo narzeka na wszystkie działy , na wszystkich kierowników , na księgowość , nawet na naszego Panu Bogu winnego informatyka , czy właściwie skoro tyle osób jej nie odpowiada , sama jest supr ok. ciekawe właściwie , dlaczego dział budowlany został nietknięty ., skoro i stolarnię należało by spalić . może właśnie jest teraz z tym nietkniętym działem tak mocno związana , że zostawiła go w spokoju . my wiemy kim pan jest , posiadaczu czarnej pseudo-terenówki . tak więc licz się ze słowami i z tym co piszesz , bo w pewnym momencie za to co napisałeś , możesz zostać rozliczony . wtedy firemkę trza będzie sprzedać , by adwokatów popłacić . tak więc skoro już wiesz , że my wiemy , to daj już sobie spokój z tymi wypocinami . a pamiętaj , że wiele osób niedawno słyszało jak się po Formacie rozgadywałeś na pewne tematy , więc o świadków trudno nie będzie . miłych przemyśleń i wyciągania wniosków . szacun , normalni z Formatu .

magdalena

W życiu społeczności zawsze znajdzie sie czarna owca co kupcia we własne gniazdo.Po prostu należy ignorowac ignorantów i czekać kiedy sie wysypią.Dosyć już pomówień oszczerstw i kopania dołków.

WROZBA

[usunięte przez moderatora]WSZYSCY O KTOREYCH PISZESZ NIE DOSTALI WYPOWIEDZAENIA [usunięte przez moderatora]

parabola

[usunięte przez moderatora]no to dawaj opisz co robi nie tak kierownik działu elektrycznego metalowego drzwi inbformatyk ksiegowośc i jeszcze co tam było farby chyba.

kliklak

NIepotrzebnie się bulwersujecie, prawda niestety w oczy kole ale to nie znaczy że od razu trzeba się tak stroszyć. Przeciesz odpowiedzcie sobie sami kim jesteście w tej firmie...? większość z was nawwet nie potrafi powiedzieć jaki ma towar na dziale i do czego służy, jakie macie ceny i czy są ok czy nie, jeden przed drugim wchodzicie w tyłlek osobom które z was szydzą, po co pytam (?). Nie chodzi o to że nie jesteście doskonali tylko o to że wydaje się wam że jesteście !!! i nic do was nie trafia. Każdy z was patrzy tylko żeby wybiła godzina końca dnia pracy, ale wielce udajecie oddanych pracowników. Tak ja wcześniej ktoś pisał: wywalić kierownika działu elektrycznego bo to jest kłamliwy i [usunięte przez moderatora] Potem mocna wejść z butami do dziąłu księgowego a w natępnej kolejności \\\"informatyk\\\", potem na halę i dział po dziale selekcja !!! odświeżyć, pozbyć się pluskiew i może firma zacznie jeko tako funkcjonować. Metalowy -najpierw kierownik a potem przyjżeć sie pracy dziąłu, farby ogólnie ustawić ale załoga jest ok, drzwi - o boże...!!! lepiej nie pisać bo brakuje słów, alejka - to nie sklep z podpaskami tylko dział dekoracyjny droga \\\"szefowo\\\" od siedmiu boleści, panele oddać pod kierowanie na dział glazury, stolarnia - spalić, budowlanka - nie chce mi się gadać. I NIE UDAWAJCIE ŻE JEST INACZEJ, NIE CHCIAŁBYM MIEĆ TAKICH PRACOWNIKÓW. aHA I A\\\'PROPOS DZIAŁU KSIĘGOWEGO - NIE SŁYSZĄŁEM JESZCZE O KSIĘGOWYCH KTÓRZY KOŃCZĄ PRACĘ GDY WYBIJE ZEGAR DNIÓWKI. hahahhahahahahahahaahahahaah !!!

kliklak

Bądźcie choć za grosz obiektywni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sami wiecie, że jesteście niekoniecznie warci tyle na ile się wyceniacie... Prawda jest taka, że połowa z Was nie jest tyle warta na ile się wycenia, ale to nie mój problem. Chciałbym żeby was połowo zwolniono bo jesteście zakłamani.

a imie moje szczerość

Niosę wam jedno przesłanie Ci wszyscy którzy tu piszecie - byli pracownicy przestańcie wreszcie szkalować i oczerniać bo nie przysporzy wam splendoru napewno i nie pomoże odnieśieć spektakularnych sukcesów - a tym którzy tu pracują i wypisują bezpodstawne bzdury radzę z serca przestać //[usunięte przez moderatora] we własne gniazdo/// albo jeszcze lepiej zwolnić się i zapomnieć o firmie.Nikt przecież nikogo na siłe tu nie trzyma ! Albo jest sie drużyną i gra sie do jednej bramki mając jeden cel albo jest sie [usunięte przez moderatora] Dobrzeprzecież wiadomo ,że nikt nikogo z sidła tymi nędznymi bazgrołami nie wysadzi.Jak w każdej firmie i tu funkcjonuje odwieczne prawo które głosi starą jak świat prawde moralną: ///za błędy i przewinienia dostaje sie nagany lub zwolnienie a za dobrą prace jest sie wynagradzanym/om /// tak jest odwieczne prawo natury nikt i nic tego nie zmieni.Sentencja niech będzie taka: Na marmurowej płycie los wyrył odwieczne prawa dla ludzkości nic w życiu ponad przyjaźń w przyjaźni nic poza czar radości ! Pozdrawiam Wasza pewnie nie przez wszystkich lubiana ale koleżanka.

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET BUDOWLANY FORMAT - Zawiercie

• Jak się pracuje w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Zobacz opinie na temat firmy MARKET BUDOWLANY FORMAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARKET BUDOWLANY FORMAT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARKET BUDOWLANY FORMAT
1.9/5 Na podstawie 412 ocen.

MARKET BUDOWLANY FORMAT