Opinie o Baxter Manufaturing w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Baxter Manufaturing. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Baxter Manufaturing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baxter Manufaturing w Lublin

pilkarz1@wp.pl

OJ TAM OJ TAM

xyz

to ze pracowal tak długo to tylko dlatego ze dostawał szanse ze się zmieni ze więcej nie przyjdzie w takim stanie nie umial wykorzystać szansy i wyleciał a ten przypadek nieswiadczy ze w zakładzie toleruje się picie alkoholu i nie zmyślaj ddd

neutral

Daje ocenę neutralna. Firma jest podzielona na 2 światy, - biuro gdzie z braku realnych problemów ludzie tam sami je sobie tworzą ale zarobki b.dobre - produkcja gdzie jesteś nikim, praca nieciekawa, monotonna, słabo opłacana, dla ludzi bez ambicji. Ogólnie warunki pracy dosyć dobre, prawo pracy jest na ogół przestrzegane. Praca wiadomo nie jest lekka ale najgorsze jest sztuczne tworzenie problemów ,zła atmosfera powodowana przez osoby nie nadające się zupełnie do zarządzania ludźmi. Szczególnie dotyczy to kilku osób każdy dobrze wie o kogo chodzi. Jeżeli firma chce się rozwijać to musi te osoby wyeliminować bo z niewolnika nie ma pracownika.

Cała prawdziwa prawda.Tyle lat tam pracuje aż żal powiedzieć co się teraz w zakładzie dzieje.Tylu ludzi na zwolnieniach lekarskich i się nie dziwie a reszta pracuje za trzech.Ale bonus to taki za ten wkład w plan wykonany jak kot napłakał.Wstyd,za Jędrzejczaka to można się było pochwalić,że się w Baxterze pracuje,a teraz to się wożą drogimi służbowymi samochodami nawet w kadrach a tym z produkcji gdzie najciężej to ochłap czasami rzucą.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Super określenie stara gwardia z odpowiedniego działu wie o kogo chodzi pełne poparcie dla boba tak długo jak będą ją trzymać tak będzie źle (usunięte przez administratora) tylko musi trafić kosa na kamień i zaczną się kłopoty(usunięte przez administratora)

bob budowniczy

i oto chodzi pracy niema to ludzi traktują jak niwolnikow a wystarczyło by trochę zyczliwosci i zrozumieni a nie jak tepa dzida cos postanowi to tak ma być choć niema racji to jej musi być na wierzchu bo nieumi się przyznać do bledu

yyy

oj nie sciemniajcie, sprobujcie znalezc w Lublinie pracę na produkcji za wieksze pieniadze....

Praca ciężka ale da się do niej przyzwyczaić jak do wszystkiego zarobki tak jak mówicie mierne do tego brak możliwości dorobienia poprzez nadgodziny bo wszystko na zeszyt a później łaska z odebraniem tych godzin, a do tego wysokie oczekiwania tworzenie atmosfery wyścigu szczurów i obiecywanie czegoś na co nie ma szans jak wiadomo przykład płynie z góry i już sam kierownik wydziału produkcji patrząc się w twarz mówi co innego a robi co innego mistrzyni o której mowa wyżej sra jak (usunięte przez administratora) ma do tego gotowa sprzedać każdego łącznie ze swoją rodziną dla kariery dla wyrzyskich z kadry zarządzającej "pracownik wydziału produkcji" to narzędzie które jak się zużyje to wyrzuci się za bramę

ddd
@Tomek

(usunięte przez administratora) dziwny zakład!!! gdzie kierownik ?!!!

Potwierdzam praca ciężka, 3 zmianowa, w systemie ruchu ciągłym. Zarobki mizerne i mam na myśli pracowników fizycznych. Wykorzystywanie pracownika na max-a przy produkcji nastawionej na wynik i koszty są mniejsze. A do tego mamy kodeks pracy jaki mamy dla pracodawcy, rynek pracy mamy jaki mamy mało pracy, niskie zarobki w tym regionie Polski a pracodawca o tym wie i mówi pracownikowi ciesz się że w ogóle masz pracę. Na koniec w większości pracownicy co ciężko pracują nie piszą, nie mówią bo jak to zrobią jutro mogą już nie pracować.

pracownica

a z czego ty taka zadowolona na linii nie stoisz napewo bo jakbys popracowala 8 godzin na vaja lub na renalu to bys inaczej spiewala

Renata

w przeciwienstwie do wyzszych opinii nie zgadzam sie, firma w miare pewna, rozwiajaca sie z roku na rok, stabilna. Jak wszedzie mozna znalezc plusy i minusy...wszytko zalezy do czego sie odnosi i porownuje...a jak to w sieci bywa, zazwyczaj pisze sie o zlych rzeczach i pisza je niezadowleni, bo zadowoleni nie maja czasu na pisanie i szukanie opinii :)

xxx

potwierdzam praca ciezka zarobki slabe niepolecam tej firmy

bolek

zartowale wim wiem

widomo każdy kto tam pracuje wie okim mowa przecież nie o Juli

bolek

aktora mistrzyni bo tam sa 2

pracowałem w tej firmie niepolecam nikomu omijajcie z daleka robota ciezka jak w kopalni a placa bylejaka a jeszcze atmosfera stwarzana przez jedna z mistrzyn nie do zaakceptowania wiem ze nadal tam pracuje ze nikt się nia jeszcze nie zaja kobieta okropna ale mnie to już nie dotyczy tylko wspolczuje ludziom tam pracujacym

Zostaw merytoryczną opinię o Baxter Manufaturing - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baxter Manufaturing?

Kandydaci do pracy w Baxter Manufaturing napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baxter Manufaturing