Opinie o Baxter Manufaturing w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Baxter Manufaturing. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Baxter Manufaturing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baxter Manufaturing w Lublin

lala

oj tak, tak masz racje xyz

xyz

Teraz to przynajmniej pracuje się bezstresowo K.na L4 i od razu zrobiło się spokojnie każdy robi swoje bo pracować trzeba, a spokój w pracy to podstawa .Pozdrawiam i życzę jak najdłużej spokojnej pracy.

Ariadna

Sporo prania mozgu w osatnim czasie biurasy robia sobie i nam. Robota ciezka jak wszedzie ale stabilnie, robisz swoej 8h i do domu. Placa slaba jak wszedzie w tym regionie ale regularna. 4 brygadowka uciazliwa, ale da sie przezyc. Najwiekszy plus to fajni ludzie.

Wiewióra

Baxter ma dość dobry social. Jak na ten region pensja przyzwoita i zawsze na czas. Jak to w korporacji mają swoje widzimisię. Śmiech bierze jak mistrzowie, biurowcy etc., stoją ''pod tablicami'' i przechodzą pranie mózgów:P Praca na produkcji nie jest lekka, ale da się wytrzymać. Jak robisz swoje to nikt się raczej nie czepia. Najgorsza to ta 4-brygadówka, ale to już norma w większości zakładów pracy...

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Xenoxn

Pracowalem tam kiedys przez ponad 2 lata na produkcji. Wtedy wydalo mi sie ze jest źle i cieżko, ale po 3 zmianach pracy chetnie bym tam wrocil. Na produkcji jest czysto i cieplo, mistrzowie nie maja pojecia co robia ich ludzie wiec jest luz, zrobisz minimum a reszte czasu mozna na luzie przeczekac a jeszcze jak awaria jest to zupelny luzik. W biurasy maja luz, niektorzy to niecale 4 dni w tygodniu pracuja bo im tak wolno. Na duzy plus to ze placa na czas, nie sa to kokosy ale jak na ten region to i tak lepiej niz gdzie indziej.

superKODowiec

Robol będzie zawsze robolem i nic nie poradzimy będą chcieli to zostawią w robocie a będą chcieli to z takowej wywalą!!!!.....ZAJAŻONE!!!???

obserwator

ja tylko obserwuje ale czasami jakczytam opinie oogolnej ocenie firmy to mnie szlak trafia jak pięknie biuro mowi o kulturze o b.dobrych zarobkach dla fizoli dlaczego o swoich zarobkach, nagrodach, samochodach firmowych ,jak jezdrza taksowkmi a firma im zwraca wyskoki dodrogich knajp funduje firma w grudniujakie otrzymują premie tojest zycie a wy fizole się cieszycie ze macie prace nie spojrza w jakich brudach pracujemy bo sprzątaczki olewają ale kto ich sprawdzi wstyt

soduchlorek

ja jak tam pracowałem to waliłem w druta aż miło, a kasa bardzo duża tylko nie na produkcji, wystarcz jakiś pomysł, projekt itp. a tępe managery wtedy myślą ale nie podejmują żadnych decyzji bo się boją o stołki i tak leci te 8 godzin przed kompem, tylko ten internet troche za wolny a pranie mózgu jest jeszcze na korytarzu? Ogolnie jest ok ale tylko w biurze, no i mechaniki ne miały najgorzej gdyby nie ten ich manager z bujną czupryną którego nikt nie lubił

babka

posłuchajcie jest ciężko dba o siebie biuro ale my mamy lepiej bo sa umowy o prace a oni dwuletnie kontrakty niech lepiej się zajma czystosciaw zakładzie brudy aby sanepit naslac pani agnieszka b. powinna się zajac aldytem na czystość bo kible czarne szatnie i stolowka sprzątaczki aby obchody robia wstyd a widać golym okiem ale nas na produkcji to sprawdzają caly czas

ciekawa

przerabane jest biuro maluksus a my fizole zapieprzamy na nich nie spieszcie się tutaj

jack

zaskocze cie teraz. to nie dyrektor ma takie warunki, tylko pracownicy terenowi, przedstawiciele.

sąsiad

W świetle wyroku NSA w Warszawie (sygn. akt. I NS 255/82) firma ta jest samowolą budowlaną. To tylko dzięki koligacjom z urzędnikami z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego firma ta nie podlega rozbiórce. Ponadto, Baxter Manufacturing Sp. z o.o. odprowadza do UM Lublin śmiesznie niskie podatki za wieczyste użytkowanie 4 ha gruntu przy ul. Wojciechowskiej 42A, pomimo, że grunt ten nie należy do wydzielonej strefy ekonomicznej. Amerykańscy właściciele śmieją się do rozpuku, bo wiedzą, że Polacy pracują tutaj za mniejsze pieniądze, niż w ich kraju dostaje się jako zasiłek dla bezrobotnych. Miejmy nadzieję, że czas mówienia prawdy i rozliczeń zbliża się nieuchronnie.

oszukana

co wy wiecie o biurze dobre to było z samochodem za 150 tys. mało tego zmieniają co dwalata szkolenia imprezy robia w hotelach i w zajazdach nie mowiac o ich zarobkach za przyjmowanie gości fizole placa. p.dyr. Nawrocki jest spoko gorzej zglownym .p.agnieszka b. nie wiadomo jakie ma stanowisko i co należy do jej obowiazkow u niej ważne jest ze sobie wybiera kto zostaj a kto za brame nawet wcina się do firmy sprzatajacej brudasow trzyma wszędzie syf ale co tam nie ważne dużo jest biurowcow nie potrzebnych ich pensje podzielić na produkcyjnych mistrzow tez bym czesc wyrzucila (usunięte przez administratora) umieja ale tez grupa rzadzaca ktopracuje a kto za brame ciezka praca bez pochwal i zadowolenia wykorzystują ze ciężko o prace nie pchajcie się tam czesc

anna anna

Moja znajoma pracuje w baxter, ma samochód za 150 tyś i nienormowany czas pracy. 160 zł dziennej diety, pełny socjal i pakiet szkoleń, szkolenia za granicą. Wychodzi do pracy kiedy chce i wraca kiedy chce, nikt jej nie kontroluje. Żyć nie umierać. Nie znam drugiej takiej firmy, że nie trzeba pracować i można tyle ściemy walić.

xyz
@anna anna

To by się wszystko z opisem zgadzało , tyle że dyrektorem nie jest kobieta. Reszta opisu wypisz wymaluj dyrektor

monia
@anna anna

Cześć. Jestem zainteresowana pracą w firmie Baxter. Powiedz mi jak mogę tam się spróbować dostać . Będę wdzięczna za info napisz na e-maila: monikaf@o2.pl

wiki

Odpowiedz dla 34e - to że nie zdążyłeś aplikować to było najlepsze co mogło Ci się akurat przytrafić. Uwierz i ciesz się że nie wdepnąłeś w to (usunięte przez administratora)

glukoza

jesli chcecie cofac sie zamiast rozwijac to'baxter jest idealnym miejscem a mistrzowie ci w tym pomoga

gogo

Tragedia niepolecam ,traktuja ludzi jak bydlo

wiemtowiemtamto
@gogo

To prawda. Mam info z pierwszej ręki. Ze strony szefów widzę pełne zaufanie i wolną rękę w działaniu. Dla amnie praca, gdzie wychodzę w ciągu "dnia Pracy" do kosmetyczki, fryzjera czy ikei to marzenie. Widzę, że tylko raz w tygodniu trzeba pojechać gdzies dalej, szkolenia i konferencje. Zero stresu i planów sprzedażowych. Tylko lunche i obiady branżowe z lekarzami w najdroższych restauracjach w mieście. Wpisujesz w raport lunch z prof, który trwa 2-3 godz i dostajesz 5-10 tyś premii za realizację ilościowego planu "spotkań" w miesiącu. Tak jest w baxterze!

kaja

Bzdura. Kasa mała chociaż wyobrażenie firmy o poziomie płac wysokie. W baxterze nic ciekawego się nie robi. Ta firma jest słabo zarządzana. Niczego się tam nie nauczysz. Firma dobra jeśli chcesz nic nie zarobić i nic nie robić.

czarny

W biurze różnie, zależy pod kogo się trafi. Niestety firma toleruje działania mobbingowe. Jeśli źle trafisz, jedynym wyjściem jest odejść, bo nikt Ci nie pomoże.

Arek

Moja opinia ok. Na rynku jest dużo o wiele gorszych firm. Warunki też dobre. Wynagrodzenie satysfakcjonujące. Fajni ludzie. Ja polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Baxter Manufaturing - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baxter Manufaturing?

Kandydaci do pracy w Baxter Manufaturing napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baxter Manufaturing