Opinie o Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka w Poznań

MendA

stwierdzenie "dobrze sie pracowało" albo wprost przeciwnie w sumie nic nie mówi. dla jednych ideałem jest "robic, zeby sie nie narobić" inni odnajdują sie tylko w wysokostresowych sytuacjach. Do tego czynnik ludzki, charaktery i podejście. WOW na pewno nie doczeka sie laurki wlasnie od tych którzy szukają mozliwosci dostania kasy za nic. Trzeba sie w WOW napracować i wykazać - i bardzo dobrze! Przynajmniej ma sie w pełni świadomość za co sie kasę dostaje. polecam ludziom którzy wiedza czego chcą i sa gotowi to osiągnąć

kinga777

WOW ma u mnie spory plus za dobre podejście (w sensie: zdroworozsądkowe) do pracownika i wykonywanej przez niego pracy. Prace dla WOW wspominam dobrze

nowiknow

może długo tam nie pracowałem (przeprowadzka) ale było dobrze, wiec polecam

kriss

Pracowałem u nich w 2009r, jak jeszcze byli na (usunięte przez administratora) atmosfera rewelacja! No i zarobki godne i na czas. Tylko te wieczorne wyjazdy i powroty...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
madziara

ja w wow pracuje i nie narzekam. mila odmiana po mojej poprzedniej pracy :)

niunia

po przepracowanych dla wow 2 latach i kliku kolejnych w innych firmach o podobnym profilu mogę jedynie stwierdzić, ze były to na prawde dobry czas

KolorNocy_123

Jak dla mnie praca była OK. Pozostaje jedynie żałować, że nie udało mi się tego tematu dłużej pociągnąć

ursynow

Ja tam pracowalem. Kasa byla niezla, nawet bardzo. Pewno gdyby nie ogolne zawirowania jeszcze dla nich bym robil.

Fiszka

A ja tam zaluje pracy w WOW... Zaluje, ze juz tam nie pracuje. Takiego spokoju i komfortu pracy naprawde juz nigdzie pozniej nie mialam. Wiec zastanawiajacym sie nad praca tam, polecam podjecie tematu

stone_1890

anonim - 2013-08-28 21:50:48 a jakie dodatki do pensyjek jakis socjal jest zapomogi jakies bony sodexho na swieta czy paczki chociaz jest cos takiego pozdrawiam... ke? ze niby to takie typowe dla firm w tym kraju? W WOW zarobki byly (i byc moze sa nadal) na tle ciekawe, że raczej o paczkach i innych takich nikt nie myslal. Ogolnie firma (komfort roboty, atmosfera ogolna) na taką solidną 5tke

rysiek

jest lato to jest za cieplo, zima to za zimno - typowo polskie... jak juz pisano - wow to firma jak firma. ludzie sie zmieniaja, warunki sie zmieniaja itp, itd. wiec chyba ciezko napsiac jednoznacznie (usunięte przez administratora) dla mnie wow to byl czas ciezkiej ale dobrze oplacanej pracy, w pozytywnej atmosferze. tyle.

blondi_s80xx

nie wiem skad te wszystkie narzekania. wow daje rade i w sprawach finansowych i ogolnie jezeli idzie o atmosfere i warunki. przestancie narzekac i bierzcie sie do roboty - taka moja mala rada

&kulka

warunki finansowe są w miarę ok - oczywiście to robota prowizyjna wiec nie zawsze się wychodzi na swoje w stopniu w jakim by się chciało. ale firma w sensie atmosfera dobra więc mozna tam ze spokojem sobie popracować

kittyH

W WOW pracowałam jaki tam czas temu i raczej czas to nie był stracony. Może nie do końca było tak jak być miało ale od tego czasu zdarzało mi sie pracować w naprawdę dużo gorszych firmach. Wiec ogólnie dla WOW plus

ww

W sumie to nie wiem czy mogę WOW polecić bo jak ktoś lubi nic nie robić i jeszcze za to kasę dostawać to na pewno nie jest miejsce dla niego. Ale jeżeli lubisz aktywność i wysiłek tobie nie obcy to... :)

univitedking

pomimo, że z WOW rozstałam sie bez większego żalu ciężko byłoby na nich wieszać psy. może idealnie nie było ale generalnie od strony formalnej firma działa bez zarzutu - a to juz coś:)

kikiX

do tej pory pracowałam w kliku firmach jako sprzedawca i warunki finansowe były różne. to co mi tutaj zaproponowali (zaczynam parce za jakiś czas) może nie powala ale całą resztą nadrabiają - się zobaczy, póki co czekam na rozpoczęcie.

hpph

no właśnie - ktoś może coś o zarobkach powiedzieć? mój znajomy tam pracował ale jakoś tej informacji nie mogę wyciągnąć, a w sumie jedyne co mówi to to, że praca ok. zakładam zatem ze skoro ok to i pieniadze w miarę konkretne.

imsosorry

monster77 - 2013-01-28 17:46:41 Dużo ludzi pracuje "za efekt" i jakoś sobie radzą - jest efekt, są pieniądze; nie ma efektu, nie ma pieniędzy - tak jest ze zleceniami, dziełem, czy usługami B2B. Niektórzy sobie chwalą ten system pracy, inni wolą wylewać swoje żale w necie.no owszem, coś jest na rzeczy tylko najbardziej wkurzające jest to, że nierzadko brak efektów poprzedzony jest ciężką i uczciwą pracą. owszem wow nie dało mi zbyt wielu powodów do narzekań ale mimo wszytko sprzedaż top ciężki kawałek chleba

univited

w wow zaczynałem bez konkretnego, kierunkowego doświadczenia, było jedynie przekonanie, że "dam radę". dość szybko się okazało, że to nie do końca wystarcza ale o dziwo było mocne wsparcie ze strony nie tylko innych sprzedawców ale i nawet szefostwa więc koniec końców czasu tam spędzonego raczej źle nie wspominam.

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka - Poznań

Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.
  • MALINOWA 2
    62-025 Poznań