Opinie o Firma Denix Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma Denix Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Denix Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Denix Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Fe

Zero... zero perspektyw na podwyżkę, zero szans na rozwój, zero komunikacji między pracownikami i pracodawcami. Za to mnóstwo toksyczności, zaniżania samooceny, chamskiego i niesprawiedliwego traktowania propagowanego zwłaszcza przez samych kierowników. Przyjmują, zwalniają... Oferty pracy tej firmy to (usunięte przez administratora) w sreberku. Zero gwiazdek. Pozdrawiam

@Fe

Może dlatego blokują, bo może struktura firmy jest płaska i nie ma jak awansować pracownika. Ale skoro przerzucają do innego działu za te same pieniądze to obstawiam, że większość ma podobne wynagrodzenie, mógłbyś przybliżyć w takim razie widełki płacowe u nich w firmie?

Xx

Ta firma to jedna wielka ściema. Jedynie z czym tam się spotkasz to poniżenie, brakiem kultury. Szkoda czasu. Idąc tam do pracy, czytałam opinie ale chciałam sprobować. Wszystkie opinie zgadzają się w 100 %. Jest nawet gorzej. Firma dla typowych "małolatów", którzy się nie odezwą, dostaniesz umowę zlecenie i nie licz że później otrzymasz umowę o pracę, studenci do 26 roku życia wiadomo bo taniej. Taki typowy Januszek biznesu, gdzie jak wchodzi, to widać od razu, że słoma z butów wystaje. Człowiek bez kultury i kompetencji. Nie mówiąc już o osobach na szczeblu kierownik, które nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Już przed rozmowa kwalifikacyjną i dniami próbnymi wiedzą kto będzie zatrudniony. Idziesz do pracy, podpisujesz umowę, po czym zwalniają z dnia na dzień pomimo dobrze wykonywanych obiawiazkow. Jaki jest powód? Żadnego, po prostu szef nie miał humoru od rana, był po jakiejś grubej imprezie. Pewnie go jeszcze trzymało, dlatego na poprawę humoru postanowił kogoś zwolnić. Tłumaczenie żenujące. Poziom firmy zerowy. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Przy CV nie warto się wysilać, tam i tak nikt ich nie czyta.

Firma Denix Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Dzierżoniów. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

@L

Dlaczego zarobki to żenada? Jesteś w stanie podać widełki wynagrodzenia? Co to znaczy, że atmosfera jest jak w szkole? Daj znać.

Asia Nowy wpis

Co tam aktualnie można robić mając doświadczenie w e-commerce? Była raz taka oferta dla zakupowca, uważam, że siedem-osiem tysia po dwóch latach nawet nadal jest okej. Może coś wiecie, jakiś nabór dla specjalisty?

Tomek Nowy wpis

Jedno słowo na temat firmy penix denix????... DZiADOSTWO

To 15- 20 tys podane w ogłoszeniu Główna księgowa to jest jeżeli przyjmę się na B2B czy na umowie o pracę? Bo niestety nie napisali dokładnie, która kwota dotyczy której umowy, a to dla mnie ważne jednak. Preferowałabym umowę o pracę mimo wszystko.

Witam serdecznie, pojawiła się oferta pracy dla samodzielnej księgowej z dość przystępnymi zarobkami 8 000–12 000 zł. Czy te widełki są realne do osiągnięcia (bardziej chodzi mi o ich górną granicę). Nie wiem co mysleć, bo pojawia się tutaj temat najniższej krajowej. Sen z powiem spędza mi to co piszecie o atmosferze, ale nikt nie podaje o co dokładnie chodzi. Nie zrozumcie mnie źle, ale to trochę dziwne. Gdyby coś faktycznie było takiego na rzeczy, chyba mielibyście więcej do powiedzenia?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Dyrektor zarządzający w firmie Firma Denix Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie Polecam marnować psychiki

Czyli rozumiem, że coś z atmosferą jest nie tak? Jesteś w stanie to jakoś rozwinąć? Można chociaż liczyć na uczciwe zarobki? Możesz podać widełki, ile tak mniej więcej zarabia się w tym miejscu? Jestem w trakcie poszukiwań pracy...

L

To firma sprzedająca produkty o znacznie gorszej jakości niż jak opisywana na aukcjach. Zarobki, to żenada. Szefostwo zmusza pracowników, do podawania nie prawdziwych informacji poszkodowanym kupującym. Atmosfera jak w szkole...

@L

Firma poszukuje kierownika działu sprzedaży. Czytam, że firma oczekuje od kandydata dyspozycyjności. Wiem, że na pewno od poniedziałku do piątku, bez weekendów. Ale w jakich godzinach? ;) Co należy zrobić, aby móc zarobić górną granicę widełek? Są jakieś konkretne wytyczne? ;) Poinformujcie, bo zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce.

Zawiedziona

Obsługa klienta Atmosfera chora coś ala parodia korpo, z tym że tu z korpo to tylko fałszywość ludzi kierowniczka ok miła około 30stki ma swoje odchylenia ale to pikuś za to druga jej zastępca co wiecznie najmądrzejsza po dwudziestce bez ambicji a pusta i fałszywa o kilka miesięcy za długo tam spędziłam i odradzam myśląc że po szkole zdobędę fajne doświadczenie to mam niesmak a doświadczenia brak

Laura
@Zawiedziona

Kierowniczka wyglądała na ok. 30 lat, ale jest???? sporo młodsza, co widać po zachowaniu. Pomyliły pracę ze szkołą. Wieczne odgadywanie innych pracowników, spiski intrygi.

Od czego zależy stawka dyrektora zarządzającego? W ogłoszeniu giga różnica stawek, przedział 8-17 tys brutto. To ogromna różnica przecież. Jakoś indywidualnie to jest ustalane, kto ile zarobi? Na jakiej zasadzie to działa? Nie wiadomo, czego się spodziewać w ogóle

Czy ktoś wesprze w opisie aktualnego naboru na stanowisko kierownik działu sprzedaży? Co się stało z obecnym kierownikiem? Jaki był, jakie miał wymagania, jak zarządzał. Jak wygląda stosunek przełożonych do kierownika? Jakie ten kierownik ma kompetencje?

Poszukują głównej księgowej. Są tu ludzie którzy pracują na biurach? Możecie mi napisać jak wyglada atmosfera? na pracuj wypisali wymagania, ale nie ma info o tym co firma ma w zamian. Ktoś się orientuje czy można liczyć na uop na nieokreślony? Zdarzają się nadgodziny czy raczej nie? Domyślam się ze praca od poniedziałku do piątku tak?

Marzena

Firma, która wzięła pieniądze za zamówienie, a w paczce była tylko część produktów. Nie odpisuje na prośby o dosłanie brakujących artykułów lub zwrot pieniędzy.

Denix

Chemia niemiecka rozlewana w Polsce i sprzedawana jako niemiecka. Etyka wydrukowana pod wzór niemieckiej. Certyfikaty ? Brak. To jest rzetelna firma? Czy co to w ogóle jest? Nie dajcie się nabrać na zdjęcia pościeli wystawionych na allegro skandynawski dom, czy stronie b2b - to tak nie wygląda. (usunięte przez administratora) tylko ludzi.

Xx

Nie polecam pracy w tej firmie. Zero szacunku do pracownika, złe warunki pracy. Można powiedzieć jeden WIELKI (usunięte przez administratora) Atmosfera grobowa a liderzy zmian jakby mogli to kierownikom weszliby beż wazeliny nie powiem gdzie. Żeby cokolwiek załatwić z kierownikiem to był ogromny problem. NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI NIE POLECIŁBYM TAM PRACY.

X

Jakie widełki? Nie znacie najniższej krajowej? Googlajcie sobie, denix to żart! Chcesz się dogadać z kierownikiem to się zatrudnij i sprawdź. Te komentarze nie są z palca wyssane

@Fe

Żadnego rozwoju? Nie ma szkoleń albo możliwości nauczenia się czegoś nowego? Kierownicy to blokują zamiast wspierać? Może boją się o swoje stołki. Każdemu tak podcinają skrzydła?

@Wojciech

Blokują możliwość rozwoju, chyba, że ktoś za rozwój uznaje przejście z jednego działu na drugi za te same pieniądze, w ramach zastąpienia nieobecnego pracownika. Jeśli chodzi o zwiększenie płacy to perspektyw brak, a wsparcie kierownika to abstrakcja. Teksty do pracowników też na takim poziomie, że ciężko stwierdzić, kto tam tak na prawdę jest kierownikiem. Wszyscy wydają polecenia, ale w sytuacji problemowej brak kompetencji do wzięcia odpowiedzialności za rozwiązanie problemu, za to odsyłanie do każdego "kierownika" po kolei. Kabaret na żywo. Czy boją się o stołki? Raczej nie, nikomu się nie poskarżysz, bo dostęp do szefa firmy też odcinają. Ale najlepsze są kłamstwa! Idzie się uśmiać, jak się konfrontuje z tym co innym sprzedali.

@Fe

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Firma Denix Sp. z o.o.?

Olga

A od kiedy tak właśnie jest? Bo chyba nie od założenia firmy?

Wojtek

Atmosfera fatalna. Ludzie zajmują się plotkowaniem zamiast pracą. Są toksyczni i wredni. Nie polecam

Justyna
@Wojtek

I to wszystko nadal za najniższą krajową? Tak tu wszyscy piszą jak jest źle i że ludzie odchodzą, a nowych ogłoszeń w firmie brak. To jak to jest, nie potrzebują nikogo na miejsce tych osób? Czy źle szukam?;p

Wcale nie ja
@Justyna

Nie da się znaleźć ogłoszeń bo widnieją pod generycznym "Stanowisko - 'specjalista'(pożal się boże) od sprzedaży" itp. na olx, bez podania miejsca pracy. Te, jak i inne triki popełniane przez tę firmę przez widzi-mi-się szefa są na porządku dziennym. Warto wspomnieć, że to nie jest niestety jakiś ewenement na rynku pracy w małych firmach na "(usunięte przez administratora)". Chociaż sam się na tym przejechałem, bo poszedłem tam z braku laku i desperacji bo ciężko było dla mnie o coś w okolicy. I właśnie większość młodych się na to, niestety, nabiera. A firmy tak postępują bo system w naszym kraju prowokuje wręcz do kombinowania, żeby mieć jakiś zysk. (odwalaj jakąś szopkę to dostaniesz dotację, i potem każdy kombinuje bo dajo) No i janusze biznesu są tak "wychowywani" przez lata. Co prawda, nie tłumaczy to takiego postępowania. Po prostu, stare 'dobre' - szary człowiek obrywa. Ciężko w tym kraju jest coś osiągnąć bez znajomości.

XYZ

Nie polecam !!! (usunięte przez administratora) na pieniądze ! Ludzie są tam straszni Nie wiem jak można prowadzić coś takiego a tym bardziej tam pracować Po okresie świątecznym większość osób do zwolnienia nawet osoby które pracowały po kilka miesięcy czyli najdłużej HAHAHAHA ???????? lider jak i jego paniusia bez komentarza …

@XYZ

Czemu do zwolnienia? Za mało jest pracy i zamówień że redukują kadrę? Dużo osób poleciało?

Wcale nie ja

Tak jak sama nazwa wskazuje, zwykły januszex. Szef nie ma pojęcia jak działają poszczególne stanowiska, liczą się tylko cyferki. Wymagania z kosmosu, co chwile bezwzględnie podwyższane norm. "Kierownictwo" któremu trzeba się podlizywać (a większość w biurze to kobiety, także jest specyficznie) kompletnie nie da się dojść do konkluzji w sprawie optymalizacji pracy. (by dostosować warunki do wymagań szefa). Także finalnie, pracownik na najniższym stanowisku dostaje po łapach. Nawet na kierowniczkę nie można nikomu naskarżyć, za brak kompetencji na to stanowisko, bo wszystkie co dłużej robią to "psiapsióły" więc i tak na fajce wszystkich obgadują za plecami. Można się tam tylko psychicznie dobić, a najniższa krajowa nie jest tego warta. (terapie są drogie) Człowiek przyszedł zmotywowany do pracy, do zbierania doświadczenia, a zastał dziecinadę jak w szkole. Anegdota: pracujemy, mamy wyjątkowo dużo pracy, wszyscy na dziale skupieni, cisza. Nagle z działu obok, przychodzi koleżanka (pracuje też tam) naszej kierowniczki od nas, z telefonem w ręce i pokazuje filmik ze swoją córką, z pełną głośnością, która się wydziera. Ale kiedy chcesz mieć muzykę na słuchawce, żeby się skupić, to nie, bo to zniewaga, nawet jeśli bardzo rzadko praca na twoim stanowisku wymaga rozmowy z innymi. Co prawda, możesz dostać pozwolenie, ale jak cię nie lubią to będą krzywo patrzeć i robić z tego haka na ciebie... Zarządzanie okropne. Rozkład obowiązków padaka. Jak zrobisz coś ekstra to potem musisz to robił cały czas (jeśli wykonujesz to dobrze, chociaż to nie twoje zajęcie). Kontakt pomiędzy biurem, a magazynem jest fatalny. A może od tego zależeć twój wynik pracy, ale no nic nie zrobisz bo kierowniczka beton, udaje że nic nie może. Brak lokalnego informatyka, przez co chłopak = informatyk. (za darmo) Oczywiście to są osobne przypadki, i niby nikt nie zmusza, ale nic z tym nie zrobisz bo sprzeciw kończy się ujemnym "social creditem" i nikt cie nie będzie szanował. Mimo iż współpracownicy z działu trafili mi się w porządku, to nie ma co się przyzwyczajać bo może i jest tam "młody zespół" ale "dynamiczny" tylko ze względu na to że co chwile się zmienia. Byłem świadkiem jak jednej osobie tylko przedłużali umowę zlecenie, trzy razy. Czyli teoretycznie 3 razy ktoś pracowałem przez okres próbny. I w międzyczasie nie mogła pójść na zwolnienie z powodu covida i pracowała chora. Brak klimatyzacji, w lecie i każde ciepłe dni, masakra. Naprawdę można zemdleć. (ale szef u siebie w gabinecie ma dla siebie jeden duży wiatrak, reszta ma 1-2 na pomieszczenie gdzie pracuje do 6 osób...) Tak było przynajmniej w 2021. O podwyżkach zapomnij. Nawet jeśli robisz za kilka osób, to premii nie dostaniesz.

Sad but true
@Wcale nie ja

Biorąc pod uwagę jakość oferowanych produktów proponuję zmianę nazwy firmy zamiast Skandynawski dom - Kurna Chata.

Podejście i szacunek do pracownika na poziomie zerowym. Szukają pracowników "na stałe" po czym zwalniają bez żadnych powodów. Radzę omijać szerokim łukiem.

@były pracownik

A czy można coś więcej wiedzieć bo zadzwonili z ofertą rozmowy kwalifikacyjnej. I chciałabym wiedzieć jak to tam jest z tą umową zlecenie.

@były pracownik

Masz racje mnie tak potraktowano w czoraj .po rocznym zatrudnieniu przychodzę na swoją zmianę i kierownictwo oświadcza mi ze zostałem zwolniony tylko dlatego aby niefachowo normalnej umowy o prace .Następny opracuje odpukiwali nie upomni się o normalne zatrudnienie

były
@Andrzej

Z tego co wiem to jak ktoś po prostu nie odpowiada im to do widzenia, ale szczerze? Jakbym budował firmę to tez bym wolał dobrych pracowników a nie byle pracownik - nie sprawdzi się, pracuje np. za wolno, przykro mi, ale to nie to. Pan po roku musiał popełnić jakiś błąd ;)

Magdalena
@Andrzej

Ale tak Ci powiedzieli, że zwalniają, żeby nie dać normalnej umowy o pracę, czy to Twoja interpretacja, a powód podali inny... Chyba autokorekta Ci się uruchomiała i ciężko zrozumieć posta.

@były

A mnie się wydaje, że pracodawca już wcześniej by zauważył. że pracownik popełnia błędy i się nie nadaje, a nie dopiero po roku wyskakuje ze zwolnieniem. Musiało chodzić o coś innego.

Oli
@były pracownik

Zwalniają z dnia na dzień

@Oli

Serio dalej po tylu miesiącach od dyskusji w tym wątku wciąż się nic nie zmieniło? Ciebie teraz też zwolnili z dnia na dzień czy piszesz o swoich doświadczeniach sprzed paru miesięcy tutaj? Chociaż wypłacili Tobie jakieś zadośćuczynienie czy serio w tej firmie o tym można tylko pomarzyć?

Oli
@Olga

Można tylko pomarzyć na początku roku zwolnili bardzo dużo osób nawet pracowników którzy pracowali po 2 lata Tylko dlatego żeby nie dać umowy na stałe

@Oli

Ale co dokładnie wnosi ten brak umów na stałe? Jest im tak wygodniej?

@były pracownik

Dokładnie zgadzam w 100%, Przede wszystkim nie szanuja pracowników którzy są lojalni wobec nich, którzy starali się dobrze wykonywać pracę, którzy zostawali po godzinach na ich każde zawołanie, Którzy starali się jak najmniej korzystać z L4,mino że warunki zimą w magazynie były beznadziejne. Wymagają od pracowników uczciwości i lojalności a sami nie są w porządku, przeprowadzają komiczne rozmowy czy chcemy pracować, obiecują przedłużenie umowy a z dnia na dzień dziękują, parodia. Ta Firma to wieka pomyłka zwłaszcza dla tych co traktują pracę poważnie , nie wiedza co to znaczy szacunek i lojalność. Najbardziej są mile widziane osoby które donoszą i podlizują sie!!!! Omijajcie tą firmę wielkim łukiem!!!!!!

Wojciech

Czyli nie przedłużają umowy jak przychodzi na to czas? Wiesz czym jest to spowodowane? Na to miejsce przyjmują nowe osoby czy po prostu całkiem likwidują stanowiska?

Milena

Nie polecam! Chyba, że komuś odpowiada praca w warunkach, gdzie kontakty zwisają ze ścian, a w biurach jest znacznie niższa temperatura niż dopuszczalna. Pracodawca nie przestrzega zasad BHP. Firma prowadzona przez ludzi, którzy nie mają wstydu, ani pojęcia o prowadzeniu biznesu. Pracownik, jest zmuszany do udzielania fałszywych informacji poszkodowanym klientom. Dostajesz umowę, szkoda tylko, że pracodawca nie zgłasza zatrudnienia do Zusu. Brak porozumienia między pracownikami, jest drugim problemem, gdyż osoby tam zatrudnione wolą spędzać czas na plotkowaniu, obgadywaniu, knuciu intryg, etc. Gorzej niż w podstawówce... Wynagrodzenie w wysokości najniższej krajowej, preferowana umowa ze strony pracodawcy, to umowa zlecenie. Radzę omijać "firmę" szerokim łukiem, jako potencjalny pracownik i jako klient. Nie pozdrawiam ;)

Agnieszka
@Milena

Rozumiem, że tam pracowałaś? Problemy techniczne nie są zgłaszane przełożonym? Preferowana jest umowa zlecenie, to nikt tu nie pracuje na UOP?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Denix Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Firma Denix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Denix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Denix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Denix Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 25 ocen.

Firma Denix Sp. z o.o.