Opinie o Firma Denix Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma Denix Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Denix Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Denix Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Grzegorz

Firma denix to firma , która nie wysyła towaru zgodnego z zamowieniem. Nie można zareklamować gdyż nie odbierają telefonów. NI POLECAM TEJ FIRMY, bo naraża na STRATY !!!

@Grzegorz

Jeśli to prawda z tą całą reklamacją to chyba UOKiK byłby pomocny?

Dominika
@Grzegorz

I jak tam po czasie? Próbowałeś jeszcze reklamować towar czy odpuściłeś?

R.M

Nie polecam podejmować współpracy z tą Firmą. Kręcą z umowami o pracę. Po paru tygodniach od rozpoczęcia pracy podkładają pod nos umowę do podpisania. W umowie nic się nie zgadza : -stanowisko -stawka na umowie inna niż była ustalana na rozmowie kwalifikacyjnej umowy nie podpisuję, proszę o poprawienie umowy Za kilka dni dostaję do podpisu kolejną umowę niby poprawioną , niestety nie . Umowa w niezmienionej postaci, kolejny raz nie podpisuję i informuję że jeżeli nie dostanę umowy zgodnej z tym co było ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej zgłoszę sprawę do Inspekcji Pracy. Po kilku godzinach otrzymuję do podpisu umową w 100 % zgodną , oczywiście podpisuję . Po powrocie do domu otrzymuję informację telefoniczną z w/w firmy że od następnego dnia już nie pracuję. Z innych ciekawych informacji : Wypłacają pieniądze za nadgodziny pod stołem do ręki, to samo tyczy się wypłat niektórych nowych pracowników pracujących bez podpisanej umowy. Firma obiecuje super stawki godzinowe ludzie przyjmują się do pracy potem firma zwleka z umowami kilka tygodni , przychodzi dzień wypłaty i co ?? Taki pracownik zamiast dostać wypłatę zgodnie z tym co było mówione na rozmowie o pracę otrzymuje wynagrodzenie z najniższej krajowej. NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hanna
@R.M

Czy pracodawca wyjaśnił, czym spowodowany jest tak długi okres oczekiwania na umowy? Rozumiem, że już od początku Denix oferuje zatrudnienie na umowę o pracę, czy może jest to zlecenie?

@Hanna

Nadgodziny są na konto ;)

Aleksander
@:)

A jak z zarobkami to wygląda, ile dają tu na start? Powiesz mi coś na ten temat? Wiesz po jakim czasie można dostać podwyżkę?

x
@Aleksander

Minimalna na początek, ale na umowie o prace są dodatki, ja dobrze wspominam tam swój czas, kazda firma ma swoje za uszami, a tragedii nie było ;)

R.M
@:)

Chyba na konto w kieszeni spodni :) Byłem widziałem jak się to odbywa . Lewizna totalna.

@R.M

To chyba dawno byłeś :)

@:)

Czyli jak to teraz jest w końcu?

@Olga

Wszystko na konto, zero gotówek

Czy rozmowa rekrutacyjna w Firma Denix Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Ak

Żeby jeszcze „kierownictwo” znało język obcy haha Na magazynie co drugie słowo to (usunięte przez administratora)

Maja
@Ak

Jak rozumiem po Twojej opinii rozmowy odbywają się po polsku ale o tym magazynie co piszesz to chyba nie mówisz o kadrze zarządzającej tylko o pracownikach? Czy się mylę? :)

@Maja

Pisze o pracownikach którzy prowadzą rozmowe czyli o kierownikach Polskiego dobrze nie znają co dopiero język obcy ;D

@AK

A może właśnie dlatego z polskim mają trudności, bo w innych rozmawiają, tego nie wiesz. ;p A co masz tych ludzi za tak bardzo niewykształconych? :/

@Olga

Nie wydaje mi się żeby rozmawiali w innych :D No rozumu tam brak jak i kierownicy tak i liderzy

@AK

A to aż do takiego stopnia? A jakie kompetencje byś tym kierownikom i liderom tak szczerze przypisał? Bo coś tam muszą umieć jednak skoro na takich stanowiskach są? ;p

@Olga

Jakie? Żadne. Spóźnienie się do pracy pare razy w miesiącu jak na kierownika to nie wypada :D taki przykład daje pracownika

@AK

No dobra raz na bank się może zdarzyć no ale jak to cyklicznie to trochę słabo.xd A pracownik jak się spóźni to jak reagują? ;p

Ola

Śmieszna wypłata na konto Paski które są rozpisane tak żeby pracownik nic nie zrozumiał żeby mogli urwać z 300zl Kadry pracowników maja głęboko nie można się dodzwonić o rozwiązaniu problemu już nie wspomnę Magazyn na Biskupa 5 to jakaś paranoja nikt nie przestrzega BHP nawet nie wiedza co to jest Traktowanie pracownika na poziomie zerowym Denix na ulicy strażackiej to jakaś kpina Ogolnie omijać szerokim łukiem

CC
@Ola

Dlaczego ocena firmy jest zawyżona o zgrozo 2 gwiazdki!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Dyrektor zarządzający w firmie Firma Denix Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
XYZ

Badziewie pościel twarda prześwitująca popisane opakowanie brak kontaktu z allegrowiczem NIE POLECAM !!’

Jak szefostwo w Firma Denix Sp. z o.o. traktuje ludzi?

cc

przedmiotowo

@cc

I mimo wszystko wciąż tu pracujesz? Dlaczego?

Lili

Nie polecam Omijać szerokim łukiem Nigdy nie pracowałam w takiej zakłamanej firmie ! Brak szacunku do pracownika ze strony liderów Żeby być dobrze traktowanym trzeba się podlizywać Na hali zimno

CC
@Lili

Zimno na hali to pogonić ciecia z haluksami niech napali.

Prawdziwy lider to taki który prowadzi cały zespół i potrafi doradzić a nie taki któremu trzeba się podlizywać, żeby zyskać jakąkolwiek uwagę... Ale ciekawi mnie ta kwestia zwolnień z dnia na dzień...Czy wszyscy są zatrudniani na umowę zlecenie, bez żadnego okresu wypowiedzenia?

Zainteresowana
@Karolina

W tej firmie nie ma liderów!

@Zainteresowana

Piszesz, że nie ma bo chodzi o ten brak szacunku wobec pracowników? Czy coś innego masz na myśli?

Zainteresowana
@Olga

Broda nie czyni mędrcem. Kamizelka - liderem.

@Zainteresowana

Pięknie to ujęłaś tak szczerze. Dobry były z tego "diss" w trakcie odchodzenia z roboty, żeby tak przy wszystkich do jakiegoś nieprzyjemnego lidera powiedzieć. ;p A ile tutaj takich osób w kamizelkach aktualnie jest?

Martyna
@Karolina

Na umowie zlecenie nie ma okresu wypowiedzenia Po umowie zlecenie (3 miesiące) można dostać kolejna na 3 miesiące albo umowę na 3 miesiące gdzie na umowie o prace okres wypowiedzenia wynosi 2tygodnie

Szef wszystkich szefów

Ta firma to jedna wielka pomyłka zaczynajac od śmieciowych produktów jakie proponuje, aż po strukturę firmy. Na rozmowie o prace będą Ci nakładać makaron na uszy jak to u nich dobrze, natomiast później okazuje się, że to wszystko było kłamstwem. Szef to typowa (usunięte przez administratora) który myśli o tym jak wyzyskać na pracownikach, a sam nic od siebie nie da, bo nic nie potrafi. Prędzej czy później ta firma padnie, a ta (usunięte przez administratora) nauczy się wtedy, że mógł szanować dobrych pracowników, a nie bawić się w system rotacyjny za najniższa krajowa. Reasumując, jeśli nie szkoda Ci czasu i masz jakiekolwiek ambicje to lepiej omijaj tą firmę szerokim łukiem, bo tam i tak podwyżki nie dostaniesz, a jedynie nowe obowiązki, które nie maja się nijak do pełnionego stanowiska.

Pracownik Malwinka

Jeśli ktoś chce leżeć to i zle opinie ,pracowałam przez dwa lata i zal było doprowadzić do zwolnienia, szefostwo w 100 do dogadania ,jedna z najlepszych prac jakie miałam,mogą szefowie (usunięte przez administratora) ale potrafia zrozumieć problem pracownika.

@Pracownik Malwinka

No popatrz właśnie ja mam takie mieszane uczucia co do opinii, bo ktoś napisze tak, ktoś inaczej i potem już nic człowiek nie wie. Czyli skoro Ty dwa lata robiłaś to ani razu nie sugerowali Ci wtedy jakiegoś zwolnienia i tylko pod koniec taka decyzja wyszła?

Claudio
@Pracownik Malwinka

Dwa lata pracy za najniższą krajową bez jakiegokolwiek socjalu w tej pseudo firmie? To nawet nie jest żałosne.

@Claudio

Ale uważasz jej postawę za żałosne, że tak długo w tyk tkwiła czy oceniasz stosunek firmy do pracownika? A może obydwie opcje?

KK
@Pracownik Malwinka

Przejawiasz typowe objawy syndromu sztokholmskiego

@KK

Trochę nie za ostre to stwierdzenie?

Remik

Gdyby to była prawda to nie zabrakło by odwagi, żeby się podpisać. Niestety dobre firmy zawsze będą miały hejterów.

Marlena
@Remik

Niestety to nie jest prawda co Pan pisze ja się podpisuje i wszyscy co piszą negatywne opinie maja rację.dobra firma???? niezły żart

Prawdziwy
@Remik

chlew nie firma kompletny brak kontaktu,(usunięte przez administratora)!

PRACOWNIK BIUROWY

NIE POLECAM TAM ZOSTAWAĆ ANI DNIA DŁUŻEJ NIKOMU KTO TU TRAFIŁ. KIEROWNICY NIETYKALNI, SZEF BEZ JAKIEGOKOLWIEK SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW. KATASTROFA

Jak wygląda sprawa grafiku w Firma Denix Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tak, nie powinno być problemu :)

Kejsi

Firma (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem chyba że chcecie pracować za najniższa krajową i być traktowani jak pomioty. Na początku pięknie ładnie cacy a po czasie wychodzi co to za (usunięte przez administratora) Żałuję każdej spędzonej tam chwili, psychicznie nie da się tam wytrzymać.

Dawid

Maja może stronę internetowa ?

Stosujecie chwyty marketingowe poniżej pasa i wszelkiej przyzwoitości, prawie wszystkie oferty to WYJĄTKOWE OKAZJE ??? a faktycznie buble poniżej wystawionej wartości. Kontak z Wami ZEROWY i nieczego nie można potwierdzić, ani uściślić, bo wstawione do oferty zdjęcia przedstawiają kilka różnych produktów i który z nich jest oferowany czytaj: prawdziwy ??? Każdorazowo odpowiada tylko automat : skandynawskidom 16 stycznia 2021 11:45 Dziękujemy za kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

Kiedy wreszcie zaczniecie pisać prawdę w ogłoszeniach, wstawiać prawdziwe zdjęcia i nie zawyżać wartości towaru, który w większości jest bublem

Firma niegodna polecenia. Przysyłają towar inny od zamówionego. nie przyjmują reklamacji.

Martyna

Bardzo słaba firma. (usunięte przez administratora)na godziny.(usunięte przez administratora) A ludzie tam pracujący prawie wszyscy zachowuja się jak szefowie a są zwykłymi pracownikami. Ciągle wulgaryzmy człowieka mają za nic.

Jola

Zamowilam 3 przescieradla na gumke, jestem zadowolona, ale w opakowaniu, w srodku zapakowane byly także resztki po pakowaniu przesyłki tzn. Zużyta tasma klejąca, kółko po taśmie, jakies papiery.... Szok, zadnego szacuku dla klienta, przecież zapłaciłam za towar

Marlena
@Jola

Niestety oni nie mają żadnego szacunku do klienta. Również miala takie śmieci w paczce. Nie mówiąc o tym ze tyle czasu czekałam na paczkę a jak wreszcie przyszla to nie takie produkty jak zamawiałam. Szok nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Denix Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Firma Denix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Denix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Denix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Denix Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 25 ocen.

Firma Denix Sp. z o.o.