Sellsys Vision

Gliwice

Opinie o Sellsys Vision

co cię to 2010-02-06 10:17:30
Ta firma to kpina.
Śmieszne zarobki, pracownicy traktowani jak śmieci, warunki pracy uwłaczające (stanowiska pracy zrobione ze śmieci). Ignorowanie zasad BHP i kodeksu pracy.
anonim 2010-02-25 13:13:04
Co to znaczy żenada i że traktują jak śmiecia? jaka jest ekipa z biura(ile osób) i jaka na produkcji (ile osób)? Ile wynosi przeciętne wynagrodzenie i na jak długo podpisują umowy?gdzie mieści się produkcja?
Były Pracownik 2012-02-09 14:04:15
Niestety muszę częściowo podzielić zdania innych nt. tej Firmy. Jak to mówią "jak chcesz mieć problem, to zawsze znajdziesz". Nie należę do osób szukających dziury w całym, ale powaga i profesjonalizm osób decyzyjnych jest na śmiesznym, a wręcz dziecinnym poziomie. Co do zarobków, nie uważam, żeby były najgorsze, można się dogadać i wyciągnąć swoje :) Nie jestem ani na tak, ani na nie. Ot takie moje odczucia po odejściu
er 2016-04-22 19:02:23
wie ktoś może ile można u nich zarobić i czy można spodziewać się umowy o pracę czy nie za koniecznie
Zostaw swoją opinię o Sellsys Vision - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sellsys Vision