Opinie o JUKA w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JUKA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUKA w Niepołomice

Pracuś

Osoby którym powierzono funkcje kierownicze powinny mieć odpowiednie wykształcenie i kulturę osobistą. Niestety jeżeli pseudo kierownik nie ma ani jednego ani drugiego to nic nie zmienimy. Władza i kasa to nie wszystko. Pracowników trzeba szanować póki są żeby nie trzeba było później błagać żeby wrócili. Cała konkurencja się śmieje co robi kierwnictwo naszego zakładu.

Paulina

@Pracuś, jak myślisz z czego wynika tak niska kultura pracy, bo tak rozumiem Twój komentarz dotyczący poziomu ludzi zatrudnionych w firmie JUKA. Dlaczego relacje między pracownikami różnych szczebli są takie toksyczne? Jak Twoim zdaniem można wpłynąć na zmianę tych relacji?

Pracuś

Chcecie wiedzieć o pracodawcy i warunkach pracy to wam powiem. Warunki nie są złe no chyba że się trafi na spawalnie czy ślusarnie bo to istna nora .Totalny (usunięte przez administratora) Zresztą towarzystwo też nie na poziomie . Tragedia. Omijam to miejsce z daleka. Na naszej hali jest nieżle ale i tu prostaków nie brakuje. Co do pracodawcy -dzisiaj Cię klepie jutro dostajesz kopa w du.. Możesz latami chodzić i podpier....ć a i tak kończysz na grabiach do trawy czy łopacie do śniegu chyba że jesteś całe lata pupilem to dostajesz kopa. " Tadziu tadziu cóż ci dam tylko kopa dzisiaj mam" . Jeszcze lepsze jak pseudo kierownik jeżdzi i przywozi starych pracowników którzy dawno podziękowali temu panu za jałmużnę . Jak się chce mieć fachowców to trzeba płacić może to kiedyś zrozumie. Ci co mają w głowie dawno odeszli i ja też to zrobię niebawem.

Paulina

@Pracownik, być może przeczytałam Twój wpis bez należytego zrozumienia jeżeli chodzi o moment rozstania się przez Ciebie z firmą JUKA, ale i tak dla użytkowników tego forum najważniejsze są komentarze przez Ciebie pozostawione na temat pracodawcy i warunków pracy u niego. Rozumiem, że między innymi jednym z mankamentów tej firmy, jak piszesz jest ignorowanie pracy w nadgodzinach, które nie jest wynagradzane zgodnie z przepisami. Czy jest szansa na zmianę?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Paulina

@Do Ktos, no właśnie, aby skonfrontować się z opinią byłego pracownika o firmie JUKA, warto, aby osoby obecnie zatrudnione wypowiadały się o warunkach pracy, bo historyczne zdanie niespecjalnie interesuje osoby aktualnie szukające pracy w tej firmie.

@Paulina

osobiście nie polecam. Jedyny plus jaki widzę tej firmy to że pensja jest wypłacana regularnie i bez opóźnień. Co do wysokości pensji nie będę się wypowiadał ponieważ każdy wie co podpisuje. Uprzedzam że nie można liczyć na premie ponieważ jest ona przyznawana INDYWIDUALNIE. Aktualnie będę zmieniał pracę ponieważ pensja mnie nie zadowala, porucz tego przeszkadza mi to jest ciągłe obmawianie człowieka, podpisywanie sie pod czyjąś pracą oraz wazeliniarstwo kierownictwu

@Paulina

Jakby Pani nauczyla sie czytac to pisalem ze dopiero bede zmienial prace. Dopiero teraz nie jestem pracownikiem firmy. A placa to najnizsza krajowa gdzie za nadgodziny nie sa wyplacane 50 ani 100. A dyrektor/kierownik (ciezko powiedziec bo tak czesto zmienia sie stanowisko) ma to w daleko w "poważaniu"

Paulina

@pracownik, ale jak pewnie wiesz, czytając to forum, dla wielu pracowników otrzymywanie pensji regularnie i w terminie jest ciągle jeszcze aktualnym postulatem. Zatem coś, co jednym wydaje się nic nie znaczącym szczegółem, dla innych będzie podstawowym kryterium decydującym o atrakcyjności danego pracodawcy. Komentarz @Koń-struktora też pokazuje, że praca w JUKA, może być prosta. Czyli mamy już co najmniej dwie zalety zatrudnienia się w tej firmie. A co na to inne osoby pracujące tam?

Jarosław Sokoło*ski ps. Masa
@Paulina

Uważajcie na osobę pod nikiem Paulina , dostałem gryps że starzy wysłali tu swojego człowieka żeby prowokować i inwigilować pracowników . Ja już siedzę . Ale nie poddam się . Love massege .

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Mam zamiar aplikować.

O niebo lepiej
@Zainteresowany

Nie aplikuj, nie warto....

Koń-struktor
@Zainteresowany

Jeśli aplikować,to na konstruktora.Jest ich kilkunastu,ale jeszcze jeden się zmieści.Robota prosta-typu:kopiuj-wklej.

cx

Przed podpisem umowy wejdźcie do łazienki i szatni w zakładzie- to wam pomoże podjąć decyzje

były proacwnik
@cx

do łazienki koło piankowni albo laserów. Że sanepid tego nie uziemił to się dziwie

Ktos

Wszyscy byli pracownicy śmieją się z tego co u was się dzieje.....właśnie wróciłem do Polski po paru latach i w tej firmie nic się zmieniło....

Do Ktos

Skąd wiesz jak tam nie pracujesz??

Ktos

Witam ! Kiedyś tu pracowałem i dziwi mnie ze ktoś do puścił do jakieś władzy tego milicjanta T panoaszy się chodzi z alkomatem....wstyd dzięki ze tam nie pracuje już p.s w innych firmach alkomat jest wtedy używany jak ktoś jest ewidentnie pod wpływem

Grzegorz

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to może odejść ale niech nie obraża ludzi z firmy.

Feliks

Słyszałem, że firma to dobry pracodawca.

@Feliks

tapeciarz dyrektorem u tym gównie to mnie nie dziwi laliku

ccc

Prestiżowy magazyn Wallpaper* umieścił lodziarnię Dudek w Mielcu na liście najpiękniejszych tego typu miejsc na świecie. Polski lokal znalazł się w obok konkurentów z Miami, Mediolanu, San Francisco, Vancouver czy Dubaju. ....a dyrekcja nawet o tym nie wie ,że jest tam ich konserwator do lodów wkomponowany w wystrój wnętrza.

Dyrekcja
@ccc

Wiemy i nawet jesteśmy umówieni z panem Dudkiem na sesję zdjęciową

Obserwator

Ciekawe kto dostaje na okresie próbnym 2300.ja przy 15 zl na godz i 10 % premi mam ledwo 2 tyś na rękę jak jest dobry miesiąc a pracuje już parę lat .A jeżeli chodzi o nadgodziny to nie ma czegoś takiego w tej firmie żadnych 50 ani 100 nie płacą tylko tyle co za normalne godz., A ludzie się na to godzą i dają się wykorzystywać. Ja osobiście mam już na oku normalną robotę za większą kasę i z płatnymi nadgodzinami.więc kto ma jaja niech szuka pracy wokół nie brakuje.

O niebo lepiej
@Obserwator

Haha, dokładnie. Dobrze, że już tam nie pracuję kilka lat i chwała Bogu, że mnie zwolnili. Obecnie mam pracę o wiele lepszą, a poza tym szacunek do drugiej osoby, a to się liczy... . pozdrawiam wszystkich którzy tam jeszcze tkwią, a zarazem wam współczuję, ehhh szkoda mi was :/

Stary wyrobnik

A jak się miewa SIWY ?

02.03

Czy prawdą jest że mianowano nowego dyrektora? Czy to efekt tak zwanego długoletniego polerowania tyłka ? Pewnie ta wiadomość ucieszy całą załogę bo skoro kierownik nie był w stanie obiecać tak zwanych pięćdziesiątek za nadgodziny to teraz dyrektorowi będzie już znacznie łatwiej to zrealizować . Myślę że teraz można spoglądać w przyszłość z pewnym optymizmem , gdy tylko dołożyć te pięćdziesiątki za nadgodziny do obiecanej premii kierowniczej w wysokości 5% to oczywiście sytuacja materialna załogi będzie lepsza .

Padox
@02.03

Jakie 50 ?? Haha . W tej firmie każdy tylko mówi że powinny być że nie bd robić nadgodziny a jak przychodzi co do czego to co sobotę przychodzą . Porażka. Za dużo gości bez życia prywatnego , w juce se mogą ego podbić , bo w normalnym życiu se nie radzą.

elektryk

przy tych zarobkach jakie mamy nawet reformator z heinekena nie da rady

Jony
@elektryk

A jak reformator z Bolarusa Łoś

Ministrant
@Jony

Reformator z bolarusa spadł z wysokiego konia na bardzo małego kucyka pony.

Jasia

Miała być praca po nowym roku. A ciąglle brak.

Nie pachnący
@Jasia

Jak nie masz co robić toozesz kible umyć na obu halach żeby "pracujący" mogli osrac i olac czysty kibel.

Jarosław Sokolo*ski ps. Masa

Przypomnialy mi się stare czasy , jak obiecałem moim podwładnym procent z " miesięcznego utargu" , nigdy tak nie zarobiłem na.premiach jak wtedy i jeszcze za nadgodziny obiecałem wykazującym się jakieś parę groszy bo nie bd płacił setek czy 50 , widok uśmiechniętych twarzy ściskających moją dłoń bezcenne ????. Było to jednak 25 lat temu myślałem że już nie mam takich frajerów ???? . Aż się łezka kręci . Pozdro dla prawdziwych . Bez odbioru . Cdn...

Zostaw merytoryczną opinię o JUKA - Niepołomice

• Jak się pracuje w JUKA?

Zobacz opinie na temat firmy JUKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JUKA?

Kandydaci do pracy w JUKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JUKA