Opinie o JUKA w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JUKA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUKA w Niepołomice

W tej firmie to rozsądek miały tylko koty, które tu kiedyś były. Nawet one się wyniosły. Zatem czas uciekać z tej łajby. Jakim cudem ten twór firmo podobny istnieje to nie wiem, ale wiem że już mam pracę w nowej firmie.

Juka największe nieporozumienie, pomyłka i błąd.

Nie da sie zaprzeczyć, ze masakra. Zabawne jest to że nawet swoich sojuszników ten demon biznesu wywala. Bardzo mało pozostało tam pracowników którzy są od początku juki. Jeśli w danej firmie panuje taka rotacja pracowników oznacza to że firma jest do kitu.

ta firma to masakra jakaś. Albo się trzeba podlizywać, albo cicho siedzieć i udawać ślepego, głuchego i niemowę. Porażka, udało mi się tam przepracować kilka miesięcy i zrezygnowałem. Nie będę pracować u kogoś tak beznadziejnego. Już mam nową pracę. Pieniądze dostaje we właściwym czasie, ale najważniejsze że nikt mi laski nie robi, że pozwala mi pracować.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

to jak jestescie tacy mocni w gebie i pismie to pokarzcie ze macie obrosniete |\\\"JAJA\\\" i sie zwolnijcie jak wam sie nie podoba a nie narzekajcie to sie juz nudne robi

ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) bez przyszlosci.PAJDZIK z LAIKIEM (MISTRZOWIE ) HAHA,stworzyli sobie swoj wlasny falwark ,robia ale codzymi rekami ,bo sami osly do potegi, omijajcie ten zaklad szerokim lukiem !!!!!

A tak wogóle to jak można nazwać nierobem osobę, która zwyczajnie nie ma co robic bo nie ma materiału. Poza tym Juka i ergonomia to tak 2 odrębne działki jak ziemia i niebo. Tam o czymś takim nie słyszeli więc drałujesz z hali na halę bez sensu. Tu tylko dobrze maja ci ci umieja unikać pracy. A oszołomów nie brakuje. Na produkcji i wśród umysłowych. Zwalnia się długoletnich pracowników bo nagle się znudzili wlaścicielowi. Tyle razy była mowa o zatrudnianiu menagera. To az śmieszne, bo nikt nie przeżyłby na tym stanowisku tygodnia. Bo właścicielowi wydaje sie ze jak komuś zapłaci to wyniki powinny być na 2 dzien. Przypominam sobie 2 pracowników zatrudnionych jako handlowcy. Jedwn z nich miał głowe na karku. I na co mu się rozum przydał?. Na to żeby ze zdziwieniem przyjąc wypowiedzenie!

Popracujesz ze 3 miesiace i albo cie wygryza albo sam zrezygnujesz. Jest tam kilka "autorytetów konstruktorskich" nie polecam, ale pracy nie ma za duzo więc mozesz popracować.

a czy ktoś wie, jak są traktowani konstruktorzy w tej firmie? szukam właśnie pracy jako konstruktor i widzę, że pojawiło się ogłoszenie, że szukają konstruktora, miałem tam wysłać cv, ale jak wszedłem na to forum, to zrezygnowałem... jest wśród was ktoś, kto wie, jak wygląda praca konstruktora w juce, tyra od świtu do nocy za grosze przed monitorem, bo niekompetentni menagerowie projektów ustalają niewykonalne terminy (takie doświadczenia mam z poprzedniej firmy, też prywatnej, w której pracowałem)

No co ty przeciez to jedyna strategiczna decyzja podjęta w tej firmie. Zycie od niej zalezy a przedmówca chce zmian. Przeciez ta godzina róznicy przynosi takie zyski że juka pławi się w forsie:)

pracownicy

mamy prosbe do wszystkich brygadzistow aby zrobili zebranie na temat CHODZENIA NA GODZ SZOSTAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonimowy

Nierobem to ty chyba jestes bo kazdy sądzi wg siebie. Pracuje w juce od kilku ładnych lat i tu się goni do pracy wtedy gdy tej pracy nie ma. Tyle razy ludzie dostawali opieprz że nic nie robią jak nie było z czego. To taka polityka doprowadzic pracownika do obłędu, zeby się sam zwolnił. Wiecznie pieniędzy brak, ale tylko na wyplaty. Jest na wywalanie w bloto. .

to sie zgadza co piszecie brawo ja pracuje w (tym czyms)i robie fuchy i [usunięte przez administratora] na to co sie tam dzieje a zarabiam 1600 zl i prosze boga co dzien zeby to [usunięte przez administratora] wytrzymalo jeszcze pare lat do mojej emerytury tak jak wy przynajmniej pare procent

anonimek

Brawo za te słowa. Taki jest stan faktyczny. Pracownicy juki nie pracują tam bo lubią tylko pracują bo nie mają innego wyjścia. Argument że jak ci się nie podoba to się zwolnij jest podawany zawsze wtedy gdy brak prawdziwych argumentów.

masz racje kolego 99% ludzi cofnelo sie na umysle potrafio tylko plakac i narzekac zamiast zmienic cos w swoim zyciu a o tym ze nie sa efektywni w pracy to widac na codzien

nie debile tylko desperaci i rodzina. Dziwna logika że jak nie ma się ambicji to oznacza że jest się debilem. Otóż nie. Można też nie mieć innego wyjścia. Najłatwiej powiedzieć to się zwolnij. Niektórzy mają przepracowane w juce kilkanaście lat ( jakimś cudem) pracując tam cofnęli się i nie są już konkurencyjni na rynku pracy. Muszą siedzieć w tym kołowrotku bo nie mają dokąd pójść.

to z tego wynika ze w juce pracuja same debile nie majace chonoru szacunku dla samego siebie? ludzie jest wiele innych firm poprostu sie zwolnijcie a nie piszcie takie glupoty

anonmek

Wolałbym 200 stówy premii, a Ty sądzisz że ile ta paczka kosztowała. A poza tym pieniędzy nie dostaniesz bo podatek od tego jest wymagany. Przedmówcy trafili w 10. Pracując w juce trzeba wyzbyć się ambicji, honoru i własnej godności.

Wiecej niz 3 osoby biora kase za nic. Porozgladaj sie uwaznie, popatrz, a nie trzeba bedzie wymieniac nazwisk. Kase w juce bierze sie za lojalnosc, a nie za fachowosc. Mierny ale wierny - oto kryterium dobrych zarobkow. Dominuje tez zasada "ja cie lubie - ja cie nie lubie", i to tez podstawa w okreslaniu wysokosci pensji i odnoszenia sie do poszczegolnych pracownikow.. A to, co kto umie, i czy umie w ogole, to sprawa drugoplanowa. Wylatuja za bzdury fachowcy, zajmuja ich miejsce ludzie z ulicy, ktorzy zanim sie czego naucza, to minie i czas i napsuja materialu, ktorego i tak jest brak w firmie. Zle zarzadzanie, to tez jedna ze spraw, ktore powoduja obecny stan. Dlatego w tej firmie jest jak jest i bedzie jak jest. Juka to krowa dojna dla wybrancow, a pozostali otrzymuja jak to slusznie zauwazono ochlapy i maja robic na tych wybrancow. I robia, bo musza, bo co im pozostalo w czasach, gdzie trudno o prace.I jest to wykorzystywane. Ci bardziej honorowi, i ci ktorzy to zrozumieli pewne rzeczy, ci, ktorzy maja oczy i rozum, troche szczescia lub mozliwosci, pracuja juz w zakladach normalnych, gdzie panuja zdrowe stosunki bo sa tam inni zarzadzajacy. Duzo by mowic, ale po co. Juka to firma dla przecietnych ludzi ktorzy nie mogac znalezc innej, godnej pracy, musza sie gdzies zaczepic i tolerowac to co w juce sie dzieje. Bo a cos trzeba zyc w koncu i czasami honor trzeba schowac gleboko w kieszeni, zeby cos zjesc na obiad. Juka - to firma z patologiami.Oby takich jak najmniej.

ooooooooooooo

napisz kolego te 3 osoby ktore dostaja te wyplaty bo jestem ciekawy

Zostaw merytoryczną opinię o JUKA - Niepołomice

• Jak się pracuje w JUKA?

Zobacz opinie na temat firmy JUKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JUKA?

Kandydaci do pracy w JUKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JUKA