Opinie o JUKA w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JUKA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUKA w Niepołomice

quad

hej

orion
@quad

hej co goscie z gastronomi podpadli???kto i zaco?

kola
@quad

naprawdę w juce nie sa analfabeci chyba ze ty madrala jest spoko

maja

t jedne mdleja i dobrze im z tym wjuce udawacze

orient
@maja

maja z twoją ortografią to tylko do JUKI

DOOBs

Do Tornio Mam dobrą rade dla cb UCIEKAJ!!!!

Tornio

Mam pytanie do pacownikow obrobki skrawaniem jakie warunki pracy i placy sa w juce.Ukazala sie oferta pracy wiec pytam czy warto zawracac sobie glowe.Jesli ktos moze napisac z gory dziekuje.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
ccc

Kogo znów oświeciło, aby zmienić czas rozpoczęcia pracy na 7.00? Ten "gość"(nie jest to właściciel) jest raczej niereformowalny ,nic się nie nauczył od zeszłego roku. Pozdrawiam załogę ,tych walecznych i tych obiboków.

nick

zmiencie brygadzistów bo się im w głowach przewraca taka mała prośba

gajer

Lepsze czasy ?chyba dla biura bo na pewno nie dla robili.Podwyżki nie było od 5 lat,to o jakiej fali kolega mówi?

rrr

Kolego o jutro zawsze musisz się martwić, bo żyjemy w takich czasach i w takim kraju.W tej chwili Juka jest "na fali" i roboty w firmie nie brakuje. Nadeszły lepsze czasy niż kilka lat temu.

mnich

Właściciel poszukuje ludzi którzy w poprzednim wcieleniu byli wołami roboczymi i z poczuciem humoru aby zasuwali za śmieszne pieniądze.Omijać szerokim łukiem :-)

redgag

też podpinam się do pytania- moze ktoś wie jakie sa warunki na tym stanowisku, w ogłoszeniu napisali że atrakcyjne wynagrodzenie...

referent

Witam, Pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko Referent ds. Rozliczeń Magazynowych. Czy ktoś dysponuje wiedzą na temat tego stanowiska w firmie Juka? (obowiązki, zarobki, godziny pracy itp.)

niedoszły pracownik

Witam.Nieznam tej firmy i zostałem zatrudniony na stanowisku nie powiem jakim.Po 4 godzinach pracy kadrowa powiedziała mi że na początek dostane 1300 zł przy 10 godzinach dziennie.Zrezygnowałem przed podpisaniem umowy.Warunki urągające godnosci człowieka,Zadnych ubran roboczych,żadnych zasad BHP,własciciel zakładu mnie olał na prosbe wypłaty za przepracowane 4 godz..Mam zamiar zgłosic dopuszczenie mnie do pracy bez umowy i szkolenia BHP.Nie polecam tej firmy ambitnym i chcącym pracowac w normalnych warunkach.

Major

"Ciekawi ludzie" jak można w pracy poznac ciekawych ludzi zwykłe roboty które robią byle do wyznaczonej godziny i jak najszybciej do domku. Nadgodziny sie zdarzają i to czesto jednak nigdy nie wiesz czy masz zostac czy nie dowiadujesz sie w trakcie pracy haha takze lepiej sb popołudnia nie planujcie. Co do pieniędzy to są jakie sa szału nie ma ale powiedzcie mi gdzie jest granice (usunięte przez administratora)chyba ze bd siedział ostro po godzinach to możesz wyciągnąc więcej.

?

Same "konkrety" - sześciu karateków i jeden dżódoka

dobry duch

pracując w tej "firmie" parę lat obserwuję pewną prawidłowość. całość można nazwać cyrkiem a biurowych lizusów wokół szefa zwykłymi klaunami. kiedyś atmosfera była inna. teraz totalna porażka. za parę złotych sprzedaliby bawet siebie. firma się odkuła, czasy kiedy nie było na materiał są za nami a w portfelach co mamy???? pełno w firmie fachowców. ale kto zarabia prawdziwe pieniądze? tylko elektrycy, chłodnicy i oczywiście brygadziści. mało kto zdaje sobie sprawę, że chłodnicy zarabiają po prawie 5 tysięcy brutto! ludzie! a wiem to z pewnego źródła. i jak tu się nie denerwować, szlak może trafić człowieka.

To raczej nie wiadomo o co chodzi obrońcom tego przybytku niedoli. Jeśli dla kogoś normalne jest że dostaje wypłatę z 2 tyg poślizgiem to obawa istnieje, ze juka na zawsze pozostanie firmą krzakiem. Zbuntować się przeciwko złym praktykom i niech płaci odsetki. A to nawet nie chodzi o te wypłaty tylko z wszystkiego robi się tajemnicę, jakby to coś warte było.

masz racje nie wiadomo o co im chodzi czy o chory system moze o brak zajecia albo o wrodzone lenistwo i narzekanie ze ktos im karze pracowac same osly co do wyplat to zawsze byly problemy co do p [usunięte przez administratora]to szkoda pisac o tym czyms szkoda czasu a reszta koryta prubuje cos sklecic dzieki czemu mamy prace zadnemu (kierownikowi)to sie nie udalo a kiedys byly wspaniale czasy tej firmy dawno temu a teraz rubmy co ktos karze albo poprostu sie zwolnijcie

Gość67

szlachta pracuje tylko do czwartku nielopy pracują całymi tygodniami i efektów nie widać...jak macie lepsza prace to super pamiętaj szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego ośle...

pracus

to ty nie wiesz jakich mamy mistrzuw produkcji szkoda nawet co pisac male marionetki na sznureczku bez wlasnego zdania szkoda was chlopaki

Uffff! Nareszcie!Odszedłem\"na własną prośbę\"korzystając z pierwszej nadarzającej się okazji.Ludziska jak tylko znajdziecie cokolwiek innego,choćby za mniejsze pieniądze(to chyba niemożliwe),to uciekajcie z tego przybytku!O co tu chodzi?Zwalnia się fachowców z długoletnim stażem(paru jeszcze zostało),a tym czasem [usunięte przez administratora] toleruje się ekipę,która ściemnia od ładnych paru miesięcy.Są tak wykończeni\"robotą\",że najczęściej wytrzymują tylko do czwartku.No ale to już nie mój problem.Czas zacząć normalne życie!Powodzenia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o JUKA - Niepołomice

• Jak się pracuje w JUKA?

Zobacz opinie na temat firmy JUKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JUKA?

Kandydaci do pracy w JUKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JUKA