JUKA

Niepołomice

Opinie o JUKA

DOOBs 2015-02-05 17:10
Do Tornio

Mam dobrą rade dla cb UCIEKAJ!!!!
maja 2015-04-23 15:53
t jedne mdleja i dobrze im z tym wjuce udawacze
orient 2015-04-26 12:49
maja z twoją ortografią to tylko do JUKI
quad 2015-06-20 16:03
hej
orion 2015-06-20 16:15
hej co goscie z gastronomi podpadli???kto i zaco?
Olo 2015-07-21 17:49
Bo w juce nie można być mądrzejszym od swojego przełożonego i wyżej.Porażka szukaj sobie normalnej firmy
ccc 2015-07-29 20:51
Oj!!! Pewno był "czerwony dywanik" ,ale nie w CANNES . Ktoś dostał solidnie po głowie . Jakieś " nominacje" ??????????
...do pracy 2015-07-30 21:05
Studenci będą mieli tylko pracę jako fizyczni na hali, bo jako specjaliści muszą trafić do biura i mieć namaszczenie od technicznego ( a nie będą go mieli ,bo rodzina byłaby zagrożona) .Dobrych specjalistów z tej dziedziny eliminuje się w szybkim tempie (patrz OLO ) ,Ambitni zmienili firmy i są z tego powodu bardzo zadowoleni.
Byłem tam 2015-08-15 18:45
Omijajcie tę pseudo firmę szerokim łukiem. Właściciel zachowuje sie jak udzielny książe. O szacunku do drugiego człowieka chyba nie słyszał. Jak ktoś jest mądrzejszy to pozbywają się go w szybkim tempie. Wg Juki dobry pracownik pracuje po 10 godz za 1400 zl. Jest tam jedna święta krowa i nie o właściciela chodzi. Ciekawe czemu ta święta krowa pracuje tam tyle lat. Pracujący tam wiedza o kogo chodzi. A nowi pracownicy szybko sie zorientuja. O firmie świadczy rotacja pracowników a w juce jest większa niż przy truskawkach
niezna 2015-09-01 15:17
też aplikowałem na technologa konstruktora... i zadzwonili już kolejnego dnia. Mógłby ktoś z biura się wypowiedzieć jaka jest tam atmosfera, warunki pracy, obowiązki noi kasa??? czy to dobra firma na zdobycie tam doświadczenia?
ano 2015-09-28 18:34
Firma traktuje pracowników jak śmieci wystarczy popatrzeć jak teraz wygląda szatnia
wow 2015-10-30 08:22
Co za banda fu wypisujje te bzdety
Popek 2015-10-30 18:56
A ja sobie chwalę spoko praca kasa też jak na te czasy . Jestem wysoko w hierarchi bo mam znajomości z odpowiednimi ludżmi i lubie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wszystko i wszystkich i jeszcze fajne dupeczki tu pracują. Pozdro dla wszystkich kabli dłuższych niż wszystkie na magazynie trzymajmy sie razem. Bang.
wow 2015-11-01 11:47
no coz każdy umie narzekac a każdy się garnie do juki jest super to zależy gdzie jest super dyrektori super szef akto narzeka niech sppada my wiemy jedno ajedni to lubia kablować odkad przysli na dzial hmmm jak kable rozciąga kierownictwu lali to może iugra wszędzie notojjest nieprawdopodobne jak się to robi chciałbym tez tam wrocic z powrotem może bym co ugraljak inni ale ciesze się ze nie slysze tej laciny czy zrobione hmm stanowisko kierownika a z buzi leci gdzie te chłopaki maja oczy kierownikiem topowinien zostać czllllllllllll człowiek wykształcony pracujcie chłopcy pozdrawiam zaloge
kola 2015-11-01 11:51
naprawdę w juce nie sa analfabeci chyba ze ty madrala jest spoko
pirat 2015-11-02 18:10
No wiec jak jesteś to gdzie
BEZ KOMENTARZA 2015-11-24 00:17
Dokładnie, to jest aż zastanawiające, że kierownik, który powinien reprezentować swoją osobą taką postawę, z której powinno się brać przykład, co drugie słowo to u niego K*R*A. Można z tego wnioskować, że jest osobą o niskim poziomie inteligencji. I tutaj pada kolejne pytanie :D, co taka osoba robi na takim stanowisku? Firma wiele traci na tym, że trzyma takich idiotów, szczególnie, że oni z pewnością nie jedno mają na swoim swoim sumieniu... Płaca żadna..., przestrzebanie przepisów BHP żadne..., płacenie szkodliwego- nie w tej firmie..., układy układziki- na pierwszym miejscu..., firma rodzinna, także wiadomo kto ma najlepiej. Należy tutaj zaznaczyć, że kablowanie na porządku dziennym..., szczególnie przez brygadzistów i osoby siedzące hmm w "dziwnych układach" ;. Osoby z wykształceniem, nawet niech się nie pchają do tej firmy (dobrze ktoś napisał, że jeśli masz wyższe wykształcenie od swojego przełożonego lub brygadzisty, to wylatujesz). Zakłamanie i obłuda w tej firmie panują. A osoby, które myślą nad złożeniem cv na stanowisko konstruktowa, to niech lepiej swojego czasu nie marnują...
Olo 2015-11-30 21:51
Juka to nie zakład pracy tylko stan umysłu !!!! Dla ludzi odpornych psychicznie.
KaBoom 2015-12-01 18:21
Mam prosbe zamknijcie już pyski, i kładzcie sie spać bo jutro trzeba zostać do '' oporu'' frajerzy xd
KaBoom 2015-12-01 21:02
Ja mam opór w głowie,i dlatego pisze tak nieładnie.ale znacie mnie takie mam słownictwo
StaraRopaPaczka 2015-12-10 15:04
Do wiadomości dla idiotów a w szczególności idiotek. Juka to nie zakład fryzjerski
tylko poważna firma zajmująca się urządzeniami chłodniczymi mająca wieloletnią tradycje i renome w Polsce i zagranica... żartowałem hahaha.Burdel na kółkach.
Aplikujcie na fryzjera bo podobno Szeryf na działce ma wybudować zakład fryzjerski a nie magazyn. Będą większe przychody xd Nie palcie w kiblu jak was prosze.
det 2016-01-15 19:22
oj oj lali się lali się piorka pala toskaka tu itam najlepiej mu wychodzi lizanie duzy dzieciak ojoj bo mi się grunt pali trzeba mieć podstawy do kablowania ale coz panowie nie takie pepki były w juce ale chamstwo to az wbija w oczy nie nauczyla mama kulturya dbije mu się to kiedys
wowale checa 2016-01-16 21:17
szkoda ze juz niepracuje w tym cyrku ponoc lali w glowie sie bzykoli wyzej hmm niz cztery litery mam a i coz zachowuje gowniarz zal mi was chlopaki
ccc 2016-02-04 19:06
Chciałbym nawiązać do używania "wyrażeń" pokroju pana L., nie jest on przypadkiem odosobnionym ,może to potwierdzić pan "ogrodnik" którego ostatnio zbluzgał wózkowy (........) z magazynu .....jakiego??????????
Do coz 2016-02-08 19:39
Oczywiście że tak , aby zaciesnić więzi w ekipie możesz przyjść w sobote do pracy.
Ehh... 2016-02-11 19:56
Dobrze, że już tam nie pracuję. Szczerze to wam na prawdę współczuję, szukajcie lepiej innej pracy...
Do Ehh 2016-02-12 17:39
Skoro już tak się żalisz to powiedz na jakim dziale pracowałeś i czemu cie wyrzucili ???
Do Relok 2016-02-12 22:14
NIE OPŁACA SIĘ
BigUUP 2016-02-15 20:21
Tak Juka płaci na na czas ale ile płaci to już inny temat hahha
beni 2016-02-26 18:18
mam pytanie płacą 50 i 100 za nadgodziny,na jakim dziale najwięcej godzin się bije
KaBoom 2016-02-27 10:12
Nie płacą 50 ani 100 .gadziny biją konserwy brygadzista spłaca kredyt to biją nawet jak niema co robić
do beni 2016-02-27 23:48
Powiem ci krótko jeśli nie bd robił nadgodzin to ci mogą 5 10 % premii odbić haha
o 50 100 mozez pomażyć nie tutaj .
do beni 2016-02-28 07:25
znam gościa z gastronomi godziny bije głupa wali i jeszcze mu za to płacą.ALE WSZYSTKO UMIE ZROBIĆ SAM...wiec próbuj
NAUKŁADYNIEMARADY 2016-03-02 15:34
90% pracowników Juki pracuje tu bo nie ma innej opcji , gdyby ostali tylko lepszą oferte zaraz by się zwolnili. Reszta to tzw. RODZINA i konfitury niektórzy zapisują w zeszytach co robią i lecą do ''góry '' pokazac i przy okazji obsmarować kolegów z działu i jeszcze paru robi emerytów kalek i rencistów. Kolega wyżej podał przykład klasycznego ściemniacza ;;gościa z gastronomii'' który tylko udaje że ma duzo roboty i siedzi se w fimie po godzinnach i jeszcze mu płacą haha Więcej konstruktorów więcej elektryków więcej dodatków dla konfitur jak najmniej dla solidnych pracowników.
Ilość a JAKOŚĆ to bedzię.
aleheca 2016-03-05 14:11
macie racje koledzy co do;goscia z gastronomi;az sie bidula pochorowała gdzie kamera praca nie od 9jak gora idzie tylo6 pozastawiał sie zeby nie dojsc ha ha a kasa leci tylo nie dla uczciwych
ges 2016-07-27 08:20
to jak w końcu płacą? mają dobre maszyny, komputery?
Pracownik jeszcze 2016-09-29 13:24
Chyba odezwał się przytoczonych świętej krowy
654 2016-09-30 15:46
@ges wiesz to pewnie zależy od stanowiska na jakim się pracuje tak na prawde musialbys się chyba o to dowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej tak sadze
g1976 2017-03-18 15:08
jeśli tak wam źle w Juce i jeśli szukacie pracy w chłodnictwie, na serwisie to napiszcie
gbrak@poczta.fm
Elektryk 2017-06-20 12:51
Jest gorzej z roku na rok.
Elektryk 2017-06-22 10:03
Pani prezes też nie wytrzymała ciśnienia
Nick 2017-06-28 14:34
To wszystko, co tu piszą - to prawda :) Ta firma chyli się ku upadkowi - cud, że tyle lat wytrzymała na rynku, ale najlepsi ludzie są wywalani albo sami odchodzą, a ich miejsca zajmują znajomi i rodzina szefa.
Misu 2017-07-09 11:23
To prawda. Mało pracy. Coraz gorzej. Kiepskie płace. Atmosfera do .....
Robol 2017-08-09 20:09
Sytuacja jest stabilna roboty od groma wymagania wzrosły jakość zmalała zarobki na stałym poziomie od kilku lat max 16 zł ????????????Żenada ????
Nick 2017-08-16 09:33
Czy szukają nowych osób - najlepiej chyba sprawdzić u źródła. NIE POLECAM pracy tam.
Konstruktor 2017-08-29 11:53
Słabiutko. Sypie się nam firma. Na rynku ciężko.
Hakuma 2017-09-08 05:04
Zatrudniono nowego reformatora będą zwolnienia ,zamrożenie podwyżek i walka z otyłością wśród pracowników produkcyjnych,waga na portierni pokaże kto ile wypociny w 8 h.
elektryk 2017-09-10 15:52
przy tych zarobkach jakie mamy nawet reformator z heinekena nie da rady
Maniek 2017-09-16 11:45
Redukcje będą i to duże. Czas najwyższy.
Pracownica jeszcze 2017-10-16 02:37
Jak już się pod kogos podszywasz to chociaż rób to w dobrym stylu. Osoba podpisująca się Adam nie jest osobą, która faktycznie pracowała na tym stanowisku.
Zostaw swoją opinię o JUKA - Niepołomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUKA