Opinie o JUKA w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JUKA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUKA w Niepołomice

22 lata stażu

Siwy , starszy pani prezesie ,czy nie widzisz ,że osoby które zatrudniłeś na dyrektorskich stanowiskach ciągną ten zakład na dno ? Kiedy dotrze to do pana że pracownikom na wysokich stanowiskach płaci się sowite pensje za wyniki a nie za ładny uśmiech ? Czym wykazali się kuzyni że dostali tak intratne stanowiska ? Czym wykazała się pani szwagierka w dziale marketingu ? Albo zatrudnisz pan fachowców albo pana ulubieńcy wykończą ten zakład . Czas na szybkie decyzje bo idziemy na dno . Posłuchaj pan dobrej rady i pogoń to całe towarzystwo . Patrz pan komu ufasz

Jasiu

Firma nędza. Brak zamówień. Wynagrodzenia mizerne. To z tego powodu ludzie odchodzą. Zostają tylko nieroby.

@Jasiu

Miłego ????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Elżbieta

Hej. W zeszłym roku jak widziałam ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży to było w niej napisane, że mają do zaoferowania ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie. do dziś w ogóle cokolwiek względem tego stanowiska się zmieniło? Były może podwyżki?

Paula
@Grau

Czyli nie jestem jedyna, która nie widzi żadnych ofert od nich? wiadomo kiedy w zasadzie były publikowane i gdzie? Na zewnętrznym portalu który przeglądam pustka. warunki zatrudnienia specjalistów ds. sprzedaży jakkolwiek zmieniają się w czasie?

Elżbieta

Pracuś
@Elżbieta

Odpowiedź brzmi twierdząco -TAK . Jest bardzo duży nabór pracowników zarówno do biura jak i pracowników fizycznych ,dużo zamówień od klientów. Pracy co niemiara .Wynagrodzenia wieksze j niż ogólnopolska mediana.Jest o co walczyć.

Grau Nowy wpis
@Pracuś

Hahaha bardzo dużo przyjęć dobry żart

Pracuś Nowy wpis

A to nowe ,,lotnisko" to dla kogo jest budowane? Chyba , że na wynajem. A tego też nie wiesz , bo nie jesteś właścicielem.

Paula Nowy wpis
@Grau

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Praca biurowa. Moge liczyc na punkty benefitu? karte multisportu? wczasy pod grusza? jakies dodatki?

Nikodem
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Cześć, wie ktoś może z byłych pracowników jak wygląda kwestia zarobków w dziale technicznym jak konstruktor albo inżynier chłodnik?

A jak w biurze wyglądają nadgodziny? I w jaki sposób są regulowane? Ktoś podkreślił, że zdarzają się do niego jakieś spóźnienia, nie wiem na ile to sprawdzone informację, ale jeśli już to w jaki sposób ten czas jest odrabiany?

AA

Nadgodziny? Na pewno nie ma w handlowym co widac po robocie, chyba że na dymka cochwile

@AA

Na handlowym taki luz jest jak piszesz? Kiedyś jak pokazała mi się oferta na specjalisty ds. sprzedaży to głównie praca przy klientach była wymieniona oraz dokumentacji. cały dzień (usunięte przez administratora) jest ściśle poukładany? W jakich godzinach się pracuje?

Do Pomocy

Zarządca traktuje niektórych swoich brygadzistów jak kolegów i na wiele im pozwala. Później się panoszą jak ci ze swoimi firmami. Wiąże się to z brakiem czasu na obowiązki i pracę za którą dostają nieźle pensje. Ludzie co chcą pracować słyszą hasła ,, (usunięte przez administratora) zwalniam się, do zakładu to ja przychodzę sobie odpocząć, wycofali się , trzymaj i sobie rób,,. Reprymendy za takie zachowanie nikt nie dostaję co jedynie to podwyżkę.

22 lata stażu

Były ochroniarz

Kontrolują nic nie znaczących pracowników przy wyjściu a w autach na montaże wywożone są od wielu lat hurtowo materiały . Że to tak wygląda wie każdy kto pracuje tu od lat

Roxi
@Były ochroniarz

jak to możliwe by coś od lat było wywożone? To, że ktoś jest sprawdzany to akurat przezorność, nie należy tego brać od razu do siebie? ale co z tymi materiałami? Punkt nie traci przy tym na obrocie? Pracownicy także?

BB

Zgadza się to inna półka znajdująca się nad pracownikami produkcyjnymi i brygadzistami . W tej grupie dopuszczalne jest częste spóźnianie się do pracy .

Chciałam prosić o więcej informacji ws ogłoszenia Specjalista da sprzedaży. Jakie widełki płacowe są proponowane na tym stanowisku? W jakich godzinach pracuje biuro. Czy atmosfera w biurze jest ok? Czy poza wynagrodzeniem można liczyć na jakieś profity pozapłacowe? Czy wolny wakat wynika z rotacji personelu?

Jak wygląda sprawa ze wspomnianym kontaktem? Tutaj ktoś akurat pisał o umawianiu grafiku, mnie zastanawia jeszcze kwestia rekrutacji. po jakim czasie od nadesłania dokumentów można czekać na jakiś odzew? czy negatywny feedback także jest dawany? I po jakim czasie dochodzi do podpisania umowy?

Słuchajcie co z tym zatrudnianiem studentów? Ktoś pytał się o to z miesiąc temu a dalej nie ma odpowiedzi. Cos się zmieniło i są jakieś restrykcje czy jak? nie można elastycznie ogarnąć grafiku? Myślę o studiach dziennych

asd

kwestia dogadania się, wszędzie pracują ludzie, wystarczy się skontaktować, a zobaczysz co i jak

A imprezy integracyjne jak teraz wyglądają? Widzę, że ktoś nawiązywał teraz niedawno do jakiegoś alkoholu i zastanawiam się czy to nie będzie również z tym zawiązane? Organizujecie może sobie jakieś wspólne wyjścia do baru i tym podobne? na własna kieszeń czy może pracodawca także się do tego dokłada?

Widziałem właśnie ofertę dla montera, wchodzę poczytać opinie a wy o jakichś kaloszach piszecie i jakichś „wydzielinach”? a z kasa jak będzie, bo nie podali w ofercie? Jak teraz nowy na przełomie roku przychodzi to co dostaje?

Czy JUKA zatrudnia studentów?

żondny

Paczki na święta były, a czy beda premie

@żondny

A co w tych paczkach ciekawego w tym roku? chyba ze raczej dają to co zawsze? Co do premii to na jakich zasadach te świąteczne wyrabiacie? Wynik roczny się zlicza jakiś? Osoba która dostała się na przykład w listopadzie cos dostanie?

Kobieta pracująca

Pracy dużo może czas najwyższy wyrównać nam podwyżkę do tych co dostali 3 zł? Pani prezes , proszę się wywiązać z obietnicy .

@Kobieta pracująca

A kto dostał te 3 zł? ludzie z jakich stanowisk? Co do składanych obietnic to były w tym uwzględnione u was jakieś terminy? Do nowego roku jest na to czas czy kiedy zazwyczaj tu przyznają?

Cierpliwy

Pracy troche nam przybyło Z kapsy więcej nam ubyło Co nam wiosną Pani dała To inflacja przez rok zjadla Już nie wspomnę o tej premi Co łzy z oczu nam wyciska Czy ze śmiechu czy też z żalu Tylko czekać nam finału

Mądry głupiec

Wrzesień nadchodzi dużymi krokami Czy przyjdzie dla nas z wyższymi płacami ? Czy byly to tylko złudne nadzieje . -Dyrekcja w twarz nam się zaśmieje -

@Mądry głupiec

I co były te podwyżki? Bo już zaraz wrzesień się kończy. Ostatnie podwyżki kiedy mieliście? Jest tu szansa na indywidualne podwyżki?

Jak jest z pakietem medycznym w JUKA? Można dołączyć rodzinę?

Spostrzegawczy

Kundelki dostały pozwolenie to siedzą od rana do wieczora i robią nadgodziny choć w żaden sposób nie są one potrzebne . Pani dyrektor , dla mnie złotówki żałujesz a im pozwalasz na takie okradanie zakładu ? Może sprawiedliwie rozdzielić możliwość siedzenia dla wszystkich, żeby każdy se dorobił a nie tylko dla piesków ? Paru cwaniaczków z hali robi z wami co chce wielcy zarządcy z juki

Sabina
@Spostrzegawczy

a rozmowy w tym zakresie jak konkretnie przebiegają? zastanawia mnie odpowiedź na poruszenie tego typu problemu. praca wykonywana przez te inne osoby może równie dobrze zostać zrobiona przez zastępstwo czy to raczej wynika ze specyfiki stanowiska?

Spostrzegawczy
@Sabina

Rozmowy przebiegają tak ze swoim kolegą z działu zabrali pieniądze żeby mieć dla siebie . Ale za donoszenie muszą mieć swoją dole a lud boi się odezwać . Nadgodziny to udawaną praca którom można zrobić w normalnych godzinach ale im ciągle mało i dlatego wyciskają ile się da . Szef swoje lata ma i trzeba wycisnąć ile się da przed zmianami które nadchodzą

Irena

Parę dni temu ktoś pisał o upałach a zauważyłam dostępną ofertę pracy dla specjalisty do spraw sprzedaży. Czy o tegorocznych premiach prowizyjnych z opisu, ktoś napisze coś więcej? Zastanawia mnie także otoczenie pracy, co jest przeszkodą w założeniu klimatyzacji czy czegokolwiek? Widziałam podkreślenie upału w miejscu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o JUKA - Niepołomice

• Jak się pracuje w JUKA?

Zobacz opinie na temat firmy JUKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JUKA?

Kandydaci do pracy w JUKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JUKA