Opinie o JUKA w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JUKA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUKA w Niepołomice

Ehh...

Dobrze, że już tam nie pracuję. Szczerze to wam na prawdę współczuję, szukajcie lepiej innej pracy...

Do coz

Oczywiście że tak , aby zaciesnić więzi w ekipie możesz przyjść w sobote do pracy.

ccc

Chciałbym nawiązać do używania "wyrażeń" pokroju pana L., nie jest on przypadkiem odosobnionym ,może to potwierdzić pan "ogrodnik" którego ostatnio zbluzgał wózkowy (........) z magazynu .....jakiego??????????

wowale checa

szkoda ze juz niepracuje w tym cyrku ponoc lali w glowie sie bzykoli wyzej hmm niz cztery litery mam a i coz zachowuje gowniarz zal mi was chlopaki

Leszno
det

oj oj lali się lali się piorka pala toskaka tu itam najlepiej mu wychodzi lizanie duzy dzieciak ojoj bo mi się grunt pali trzeba mieć podstawy do kablowania ale coz panowie nie takie pepki były w juce ale chamstwo to az wbija w oczy nie nauczyla mama kulturya dbije mu się to kiedys

StaraRopaPaczka

Do wiadomości dla idiotów a w szczególności idiotek. Juka to nie zakład fryzjerski tylko poważna firma zajmująca się urządzeniami chłodniczymi mająca wieloletnią tradycje i renome w Polsce i zagranica... żartowałem hahaha.Burdel na kółkach. Aplikujcie na fryzjera bo podobno Szeryf na działce ma wybudować zakład fryzjerski a nie magazyn. Będą większe przychody xd Nie palcie w kiblu jak was prosze.

KaBoom

Ja mam opór w głowie,i dlatego pisze tak nieładnie.ale znacie mnie takie mam słownictwo

KaBoom

Mam prosbe zamknijcie już pyski, i kładzcie sie spać bo jutro trzeba zostać do '' oporu'' frajerzy xd

Olo

Juka to nie zakład pracy tylko stan umysłu !!!! Dla ludzi odpornych psychicznie.

BEZ KOMENTARZA

Dokładnie, to jest aż zastanawiające, że kierownik, który powinien reprezentować swoją osobą taką postawę, z której powinno się brać przykład, co drugie słowo to u niego K*R*A. Można z tego wnioskować, że jest osobą o niskim poziomie inteligencji. I tutaj pada kolejne pytanie :D, co taka osoba robi na takim stanowisku? Firma wiele traci na tym, że trzyma takich idiotów, szczególnie, że oni z pewnością nie jedno mają na swoim swoim sumieniu... Płaca żadna..., przestrzebanie przepisów BHP żadne..., płacenie szkodliwego- nie w tej firmie..., układy układziki- na pierwszym miejscu..., firma rodzinna, także wiadomo kto ma najlepiej. Należy tutaj zaznaczyć, że kablowanie na porządku dziennym..., szczególnie przez brygadzistów i osoby siedzące hmm w "dziwnych układach" ;. Osoby z wykształceniem, nawet niech się nie pchają do tej firmy (dobrze ktoś napisał, że jeśli masz wyższe wykształcenie od swojego przełożonego lub brygadzisty, to wylatujesz). Zakłamanie i obłuda w tej firmie panują. A osoby, które myślą nad złożeniem cv na stanowisko konstruktowa, to niech lepiej swojego czasu nie marnują...

pirat

No wiec jak jesteś to gdzie

wow

no coz każdy umie narzekac a każdy się garnie do juki jest super to zależy gdzie jest super dyrektori super szef akto narzeka niech sppada my wiemy jedno ajedni to lubia kablować odkad przysli na dzial hmmm jak kable rozciąga kierownictwu lali to może iugra wszędzie notojjest nieprawdopodobne jak się to robi chciałbym tez tam wrocic z powrotem może bym co ugraljak inni ale ciesze się ze nie slysze tej laciny czy zrobione hmm stanowisko kierownika a z buzi leci gdzie te chłopaki maja oczy kierownikiem topowinien zostać czllllllllllll człowiek wykształcony pracujcie chłopcy pozdrawiam zaloge

Popek

A ja sobie chwalę spoko praca kasa też jak na te czasy . Jestem wysoko w hierarchi bo mam znajomości z odpowiednimi ludżmi i lubie (usunięte przez administratora) na wszystko i wszystkich i jeszcze fajne dupeczki tu pracują. Pozdro dla wszystkich kabli dłuższych niż wszystkie na magazynie trzymajmy sie razem. Bang.

wow

Co za banda fu wypisujje te bzdety

ano

Firma traktuje pracowników jak śmieci wystarczy popatrzeć jak teraz wygląda szatnia

Pracownik jeszcze

Chyba odezwał się przytoczonych świętej krowy

niezna

też aplikowałem na technologa konstruktora... i zadzwonili już kolejnego dnia. Mógłby ktoś z biura się wypowiedzieć jaka jest tam atmosfera, warunki pracy, obowiązki noi kasa??? czy to dobra firma na zdobycie tam doświadczenia?

Byłem tam

Omijajcie tę pseudo firmę szerokim łukiem. Właściciel zachowuje sie jak udzielny książe. O szacunku do drugiego człowieka chyba nie słyszał. Jak ktoś jest mądrzejszy to pozbywają się go w szybkim tempie. Wg Juki dobry pracownik pracuje po 10 godz za 1400 zl. Jest tam jedna święta krowa i nie o właściciela chodzi. Ciekawe czemu ta święta krowa pracuje tam tyle lat. Pracujący tam wiedza o kogo chodzi. A nowi pracownicy szybko sie zorientuja. O firmie świadczy rotacja pracowników a w juce jest większa niż przy truskawkach

...do pracy

Studenci będą mieli tylko pracę jako fizyczni na hali, bo jako specjaliści muszą trafić do biura i mieć namaszczenie od technicznego ( a nie będą go mieli ,bo rodzina byłaby zagrożona) .Dobrych specjalistów z tej dziedziny eliminuje się w szybkim tempie (patrz OLO ) ,Ambitni zmienili firmy i są z tego powodu bardzo zadowoleni.

ccc

Oj!!! Pewno był "czerwony dywanik" ,ale nie w CANNES . Ktoś dostał solidnie po głowie . Jakieś " nominacje" ??????????

Olo

Bo w juce nie można być mądrzejszym od swojego przełożonego i wyżej.Porażka szukaj sobie normalnej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o JUKA - Niepołomice

• Jak się pracuje w JUKA?

Zobacz opinie na temat firmy JUKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JUKA?

Kandydaci do pracy w JUKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JUKA