Opinie o JUKA w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JUKA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUKA w Niepołomice

Bralczyk

Czytając wasze ostatnie opinie osoba próbująca się coś dowiedzieć na temat pracy w tym zakładzie nie jest w stanie w żaden sposób wyciągnąć informacji ani wniosków . Kompletny bełkot i wypisywanie wydaje się losowo dobieranych słów(usunięte przez administratora) . Czekam na konkretniejsze informacje odnośnie warunków pracy .

Bułgar
@Bralczyk

Co chcesz wiedziec? Pracujesz za minimalna krajową zadnych dodatków zadnych socjalow. Goła kiepska wypłata

Bralczyk
@Bułgar

Praca za minimalną krajową ?? Mówisz o konkretnym stanowisku ?? Nie wydaje mi się żeby spawacz, operator maszyn czy nawet monter pracowałby za takie pieniądze . Jak wygląda sprawa z nadgodzinami ??

Kumpel

Kto steruje w tej firmie .Pracowałem iwiem co to jest . Bajkał

były
@Kumpel

Coto zmowa czy mobing .Pracownicy mają więcej....do mówienia niż Dyrekcja.

News

Kila lat i doczekaliśmy się, nowe kibelki, nowe zamki i odmalowane drzwi na biało. Zasłużeni pracownicy firmy Juka dostali możliwość wykazania się w pracach remontowo budowlanych. Dziękuję wam monterzy urządzeń chłodniczych, dobra robota. Gdyby nie ten profesjonalny remont łaźni, musiałbym dalej chodzić nad staw, a zima za pasem.

Kumpel
@News

Ciesz z nowych toalet bo inni mają nowe stołki biurka i nic nie robią. Dobrze jest ludzitraktuje się jak marionetki zkata w kat. Szkółka niedzielna jest.

Malarz

Niema premi ani bonów ani dodatkowych pieniędzy na święta wstyd i bieda

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dobry kumpel

Ale nam na święta nawalili profitów........ Jak tu żyć. Ta firma to jest totalne dno!

Klakier
@Dobry kumpel

A co paczka ci nie pasuje ??????????????

@Klakier

Dzienki za wypłatę na święta 2050 złotych

Klakier

"Dzienki" "dzienki" sprzedam wegete od ręki. Pieniądze kpina . Ilu odeszło już przez ostatnie półrocze ??

Płaczka

(usunięte przez administratora),jest tak zimno w juce, że nawet bankomat pokazuje na minusie.????????????

Kit

Daro praca jest tu super tylko trzeba co niektórych poprosić do pracy A nie popedzic wtedy robią wszystko. Tak się znajduje szacunek

Ik

Wszystko ok Pani D klaniaja się wszyscy bo uznaję za naj.......Szkoda że tolerujetakie......

M
@Ik

Hi .Wiadomo język rozwiązał Umie mówić o.Domi....Brak słów

Paulina

@Pracuś, czy masz jakiś pomysł jak dokonać zmiany relacji między pracownikami różnych szczebli w sposób nie godzący w poczucie własnej wartości żadnej ze stron? Czy w ogóle istnieje idealne rozwiązanie takiej sytuacji? Ciekawa jestem, czy świadomość potrzeby szybkiej zmiany tych relacji spowoduje zdynamizowanie poszukiwań przez wszystkich zainteresowanych poprawą atmosfery pracy w firmie JUKA?

franek
@Paulina

tam sie nic nie zmieni . jak ktos przyjdzie do pracy pijany to (kolejny raz ) to (kolejny raz ) karzą mu idc do domu i tak wiekszość poniedziałków wolnych . Jak ktoś powie swojemu przełożonemu ze mu da w ryj a ma romans z pania z biura to jego warunki są spełnianae a nawet podwyżka . co ma sie tu zmienic ?

Gienek
@Paulina

Relacja między ludźmi jest świetna. Problem mają inni którzy wykorzystują Szefa podpowiadają bzdury kłamstwa.Jest to super firmaizarobki też dobre.Szkoda że ludzie młodzi nie korzystają

Czy można liczyć w JUKA na prywatną opiekę medyczną?

Dobry kumpel

Na układy nie ma rady...ludzie to jest juka rodzinna firma!

Zero

Ulubieńcy DYREKTORA (tapeciarza) mogą wszystko. Pić, chodzić na papierosa kiedy chca, a zwykły pracownik (która jeszcze ma jakieś pojęcie o tej pracy) nawet nie może iść do kibla bo już się na niego krzywo patrzy. Niech dalej będą przyjmowani alkoholicy i zule. Jakoś spada, morale tez.

Paulina
@Zero

Mógłbyś napisać coś na temat warunków płacowych, które oferuje firma JUKA? Czy firma oferuje stałą i niezmienną stawkę wynagrodzenia, czy może zależna jest ona od doświadczenia, które ma potencjalny pracownik? Osoby młode bez doświadczenia również mają szansę na przyjęcie? Przedstaw proszę, jak to wygląda w rzeczywistości.

Franek
@Zero

Widziałem w jakim stanie są wybrani pracownicy, ale luz delikwent po wysłuchaniu(usunięte przez administratora) idzie do domu się wyspać. Tu można wszystko. Powiesz przełożonemu że jak się nie zgodzi na twoje warunki to(usunięte przez administratora) i wszystko załatwione. Parodia

Koles

Nic się dzieje.Mieta rośnie.Cyrk

Bogdan
@Koles

Czy posiadasz doświadczenia związane z firmą JUKA z perspektywy jej pracownika? Jak się pracuje tam?

Dobry wujo

Krotko; Plusy: 1 zmiana Brak Ukraińców Luz na produkcji niektórzy siedzą po kiblach pół dniowki bez konsekwencji. Szwędanie się chodzenie po halach bez celu głównie palaczy bo jest zakaz palenia to palą po kryjomu po kątach. Minusy Zarobki Brak 50 i 100 za godziny nadliczbowe Chaos i brak organizacji Rodzina na pierwszym miejscu Na temat picia alkoholu poczytajcie niżej Chociaż to i tak małe piwo .Kto może to może . Pracownicy produkcyjni myją kible i szatnie bo tu sprzątaczka nie jest od sprzątania . Podpierdzielacze, lizusy zwykle ch**a się znają ale pierwszy do dyrektora rękę na przywitanie wyciąga i czeka na poklepanie po ramieniu jak pies na pogłaskanie , także od pierwszego dnia się można poznać kto jest kto. Pozdrawiam

@Dobry wujo

Dobry wujo....masz 100% racji! Podpisuje się pod Twoim postem. Firma katastrofa!

Wojciech

1) Telefon (prośba o wysłanie maila z adresem - NIE MA MOŻLIWOŚCI PANI NIE MA CZASU WYSŁAĆ TAKICH MAILI xD), 2) Spotkanie w siedzibie z Panią Dyrektor oraz Prezesem, Pytania 1) Dlaczego chcesz tu pracować, 2) Co wniesiesz do firmy, 3) Rekrutują na Z-cę Dyrektora a następnie na rozmowie "wie Pan ale trzeba się sprawdzić więc nas start specjalista ", 4) Po podaniu oczekiwanego wynagrodzenia zapytałem o ich budżet "to nie jest rozmowa na teraz", 5) Zapytałem kiedy mogę spodziewać się decyzji "a wie pan to nie jest pilne może do 3m" Odezwiemy się - to dziś nie było kontaktu, Śmieszna firma, w mojej ocenie "sny o potędze".

Kaja

Niema co robić to chodzi po dziale .Brak pracy spowodowany jest niedouctwem a chciała ..wysoko mierzyć. Mówią żeby tylko mówić. ..........nie mówiąc nrzydko

Marian

Dziwne te opinie, w internecie firma jest dobrze oceniana więc o co chodzi?

Koles

Cuda......

Kolega Szamana

Z tej firmy to tylko można się śmiać! Że to funkcjonuje. To sukces. Zobaczcie firmy dookoła jak można zarobić przyzwoite pieniądze .na te czsy 4 z przodu to żaden ajwaj. A w juce już trochę jestem i 3 z przodu to wielki problem. Szkoda słów!

Bardzozawiedziony

Ostrzegam. Szef dzwoni do aktualnych szefów i nagaduje żeby tylko uprzykrzyć życie a przez telefon udaje życzliwego i miłego człowieka. Tak żyć sie nie da.Nie podawajcie informacji o swoich bliskich bo do ich szefów też będzie dzwonić. Przykre ale prawdziwe. Życzę szczęścia.

Bardzozawiedziony
@Bardzozawiedziony

Przepraszam pomyliłem firmy. Napisałem komentarz nie do tej firmy.Można usunąć komentarz?

ale pomalu robi sie trylogia na tej stronie niekiedy warto poczytac i sie troszke posmiac powspominac stare czasy powodzenia

@anonymous

Dokładnie hehe, dobrze że tam już nie pracuję

Zostaw merytoryczną opinię o JUKA - Niepołomice

• Jak się pracuje w JUKA?

Zobacz opinie na temat firmy JUKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JUKA?

Kandydaci do pracy w JUKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JUKA