Opinie o JUKA w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JUKA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUKA w Niepołomice

Jak w JUKA wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Nowy dzień

Jeśli chodzi o awans to raczej pod tym względem nie masz na co liczyć jesteś wręcz przypisany do jednego stanowiska . Możesz się rozwijać tylko we własnym zakresie ale to i tak nie zmieni twojej pozycji.

@Nowy dzień

Pozycji w kontekście finansowym nie ale w takim razie jest perspektywa na rozwój? Jakie w rzeczywistości doświadczenia można zdobyć po roku zatrudnienia, robiąc to na własną rękę? Będą to przydatne umiejętności?

Pracot
@Nowy dzień

Jedynie co można dostać to przeniesienie chwilowo na inne stanowisko z powodu braku pracowników. Firma zastępuje działy pracownikami z innych działów by produkcja szła jako tako.

Jasiu

Firma nędza. Brak zamówień. Wynagrodzenia mizerne. To z tego powodu ludzie odchodzą. Zostają tylko nieroby.

@Jasiu

Mizerne to znaczy jakie, bo dla każdego może byc to inna kwota. Na ile można liczyć?

Nosal

Jakiej pracy ? Tu nie ma co robić stoimy na maszynach i czekamy na zlecenia jedyne zlecenia to od paru brygadzistów z drugiej hali kturym robimy do domu . Morze nowa ochrona zaczyma to wynoszenie

@Jasiu

Miłego ????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Podupadły

W tej firmie chyba już nie ma przyszłośći . Zamówień nie ma , po zwolnieniu się Z.. jeden z najbardziej dochodowych działów można zamknąć. Jedynie co pozostaje to albo się ewakuować albo liczyć na cud ale przy tej załodze w biurze to nie ma na to co liczyć .

@Podupadły

jeśli zamówień podobno nie ma to z czego na stronie wynikają ogłoszenia o pracę? po co dodatkowe ręce jeśli nie byłoby czego obsługiwać? chyba, że tylko niektóre obszary są redukowane? jeśli tak to które konkretnie? jeśli o zamówienia chodzi to czy w ciągu roku nie występuje przypadkiem pewnego rodzaju sezonowość?

Dyrektor G

Czy prezes Siwy nadal urzęduje w swoim gabinecie? Czy jest jeszcze w firmie Pan Lalik ? Czy jest tez Pan KULPA? Pozdrawiam ciepło

Dwa
@Dyrektor G

Apoco się podszywać. pod Dyrektora..Jesteś odważny to napisz Anię rób sobie tkpin zludzi.To tylko ludzie nic nie warci Heather. piszą bzdury. . Może nie wszyscy do jednego ale jest 1 Pan L. który niema pojęcia o firmie.(usunięte przez administratora)

Sum

Co tam na dziale elektryków, wszyscy już wrócili na stanowiska,czy nadal ktoś jeździ prawie codziennie ze złamana nogą na rowerze na zwolnieniu.

Irena

"podobno"? a które stanowisko teraz tak w sumie masz na myśli? zauważyłam, że aktualnie elektryka do siebie szukają, napisane jest, że dobre warunki płacowe, to chyba trudno żeby była minimalna, skoro "dobre"? ile w zasadzie elektryk obecnie tu zgarnie? widzę, że trzeba współpracować z działem serwisu oraz sprzedaży, jaka atmosfera na nich teraz jest?

Poważny

Jestem mężczyzna ale Wstyd mi za tą Firmę dziś Dzień kobiet, A Te biedaki z zarządcy Biurokraci,mają mniej kultury osobistej by Naszym Paru Panią złożyć życzenia dać skromnie po tulipanie,to uapdli do tego stopnia upodlenis że Ochroniarz mający swoją prywatna wypłatę potrafił kupić Cukierki i złożyć życzenia dając każdej Kobiecie na Bramie, tragedia co w tej firmie się ostatnio dzieje,odkąd Pani pseudo dyrektor jest wstyd mi.

@Poważny

A ten pan ochroniarz może otrzymywać jakieś premie? :) Ile tych pań tutaj obecnie pracuje i jeżeli o ich prawach w pewnym sensie mowa, to jak są traktowane tutaj Kobiety w ciąży?

MonikaUr

Bardzo mądrym jest wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa i ochrony . Z czasem przyniosą one oczekiwane rezultaty , w innych zakładach podobne rozwiązania funkcjonują już od dawna .

@MonikaUr

Można spytać o co konkretnie chodzi? Jakie zasady dorzucili i dlaczego wcześniej ich tu nie było?

CCC
@MonikaUr

Milicja Obywatelska już była, wiemy jak się to skończyło. Teraz jest ,,klan,, ,więc możliwości są większe.

EEE
@CCC

warto by jeszcze poruszyć temat prywatnych samochodów odbierających tak zwane "odpady" lub "kupujących " materiał , czy są one poddawane kontroli na zgodność z deklarowaną dokumentacją

@EEE

chyba w temacie do końca jeszcze nie jestem a dość w deklarowanej przenośny chyba to ująłeś.... napiszesz wprost o tym co jest tak naprawdę tu odbierane?

Walduś

Czy Juka jeszcze działa ? Źle o niej mówią w kraju.

Emilka

Jedna zmiana 6-14 lub 7-15 zależy jaki dział.

Małgorzata
@Emilka

nie mogłam znaleźć na stronie czy pracujecie też w soboty czy jest zamknięte ? wiem ze firma jest na strefie niepołomickiej, trzeba z busa z rynku na piechote isc? firma nie zapewnia zadnego dojazdu moze ?

JOO

JUKA to taki sklep dla cwaniaków , ale nie wszyscy to widzą .ale niestety czują -płaca....

Wojciech
@JOO

Czemu akurat dla cwaniaków bo nie wytłumaczyłeś. Określasz tak normalnych klientów? Czy chodzi o pracowników? Weź powiedz.

Miki
@JOO

wieczne niezadowolenie i narzekanie , teraz nawet o premię , a cwaniaki same się premiują....... niektórzy myślą że jak są znajomkami to im wszystko wolno . Co do sklepu to aż dziwi że nikt tego nie tępi , nikt też nie sprawdza tych tak zwanych montaży gdzie nikt cię nie rozliczy nikt nie zobaczy co faktycznie jest tam potrzebne i co tam zostaje zabierane

@Miki

Jak sami się premiują? O co chodzi?

Juras

Ludzie odchodzą bo nie widzą przyszłości a tej firmie. W mojej ocenie mają rację. Pracy na lekarstwo i kolesiostwo na każdym kroku.

Iwona
@Juras

A to są jedyne powody, dla których ludzie stąd odchodza? Jak aspekt finansowy? Wypłaty są w porządku czy też nie bardzo?

Sputnik

Szkoda że odchodzi stara kadra niektóre osoby będzie problem zastąpić a przyuczenie nowych do pracy będzie wymagało czasu

@Sputnik

A dlaczego odchodzi stara kadra?:-/

Golla
@Sputnik

Każdy robi co chce i idzie tam gdzie lepiej płacą takie jest prawo rynku

Epsikon
@Sputnik

Słyszałem że niektórzy "wycofali się" i jednak będą pracować

@Epsikon

Serio? Czyli oficjalnie jeszcze nie odeszli czy na luzie pozwalają od razu tu wrócić?

Pracus

Ta firma to cyrk nie którym ludziom można robić co chcą i w soboty przychodzić np konserwy i pa z drzwi scieme eska w tygodniu a chcą przychodzić w sobote

Skóra nie wstyd ci ,robisz oborę na zakładzie,przynosisz wstyd żonie. Jaki z ciebie fachowiec. Za plecami się śmieją z ciebie. Ludzie z którymi pracujesz tzn z którymi przebywasz bo ty .uja robisz. Opamiętaj się .

Iwona

A co takiego ten Pan robi i czemu się z niego śmieją tak jak piszesz?

Gienek

Panie dyrektorze , czy może Pan na najbliższym zebraniu poruszyć a zarazem wyjaśnić nam wszystkim dlaczego są osoby w tej firmie , które mają pozwolenie na różne wybryki . Wymaga się od ludzi punktualności ( bardzo słusznie ) a są osoby ,które co rusz odwalają poważniejsze wykroczenia i są bezkarni . W mijającym tygodniu znów afera z alkoholem. Ciągle te same osoby ,to jest coś nieprawdopodobnego , ci ludzie stwarzają zagrożenie dla innych współpracowników ! Kwestia pracujących sobót , gdzie pozwala się przychodzić panu z hali na której ja pracuje, słynny fachowiec od "drzwi "( widzę jak ma na codzień " dużo" roboty ) wraz z panem wybitnym "konserwatorem"a są ludzie ,którzy w tygodniu nie mają zajęcia i mogli by właśnie zająć się tym co jest robione w sobotę . Niepotrzebna strata pieniędzy dla zakładu . Kolejna sprawa to chodzenie do pracy przez pewną dame. Ciągle wolne , L4 , wychodzenie wcześniej - może pasowało by podliczyć jej obecności w pracy bo widzę, że w tym tygodniu też jej nie ma . Chciałem zauważyć ,że macierzyństwo to nie choroba . Czekam na wyjaśniania tych kwestii

@Gienek

A czemu ty tak wchodzisz w życie innych osób? Wiesz w jakiej te osoby są sytuacji? Nie wydaje mi się. Poza tym może kierownictwo chce niektórym dać jeszcze szansę a nie od razu skreslac?

Wolny

Tyle lat Firma musiała czekać żeby zaoszczędzić na mierdzewce. Jedna mądra decyzja i teraz będzie jej pod dostatkiem. Nareszcie. Brawo

Do wolny
@Wolny

Brawo a pozostałe materiały ? a wyjazdy służbowe i montaże ktoś rozlicza co zabierają i w jakich ilościach ktoś sprawdza czy jest im to potrzebne ktoś sprawdza co wróciło ?

Michał anioł
@Do wolny

Na rowerach w plecakach wywozi sie skarby a w autach na wyjazdy wszystko

Wojciech
@Michał anioł

Chodzi o wywożenie towaru z firmy, bo nie zrozumiałem do końca. To nie ma ochrony która sprawdza co się zabiera, albo stanów magazynowych po których widać co zniknęło?

CCC

Fala upałów trwa w najlepsze ,sama woda z kranu nie uzupełni niedoboru wapnia ,sodu ,magnezu i potasu . Jak sok pomidorowy jest za drogi to może mleko i czereśnie ( 40 zł / kg ) będą tańsze.

Daro

Dzień dobry Czy są obecnie przyjęcia na stanowiska produkcyjne ?? Umowa o pracę ?? Czy posrednik ??

Dobry kumpel
@Daro

Musisz być chyba desperatem żeby tam szukać pracy.....Powodzenia Ci życzę.

@Dobry kumpel

Mówisz to jako pracownik czy jako były pracownik ?? Aż tak źle ??

Dobry kumpel
@Daro

Daro poczytaj niżej....Jakie to ma znaczenie czy pracuje jeszcze czy już nie?

@Dobry kumpel

Ma znaczenie bo jak ktoś narzekał i się zwolnił to może wyrażać zła opinie a tacy co narzekają jak to im źle w jakiejś firmie a dalej tam pracują to strata czasu. Ciężko teraz znaleźć pracę 1 zmianowa w okolicach Niepołomic .

toffik
@Daro

buahaha śmieszny jesteś jak się komuś chce pracować to wszędzie bez trudu prace znajdzie.

toffik
@Daro

ja jestem byłym pracownikiem i nie polecam (usunięte przez administratora) i śmiech na sali.

Dym
@Daro

Zawsze są Firma super tylko czasem nie umia zająć pracą tylko szukają winnych w robotach.Nawet niema mowyze jest źle jest super tylko dopadło Wielka niewiadoma.

Elżbieta
@Dobry kumpel

Widzę, że nie polecasz aplikowania do pracy w JUKA. Szkoda, że nie wyjaśniasz, czemu. Co Twoim zdaniem jest nie tak w tej firmie? Daj znać.

szaman
@Daro

Pocp tu Dyrektor przesłona łacina zbuzi leci.Szefa niema więc robią co chcą .Ale Tekla sprawiedliwości czeka.

Kumpel
@Elżbieta

jasnebo zarobki ok tylko Dyrektor do du... .Nieumie zarządzać ludzie wykształceni Maryja na magazynie.Takifakt pijaku chodzą po firmie i nic im niezroblam bo to

fipflap
@Kumpel

Nie ma co narzekac, zawsze może trafic się gorszy na przykład madry!

Lakiernik

Bendom podwyszki?

Brygadier
@Lakiernik

Nie ma zamówień ale za to jest ciepła kawka i ciasteczka dla handlowców więc szafa gra

Zostaw merytoryczną opinię o JUKA - Niepołomice

• Jak się pracuje w JUKA?

Zobacz opinie na temat firmy JUKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JUKA?

Kandydaci do pracy w JUKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JUKA