Muzeum Narodowe Poznań

Opinie o Muzeum Narodowe Poznań

anonim 2010-11-28 19:02:39
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Znajomości i poplecznictwo. Kiepskie płace
konserwa 2012-09-26 01:56:36
Tak jak w każdym muzeum, bez wyjątku :P
zouza 2014-10-24 17:25:08
...dodałabym jeszcze, że zbiorowisko "świętych krów", muzealnych "gwiazd-rozgwiazd", które kombinują na wszystkie strony. Czy ktoś sprawdza w ogóle w jakich godzinach pracują i co robią w tych godzinach "koleżanki" dyrektorów? Chore...
Emka 2015-07-29 15:10:19
A mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat zarobków w muzeum? Ile zarabia taka np. pomoc muzdealna? Jakie są tam możliwości zatrudnienia?
rysia 2016-04-22 11:23:22
Pewnie cos w okolicach średniej krajowej, może tyle na poczatek dostaniesz na staż jako przewodnik po muzeum a może pozniej masz troche wiecej, chociaż nie liczyłabym na wieksza stawkę, praca wymaga dużej wiedzy na temat histori muzeum i eksponatów w nim.
Ola 2016-12-07 16:12:12
A ja zawsze chciałam pracować w muzeum lub w teatrze niestety nie posiadam znajomości. Za to mam studia humanistyczne i ogromne chęci na rozpoczęcie pracy w instytucjach kulturalnych,ale to chyba w dzisiejszych czasach za mało:( Smutne,ale prawdziwe.
Zostaw swoją opinię o Muzeum Narodowe Poznań - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muzeum Narodowe Poznań