Opinie o Fundacja Imienia Raczyńskich Przy Muzeum Narodowym w Poznaniu w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Imienia Raczyńskich Przy Muzeum Narodowym w Poznaniu. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundacja Imienia Raczyńskich Przy Muzeum Narodowym w Poznaniu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Imienia Raczyńskich Przy Muzeum Narodowym w Poznaniu w Poznań

Zoska Nowy wpis

Poznan to moze lepij ma al pracownicy w Rogalinie to maja masakre .Pracowalam tam i nie polecam kierowniczki kolezanki od zawsze pani kierownik od ekspozycj to rzadzi calym palacem krzyczy na pracownikow brak slow nie polecam .

Karolina Nowy wpis

Czy muzeum prowadzi może rekrutacje? Jaką macie atmosferę?

Osiol Nowy wpis

Co tu dodać, chwalić nie ma naprawdę co, narzekać nic nie da. Może przyjdzie nowy, zaradniejszy dyrektor. Czekamy

Ola Nowy wpis

A ja zawsze chciałam pracować w muzeum lub w teatrze niestety nie posiadam znajomości. Za to mam studia humanistyczne i ogromne chęci na rozpoczęcie pracy w instytucjach kulturalnych,ale to chyba w dzisiejszych czasach za mało:( Smutne,ale prawdziwe.

Aplikowałeś do firmy Fundacja Imienia Raczyńskich Przy Muzeum Narodowym w Poznaniu? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
rysia

Pewnie cos w okolicach średniej krajowej, może tyle na poczatek dostaniesz na staż jako przewodnik po muzeum a może pozniej masz troche wiecej, chociaż nie liczyłabym na wieksza stawkę, praca wymaga dużej wiedzy na temat histori muzeum i eksponatów w nim.

Emka

A mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat zarobków w muzeum? Ile zarabia taka np. pomoc muzdealna? Jakie są tam możliwości zatrudnienia?

zouza

...dodałabym jeszcze, że zbiorowisko "świętych krów", muzealnych "gwiazd-rozgwiazd", które kombinują na wszystkie strony. Czy ktoś sprawdza w ogóle w jakich godzinach pracują i co robią w tych godzinach "koleżanki" dyrektorów? Chore...

konserwa

Tak jak w każdym muzeum, bez wyjątku :P

Towarzystwo wzajemnej adoracji. Znajomości i poplecznictwo. Kiepskie płace

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Imienia Raczyńskich Przy Muzeum Narodowym w Poznaniu - Poznań

Fundacja Imienia Raczyńskich Przy Muzeum Narodowym w Poznaniu
  • Al.Marcinkowskiego 9