Opinie o AUTO PREMIUM w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AUTO PREMIUM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AUTO PREMIUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO PREMIUM w Rzeszów

Dawno nikt nie pisał o aktualnych warunkach pracy. Opowie ktoś o sposobie zarządzania firmą? Dzięki.

Kamil Bobula

Polecam Dealera BMW Auto Premium W Rzeszowie fachowa obsługa profesjonaliści fajne auta polecam

@Kamil Bobula

To już nie dealer tylko serwis. Po za tym wystawiają sobie opinie sami (wstyd).

MM

@Pracownik - zaufaj, że nikt nie ma czasu żeby sobie samemu opinię wystawiać :) Nie walczymy z tym, bo zawsze negatywy się pojawią - szczególnie od byłych pracowników, którzy albo zostali wyrzuceni za machloje, albo sami się zwolnili w wielkiej chwałę, bo wiedzieli , że te wszystkie "wały" wyjdą lada dzień - wiesz dobrze o czym mówię @Pracownik ???? P.s.: jesteśmy Autoryzowanym serwisem BMW i cały czas jesteśmy Dealerem BMW. SPRZEDAJEMY nieustannie samochody BMW nowe i używane, a słowo "dealer" ma właśnie takie sprzedażowe tłumaczenie. Z tego wynika, że Pan też jest "dealerem" Panie @Pracowniku :)

PRACOWNIK

Nie mają już koncesji czy mają bo zabierają teraz szybko ?! Słyszałem że firma sprzedana Do Tyczyna i inny dealer ma ????

Nie maja co robić to sobie opinie wystawiają sami i sami siebie polecają ! ;) ciekawe jak z koncesja bo słyszałem ze tylko naprawiają a dealerem jest ktoś inny bo długi milionowe ! Pozdrawiam

@MM

Czyli to juz tylko ASO ???? NIE SALON BMW ??????

Kamil
@MM

Polecam Dealer BMW Auto Premium Rzeszow !

MM
@MM

To jak jestescie Salonem BMW czy nie ?????

@MM

Byłem widziałem, W salonie nowe BMW przed salonem dużo nowych sporo używanych, działają pełną parą. Mają też motory BMW. Fajna obsługa i te dziewczyny :)

@Gość

Polecam zweryfikować poprawność tych danych czy pełny dealer z pojazdami nowymi czy tylko sam serwis na stronie BMW PL. Na tej stronie BMW PL są najrzetelniejszą dane które potwierdzaja ze firma Auto Premium Rzeszów sprzedaży nowych pojazdów jak również motorów NIE MA!!’ Nowym oficjalnym jedynym dealerem BMW na Podkarpaciu jest BMW Dobrzanski z Krakowa który otworzył swój drugi punkt w Krasnym z perspektywa budowy nowego budynku pod BMW.

AA
@MM

Wały ??? :) Nie chcieliśmy w nich uczestniczyć. Ps. Na dziś tylko aż serwis - sprzedaż NIE ! Jeżeli nie wiecie gdzie pracujecie odsyłam do strony BMW PL znajdź dealera.

Polecam zweryfikować poprawność tych danych czy pełny dealer z pojazdami nowymi czy tylko sam serwis na stronie BMW PL. Na tej stronie BMW PL są najrzetelniejszą dane które potwierdzaja ze firma Auto Premium Rzeszów sprzedaży nowych pojazdów NIE MA!!’ Nowym oficjalnym jedynym dealerem BMW na Podkarpaciu jest BMW Dobrzanski z Krakowa który otworzył swój drugi punkt w Krasnym z perspektywa budowy nowego budynku pod BMW.

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Bardzo dobry Dealer w rejonie bardzo dobre ceny oraz samochody firma bardzo rozwinięta polecam !!!! Polecam dobre oferty dla firm polecam !!!

Aplikowałeś do firmy AUTO PREMIUM? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Maja korzystne oferty na BMW 7 oraz inne ????? DOBRE RABATY ???? DO FIRMY ??????

Darek

Macie może wiedzę czy firma potrzebuje pracowników?

To juz chyba nie jest Dealer BMW autoryzowany bo nie ma koncesji itd tylko serwis pozdrawiam

Firma to pracownicy i ich relacje z Klientem. Niestety szefostwo myśli inaczej : firma to budynek, a pracownik jest nikim ( i na jego miejsce jest 10 innych w kolejce, nie ty to będzie inny). Nie tędy droga i dlatego ich stan jaki jest.

Agnieszka

Z pierwszą częścią Twojego wpisu trzeba całkowicie się zgodzić. Chętnie jednak dowiedzielibyśmy się czegoś więcej o samych warunkach pracy, jakie stwarza swoim pracownikom firma AUTO PREMIUM. W pierwszej kolejności powiedz, czy w chwili obecnej planowana jest w niej rekrutacja? Jeśli tak, to na jakie stanowiska?

Stały klient

Firma z dużym doświadczeniem, mechanicy z wieloletnim stażem , doradcy serwisowy nastawieni na pomoc klientowi. Odwiedziłem kilka serwisów BMW w Polsce i twierdzę że ten jest jednym z najlepszych. Doradca Wojtek jest moim ulubionym.

Pit

Mam zle zdanie, od początku wizyty jesteś uświadamiany że to jest wyższa półka , a twoje auto (523i, 2007 r.) jest ruina niewarta ich zaangażowania. Wszczynają zbędne procedury zamiast przystąpić odrazu do rzeczy. Pojechałem na diagnostykę zapłonu, a najpierw za 350 zł stwierdzili mi nieodpowiednie ilości płynów, luz w kole i konieczność wymiany gum odbojowych. Potem uroczyście zawiadomili że za kolejny etap diagnostyki 250 zł, a następnie że nic nie zrobią więcej bez wymiany kompletu wtryskiwaczy (6000zl). Dobrze że wtedy już podziękowałem. Moje sugestie dla AUTO PREMIUM: Więcej dać a mniej wziąć, po prostu, klient powinien mieć bezpośredni kontakt z diagnosta bo sam najwięcej wie o swoim aucie i nie po to jedzie do serwisu aby spędzić czas w poczekalni Lubię atmosferę w AUTO PREMIUM za: Wyreżyserowana uprzejmość

ZS

Sprawdzajcie dokładnie, co dają Wam do podpisania. Mnie wykorzystano i kosztowało mnie to kilkadziesiąt tys. A generalnie odradzam korzystanie z ich usług.

Uki
@ZS

Mam chyba podobną sytuację. Możesz to opisać szerzej?

rys
@ZS

Ostrzegałem że do kiedy będą zarządzać tą firmą te pryszczate ryje to lepiej to miejsce omijać szerokim łukiem

Asia

Witam serdecznie, czy ktoś z obecnych na forum pracuje lub pracował może jako pracownik biurowy w tej firmie, bo widzę ogłoszenie o pracę i zastanawiam się nad złożeniem CV.

rys
@Asia

Składaj cv może z trzy miesiące popracujesz

Agnieszka

@Pracownik wypowiedzi, które wskazują na konkretnych pracowników firmy są niezgodne z regulaminem serwisu gowork.pl. W razie wątpliwości, można zapoznać się z nim pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Takie komentarze są zgłaszane do administratora i mogą być usunięte. Istotą forum jest wymiana merytorycznych opinii o pracodawcach, dzięki czemu potencjalni pracownicy mogą łatwiej zdecydować czy aplikować do pracy w danym miejscu czy nie.

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

N8
@Czarek

Ta firma co miesiąc szuka idiotów

Jaa
@Czarek

Tak poszukuje zapraszamy

Mercedes

Fachowa obsługa z szerokim zasobem informacji. Robota wykonywana na czas.

Bartosz

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Marian O

Widzę że szkoda składać CV nawet....

Filipek

Może nie potrafią się wykazać i odchodzą.

BENTLEY

Teraz to takie Bmw to każdy polaczek kupi a jak co to ROLLS ROYCE albo coś to już wiesz nie ma salonów w Polsce pozdro

Nie rozumiem pewnych osób. Jeśli jest tak ciężko, brak kasy, wszystko nie tak, to po co tu pracujecie. Jest dużo łatwiejszych robót na rynku i bez stresu można zarobić!!!

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO PREMIUM - Rzeszów

• Jak się pracuje w AUTO PREMIUM?

Zobacz opinie na temat firmy AUTO PREMIUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTO PREMIUM?

AUTO PREMIUM