Król & Knapik

Rzeszów

Opinie o Król & Knapik

anonim 2011-02-12 10:22:21
Firma w porządku. Szefostwo ok. Kierownicy no... mogło by być lepiej, zwłaszcza jeden
Generalnie polecam tam pracę.
\"francuz\" 2011-04-11 15:50:55
róznie słyszałem ale czy premie są wyplacane? sporo osób sie ostatnio zwolniło

jak byłoby tak rewelacyjnie to sami nie odchodzą PRAWDA?
anonim 2011-05-10 12:23:14
KONIEC Z POSZANOWANIEM PRACOWNIKÓW W TEJ FIRMIE. ZŁEGO SŁOWA NIE MOZNA POWIEDZIEĆ O DYREKTORZE ALE "KIEROWNIK"( usunięte przez administratora ) NIE UŻYJE NIECENZURALNYCH SŁÓW BO SZKODA NA TAKIEGIO ...
anonim 2011-06-16 17:26:13
WSZYSTKO SIĘ POGORSZYŁO W TEJ FIRMIE. DAWNIEJ BYŁO OK ALE TERAZ CZAS NA NAS... NIE SPECJALNIE POLECAM, KTOŚ POWIE ZNAM GORSZE FIRMY JA NATO ŻE SĄ LEPSZE!
BYKU 2011-06-16 17:30:38
KIEPSKI KIEROWNIK, BRAK POMYSŁU NA ZARZĄDZANIE, A UŚMIECH NA TWARZY TLE BY ZMIENIŁ
lady punk 2012-03-22 17:03:21
wszystko zalezy od zarzadzania, jezeli kierownictwo jest odpowiednie to firma sie rozwija

jak kierownicy sa tacy jacy sa to efekt mamy w postaci jakiej widzimy

czy polecam tu prace / na jakis czas tak, ale mozliwe ze bardzo krotki czas
mm 2012-04-06 13:33:50
jaka kasa na umowie? chodzi mi o zasadniczą bo słyszałem ze kiepska jest zasadnicza... wiadomo premie ale jaka zasadnicza pensja
leń 2012-04-06 18:03:41
Chciało by się nic nie robić i zarabiać niezłą kaskę?
sumienie 2012-04-06 18:17:58
Ja tam nie nażekam. Jeśli są zlecenia to można nieśle zarobić. Gdy odeszli "niezastapieni fachowcy" do Autorud atmosfera bardzo się oczyściła i poprawła. Teraz panuje miła atmosfera do pracy, a dawniej to jak potżebowałeś pomocy to słyszałeś, "nie wiem" " nie mam czasu", jak ktoś zostałby chwilę dłurzej, lub przyszedł wczesniej to usłyszałby "sper..alaj bo następnym razem dostaniesz wpier...". Dobże że odeszli zapominajac, że tu sie wszystkiegoi nauczyli, a teraz robią wszystko aby "zaorać" Króla-knapika bo to ich jedyna nadzieja na dobre zarobki.
BYŁY PRACOWNIK BARDZO ZDETERMONOWANY 2012-04-11 10:54:31
A GDZIE OBIECANKI O ROZBUDOWIE OBIEKTU, KIEDY BĘDĄ SPEŁNIONE. KIEDY ODCHODZIŁEM, NIKT NAWET ZE MNĄ NIE ROZMAWIAŁ DLACZEGO. NAJLEPSZE HASŁO TO \\\"POLEPSZYŁA SIĘ ATMOSFERA\\\". JAKBY ODSZEDŁ KIEROWNIK, TO PEWNIE BY SIĘ POLEPSZYŁA. ALE JEŚLI SZEFOSTWO JEST W NIEGO ZAPATRZONE JAK W \\\"ZŁOTE JAJKO\\\" TO CO MOZNA PORADZIĆ.
DODATKOWO: MOZE ZACZNIECIE WRESZCIE MYĆ SAMOCHODY BO TO WSTYD, ŻEBY WYDAĆ KLIETOWI NIE UMYTY SAMOCHÓD, KTOŚ ZOSTAWIA Q7 I 2000 ZŁ, A DOSTAJE BRUDNĄ FURĘ.
ZASTANÓWCIE SIĘ CO ROBICIE I DOKĄD DAŻYCIE
POZDRAWIAM
ciekawy 2012-05-06 16:07:27
A jak się pracuje i zarabia w Autorud ??? Chyba lepiej bo obiekt nowy i ceny usług wyższe!!! A klientów nabiera się na wysokie rabaty 30%. Śmiechu warte!!!
trutu 2013-05-21 14:27:38
Co wg ciebie znaczy niezłą kaskę... jaka jest srednia tej niby kaski

troche jak w polsce jedni biorą po 5000 + nadgodziny (zresztą niezasłużenie!) a drudzy po 1500....

ale srednia to ponad 3000 hi hi

czy wiemy o kogo chodzi
to już było 2013-05-21 14:36:14
kasa za nadgodziny dla wszystkich

a SUMIENIE I CIEKAWY to prowokacja... zresztą kiepska jak i prowokujacy
pracujący pracownik 2013-09-04 13:07:13
Będac pracownikiem K&K powiem wam tak: nie jest źle ale....firma na wyżynach już była i rzeczywiście Autorud niedługo zaora Knapika bo to kwestia czasu szkoda że szefowie trzymają wersję że jest spoko bo rada dilerów już dawno powiedziała nie tej jakości więc reasumując....praca na chwilę i narazie może być ale sukcesu i awansu to się nie spodziewaj bo jak to ktoś wyżej pisał o "złotym jajku" to jest grupa niereformowalnych osób ale jak to jw. pisano rodzina rodzina i jeszcze raz rodzina :) w Autorudzie podobno też nie wesoło ale tam przynajmniej jesteś w nowych technologiach a tu nikt nie chce inwestować w nowe systemy itp.
byly 2014-04-10 10:12:30
Ktoś powinien powiedzieć prezesowi firmy żeby zmienić kierownictwo z rodziny, na sprzedazy / atmosfera nie za dobra na dzisiaj
powoli odchodza chlopaki nie chca juz czekac i chyba nie wierza w prace tutaj

niestety upadek firmy ze znaczkiem vw

raczej na dzisiaj zly pomysl przychodzic tu do pracy
ciekawy 2014-04-10 10:32:52
o co chodzi z tym kierownikiem z rodziny? nie nadaje sie czy jest za słaby czy jeszcze cos innego

jak taki słaby to dlaczego szefostwo go trzyma?
yngamena 2014-04-10 13:05:16
co miesiąc to samo...(usunięte przez administratora) dla chcących tu przyjść - wszystko miejcie na papierze, żadnych obiecanych na "gebę" na papierze i koniec! (usunięte przez administratora)
"franc..." 2014-04-10 13:08:21
(usunięte przez administratora), i wszyscy wiedzą kto to napisał, hi hi
odpowiedź 2014-04-10 13:12:07
troche tu piszą o autorud, bo sporo osób (usunięte przez administratora)odeszło(usunięte przez administratora)
pan śrubka 2015-02-04 18:12:32
jestem mechanikiem samochodowym i sprzedawcą samochodów - w obu profesjach po pięć lat. a skoro firma Król & Knapik zajmuje się częściami samochodowymi to myślę że powinni chcieć takiego pracownika jak ja, mam rację? ogólnie to wiecie czy mają teraz w tej firmie jakiekolwiek zapotrzebowanie na nowych pracowników? wiecie, nie chcę się na siłę wpraszać
znajomy 2015-09-18 00:35:52
Nic nie pomoze zmiana szyldu jak na serwisie rzadzi ten sam W.F. przejrzyjcie ludzie wreszcie na oczy.
ale 2016-05-07 15:44:11
nadal nie am u nich rekrutacji, wiecie moze co się dzieje?
Zostaw swoją opinię o Król & Knapik - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Król & Knapik