Opinie o Król & Knapik w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Król & Knapik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Król & Knapik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Król & Knapik w Rzeszów

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Król & Knapik. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 30 czerwca.

Czy w firmie Król & Knapik występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Mechanik Samochodowy?

K&K Nowy wpis

Firma jest czynna w dni robocze w godz. 8:00 do 17:00, w soboty od 8:00 do 14:00. Mechanicy pracują na jedna zmianę w godzinach 8:00 do 16:00, a w soboty 8:00 do 14:00

Jaka umowa obowiązuje w Król & Knapik podczas okresu próbnego?

K&K Nowy wpis

Pierwsza umowa o pracę jest na okres próbny 3-miesięczny. Kolejna na 1-rok, a następna na czas nieokreślony.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Król & Knapik?

K&K

Pierwsza umowa jest na okres próbny 3-miesięczny. Kolejna na 1-rok, a następna na czas nieokreślony.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Król & Knapik? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Szymon

Czy trzeba miec uprawnienia i jaka jest umowa? Potrzebuje jeszcze pracowników?

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Polecam profesjonalny serwis fachowa obsluga serwisuje tam busa firmowego i mysle teraz zakupic nowego polecam pozdrawiam

Miron

Może ktoś mi podpowie czy firma potrzebuje kogoś do pracy?

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

Polecam profesjonalny serwis oraz obsługa polecam pozdrawiam

Natalia

Warto ubiegać się aktualnie o zatrudnienie w Król & Knapik? Jaka sytuacja i atmosfera występuje w tej firmie? Proszę o wznowienie Waszej aktywności na tym forum, nowe informacje o tym pracodawcy będą ważne dla osób, które poszukują opinii o Król & Knapik jako pracodawcy, przed podjęciem decyzji o aplikowaniu do tej firmy.

Ile za panel ogrzewania do busa peugeot boxer 2008 z montażem

Natalia

Witam, Wszystkich, mam pytanie czy ktoś jest wśród użytkowników zorientowany jak obecnie wygląda sytuacja tej firmy? Poprzednie posty, pozostały bez odpowiedzi, nikt na nie nie odpisał pomimo wyraźnego zainteresowania użytkowników. Napiszcie najważniejsze rzeczy na temat aktualnych ofert pracy lub atmosfery jaka panuje.

ale

nadal nie am u nich rekrutacji, wiecie moze co się dzieje?

znajomy

Nic nie pomoze zmiana szyldu jak na serwisie rzadzi ten sam W.F. przejrzyjcie ludzie wreszcie na oczy.

pan śrubka

jestem mechanikiem samochodowym i sprzedawcą samochodów - w obu profesjach po pięć lat. a skoro firma Król & Knapik zajmuje się częściami samochodowymi to myślę że powinni chcieć takiego pracownika jak ja, mam rację? ogólnie to wiecie czy mają teraz w tej firmie jakiekolwiek zapotrzebowanie na nowych pracowników? wiecie, nie chcę się na siłę wpraszać

yngamena

co miesiąc to samo...(usunięte przez administratora) dla chcących tu przyjść - wszystko miejcie na papierze, żadnych obiecanych na "gebę" na papierze i koniec! (usunięte przez administratora)

byly

Ktoś powinien powiedzieć prezesowi firmy żeby zmienić kierownictwo z rodziny, na sprzedazy / atmosfera nie za dobra na dzisiaj powoli odchodza chlopaki nie chca juz czekac i chyba nie wierza w prace tutaj niestety upadek firmy ze znaczkiem vw raczej na dzisiaj zly pomysl przychodzic tu do pracy

pracujący pracownik

Będac pracownikiem K&K powiem wam tak: nie jest źle ale....firma na wyżynach już była i rzeczywiście Autorud niedługo zaora Knapika bo to kwestia czasu szkoda że szefowie trzymają wersję że jest spoko bo rada dilerów już dawno powiedziała nie tej jakości więc reasumując....praca na chwilę i narazie może być ale sukcesu i awansu to się nie spodziewaj bo jak to ktoś wyżej pisał o "złotym jajku" to jest grupa niereformowalnych osób ale jak to jw. pisano rodzina rodzina i jeszcze raz rodzina :) w Autorudzie podobno też nie wesoło ale tam przynajmniej jesteś w nowych technologiach a tu nikt nie chce inwestować w nowe systemy itp.

to już było

kasa za nadgodziny dla wszystkich a SUMIENIE I CIEKAWY to prowokacja... zresztą kiepska jak i prowokujacy

trutu

Co wg ciebie znaczy niezłą kaskę... jaka jest srednia tej niby kaski troche jak w polsce jedni biorą po 5000 + nadgodziny (zresztą niezasłużenie!) a drudzy po 1500.... ale srednia to ponad 3000 hi hi czy wiemy o kogo chodzi

odpowiedź

troche tu piszą o autorud, bo sporo osób (usunięte przez administratora)odeszło(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Król & Knapik - Rzeszów

Król & Knapik
3.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Aleja Armii Krajowej 60
    35-307 Rzeszów