Opinie o AUTO PREMIUM w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AUTO PREMIUM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AUTO PREMIUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO PREMIUM w Rzeszów

Serwisant

BMW to drogi samochód i utrzymanie też sporo kosztuję szczególnie w ASO porównywalnie do MERCEDESA za wymianę olejów filtrów itd. w ASO można zapłacić prawie 1500zł pewnie. ja tam jestem zwolennikiem samochodów Premium luksusowych i BMW to jest BMW Marka PREMIUM wyrózniająca się bardzo Jednak BMW 7 to fajne autko drogie równa się cena z MERCEDESEM ale MERCEDES jest droższy o prawie 100 000zł od najnowszej wersji 7 jestem zwolennikiem MERCEDESÓW pozdro.

Pracownik BMW

Praca jak Praca ile sprzedaż aut taką premie dostaniesz :) pozdrawiam obsługa srednia serwis też sredni .

Ralph

I nie wspomne juz o wyplatach premii pod stołem przez prawie rok bo niby kondycja finansowa firmy była bardzo zła...

Ralph

Praca pod presją tego czy zarobisz na premie czy dostaniesz 1500 za miesiac, bitwa pomiedzy mechanikami o prace bo niema jej zbyt wiele , kary finansowe wymyslane przez dyrektorow, spychologia - idąc od szefa serwisu do podwladnych, ciągłe zmiany w kadrach, zero stabilizacji jesli chodzi o zapewnienie pracy na przysłowiową dniowke , atmosfera tragedia - mechanicy winni temu ze sie samochody nie psują i niema pracy, kierownik serwisu - człowiek ktory nie zna słowa człowieczeństwo, itd ... szkoda słów a przede wszystkim swego najcenniejszego zdrowia psychicznego i nerwów.

Aplikowałeś do firmy AUTO PREMIUM? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
rys

Jak długo bedzie tam pracował ten pryszczaty ryj to bedą ludzie odchodzić ,żeby sie zatrudnić na portiera to trzeba wysłać zdjecie żeby ludzi nie straszyć a w BMW trzymają taką morde

n8

Kto może niech omija to dziadostwo ,nie ma miesiąca żeby nie szukali pracowników

Agnieszka

@Pracownik - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w AUTO PREMIUM? Z Twojego wpisu wynika, że pozytywnie oceniasz kwestię wynagrodzenia - a jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia? Czy firma zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Agnieszka

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z zatrudnieniem w AUTO PREMIUM? Na wątku pojawiły się wpisy oceniające usługi oferowane przez firmę - pamiętajmy, że to forum jest przeznaczone przede wszystkim do dzielenia się opiniami na temat pracodawców. Każda merytoryczna informacja na temat zatrudnienia w AUTO PREMIUM będzie pomocna dla osób poszukujących pracy.

@Agnieszka

Praca na pewno dobra kasa na pewno też Firma porządna inwestuję dużą Kasą.

d1

Jeśli nie kupujesz samochodu za 500 tys zł a chcesz sobie naprawić starsze BMW będziesz przeganiany od pracownika do pracownika. Ogólna ocena obsługi 2/10. Nie polecam.

BMW TEAM
@d1

Co ty mówisz przecież sprzedają też używane samochody no nie to chyba też serwisują są też BMW za 120 000zł np. bardzo ładna oraz seria 1 albo 3 a według mnie znajomy tam robi swoje BMW i to jest Najlepszy DEALER oraz Serwis na Podkarpaciu jak ciebie nie stać na AUTORYZOWANY Serwis i profesjonalny to jedż sobie do jakiegoś prywatnego graciarza co ma u siebie serwis w prywatnym garażu na pewno zrobi dobrą fuszerkę hehe BMW to jest BMW. :).Dają też dobrą Gwarancje oraz wszystko na oryginałach. Pozdrawiam.

Agnieszka

@Anonim, według Ciebie usługa była niefachowa. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojej negatywnej oceny? Proszę o rzetelną informację.

samo

No to dobrze, że usługi mają na prawdę wysokiej jakości @Anonim. Wiadomo, że to dużo świadczy, że moga odnosić sukces na rynku, ale czy nie będą potrzebowali kogoś do maszyn? Z góry dziękuję za odpowiedź

Serwis moze i profesjonalny jak kazdy autoryzowany ale obsługa nie fachowa nie polecam!!!!!!!

Serwis BMW w Rzeszowie jest najlepszym serwisem w regionie.Projesjonalne podejscie do klienta.BMW Marka premium koszty utrzymania takich samochodów to nie łatwe zadanie.

belo

najlepsze są oferty o prace - czas rekrutacji trwa latami….. biedni nie mogą nikogo znaleźć strasznie ciężkie czasy. Rekrutacja trwa latami a ogłoszenia non stop się pojawiają - cos nie halo - weźcie się ogarnijcie i zawracajcie ludziom głowy - szkoda czasu na szukanie w tej firmie pracy nie warto zawracać sobie gitare

nisa

Fatalnie, same gwiazdy, niesympatyczna obsługa - beznadziejnie. Jednak w stereotypie bmw jest nutka prawdy... szkoda

Powiem krotko oszusci (usunięte przez administratora) a jak sie oszukuje i robi w h..... klientow i naciaga na koszty to brakuje słow,dzieje sie to na poczatku dziennym i na olbrzymie kwoty. oczywiscie wiekszosc klientow placi a szefostwo sie bogaci żerujac na nieswiadomosci ludzi. Jedna wielka rodzinna powiedzialbym firma oszustow.

A ja uwazam ze w tych ciezkich czasach i taj jest w porzadku. Wyplata miesiac w miesiac wplywa na konto i to jest najwazniejsze. Pan PO musi to wszystko trzymac za przyslowiwe uszy a z tego co widze nie ma latwo. Podsumowujac wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.

Ja uważam, że żyjemy i pracyjemy na tyle w ciężkich czasach, że tak dobrze że się to jeszcze kręci. Podołać temu wszystkiemu to i tak wielki szacun dla Właściciela. Jeżeli będzie dalej tak jak jest to będzie OK (pieniądze z miesiąca na miesiąc są). Co do zarządu to musza trzymać ludzi krótko bo by im na głowy weszli. Pracownik.

Nickman2013

Dziwny sposób zarządzania. Firma reklamuje się jako najnowocześniejszą w branży, a tymczasem rzeczywistość jest kompletnie odwrotna. Jeżeli w profesjonalnym serwisie BMW pracownik musi prosić o sprzęt, albo czekać na część, która powinna być, ale jej nie ma (ponieważ brat dyrektora sprzedał takową za pośrednictwem Internetu i zapomniał zamówić następną, aby była na stanie magazynu) - takich przypadków jest multum. Wykorzystywanie pracowników do czynności, których nie powinni wykonywać z racji swojego stanowiska jest codziennością. Natomiast sprzedawcy to grupa uprzywilejowana. Wspomniani przez cały dzień nie robią dosłownie NIC! Siedzą i siedzą, przyjdzie klient, który chce kupić samochód (kupi bez względu na to jaki sprzedawca go obsługuje, bo po to przecież przyszedł do"ekskluzywnego salonu") i biorą za to kasę, a do tego są skłonni wydawać rozkazy innym ... Ogólnie nie polecam, jako miejsca do stałej pracy. Pomysły dyrektorstwa (z racji stanowiska - osób dorosłych i doświadczonych) są najczęściej żenująco - śmieszne. W całej firmie kierownicy i dyrektorzy stanowią 1/3 zatrudnionych, co jest fenomenem na skalę światową!

Dzejkob

Niestety wszystko to prawda, Pan Orzechowski pamięta czasy komuny i nie odejdzie z tej pracy dopóki nie wsadzi na stołki całej swojej rodziny- poprostu prostactwo najwyższych lotów- dorwał się do koryta. Nie miałem okazji pracować w tej firmie ale znam typa i niestety miałem tą nieprzyjemność rozmawiać w sprawie pracy ze Stanlejem- to poprostu prostak na nie odpowiednim stanowisku w nie odpowiednich czasach- po 5 minutach miałem ochotę wstać i napluć mu w twarz. Żal mi tylko kilku znajomych którzy niestety tam pracują i non stop narzekają

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO PREMIUM - Rzeszów

• Jak się pracuje w AUTO PREMIUM?

Zobacz opinie na temat firmy AUTO PREMIUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTO PREMIUM?

AUTO PREMIUM