Opinie o AUTO PREMIUM w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AUTO PREMIUM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AUTO PREMIUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO PREMIUM w Rzeszów

Hej, na stronie jest teraz oferta dla specjalisty ds. zakupów. Zastanawiam się na wstępnie wygląda sam okres próbny, bo jest napisane, że dopiero po nim można podpisać dowolna umowę. On w takim razie na jakiej jest?

Widzę na ich stronie, że mają usługę wizyty serwisowej, gdzie klienci mogą się zgłosić do salonu. Ilu serwisantów tam obecnie pracuje, będzie niedługo miejsce dla nowych osób? Przyznam, że chciałbym spróbować przy kolejnej rekrutacji, ale nie mogę znaleźć żadnych archiwalnych ofert. Jakie są u was stawki teraz i czy otrzymujecie premie z różnych okazji? Pytam, bo lata temu tu pisano, że żadnych nie było.

Przyznaję, że oferty na marketingowca teraz nie widzę, był taki wątek kiedyś poruszany. Czy napisałby mi ktoś przy tym jak pracuje się przy tym całym marketingu? Jak duży jest aktualny dział i jak podzielone są w nim obowiązki? Posiadam doświadczenie z sociali, czego jeszcze byłoby mi trzeba?

mechanik Nowy wpis

Duża firma motoryzacyjna więc i sporo osób tam pracuje...są lepsi, są nieco gorsi pracownicy. Ze swojego doświadczenia: na ogół profesjonalizm, ale czasami małe wpadki się zarzały... Pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy AUTO PREMIUM? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy istnieje możliwość rozwoju w AUTO PREMIUM?

Jurek

Oczywiście że można. Od marketingowca przez kierownika do prezesa droga nie jest daleka. :))))))

Maciej
@Jurek

A ile trwa taki awans mniej więcej? Na stanowisku marketingowca trzeba spędzić jakiś minimalny czas żeby w ogóle starać się o awans?

Stefan
@Jurek

Czy są tam awanse? Wczasy pod gruszą? Dopłata do dojazdów? Jak pracujesz tam to możesz kupić taniej część do BMW?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do AUTO PREMIUM. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.gov.pl, ostatnie dodali 12 października.

Ryli?

To faktycznie dużo, skoro ostatnie było prawie osiem miesięcy temu XD

Jarek

Mało profesjonalny salon ;((

Klient

Bardzo słabo traktują klienta ! Obiecują cene taka a przychodzi do płacenia to 2 x więcej ! Niech ktoś weźmie się za to a Pan Kamil bardzo nieslowny . Nie polecam ich

Klient

Jako klient i użytkownik serwisu od 2011 roku polecam. Obsługa konkretna i ogarnięta w temacie marki.

Helena
@Klient

Serio od 2011? :o Jakie największe zmiany do dziś zauważyłeś u nich?

Zbyszek
@Klient

Załoga nowa bez pasji do marki. Tę opinię piszą sobie sami a reklama w radiu że 14 lat doświadczenia to jedna wilka bzdura. 99% pracowników nie pracuje tam dużej niż 2-3 lata BEZ autoryzacji sprzedażowej BMW bo zabrali.

Helena
@Zbyszek

A o tej autoryzacji to skąd informacja?

Eryk

Piłeś ! NIE JEDŹ! To jest nowe motto tej firmy. Panowie ! WSTYD dla tej firmy która przez 15 lat budowała swój autorytet na rynku podkarpacki i 'nadszarnięta" opinię po opinię po Panu Myśliwcu w Krasnym, BMW Polska i całego Koncernu BMW.

Dyrektor
@Eryk

To musi być dobra firma skoro mają 150 opinii . Sami kierownicy.

prawdawoczykole

Czy nikt tego nie widzi, że jedyne pozytywy piszą sami pracownicy? beka.

Emilia
@prawdawoczykole

Tzn. nie rozumiem w czym problem? Chyba o to chodzi żeby pracownicy pisali, nie? Weź wyjaśnij o co ci chodzi.

życzliwy
@Emilia

niech koledzy PREZESA piszą prawdę, a nie ubarwiają, jak jest super. jest super może dla nich, bo bujają się z M.M.

Wacek

Książkę by napisał co tam się dzieje na co szkoda czasu. NIE POLECAM

xxxxxxxx

Szef wie, że kierownik, który został obecnie PREZESEM XDDD robi wały i go (usunięte przez administratora)

Grażyna
@xxxxxxxx

Szef wie ale teraz ma Słupa więc się przyda i na pewno go zatrzyma ma tym stanowisku.

@xxxxxxxx

A coś więcej napiszesz ?

xxxxxxxxxxxx

skoro szef wie to po co

@xxxxxxxxxxxx

Czyli nic nie wiesz

On
@Misiek

Każdy wie wszystko. (usunięte przez administratora) na kółkach i robienie w ciula klientów, byle tylko zarobić. Ale racja, jak ktoś pójdzie siedzieć, to szef musi mieć słupa.

@On

Czyli nic nie wiesz... Weź coś napisz konkretnego a nie jakieś takie na około :)

@Misiek

Ktory z handlowców tak sie płaszczy? I tak premii nie zobaczysz

Czy AUTO PREMIUM organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Krysia

A jak będziesz chciał odejść to cie obciąża kosztami szkolen za które zapłacili.

Janusz

Tragicznie nie mają pojęcia co robią nie wiedzą i nie umieją zdiagnozować usterki brak części do wymiany i naprawy schodu nie polecam i namawiam do omijania salonu i serwisu pracownicy z przypadku brK pojęcia o naprawie .pozdrawiam

Grażyna
@Janusz

Janusz przecież Ty nawet nie umiesz zdania poprawienie napisać a co dopiero opinie wystawić. ????

@Janusz

Brak słów i szkoda czasu żeby to opisac. Nie polecam

On
@Grażyna

Wzajemnie. Polecam poczytać zasady używania interpunkcji Grażyna.

MM

Zastanawiam się kto pisze takie opinie. Każdy ma swoje humory, wymagania itp. Zamiast użalać się nad sobą weźcie się do roboty.

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF
@MM

A Najlepiej samemu się wziąść za solidną robotę pozdrawiam :) i dobra a najlepsza jest w dużych przedsiębiorstwach budowlanych zatrudniających najlepszych fachowców budowlanych w POLSCE POZDRAWIAM

Mason
@MM

Ty się nie zastanawiaj! Tylko idź tam do roboty! Takich tam potrzebują! Zobaczysz jak tam fajnie.

Maciej

Dzień dobry, mam pytanie, czy to prawda że BMW Dobrzański w Krasnem zbankrutował i nie będzie już salonu ?

MMMM

Prawda.

@Maciej

Tak prawda. Do końca kwietnia czynne.

@Maciej

To prawda, ale nie wiem czy zbankrutował

Czy można liczyć w AUTO PREMIUM na prywatną opiekę medyczną?

Marian

Taaaaaak. Jak zejdziesz na zawał albo jak sobie sam ją wykupisz.

Janusz

Witam. Nie polecam serwisu wręcz proszę o omijanie szerokim łukiem w moim przypadku usterka zdiagnozowana dopiero po 4 przyjeździe i na dodatek będzie usunięta jak będą części zapasowe które dopiero są zamówione i dotrą na koniec kwietnia albo września samochód na gwarancji nic sobie z tego sobie nie robią ogólnie BMW jest nastawione tyłko na sprzedaż samochodów a jak nie.masz części to mogą samochód naprawić. Lepiej wybrać inną markę. Pozdrawiam.

@Janusz

Ale to że nie ma części to chyba nie jest ich wina i jak domniemań po czasie oczekiwania to chyba ich nawet wyprodukowanych nie ma.

xyz

Absolutnie nie polecam tego sprzedającego gdyż zakupiliśmy bardzo drogi nowy samochód jednak po upływie gwarancji przez przypadek odkryliśmy, że posiada wadę ukrytą. Sprzedający nie zgadza się na pokrycie kosztów naprawy ponieważ zasłania się upływem gwarancji. Zdajemy sobie sprawę z wygaśnięcia gwarancji jednak zgodnie z Kodeksem Cywilnym art. 556, 557 §1 i 568 „Jeżeli sprzedawca podstępnie zataił wady towaru, konsumentowi przysługuje uprawnienie do złożenia reklamacji z tytułu rękojmi bez względu na okres, jaki upłynął od stwierdzenia wady. Oznacza to, że przedsiębiorca odpowiada za produkt, nawet jeżeli wada zostanie przez konsumenta zauważona po upływie 2 lat od wydania rzeczy.” Zaistniała sytuacja jest warta nagłośnienia ponieważ czujemy się (usunięte przez administratora) i sprzedający naraża nas na wysokie koszta naprawy wady, która jest wadą fabryczną nie powstałą w wyniku nieprawidłowej eksploatacji pojazdu. Naprawa takich wad jest bardzo kosztowna. Jednym zdaniem „trzeba omijać szerokim łukiem” tego sprzedającego gdyż sprzedaje bardzo drogie niby nowe samochody, które w rzeczywistości posiadają wady ukryte mając przy tym ogromny zysk.

Pilot
@xyz

Stacja Jasionka. Lądujemy :)

Xyzz
@xyz

Szanowny panie . Raczej nie mogli Panu sprzedać nowego samochodu bo od ok 2 lat ten zakład nie posiada autoryzacji sprzedażowej BMW na sprzedaż nowych pojazdówv- stracili ja. Sprzedają tylko używane

Włodek
@Pilot

Wojtek również lądował jak cza było ukryć (usunięte przez administratora) :) a prezyzyjnie robota to zabawa w kotka i myszkę

AM
@xyz

Konkurencje witamy ponownie, dawno was nie było :) Miło że o nas pamiętacie. Stać was na lepszy wpis. (przynajmniej tak myślałem)

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO PREMIUM - Rzeszów

• Jak się pracuje w AUTO PREMIUM?

Zobacz opinie na temat firmy AUTO PREMIUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTO PREMIUM?

AUTO PREMIUM