Opinie o Warta 24 Plus w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Warta 24 Plus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Warta 24 Plus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warta 24 Plus w Katowice

alex

Byłem dzisiaj na rozmowie w Katowicach i nic nie sciemniają

Nerona
@alex

@alex a możesz coś więcej? stawki i ile rzeczywiście trwa to szkolenie?

cxvc

a te szkolenie w jakich godzinach się odbywa?

wroc

Aktualne stawki: 8 zł brutto w pierwszym miesiącu pracy Zanim rozpoczniesz pracę musisz odbyć 2 tygodniowe szkolenie nie płatne. Szkoda tylko, że dopiero w pierwszym dniu szkolenia dowiadujesz się o czasie jego trwania, bo na początku mówią tylko o tygodniowym szkoleniu... Mnóstwo kar finansowych za rozmowę nie według ich klucza, czasem może zabraknąć jakiegoś słowa i już ucinają ci pensje... Mogą uciąć nawet 20% z miesięcznej wypłaty. Jak chcesz siku musisz zapytać lidera czy możesz wyjść do toalety. ATMOSFERA bardzo dobra, ale zarobki żadne. Możliwość awansu: Po 5 latach

major

Firma krzak. Zdecydowanie nie polecam.

Aplikowałeś do firmy Warta 24 Plus? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
d mr

Pierwszy miesiac to 11 zl brutto za godzine, kolejne dwa miesiace to 8 zl brutto. Od 4 miesiaca nie ma stawki godzinowej jest system akordowy, wiec zarabiasz tyle ile przyjmiesz dziennie zgloszen. Przyjecie zgloszenia trwa do 15, 20 minut zalezy to od wielu czynnikow.

xxxxxxc

Potwierdzam trenerzy niewiele wiedza. I niektorzy niewiele pracuja!!!!! Wychodza na pogaduchy. Nie umieja pomoc, bo ich wiedza jest zenujaca i wielu pracownikow zna sie lepiej na ubezpieczeniach. Jeden z nich ..coz czesto nie rozumie co sie do niego mowi i odpowiada dosc irytujaco zostawiajac bez konkretnej pomocy. A ludzie b.ok:)

zzz

Pierwszy etap to robienie z siebie debila i planowanie jakiegoś biznesu pana bułki ( od paru Łat te same zadania na rekrutacji) zarobki nawet spoko jeśli ktoś duzo robi. .. Potwierdzam ze niektórzy trenerzy nic ie umieją. .. Mają nawet problem z produktami OUW warty.... Nie doceniają pracowników którzy naprawdę wiedzą o co chodzi w ubezpieczeniach. ..choć szkoda bo byłaby dużą lepsza obsługa klienta. .. Do. Pana prezesa : proszę sie przyjrzeć pracy trenerow gdyż myślę ze jako specjaliści powinni znac sie na tym co robią. ..

xxx

Da sie zarobić jeśli sa połączenia, ... Obecnie nie ma za duzo pracy... Jeśli chodzi o szkoleniae to masakra bo każą robić z siebie idiote. .. Większość trenerow nic nie umie i ciężko u nich znaleźć pomoc. .. Zazwyczaj przyjmują wszystkich, no chyba ze im sie ktoś nie podoba to go odrzucą... Ogolnie jeśli ktoś ma wiedzę z ubezpieczeń to sobie sam poradzi na aluchawce:-)

xxxx

Praca nie jest zła. Fakt jest akordowa i na umowę zlecenie.Praca jest dobra przede wszystkim dla studentów, którzy chcą dorobić i mieć doświadczenie w przyszłości podczas poszukiwania nowej pracy. Może się wiele nauczyć z dziedziny ubezpieczeń. Umowę dostaje się na dłuższy czas. Rekrutacja jest trzy etapowa: rozmowa telefoniczna, Assesment Center oraz rozmowa indywidualna. Szkolenie jest bezpłatne, ale pierwszy miesiąc ma zwiększoną stawkę. Kolejne dwa mają mniejszą stawkę, następnie przechodzi się na akord. Można dużo zarobić, ale trzeba chcieć i być zaangażowanym. Nieprawdą jest, że liderzy i trenerzy mają 20 lat - są w różnym wieku, jedni są młodsi, drudzy starsi. Wielu z nich zostało wybranych w rekrutacjach wewnętrznych. W firmie pracują ludzie w różnym wieku. Większość to studenci, ale są też osoby po 30, 40 i 50. Jest możliwość otrzymania umowy o pracę, nie jest gwarantowana, ale jeśli zwalnia się stanowisko wybiera się osobę, która dobrze wykonuje swoją pracę, ma dobre wyniki jakościowe. Wiele osób już w ten sposób podpisało taką umowę. Są osoby, które już w tej firmie pracują 5, 6 lat i na tym stanowisku. Poza tym atmosfera w firmie jest rewelacyjna.

zed

Aby tam sie dostac trzeba przejsc Assesment Center plus kolejna rozmowe, z assessmentu przechodzi niewiele osob a potem jest kolejny etap. Praca dobra dla poczatkujacych zawodowo. Co do dodatkow to przeciez tylko pracodawca moze je uzyskac a nie ta osoba konkretna. Moze zadzwon do kadr do wawy...ja nie slyszalem by ktos tam mial stopien nieprlnospr.ale wiafomo o tym sie nie mowi.

on

tzn.ile zarobić dużo to dla jednego 800 zł a dla drugiego np.2000 tyś. Bez podstawy to raczej ciężko. Z tego co piszecie to praca dla studentów

xxx

Co za bzdury. Moze warto sprobowac, zanim sie napisze takie glupoty Prawda jest taka ze Twoja wyplata zalezy od Twojego zaangażowania. Jak masz wszystko w D i liczysz na wyplate dzieki stawce godzinowej, to nie wiem czy wyciagniesz nawet 1200. A jak chcesz sie nauczyc i skupisz sie na swojej pracy, to wyciagniesz nawet 3000 netto (albo wiecej). Jak chcesz to zarobisz-tyle. To jest zasada na tym stanowisku. Powodzenia:)

gość

piszecie tu o różnych stanowiskach, doradca, rejestrator szkód. Czy ktoś może pracuje lub pracował na rejestracji szkód w Katowicach?

o

oleńka

a czy godziny w jakich sie pracuje ustalają oni czy można samemu je sobie wybierać z przedziału 6-22 bo nie ukrywam że nie miałabym za bardzo jak dojechać do siebie z katowic po godzinie 22

Praca w przedziale czasu 6-22 plus soboty. Minimalna dyspozycyjność to u nich 3 godzin tygodniowo. Przez pierwszy miesiąc płacą 11 zł brutto za godzinę a od drugiego 8 zł brutto za godz. albo przechodzi się na system akordowy i dostaję się 4,20 coś około brutto za zarejestrowanie sprawy w systemie. Jedna rejestracja trwa 15, 20 min. Brak podstawy więc trzeba siedzieć i dzwonić. Liderki mają po 20 lat. Prawie pusta sala, rotacja i ogłoszenia co chwilę.

alice

hej. godziny są między 6 a 22.Oczekują 30 godz. min tygodniowo. Info z Assessment. Warunki tzn.?

mała

Szkoda że nie byłam na tym forum wcześniej bo tylko straciłam czas na rekrutacji. Szukam stałej pracy z płacą wyższą niż najniższa krajowa a w Warcie nie ma na to szansy.

mama

czyli praca dobra dla uczniów i studentów którzy chcą sobie dorobić

niewarta

Beznadziejny system płacowy. Po szkoleniu dają przez pierwszy miesiąc 11 zł brutto za godzinę, później przez 2 miesiące 8 zł brutto lub można wybrać opcję prowizyjną, czyli 3 zł brutto za każdą rejestrację szkody. A później po okresie 3 miesięcy dostaje się tylko 3 zł brutto za zarejestrowaną szkodę, czyli praca akordowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Warta 24 Plus - Katowice

• Jak się pracuje w Warta 24 Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Warta 24 Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warta 24 Plus?

Warta 24 Plus