Opinie o Skorpion Security w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Skorpion Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Skorpion Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skorpion Security w Katowice

Emeryt

palanty z materialowki przynosicie wstyd Scorpionowi i Ochronie i niektóre barany z osobowki nie mówiąc otym między co za matol

Ooo

Firma Scorpion to jest jedna z najgorszych firm o jakiej słyszałem .Na meczach pracują dzieci z których większość nie ma ośiemnastu lat ,bez przeszkolenia ale sztuka się liczy .Szkoda gadać żenada .

zzzzzzzz
@Ooo

Do wszystkich pracowników Scorpiona na KWK Budryk. Uważajcie na nie jaką K....a M....j. To ona robiła wpisy na was jak pracowała gdzie indziej. Mirka co cubił zubki z Pusu to jej robota ona go opisała.

TWÓJ WRÓG
@Ooo

KIEDY USUNIECIE TEGO WIEPRZA Z OSOBÓWKI KTÓRY JAK SIĘ ZESRA TO MUSIMY UCIEKAĆ Z DEPOZYTU NA ŚWIEŻY LUFT. SZEF NIECH MU KUPI PAMPERSY WENTYLATOR NA (usunięte przez administratora)

jACK
@TWÓJ WRÓG

Ale jaja

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Katowice.

bańgo

a do czego ci to potrzebne?nie masz co robić?

admin_a1

Szanowni Państwo! W związku z naruszeniem regulaminu, nieliczne Państwa wpisy będą podstawą do wszczęcia określonych środków. Mając to na uwadze prosimy o stosowanie się do zapisów niniejszego regulaminu z poważaniem

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
emeryt

te administrator nie strosz bo się zesrosz

Admin
@emeryt

Po tobie już smród idzie. Jesteś załosny.

emeryt

Panie Emil kiedy wreszcie nie dasz pan się żeby te kmioty z materialowki robiły z pana Walą człowieku nie masz za grosz honoru zrób coś przynajmniej raz cały Budryk się śmiej a koksiarz ten od grubej Baśki niech przestanie pić piwo w robocie bo zaś. będzie leciał do bankomatu żeby mu nie zabrali prawka Emil jesteś. żałosny PLUCZKA CZEKA

Admin
@emeryt

Emeryt pisz więcej będzie cię lepiej namierzyć i ustalić IP. Pozdrawiam administrator

Jack

A jak te dwie dwie najpodlejsze (usunięte przez administratora) Michaliko-Burdziki ? Powystawiali ludzi zeby pracowali tylko etat,/ sami sie jako pierwsi z tego wycofali / teraz smieja sie po katach.Trzeba by bylo chyba powiadomic p.Dyrektora Biura Bezpieczennstwa JSW SA o pracy ochroniarzy - tych wlasnie ochroniarzy na KWK Budryk. Jak to holdziarz spi po katach,ucieka z pracy bo musi jechac na koksy.Budryka traktuje jak sypialnie.Zreszta krolowa grafikow nie lepsza

Jack

napiszcie cos jeszcze smiesznego o skorpionkach.Fajnie sie czyta

ochraniarz
@Jack

Scorpionki napiszcie czy dostaliście podwyżki stawek. My mamy 13,70zł.

swoja

Toź to dziadówa i blachara,kiecke na sylwka miała od Klaudi.

Czytający
@swoja

Dziewczyno ale żal ci 4 litery ściska. Czy byś była zazdrosna?

Michalik
@swoja

Basia jesteś popularna wśród ochraniarzy. Lepsza jak Doda.Nie martw się plotami. Jestem z tobą .Michalik

@Michalik

Toż właściwa rekomendacja.Czyli jeszcze większy pustak.

@Czytający

Z zazdrości aż mnie z butów wyrywa!!!

Kolo
@swoja

Wszyscy wiedzom ze to głupie jak funt kudeł ino do tej roboty się nadaje.

xyz
@Kolo

Adaśko na co liczysz ten pusty balon teraz wymiata w Pszczynie.

Sindbad
@xyz

Nie zawracaj głowy Adamowi. Myślał ze dostanie podwyżkę aby zakonnicom naprawić płot który rozdupcył służbowym autem. Ludzi zbuntował i kicha. Nie ma podwyżki musi wyłożyć z Baśkom na płot.

@Sindbad

Cale Michaliko-Burdziki.Co wyscie sie jeszcze na nich nie poznali ?

Sindbad
@Jack

Panie (usunięte przez administratora)wstydem jest jeśli to jest prawdą aby pracownikom podnieś stawkę o 50 gr.Ile Pan ma zysku z każdego pracownika nie licząc umowy zlecenia. Jeśli Pan to czyta to zastanów się człowieku co robisz.Bo robisz ludzi za ciula.

Obserwator
@Sindbad

Powinni im zabrać nawet połowę a nie podnosić stawki.Lebry nic nie robią tylko w kimono albo baraszkują nocami.W dzień filmiki,gierki,romanse na telefonach i tabletach.Jaka praca taka płaca.

XXXX
@Obserwator

Obserwator ty mówisz sam o sobie. Jeśli ci żal 4-litery ściska to zapraszamy do grona. A nie wypisuj durnych komentarzy.

xyz
@Sindbad

Adaśko Baśce na tatuaż nie wystarczy.Chyba jej dołożysz

Bolo

Emil i ta druga (usunięte przez administratora) robicie tam coś bo te. matole z materialowki dalej lecą w ciula i robią was w walą a życiolty matole co ci urosło na czole?

Dawid

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Obcy

Trafna uwaga.Dziwisz się,to prostaki.Zwłaszcza kobiety,zero rozumu,intelektu,obycia a o słownictwie już nie wspomnę.To przeraźajce.

PUS

Grubasie z osobowki osadzasz nie winnego człowieka o wpisy na forum. I dalej nie wiesz kto pisze wpisy bo jesteś tępy masz więcej wrogów niż kolegów w robocie. Miej się na bacznosci. I tak jesteś największym kutafonem na Budryku. Zgadnij teraz kto pisze haha tylko dobrze teraz osadz osobę żebyś się nie pomylił i nie poradził niewinnego człowieka. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

obcy
@PUS

Do administratora. Proszę nie dopuszczać na forum opisów o pracownikach. To forum nie jest do opluwania jeden drugiego. Tylko po to aby się dowiedzieć co ciekawego jest firmie

Zwykły robol

Nie jestem związany z agencją ani z żądną kopalnią bądź zakładem ochranianym przez Skorpion. Przypadkowo trafiłem na to forum. Jestem zaszokowany jak można pracować w takiej atmosferze. A przede wszystkim stylem i poziomem wypowiedzi. Brak gramatyki w postach, wulgaryzmy i ogólna tępota autorów. Nie da się użyć innego słowa. Ludzie wiecie co to poprawne zdanie w języku polskim? Zacznijcie do siebie mówić albo godać zrozumiale. Przemyślcie to. I bez urazy. Trocha samokrytyki.

xxx

Ciekawy jestem czy Ta gruba locha kutofon i wałkowicz jeszcze robi. Jak ktoś wie niech napisze

@xxx

Po co tu wchodzisz i ludzi obrażasz . Masz coś do Basi to przyjdz na bramę powiedz jej w oczy a nie opisuj głupot

RICHARD

ROBI WIDZA GO JEŻDZIC TYM TRUPYM

xxxxx
@xxx

Robi Michalikowi loda na szybie VI Tak się stęsknił że ją w nocy odwiedził.

@xxx

Tu nie chodzi o Baśkę tylko o tego kutafona- wałkowicza- pseudo bramkarza grubą lochę

@xxx

Czy jest prawdą że na Scorponka jest nagonka z PIP-u i Urzędu Skarbowego?. Kto wie niech napisze

@EMERYT

Ja nie muszę przychodzić na bramę bo on nie robi na budryku, a do Baśki nic nie mam ona jest spoko

czytający
@xxx

To po jaką cholere (usunięte przez administratora) zawracasz na tym forum

@xxx

Jak Burdzikowa jest spoko to ja jestem Rambo. Największy leber i cwaniaczka.

Pimpek
@xxx

A co to za jeden ten gruby?

@XXX

Miałem przyjemność kiedyś z Baśką pracować. To co ona robi na bramie towarowej a zwłaszcza jak była z Michalikiem to wołało o pomstę do nieba. 1-Obłożenie sobie po przestawiała tak jak jej pasowało. 2. Zamiast pilnować monitoringu to Pani musiała się wyspać. 3. Ciekaw jestem czy Rafał wyciągnoł jakieś wnioski pod jej kątem jak ona miała co chwilę jakąś wpadkę.

@xxx

Dla wszystkich pracowników Scorpiona tych co opisują i tych czytających WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

@xxx

Panie Mirosławie z KWK BUDRYK Brama osobowa. My pracownice Pusu informujemy iż z Nowym Rokiem nie będziemy przynosić Panu zupki za to zeby nas Pan nie kontrolował.Chyba Pana stać na 4zł i kupić sobie na stołowce a nie zastraszać nas.Pozdrawiamy kobiety z PUS

H2O ZGADNIJ KTO
@PUS

I bardzo dobrze że kobiety się postawiły. Ten świniopas tylko by żarł a dupska mu się nie chce wystawić po za drzwi. Nie stać biednego emeryta co na targowiskach jeszcze z babą dorabia na 4 zł za zupke. Musi nosić zonie z pracy bo umrze z głodu. Precz z tym warchołem z bramy. Puścić go na patrole to mu ceber schudnie i suchy chleb z od ryli.

H2O ZGADNIJ KTO
@H2O ZGADNIJ KTO

(usunięte przez administratora) wieprz. Takie (usunięte przez administratora) już dawno powinni (usunięte przez administratora) a straszyć to może on sobie (usunięte przez administratora) w gaciach jak go wogole ma. Brawo kobiety z pusu. Teraz niech to przeczyta ten prezesik firmy i zrobi porządek z tym (usunięte przez administratora) i Janem.

@H2O ZGADNIJ KTO

Miruś twoje dni są policzone na bramie. Rafał ubierze cię w kamasze i będziesz za piepszał w patrolu aby basior ci spadł.Szparaga ci już nie pomorze. My kobiety z Pus wysłaliśmy petycje o usunięciu Mirosława z bramy osobowej.

@Pimpek

Największy kutafon w scorpione

@Pimpek

Największy kutafon w scorpionie

PUS

Pa Pa wieprzu z osobowki. Panie Jankowicki teraz to My zniszczymy Cię. I wracaj na ten swój targ sprzedawać swoje jaja. Haha

Mirek 02 .1. 2018 rok.
@PUS

W tym nowym roku durnie co piszą takie bzdury wescie się do pracy i nie piszcie takich bzdur . Wszystko dobrego w nowym roku.????

Emeryt

Modnisia przestań prezyc te wyschnięte cycki na tej osobowej i nie chwal się tym tatuażem bo Emil się potem poci jak cię widzi na kamerachno i ten drugi kabotyn tez

modnisia
@Emeryt

Jak ci ciulu jest żal moich cycków to wyciągnij sobie ciula i się nim baw.

@modnisia

wszyscy jesteście siebie warci...PROSTACTWO...

krytyk filmowy
@modnisia

Pierwsze widać cycki a później wlewa się Modnisia

Gabi
@bańgo

Napisał ten co wszystkie rozumy zjadł inteligent a słoma tobie wychodzi z butów, nie obrażaj bo jesteś jednym z nas i masz się za lepszego człowieka? No cóż jeżeli tutaj zabrałeś głos to za kogo się uważasz prostaku

@Gabi

Nie uważam się za lepszego ,tylko bardziej kulturalnego a przede wszystkim nie fałszywego...

@bańgo

Po co tu wchodzicie i się na wzajem opluwacie. Czemu jeden z drugim nie staniecie sobie twarzą w twarz i wygarnę sobie w cztery oczy. Wszyscy wiedzą kto to pisze Mirosław, i JEDNA BAŚKA. Miejcie honor i się ujawnijcie i przeproście tych ludzi co żeście ich po obrażali.

Komo

Cyrk

Edward
@Komo

Dobrze ujęte ale i nie musimy kupować biletów, pośmiać się można z tzw. pracą

Tajny pracownik

Przed chwilą wychodziłem przez osobówke na KWK Budryk stanąłem sobie w rogu przy czytnikach i obserwowałem. Stoi tylko jeden pracownik waszej firmy ja się pytam po co tam siedzi drugi gruby który ma rozpierdolony tablet na biurku i śpi? Po co taki pracownik? Chyba zarząd spółki będzie musiał zobaczyć sobie ten filmik który nagrałem pozdrawiam

Kolego porozmawiamy wieczorem
@Tajny pracownik

Tajny kapuś .serce boli .tak piszesz o bramie osobowej musieli ci krzywdę zrobić przepraszamy . Podamy sobie ręce na zgodę wieczorem .Sindbad .

KAPUŚ
@Tajny pracownik

TEN DRUGI GRUBY TO JAK TRZECI OBOWIĄZKOWY, NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO KROJĄ DALEJ BUDRYKA

EMERYT

Zróbcie coś z to piepsznieta Baska co chce wszystkimi zadzic a sama (usunięte przez administratora) z oczyma na szybie szostym oraz Panie Emil usuń Pan tych dwuch lebrow z osobowymi co tylko filmiki oglądają albo spia

Kąciku S. Przesta (usunięte przez administratora) na Budryku że jesteś najlepszym dowódca i bez ciebie Scorpion sobie nie poradzi nie rób z tego Rafała niezdary chociaż masz rację orłem to on nie jest ale ty to się nadajesz do pilnowania owiec na łące widzę na meczu co z ciebienza wódz daj se siana chłopie

EMERYT

TAK JAK JUŻ KTOŚ PISAŁ DO PUKI BĘDĄ NA BUDRYKU PRACOWAĆ OSOBY KTÓRE MAJA PO 10 ETATÓW W OCHRONIE A RAFAŁEK BĘDZIE POD NICH OBŁOŻENIE USTAWIAŁ TO NIC CIEKAWEGO NIE BĘDZIE. JEDEN Z DRUGIM O 5 ZWIJA MANELE BO MUSI GONIĆ NA DRUGĄ ROBOTE A KOLEDZY GO KRYJĄ LUB SZUKA ZASTĘPSTO NA 2 GODZINY. PANIE EMILU ZRÓB PAN NALOTY W SOBOTY I NIEDZIELE NAD RANEM TAK ABY KABOCIARZE Z TOWARÓWKI NIE WIEDZIAŁY KIEDY PAN BĘDZIE

Zostaw merytoryczną opinię o Skorpion Security - Katowice

• Jak się pracuje w Skorpion Security?

Zobacz opinie na temat firmy Skorpion Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skorpion Security?

Kandydaci do pracy w Skorpion Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skorpion Security