Opinie o SKLEJKA - EKO S.A. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SKLEJKA - EKO S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SKLEJKA - EKO S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKLEJKA - EKO S.A. w Ostrów Wielkopolski

Ktos

LUDZIE !! SZANUJCIE SIĘ! ONI WAS TAK BĘDĄ TRAKTOWAĆ ŻE CALI W NERWACH BEZIECIE CHODZIC! TRAKTUJĄ PRACOWNIKÓW JAK ROBOTY RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM LUKIEM

Xxx

Nie fajna atmosfera, zarobki od 2400 to ok 2 tyś wyjdzie .nadgodziny bardzo bardzo rzadko . Nie polecam

Xcvfd
@Xxx

2400 brutto to na reke jest 1740 a nie 2tys chlopie ty nawet nie wiesz za ile robisz haha

Nsns

Postojowe niech wyplacaja !!! Urlop na początku lipca zrobili gdzie najwksiesze upały są w środek lata a nie na początku . Co za ludzie byle pod siebie wszystko patrzeć . Złośliwość w tym zakładzie to już normalnosc

Urlop

Trzeba było urlop zrobić normalnie w połowie lipca albo ostatni tydzień lipca i pierwszy tydz sierpnia, a nie na początku lata hahahaha

Profesjonalnie. Wszystko dokładnie i szczegółowo omówione.

Konkretnie i na temat

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Kropkanadi

Wystarczyło spytać kto jest za tym aby przychodzić i potem sobotami odrabiać wasze widzimisię. W tym tygodniu znowu upały i co znowu wolne a każda sobote września spędzimy w pracy ?

Henry

Niestety z niektórymi pracownikami to jak z tą tańcownicą!! Żeby nie wiem co robić to i tak będą niezadowoleni!!

Zimno

W piątek zrobili dzień wolny bo upały haha cały tydzień przeżyliśmy a na pochmurny piątek się obudzili . Ciekawe co zrobią w tym tygodniu 37 stopnii będzie . Znowu będziemy musieli odrabiać wtedy kiedy wam pasuje ?

Witold

Może trzeba wziąć się za pracę i przestać oceniać innych!!

Jacek

Idealnych firm nie ma ale i pracowników dobrych też trudno jest znaleźć.

Ostatnio byłem świadkiem jak pracownik chciał dobrze coś zrobić aby nie popsuć czegoś a brygadzista go nazwał imbecylem . Także tego.. kultury brak w tym zakładzie i 0 szacunku

Xxxxxxxx

To co jest pisane o tej firmie to tylko wierzchołek góry lodowej.

Eko

Wozkowi szaleją wózkami . Ostatnio jednemu nogi polamali. Co chwilę ktoś przez drzazge dostaje zakażenie co wiąże się z brakiem czucia w ręce . Brygadzisci rzucaja Cię po każdym stanowisku obiecując podyzwke. Pracownicy niezadowoleni ze muszą przyuczac nowych pracowników. Brygadzisci po 25 lat staną za Tobą i się śmieją z Ciebie:) pokazujesz im zwolnienie od lekarza ze nie możesz czegoś robić to i tak cie tam dają . Unikajcie kleju sortownii i suszarnii bo się narobicie za marne grosze

Nie ważne

Nie polecam

Oceniacz

Największy problem niektórych osób to brak chęci do pracy. I jeszcze trzeba pracować na zmiany, tragedia

sklejkarz

No to teraz czas na mnie dostałem oferte pracy do sklejek z urzedu pracy na produkcje pani w domu urzedzie mi powiedziała ze nie jest praca ciezka sic! praca na dwie zmiany bez sobót haha dobre zarobki premie itp. Po rozmowie z pania z kadr od razu uswiadomiła mi ze praca jest na 3 zmiany niedaz w sobote trzeba przyjsc i praca bez zadnych premii do lekkich nie nalezy przemeczyłem sie tam 3 miesiace i podziekowałem bo kregosłup ma sie jeden aha i.... unikajcie suszarni na fabryce jak mozecie hehe

Joanna

@Marko a na jakim stanowisku pracowałeś? Co dokładnie należało do Twoich obowiązków? Wysokość wynagrodzenia to kwestia dość subiektywna, a na jaką umowę byłeś zatrudniony?

Wieloletni pracownik....
@Joanna

Pracowałem na wielu możliwych stanowiskach w firmie..Umowa na czas nieokreślony...Niedocenienie pracownika to jedno z wielu zastrzeżeń w firmie.Maja to w du..e!Proszę powiedzieć ile można wyciągnąć netto na rękę w firmie?Tego nie powiecie,dlatego panuje tam taka selekcja pracowników...Starzy odejdą to pójdą pracować na produkcje z biura,,,,hahahha

M0k3r

zapraszam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w SKLEJKA-EKO S.A. https://www.sklejkaeko.pl/kariera/

Były wieloletni pracownik.....
@M0k3r

Ta wasza pracę to sobie..... Nabija sobie kabze kosztem pracowników, a wypłaty szkoda gadać. Co roku obiecanki cacanki i tak się ciągnie... Jako pracownik fizyczny na produkcji nie zarobisz, i niełudz się.... 3 zmiany i taka płaca haha porażka. I proszę nie pisać głupot że tak nie jest bo to kłamstwo ☺️Nie Polecam, chyba że chcecie wegetowac.....

Olga

Na rynku pracy brakuje bardzo fachowców więc mam nadzieję, że firmy będą zmuszone do podniesienia stawek.

drwal

Teraz podnieśli trochę płace na sklejkach bo juz były wręcz głodowe i nikt nie chciał tam przyjść nawet z urzędu pracy jako pracownik fizyczny masz na start brutto2400 czyli jakieś 1730zł na rękę jest od wszystkiego przynieść wynieść pozamiataj... plus to to ze masz pełny ZUS i umowę o prace co u zwykłego prywaciarza jest często nieosiągalne ale jak dla mnie na 3 zmiany i nieraz w soboty musisz przyjść to i tak niewiele na to drogie życie w tym mieście ...

Joanna

SKLEJKA - EKO faktycznie na swojej stronie internetowej ma zakładka kariera, w której wymienionych jest szereg ogłoszeń o pracę. Są to m.in. stanowiska: handlowca, operatora maszyn CNC, a nawet program stażowy. Co do ostatniego - czy po odbytym stażu istnieje możliwość zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o SKLEJKA - EKO S.A. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w SKLEJKA - EKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKLEJKA - EKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKLEJKA - EKO S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKLEJKA - EKO S.A.?

Kandydaci do pracy w SKLEJKA - EKO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKLEJKA - EKO S.A.
1.8/5 Na podstawie 21 ocen.

SKLEJKA - EKO S.A.