SKLEJKA - EKO S.A.

Ostrów Wielkopolski

Opinie o SKLEJKA - EKO S.A.

memphis 2014-01-29 20:29
cześć wam ,mam takie pytanie czy ktoś z was orientuje się może czy w firmie sklejka-eko S A pracuje taka Pani o imieniu (usunięte przez administratora)?,chodzi mi oczywiście o Ostrów wlkp.pozdrawiam serdecznie
memphis 2014-09-07 18:21
witam,mam pytanie do pracowników eko-sklejka w Ostrowie wlkp czy pracuje u was pewna blondynka o imieniu Sandra?Ona podajże ma brata o takim śmiesznym imieniu Ariel.
xy 2015-08-13 00:14
straszny hałas nocny przez rozklekotane piszczące suwnice a do tego okresowy smród na całą okolicę może ktoś się tym problemem zainteresuje dlaczego ten zakład nazywa się eco
ak 2015-09-21 13:43
tragedia odradzam jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Traktowanie człowieka jak małpe.
xxxx 2015-12-05 18:49
traktowanie ludzi jak marionetkami trzeba tańczyc tak jak brygadziści zagraja. Coraz gorzej tam jest rządzący to młodzi gówniarze którzy nie mają o niczym pojęcia są tam po to by gnoic pracownikow.
Mo 2016-05-17 13:08
Mam takie pytanie do wszystkich osób z Ostrowie Wielkopolskim, powiedzcie mi w jaki tutaj sposób można awansować czy są jakieś oferty, które pozwalają na coś takiego, czy to tylko tak wiecie, jest możliwe gdy od razu sie na lepsze stanowisko aplikuje czy jak?
Joanna 2017-03-22 14:18
Śledzicie aktualne oferty pracy do SKLEJKA - EKO S.A.? Możecie je znaleźć na stronie firmy w zakładce kariera: https://www.sklejkaeko.pl/kariera/
Zamierzasz aplikować? Jakie pytania masz do obecnych pracowników?
Marko 2017-07-20 21:13
Płace jak w chinach,porażka,nie ma na co liczyć,płaca na czas ubrania itp.ok Solidna firma.Ale płace .....Nie Polecam
Joanna 2017-08-06 16:57
@Marko a na jakim stanowisku pracowałeś? Co dokładnie należało do Twoich obowiązków? Wysokość wynagrodzenia to kwestia dość subiektywna, a na jaką umowę byłeś zatrudniony?
donald 2017-08-17 00:12
Ja jednego nie rozumiem zzakład przeróbki drewna kasy jak lodu a ludzie zapieprzaja za najniższa krajowa i to jeszcze na 3 zmiany szok
Joanna 2017-08-18 09:54
@donald, niestety nadal w wielu miejscach znajdują się takie rozwiązania, szczególnie w mniejszych miejscowościach. A czy osoby na wyższych stanowiskach mają lepsze warunki? Teraz szukają mistrza, więc może to jakaś lepsza perspektywa, dla poszukujących pracy?
Zostaw swoją opinię o SKLEJKA - EKO S.A. - Ostrów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKLEJKA - EKO S.A.