SKLEJKA - EKO S.A.

Ostrów Wielkopolski

Opinie o SKLEJKA - EKO S.A.

memphis 2014-01-29 20:29:40
cześć wam ,mam takie pytanie czy ktoś z was orientuje się może czy w firmie sklejka-eko S A pracuje taka Pani o imieniu (usunięte przez administratora)?,chodzi mi oczywiście o Ostrów wlkp.pozdrawiam serdecznie
memphis 2014-09-07 18:21:32
witam,mam pytanie do pracowników eko-sklejka w Ostrowie wlkp czy pracuje u was pewna blondynka o imieniu Sandra?Ona podajże ma brata o takim śmiesznym imieniu Ariel.
xy 2015-08-13 00:14:32
straszny hałas nocny przez rozklekotane piszczące suwnice a do tego okresowy smród na całą okolicę może ktoś się tym problemem zainteresuje dlaczego ten zakład nazywa się eco
ak 2015-09-21 13:43:40
tragedia odradzam jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Traktowanie człowieka jak małpe.
xxxx 2015-12-05 18:49:48
traktowanie ludzi jak marionetkami trzeba tańczyc tak jak brygadziści zagraja. Coraz gorzej tam jest rządzący to młodzi gówniarze którzy nie mają o niczym pojęcia są tam po to by gnoic pracownikow.
Mo 2016-05-17 13:08:03
Mam takie pytanie do wszystkich osób z Ostrowie Wielkopolskim, powiedzcie mi w jaki tutaj sposób można awansować czy są jakieś oferty, które pozwalają na coś takiego, czy to tylko tak wiecie, jest możliwe gdy od razu sie na lepsze stanowisko aplikuje czy jak?
Zostaw swoją opinię o SKLEJKA - EKO S.A. - Ostrów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKLEJKA - EKO S.A.