Opinie o SKLEJKA - EKO S.A. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SKLEJKA - EKO S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SKLEJKA - EKO S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKLEJKA - EKO S.A. w Ostrów Wielkopolski

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie SKLEJKA - EKO S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Okay, a istnieje możliwość odebrania tych godzin jako dzień wolny, czy firma raczej nie idzie pracownikowi w ten sposób na rękę? Jeśli mógłbyś jeszcze napisać czy dużo wychodzi tych nadgodzin miesięcznie i ile konkretnie są dodatkowo płatne, to byłbym super wdzięczny :)

Nie da się tam pracować. Ludzie to żywcem uciekli z średniowiecza. Chcą abyś wszystko umiał na starcie, a sami na (usunięte przez administratora) ram siedzą od 30 lat. Szykanowanie, (usunięte przez administratora) i żenada... Tak mogę opisać pracę tam. Jedyna dobra zmiana, to u niebieskiego Ł.

Agnieszka

A jak wygląda kwestia przyuczenia się do pracy w SKLEJKA - EKOO? Czy pracodawca zarówno na początku, jak i później, zapewnia swoim pracownikom jakieś ciekawe szkolenia? Dajcie znać, jak ta kwestia wygląda u tego pracodawcy i czy można liczyć na fajne kursy.

@Agnieszka

Przyuczenie stanowiskowe jeden dzień. Jedyne pewne szkolenie too BHP ????

@.

Wszystko dostępne szkolenia na świecie akceptuje pracodawca. Wniosek i akceptacja pewna

Pracownik Nowy wpis
@Ben

Na tym zakładzie nie ma żadnych szkoleń , chyba że przepisy jakieś tego wymagają tak jak 2 lata temu zmieniły się przepisy i trzeba mieć uprawnienia ust to zrobiono kursy a od tego czasu to zapomnij

Załoga sklejki orzechowo Nowy wpis

Drodzy koledzy i koleżanki z Ostrowa zwracamy się z ogromną prośbą o zabranie z naszej firmy waszego byłego pracownika ((usunięte przez administratora) który już swoimi pierwszymi działaniami powoduje straty .nie szanuje pracowników i jest u nas pierwszym kapusiem

pomocy

Całą noc hałasuje rozwalona stara suwnica a obowiązuje cisza nocna

do prezesa
@pomocy

codziennie o godz 23 zaczyna hałasować ta rozklekotana suwnica dlaczego zakłócacie ciszę nocną wszystko wam wolno jesteście bezkarni

@pomocy

Wszystkie urządzenia mają mierzony poziom hałasu. Suwnice są w bardzo dobrym stanie technicznym.

@pomocy

Halas wydobywa się pod innym adresem.

brak słów
@Ben

no nie suwnica ma mierzony poziom hałasu to jakiś żart

Profesjonalnie. Wszystko dokładnie i szczegółowo omówione.

Konkretnie i na temat

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czym w SKLEJKA - EKO S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pracownica

- Dodatki socjalne przed świętami Bożego Narodzenia, - wysokie dodatki na "wakacje pod gruszą", - pożyczka pracownicza 0% do 4 tys. - dodatek za obecność - 100 zł / msc - premie w dziale handlowym od wypracowanej sprzedaży (nie wiem czy na produkcji też są premie) - za polecenie nowego pracownika, który utrzymuje się ponad pół roku na stanowisku premia w wysokości do 700 zł dla polecającego.

John Rambo

Takie pseudozaklady typu ZNTK,sklejki,spomax to powinny być dawno zamknięte bo tylko robią same problemy pracownikom po co sobie czymś takim wogole głowę zawracać ???

Patrycja
@John Rambo

Twoja opinia nie jest merytoryczna, nie wnosisz żadnych przykładów, więc uważam, że to co mówisz jest wyssane z palca.

Czy pracodawca SKLEJKA - EKO S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Piter

Brak jakiejkolwiek motywacji aby metry się licza

EXx

Tak motywują zastraszaniem bądź naganami

Od poniedziałku zaczynam mam takie pytanie czy są tam 2 przerwy? I czy w czasie pracy można korzystać z ubikacji jak ktoś ma potrzebę

kandydat na pracownika
@Nowy

Trzeba było zapytać na rozmowie lub i kierownika działu wiem ze to śmieszne ale to podstawy jak już sie aplikuje i traci czas na rozmowę z przyszłym pracodawcom, aby pózniej nie być nie mile zaskoczony w pracy życzę powodzenia głowa do góry.

Adas
@Nowy

Jest jedną oficjalna przerwa. Stara załoga robi sobie po dwie dodatkowe ale jak będziesz świeża kiem to cię podkabluja. Majstrowie i brygadzisci tylko na kamerach siedzą i patrzą a snqi za robotę się nie wezmą. Z ubikacji można korzystać ale był jeden taki mistrz który kobieta wyliczał ile razy mogą iść do toalety podczas miesiączki

ExXx

Patologia wśród osób zarządzających. Kumoterstwo i kablowanie. Im wyżej chcesz dojść, tym więcej musisz osób (usunięte przez administratora) Mistrzowie i brygadzisci lubią pochlać. Ale sami z alkomatem biegają i innych pracowników sprawdzają.

Czym SKLEJKA - EKO S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

kandydat na pracownika

Zachęta słaba na początku minimum przez okres próbny czyli 3 miesiace pozniej umowa na rok 100zł jak bedzie sie caly miesiac pracowało i nie miało tzw Sraczki czyli urlopu na żądanie. Do plusów mogę zaliczyć miłą rozmowę kwalifikacyjną gdzie zostało powidziane co może zaoferować firma i jakie stawki wynagrodznia napisane wyżej, co jeszcze to praca na 2 zmiany na produkcji chyba są 3 nie aplikowałem więc nie wiem i odnośnie czy weekand pracujace juz nie pamietam. Jak dla mnie to praca do singli utrzymanie rodziny za minimum to lipa chyba ze sie blisko mieszka. Zewnątrz firma wyglada jak za komuny parking dziurawy i w środku budynku także tam gdzie mialem rozmowę o pracę. Sprzęt czyli np; widlaki itp z daleka już widać że przestarzałe. To tyle moja obiektywna opinia o firmie kiedyś była jedą z lepszych jak mówią starsi pracownicy teraz tylko czekają na emeryturę.

stary pracownik

nie warto tu pracować, kara pieniężna za karą a jak się nie zgodzisz i odwolasz to szukają haka aby Ciebie wywalić... miałem tydzień gdzie przełożony uwzial się na mnie za pewną wypowiedź dotyczącą jego kompetencji, zresztą plecak prezesa i tak z pensjii 1700 zostało mi przelane 1200...porażka trzeba szukać gdzieś indziej....

Związkowiec
@stary pracownik

Człowieku zabieranie kasy z pensji? Czemu wy nie idziecie z tym do sądu pracy są za darmo i inspekcji pracy to jest jawne łamanie prawa pracy

Grzywka
@stary pracownik

Otóż to, tylko karają, krzyczą i chcieli by byśmy pracowali ponad siły w okropnych warunkach, a płacą grosze i jeszcze cię wyzywają, kierownicy trzymaja prezesowi palec w du** po sam łokieć, prezes chyba to lubi bo zadowolony, zwłaszcza z tych co kolana czerwone mają po wizycie u niego....

Starszy pan
@stary pracownik

Jeszcze nigdy nie słyszałem aby komukolwiek obcięli pensję, za co to niby Tobie obcięli? To nie prywaciarz , że za przyjście do pracy po pijaku zabierają Ci pięć stów, nie pisz głupot.

Stolarz 537

Wkołko się ogłaszają na internecie a ludzie nie chcą tam pracować i tak wkółko macieju do znudzenia .

Bocian

Nie polecam !! Próbuja nauczyć wszystkiego od razu co oni uczyli się przez kilka lat . Ludzie nie mili A szatnie to z PRL

Xyz
@Bocian

A jak warunki płacowe w tej firmie. Czy nadal jest tak zwany PRL?

Dokładnie zakład dla starych pryków ,zero rozwoju.Mozna się nabawić tylko niedorozwoju w tej firmie ..

Xxx

czy przyjmują teraz do pracy?

Czy zgodnie z nowa ustawa ktora wejdzie w 2020roku stawka minimanla na poczatek to 2500 brutto . A wiec czy będa podwyzki dla kazdego czy tylko dla tych którzy nie maja tego2500 na umowie?

@2500

Tak dostaniesz 3500 brutto, proszę zejść na ziemię tego dziadostwa mowie o zakładzie nie stać na takie podwyżki, będzie cud jak coś dołożą

Piter
@Lolek

Na tą chwilę to stawki obcięli do minimum

@Piter

Podobno płacą 80% pensji a jak ktoś ma 2600 brutto to też 80% płacą?

Adams
@Lolek

Nie dostaje 2600 brutto.

Bobby

Zakład dla starych pryków przed emerytuta zero możliwości rozwoju, ciągła rotacja, stare maszyny

@Bobby

Za rok kilku pracowników idzie na emeryturę ciekawe kto tam będzie pracował z młodych ludzi przyjdą zobaczą ten (usunięte przez administratora) i po tygodniu ich nie będzie hehee

Kostek

Zastanawiam się czy firma może prowadzić teraz rekrutacje czy też na razie czeka na rozwój sytuacji z wirusem?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w SKLEJKA - EKO S.A.?

byly

Nie widze problemu - jeśli wykazujesz chęci, to jest 90proc sukcesu! :)

Brak zamowien

To prawda ze grafik na kolejny rok wyglada bardzo slabo ?

Zostaw merytoryczną opinię o SKLEJKA - EKO S.A. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w SKLEJKA - EKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKLEJKA - EKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKLEJKA - EKO S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKLEJKA - EKO S.A.?

Kandydaci do pracy w SKLEJKA - EKO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKLEJKA - EKO S.A.
1.8/5 Na podstawie 21 ocen.

SKLEJKA - EKO S.A.