Opinie o SKLEJKA - EKO S.A. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SKLEJKA - EKO S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SKLEJKA - EKO S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKLEJKA - EKO S.A. w Ostrów Wielkopolski

Swieta

To prawda ze na swieta dadza marne 180 zl ??

Lolek

Osoby które chcą podwyżki na srejkach proszę złożyć wypowiedzenie że sie zwalniamy to mistrz i kierownik będą chodzić nerwowo bo tam nie chce nikt pracować i zaproponują podwyżke pisze serio jak pracowałem tam to były takie przypadki, brakuje rąk do pracy i pójdą na taki układ, ja miałem dosyć tego dziadostwa i odszedłem do innej pracy

Lolek

Najgorszy zakład w Ostrowie, czas zatrzymał sie w latach 80, smród bród i (usunięte przez administratora) oraz obgadywanie, omijać to dziadostwo szerokim łukiem!!

Jerzy
@Lolek

Negatywnie oceniasz ten zakład pracy, dlatego chciałbym, abyś napisał coś o poziomie wynagrodzeń. Czy Twoim zdaniem pod tym względem można pozytywnie ocenić tego pracodawcę?

@Jerzy

Z tego co słyszałem nadal 2400 brutto na start, praca na starych urządzeniach żadnych inwestycji w nowe maszyny szkoda nerwów za te pieniądze i warunki pracy

Ona

Praca jak praca, lekko nie jest, ludzie za to są okropni, potrafia czlowieka wykończyć, Ci co pracują choćby na stanowiskach brygadzisty, tam po trupach do celu, za pare groszy dali by sobie rękę uciąć, płaca marna tym bardziej patrząc na warunki, szatnie pamiętają lata 20 i nic sie od tej pory nie zmieniło, smród w toaletach nie do wytrzymania, kierownictwo nic nie robi oprocz gnojenia ludzi... nie polecam pracodawcy, wyzysk i mobing

Łucja
@Ona

Na stronie jest informacja o Programie Stażowym wewnątrz firmy, powiesz jak to wygląda od środka?Dużo się można nauczyć?

Profesjonalnie. Wszystko dokładnie i szczegółowo omówione.

Konkretnie i na temat

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Eweli

Aś wykształcona hahah

Dałmian

Gościu pewnie siedzi i szczękę ma zadrudowaną

Uuwiw

Za takie traktowanie pracowników nie dziwię się że im się tam robić nie chce. Może czas na zmianę brygadzistow?

Nnnn
@Uuwiw

Prawda jeszcze majstrom powinni się przyjrzeć

Grzywka
@Uuwiw

Myślę, ze cala kadra jest do wymiany...

Czarek

Konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur?

@Czarek

Nie. Konkurencja nawet nie musi na ten zakład marnować klawiatury ani języka. Traktowanie pracownika mówi samo za siebie. Wystarczy spytać pierwszego lepszego pracownika o warunki i nie usłyszycie żadnego pozytywu zacznie się od warunków socjalnych gorzej niż za komuny a skończy się na mobbingu i gnojeniu ludzi. Obódźcie się bo za chwilę prezes z kierownikiem produkcji i swoimi pupilkami będzie (usunięte przez administratora) przy maszynach . Tak swoją drogą ciekawe jak długo prezes wytrzyma w tych temperaturach które są na hali bo szkoda zainwestować w warunki dla pracowników, lepiej zainwestować w wizerunek zewnętrzny i współpracę z firmami które wykanczają ten zakład... Weźcie rozsprzedajcie do końca ten zakład i będzie spokój bo przy was to nawet w biedronce są lepsze warunki i zarobki porównać można te firmy do śmietniska i wakacji na zakhyntos....

Suchy las
@Czarek

Weź idź lepiej trociny zamiatają pod wiatr bo p.... głupoty . Moim zdaniem iść do sądu pracy ( sąd pracy jest za darmo w) zgłosić do inspekcji pracy może nie w Ostrowie poza miastem nawet ale więcej osób nie jedna odechce się im może złego traktowania pracowników to się w głowie nie mieszczą takie rzeczy w 21 wieku

Joanna

@Nsns widzę, że znasz firmę SKLEJKA - EKO od środka, czy mógłbyś o niej napisać coś więcej? Jak traktuje się pracownika w tej firmie? Czy pracownik może otrzymać jakieś benefity pozapłacowe? Potencjalni pracownicy na pewno docenią taką szczerą wypowiedź.

@Joanna

Traktują ludzi jak roboty . Możesz zap..dalac ale i tak będzie źle. Zero szacunku do drugiego człowieka. Brygadzisci powinni zacząć pracować jak inni ludzie A nie chodzić po hali i tylko wytykać ludziom błędy. Jednym słowem ta firma to dno jeden mobing

@Piotr

Krótkie i trafne podsumowanie zwłaszcza ostatnie słowa

drwal835

mam zapytanie czy cos sie zmienilo w tej chwili na sklejkach czy wkółko sa te nędzne wypłaty typu 2400 brutto?

@drwal835

Jest jeszcze gorzej znęcanie fizyczne i psychiczne na pracownikach nikomu nie polecam.

Sraka

Smród wszędzie ! Obok stołówki kibel gdzie ktoś się zesra to wali na całą stołówkę

Ryn
@Sraka

Czyli nie polecacie wogole (usunięte przez administratora)?

Mahle najlepsze

Najgorszy zakład w Ostrowie !!! Już lepiej do mahle idźcie!!!

Nie polecam mahle
@Mahle najlepsze

Zeby sie dostac do mahle to trzeba przepracowac conajmniej poltora roku. Umowy co tydzien lub co dwa tyg. A jak nie będzie pracy to zwalniają i caly cyrk zaczyna sie od Nowa.

Ludzie rozumiem, napewno decyzje zarządu nie pomagają tym na dole, dlatego uważam, że nie ma co narzekać tylko weźcie los w swoje ręce i zmiencie pracę. Ofert pracy jest naprawdę sporo tylko trzeba chęci żeby coś zmienić a nie narzekać...

Stop wyzyskowi

Ofert jest sporo? Chyba w Warszawie albo dużym mieście zmieniać pracę tasak żeby się pozbyć niewygodnych pracowników to najłatwiej tylko związki zawodowe i żółte kamizelki jak we Francji ale w Polsce tylko umieja tylko gadać pod firmą a jak przyjdzie co do czego to przytakują jak konie z grzywa....

Sklejka

Na wigilii zakładowej prezes dokładnie powiedział że podwyżek nie będzie ale za to będzie nowy sprzet który będzie wodę filtrowal hahah i nie będziemy musieli dźwigać baniakow. A na kitowaniu czy sortownii nikt nie dźwiga hahahaha???

Sklejka

Paliwo drożeje , wywóz śmieci ma zdrozec wszystko drożeje !!! Zrobili wielki przełom bo nowi od 2400 zaczynają a innych jak wynagrodzili mistrzowie zmian ? Jedni 10lat tu robi a za 2600 a inna osoba co 3 lata to 3100 ma . Chore to !!!

Darek

gadają tylko o Cięciu kosztów, za pracę ponad siły dostajemy tylko marna minimalną, tyle co pani z warzywniaka. Nie da się wyżyć za te marne pieniądze... naprawdę szukajcie innej firmy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: awanse wewnętrzne, trzeba patrzeć na wykształcenie, na doświadczenie zyciowe. komunikacja.

dandarmda

jak tak słabe zarobki na 3 zmiany to po co te oferty co sie wkolko oglaszaja

Nie ma czasu

To będzie hit! Idę z cv do kadr i jedna Pani mówiła że nie ma czasu teraz na takie pierdoly hahahaha

Dupa

Mobing!!!!!!

Nie pracujcie

Brygadzisci wogole nie umieją się dogadać jeden mówi że tak mamy coś robić a zaraz przychodzi inny i mówi zupełnie inaczej . Nie ma zgrania pomiędzy nimi. Oni są jeb*^ani do góry jak scierwa zwykle a potem się na nas wyzywaja hahahaha nie polecam tego zakładu już dziesiątka znajomym wybilem to z głowy żeby tam iść . Tam nikt robić nie chce tylko starzy zostaną . Nawet kiedyś z biura przychodzili do nas robić bo ludzi im mało hahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o SKLEJKA - EKO S.A. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w SKLEJKA - EKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKLEJKA - EKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKLEJKA - EKO S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKLEJKA - EKO S.A.?

Kandydaci do pracy w SKLEJKA - EKO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKLEJKA - EKO S.A.
1.8/5 Na podstawie 21 ocen.

SKLEJKA - EKO S.A.