Opinie o SKLEJKA - EKO S.A. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SKLEJKA - EKO S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SKLEJKA - EKO S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKLEJKA - EKO S.A. w Ostrów Wielkopolski

Joanna

@donaldzie2, pełnię na forum rolę moderatora (jestem zatrudniona przez serwis gowork) i staram się utrzymać na forum odpowiedni ton dyskusji. Ofertę pracy widziałam na stronie SKLEJKA - EKO S.A., dlatego przekazuje to tutaj, żeby inni poszukujący pracy mogli się dowiedzieć.

Joanna

@donald, niestety nadal w wielu miejscach znajdują się takie rozwiązania, szczególnie w mniejszych miejscowościach. A czy osoby na wyższych stanowiskach mają lepsze warunki? Teraz szukają mistrza, więc może to jakaś lepsza perspektywa, dla poszukujących pracy?

donald2
@Joanna

Joanno a skąd ty to wiesz ze szukają mistrza? Prac ujesz w biurze? Czy jesteś wtyczka prezesa

donald

Ja jednego nie rozumiem zzakład przeróbki drewna kasy jak lodu a ludzie zapieprzaja za najniższa krajowa i to jeszcze na 3 zmiany szok

Marko

Płace jak w chinach,porażka,nie ma na co liczyć,płaca na czas ubrania itp.ok Solidna firma.Ale płace .....Nie Polecam

Profesjonalnie. Wszystko dokładnie i szczegółowo omówione.

Konkretnie i na temat

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Joanna

Śledzicie aktualne oferty pracy do SKLEJKA - EKO S.A.? Możecie je znaleźć na stronie firmy w zakładce kariera: https://www.sklejkaeko.pl/kariera/ Zamierzasz aplikować? Jakie pytania masz do obecnych pracowników?

Mo

Mam takie pytanie do wszystkich osób z Ostrowie Wielkopolskim, powiedzcie mi w jaki tutaj sposób można awansować czy są jakieś oferty, które pozwalają na coś takiego, czy to tylko tak wiecie, jest możliwe gdy od razu sie na lepsze stanowisko aplikuje czy jak?

xxxx

traktowanie ludzi jak marionetkami trzeba tańczyc tak jak brygadziści zagraja. Coraz gorzej tam jest rządzący to młodzi gówniarze którzy nie mają o niczym pojęcia są tam po to by gnoic pracownikow.

ak

tragedia odradzam jedno wielkie (usunięte przez administratora) Traktowanie człowieka jak małpe.

xy

straszny hałas nocny przez rozklekotane piszczące suwnice a do tego okresowy smród na całą okolicę może ktoś się tym problemem zainteresuje dlaczego ten zakład nazywa się eco

memphis

witam,mam pytanie do pracowników eko-sklejka w Ostrowie wlkp czy pracuje u was pewna blondynka o imieniu Sandra?Ona podajże ma brata o takim śmiesznym imieniu Ariel.

memphis

cześć wam ,mam takie pytanie czy ktoś z was orientuje się może czy w firmie sklejka-eko S A pracuje taka Pani o imieniu (usunięte przez administratora)?,chodzi mi oczywiście o Ostrów wlkp.pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o SKLEJKA - EKO S.A. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w SKLEJKA - EKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKLEJKA - EKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKLEJKA - EKO S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKLEJKA - EKO S.A.?

Kandydaci do pracy w SKLEJKA - EKO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKLEJKA - EKO S.A.
1.8/5 Na podstawie 21 ocen.

SKLEJKA - EKO S.A.