Opinie o Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna w Kielce

nick

zgodnie z rozmÓwcą powyżej, na początek wyżej potem obcinanie ile się da. NIE POLECAM BROŃ BOŻE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!1

nowy

Witam uwaga na tą "firmę" to że jak piszą poprzednicy można liczyć na wynegocjowaną stawkę to nie prawda. Teraz kuszą kasą na umowę na początek ( 3-miesiące) a następnie obniżają do najniższej krajowej - ja zmarnowałem tam czas. "kierownictwo"- większego dna nie znam.

ambitny

Co do prowizji i premii to system motywacyjny opiera się na takich motywacjach jak : zrąbanie przez dyrekcję; względnie pokrycie kosztów błędów które mogłeś popełnić lub nie, lub naganie. Co do godzin to możesz sobie odebrać w czasie wyznaczonym przez dyrekcję do 2000 to chyba brutto - z mojego punktu widzenia to nie warto........!

ambitny

Ostatnio w tej firmie spędziłem trochę czasu omamiony obietnicami i świetlanymi wizjami kierownictwa.Jeśli chcesz zatrudnić się w tej firmie to musisz zaakceptować płace jaką ustalisz i zapomnieć o jakichkolwiek prowizjach, czy ew.o nich rozmowach.Ja mimo ogromnego zaangażowania tak że czas tam przepracowany miałem wyjęty z życiorysu - zrezygnowałem z przyczyn braku jakiegokolwiek porozumienia z kierownictwem (nie tylko w kwestiach "finansowych").

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
?

Nie polecam!!

Kowal

Byłem wczoraj tj sobota 14.09.13 w tej firmie wszystko od strony serwisu super ale za to mycie samochodu to jakas katastrofa, pan niby umyl samochód a w słoncu wygladał gorzej niż przed myciem, w srodku w ogole nie tknięte kurze na desce, troche odkurzona tapicerka, piasku pelno po co robic cos jak sie nie chce?

karol

co wy tu piszecie jakie 1200 zl !!! jesli ci sie chce pracowac to mozesz wyciagnac 1800 badz 2000 zl skad ty sie urwales piszac 1200 zl !!!

kk73

1200 i jak jestes odporny na ciagle wyzwiska i [usunięte przez moderatora] to jest to praca dla ciebie

slq

Prawda jest taka, że przede wszystkim jeden frustrat jest autorem tych sukcesywnych ambitnych treści (do tego często z błędami). Niestety droga koleżanko masz problem z sobą. Nie możesz się pogodzić, że nie podołałaś obowiązkom i masz duże luki posiadanej wiedzy. Teraz próbujesz się realizować jako ambitny domokrążca z dojazdem do domu - (kiedyś nazywało się to : akwizytor) i wciskasz z płaczem ubezpieczenia pod nazwą Eko-Centrum...[usunięte przez moderatora]- który też ambitnie dodajesz że jesteś\" wyspecjalizowaną grupą\". Dziewczyno pracuj i nie odwracaj się za siebie. Realizuj się. Życzą Ci tego wszyscy. Powodzenia.

soulck

właściciele powinni sie bardziej interesowac firmą

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Kiedyś było miło przyjemnie (kaska atmosferka odpowiednia), a teraz nie pozostało z tego nic, ani kasy(podstawa 1200) ani atmosfery (total [usunięte przez moderatora] !!!!)

Hanna

Nie spotkałam gorszego dna !!! Kto to jest tam taki wielki i garbaty ??? Zachowuje się jak jakiś niedorozwój!!!

NIKT

Popieram, ale teraz to już nawet z zewnątrz nie wygląda ładnie!!!! Odradzam!!! Omijajcie tą Firmę z daleka (i oczywiście Drejfusa:))

Z nowym Drejfusem to mają taką jazdę... !!! Nie polecam! Szkoda czasu marnować u takiego pracodawcy. Wszystko wygląda ładnie ale tylko z zewnątrz.

Zostaw merytoryczną opinię o Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna - Kielce

Folwark Finanse Folwark Ubezpieczenia Arkadiusz Grzywna
1.6/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Gustawa Morcinka 1
    25-332 Kielce