Folwark Sp. Jawna

Kielce

Opinie o Folwark Sp. Jawna

anonim 2011-08-12 09:32:33
Z nowym Drejfusem to mają taką jazdę... !!! Nie polecam! Szkoda czasu marnować u takiego pracodawcy. Wszystko wygląda ładnie ale tylko z zewnątrz.
NIKT 2011-09-28 19:35:06
Popieram, ale teraz to już nawet z zewnątrz nie wygląda ładnie!!!! Odradzam!!! Omijajcie tą Firmę z daleka (i oczywiście Drejfusa:))
Hanna 2012-06-25 22:21:28
Nie spotkałam gorszego dna !!!
Kto to jest tam taki wielki i garbaty ??? Zachowuje się jak jakiś niedorozwój!!!
anonim 2012-10-01 17:44:39
Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Kiedyś było miło przyjemnie (kaska atmosferka odpowiednia), a teraz nie pozostało z tego nic, ani kasy(podstawa 1200) ani atmosfery (total [usunięte przez moderatora] !!!!)
soulck 2012-10-16 18:46:39
właściciele powinni sie bardziej interesowac firmą
slq 2012-10-24 09:26:01
Prawda jest taka, że przede wszystkim jeden frustrat jest autorem tych sukcesywnych ambitnych treści (do tego często z błędami). Niestety droga koleżanko masz problem z sobą. Nie możesz się pogodzić, że nie podołałaś obowiązkom i masz duże luki posiadanej wiedzy. Teraz próbujesz się realizować jako ambitny domokrążca z dojazdem do domu - (kiedyś nazywało się to : akwizytor) i wciskasz z płaczem ubezpieczenia pod nazwą Eko-Centrum...[usunięte przez moderatora]- który też ambitnie dodajesz że jesteś\" wyspecjalizowaną grupą\".
Dziewczyno pracuj i nie odwracaj się za siebie. Realizuj się. Życzą Ci tego wszyscy.
Powodzenia.
kk73 2013-06-17 20:37:06
1200 i jak jestes odporny na ciagle wyzwiska i [usunięte przez moderatora] to jest to praca dla ciebie
karol 2013-07-04 13:59:44
co wy tu piszecie jakie 1200 zl !!! jesli ci sie chce pracowac to mozesz wyciagnac 1800 badz 2000 zl

skad ty sie urwales piszac 1200 zl !!!
Kowal 2013-09-15 21:45:38
Byłem wczoraj tj sobota 14.09.13 w tej firmie wszystko od strony serwisu super ale za to mycie samochodu to jakas katastrofa, pan niby umyl samochód a w słoncu wygladał gorzej niż przed myciem, w srodku w ogole nie tknięte kurze na desce, troche odkurzona tapicerka, piasku pelno po co robic cos jak sie nie chce?
2013-10-13 18:04:20
Nie polecam!!
ambitny 2013-11-28 22:09:17
Ostatnio w tej firmie spędziłem trochę czasu omamiony obietnicami i świetlanymi wizjami kierownictwa.Jeśli chcesz zatrudnić się w tej firmie to musisz zaakceptować płace jaką ustalisz i zapomnieć o jakichkolwiek prowizjach, czy ew.o nich rozmowach.Ja mimo ogromnego zaangażowania tak że czas tam przepracowany miałem wyjęty z życiorysu - zrezygnowałem z przyczyn braku jakiegokolwiek porozumienia z kierownictwem (nie tylko w kwestiach "finansowych").
ambitny 2013-12-04 22:45:15
Co do prowizji i premii to system motywacyjny opiera się na takich motywacjach jak : zrąbanie przez dyrekcję; względnie pokrycie kosztów błędów które mogłeś popełnić lub nie, lub naganie. Co do godzin to możesz sobie odebrać w czasie wyznaczonym przez dyrekcję do 2000 to chyba brutto - z mojego punktu widzenia to nie warto........!
nowy 2014-03-06 20:14:49
Witam uwaga na tą "firmę" to że jak piszą poprzednicy można liczyć na wynegocjowaną stawkę to nie prawda. Teraz kuszą kasą na umowę na początek ( 3-miesiące) a następnie obniżają do najniższej krajowej - ja zmarnowałem tam czas. "kierownictwo"- większego dna nie znam.
nick 2014-04-04 22:59:40
zgodnie z rozmÓwcą powyżej, na początek wyżej potem obcinanie ile się da. NIE POLECAM BROŃ BOŻE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!1
nick 2014-05-01 21:07:16
Jedno wielkie nieporozumienie !!!! NIE polecam !! Jak najdalej od tego DNA
S 2014-06-06 18:04:38
Zatrudnij sie tam to sam szybko zweryfikujesz :/
pracownik 2014-06-12 07:11:46
Nie konkurencja, pracownicy którzy tam pracowali. A że nikt ostatnio nie wytrzymuje na głodowej wypłacie więcej niż pół roku, to trochę tych osób się zebrało. Najgorsze ,że zaczynają odchodzić starzy pracownicy.
pracownik 2014-06-21 17:48:59
Ja na szczęście tam już nie pracuje :-D
smiech 2014-06-27 13:48:09
Można wyciągnąć 1800-2000?! toż to śmiech! 1600 netto w biedronce na start dostajesz. Firma w której pracownik odgrywa pierwsze skrzypce, sprzedawca aut i pakietów dodatkowych może wyciągnąć 1800 chyba o jakieś żarty opowiadacie. Nie wierzę...
pracownick 2014-07-03 07:00:29
Strasznie bronisz tej firmy. Ludzie odchodzą, na salonie nie ma kto sprzedawać, więc nikogo kto zostaje nie zwalniają. Z serwisu odeszli już wszyscy "starzy pracownicy" (jeden został). Odchodzą bo wynagrodzenie jest śmieszne!
kalinka 2015-01-30 16:55:22
2000 zł to nie jest mała suma, jeśli oczywiście jeden z użytkowników wcześniej napisał prawdę. ja chętnie do was przyjdę do pracy za taką kwotę na rękę. wiecie czy są aktualnie jakieś wolne miejsca pracy w Folwark i jakie trzeba spełnić wymagania konkretnie żeby takie zatrudnienie otrzymać tutaj? pozdro
kiedyś pracował 2015-02-05 17:54:21
ciekawe kiedy właciciele się kapną co za ziółka sobie wzieli do prowadzenia firmy, oby nie było za póżno!!!!!!!!!!!!!!
soulck 2015-03-03 19:26:23
Właściciele albo nie widza co się dzieje albo nie chcą widzieć.Masa ludzi się tam przewinęła. W przeciągu dwóch lat ponad 100 osób, taka jest rotacja. Dlaczego się tak dzieje? sami sobie dopowiedzcie.
xyz 2015-06-23 13:16:00
Ostatnio pojawiła się oferta na doradcę do sprzedaży aut, pracował ktoś tam na podobnym stanowisku?
Nikt 2015-06-25 08:13:10
Tak. W ostatnim czasie wiele osób pracowało na tym stanowisku. Zatrudniają na własną działalność, obiecują dużo , a po trzech miesiącach zaczyna się obniżanie wszystkiego.Byli tacy którzy założyli działalność a nie została im przedłużona umowa , więc zostali na lodzie z działalnością. Ogólnie nie polecam, szkoda czasu.
Bezrobotny 2015-07-10 13:35:34
Podobno rotacja w tej firmie jest duża, A wiecie może czemu nie przedłużają umowy tym sprzedawcom co założyli działalność? Może ludzie sami rezygnują?
ExPracownik 2015-11-08 18:13:20
Sytuacja na serwisie wyglada nastepująco... na poczatek 1800-2000 netto przez 3 miesiace zalezy jak wynegocjujesz... pozniej zjezdzasz do 1300-1400 jak jestes dobry i sobie wynegocjujesz. Premie sa ale smiesznie małe...a plany zeby je wykonac- wysokie.Dyrektor serwisu to taki mały Gucio-marzyciel... naopowiada co to nie bedziesz zarabiał a pózniej i tak z tego kiszka. Jak nie pilnujesz swoich spraw i premii to szybko bedziesz robił na podstawie. Także praca tylko dla wytrwałych i takich co umia sie upomniec o swoje bo inaczej zostaniesz wykorzystany.
A co do właścicieli... oni nie wiedzą do końca co tam sie dzieje... bo gdyby wiedzieli to kierownictwo juz dawno by sie zmieniło....
Ale na rozmowe warto iśc... i przenieśc sie w świat baśni i fantazji finansowych :)
John 2016-06-04 11:07:45
Proszę o info jak wyglądają zarobki i warunki pracy doradcy serwisowego.
karbala 2016-09-12 15:20:02
dajcie sobie spokój, nie warto, szkoda nerwów bo sposób zarządzania firmą jest żałosny

brak szacunku dla pracowników!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Folwark Sp. Jawna - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Folwark Sp. Jawna