Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

próbuje

Młodszy Kierownik ds. Kluczowych Klientów Dział Eksportu - może i ktoś podpowiedzieć coś więcej o tym stanowisku? Widziałem, że praca stacjonarna. Może ktoś z obecnych pracowników wie coś więcej? Będę wdzięczny za info.

Ala
@próbuje

Proponuję poczytać komentarze wcześniejsze. Czasami zdarza się że komentarze na goworku są krzywdzące i pisane przez jedną konkretną sytuację. Niestety w przypadku tej firmy wszystko co jest opisane jest prawdziwe, dlatego odradzam pracę w target pro, żeby zaoszczędzić swoje zdrowie psychiczne, poczucie własnej wartości oraz życie prywatne, które mocno cierpi przez ilość nadgodzin i spadającą samoocenę. Ja niestety popełniłam ten błąd i mimo komentarzy zdecydowałam się podjąć ryzyko, pracuję dość krótko, ale wystarczająco, żeby zobaczyć co tu się dzieje.

Przeglądałem opinie ale nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Zapytam zatem czy na stanowisku PH w projekcie Unilever dostając samochód służbowy można go użytkować do celów prywatnych? Może odpowiedzi udzieli ktoś z obecnych pracowników. W obecnych czasach samochód firmowy do celów prywatnych to standard i dlatego pytam. Dziękuje

Arek
@Kandydat

Nie wiem co w życiu robisz, ale nie życze nawet najgorszemu wrogowi pracować tutaj.

Marian
@Kandydat

Samochód dostaniesz i od pierwsze go dnia będą Ci sprawdzać kilometry prywatne i kroić za nie drożej niż na Orlenie. A ja będzie kończył pracę to lekkim hu... przywalą Ci minimum 500stówek za rzekome szkody na samochodzie typu: odprysk lakieru, przytarty kołpak itp... P.S. A teraz trwa akcja dzwonienia za pracowników i sprawdzania czy się przedstawiają i czy wymawiają nazwę firmy i stanowisko na którym pracują...

@Marian

W trakcie wdrożenia flotowego przedstawione są wszystkie zasady użytkowania samochodów służbowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości Flotowcy Target PRO są do dyspozycji i odpowiedzą na wszystkie pytania. Odpowiedzialność materialna za powierzony sprzęt jest rozliczana zgodnie z regulaminem, który jest przedstawiany podczas zatrudnienia. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości odnośnie rozliczenia szkody powstałej na powierzonym sprzęcie – do dyspozycji jest również Menedżer Projektu, który je wyjaśni. Jednym z naszym podstawowych standardów w Target PRO jest przedstawianie się podczas odbierania telefonów lub oddzwanianie najszybciej jak to możliwe. W przypadku pytań dotyczących standardów komunikacji dział HR Target PRO jest do dyspozycji.

Ona
@Kandydat

Możesz, ale 300km miesięcznie i musisz zatankować za swoje i trzymać paragony, bo sprawdzają. Ja przez 1.5 roku nie zostałam sprawdzona i robię więcej niż 300 km miesięcznie, ale są kontrole.

@Marian

Ja właśnie zdałam auto i do niczego się nie przyczepili. Za prywatne km też nic nie dostałam.

On
@Kandydat

Jeżeli chcesz używać auta do celów prywatnych- limit to 300km miesięcznie. Ale bywa, że przyczepią się do ciebie nawet za mniejsze dystanse jeżeli akurat coś się komuś nie spodoba. O przyklepywaniu rzekomych szkód w aucie nie bez powodu mówi się tak dużo- w 99% przypadków będą próbować obciążać cię za coś czego nie zrobiłeś. Nie polecam współpracy.

Grażyna
@On

w jaki sposób się odbiera taki samochód? Komisyjnie można go obejrzeć i zrobić zdjęcia? Bo niefajnie by było ponosić odpowiedzialność za jakieś rysy, których się nie zrobiło

@Grażyna

Oczywiscie ze robisz zdjecia .Oni maja swoje a Ty masz swoje zdjecia.Ja zawsze tak robie .Wole sie zabezpieczyc ....nikt mi nie moze tego zabronic zeby miec swoje fotki

Ph

No właśnie...chyba każdy robi zdjęcia jak dostaje auto służbowe

@Grażyna

niestety w ustalonych trasach po jakiś wsiach, drogach żwirowych ciężko o oddanie auta z lakierem w stanie idealnym nawet jak jeździsz ostrożnie i powoli. Firma niestety nie zna czegos takiego jak normalne zużycie. po tym co z nimi przeszłam lepiej byłoby jeździć swoim

KHC foodservice co to?

Nicki

Gastronomia

Gastro
@Nicki

Ooo, a jest baza czy to same głównie trzeba szukać klientów?

KRAFT heinz czyli Pudliszki

Wykładam towar w Pabianicach dostałem dziś SMS że od lutego nie będę już zatrudniony przez target tylko przez inną firmę, czy to jest ściema a firma mi tak napisała abym nie robił problemów ze z dnia na dzień kończą współprace ze mną? Czy ktoś wykłada towar i też dostał takiego smsa że inną firma nas przejmie?

AF
@Paweł

Standard w targecie, kończy się projekt, lub klient rezygnuje z usług, oczywiście serwisant wie na samym końcu. Pewnie odezwali się byś zaakceptował link z wypowiedzeniem. Dopilnuj by kasa sie zgadzała

@Paweł

Tak firma rezygnuje z uslugi serwisu bazowego merchandisingu wszystkich firm z którymi do tej pory współpracowała(a jeśli masz umowę zlecenie to firma wcale nie ma obowiązku informowania o wypowiedzeniu z tak dużym wyprzedzeniem) .Czy serwis będziesz wykonywał przez inna agencje to już wszystko zależy od trochę od Ciebie a trochę od przedstawiciela firmy której towar wykładasz.Jesli jest z Ciebie zadowolony to myslę ze wspolpracę bedzie dalej koontynuował no chyba że "nowa"agencja bendzie miała swojego człowieka

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Iza

Cześć, pilnie rozglądam się za pracą, ale w mojej lokalizacji ciężko coś znaleźć. Widziałam jakiś czas temu ogłoszenie na Przedstawiciela Handlowego. O ile jeszcze jest aktualne to napisze ktoś, czy jest opcja pracy zdalnej?

młody
@Iza

Nie ma czegoś takiego jak praca stacjonarna w pracy Handlowca.

młody

ja pracuje i sobie chwalę.

Xxx

Kończące się projekty, zwolnienia z dnia na dzień.

arktos
@młody

Chyba w pierwszej robocie w życiu jesteś na zleceniowce za 3000 i wydaje Ci się, że w robocie życia jesteś, albo nie masz szacunku do siebie

Aankieter

Co to za nowe ogloszenie odnosnie audytora na Poznan? Wie ktos cos wiecej?

PH

Hej, wdziałem ogłoszenie na PH Żywiec - piwo. Jak to wygląda? Jakie auto i minimalna pensja? Teraz zarabiam ok. 4,5-5 tyś czy tu jest to realne? :) Z góry dzięki za odpowiedź PS. Pytam o auto i zarobki bo po co zmieniać prace na gorszą - to dla tych co zaraz wyśmieją pytanie o auto :)

Ziomek
@PH

Tyle na rękę nie dostaniesz napewno

Ziom
@PH

Poza tym to nowy projekt więc raczej nie spodziewaj się odpowiedzi ;)

Olek
@Ziom

Można domniemać na podstawie innych projektów, jeśli w innych tyle nie dają to tu tez tyle nikt nie dostanie. To target decyduje ile płaci ludziom, firmy płaca im za serwis ale nie decydują o wynagrodzeniach.

Zaineteresowana
@Olek

Skad wiesz? Prowadziłes firme outsourcingowa?

A.
@Olek

No przecież musza zarobić swoje. Zawsze więcej zarobisz bezpośrednio w firmie niż przez agencje . Wiem bo przeszedłem do firmy dla ktorej pracowalem przez target - różnica kilku tysięcy wiecej plus benefity i dodatkowe eventy na tym samym stanowisku. Jak ktoś się zastanawia nad taką zmiana to nie ma nad czym.

Mgiexgnwfisn
@A.

Jeszcze byś się mocno zdziwił... Ale to świadczy o Twojej niewiedzy bądź złej woli.

@PH

Jeżeli chodzi o auto to na pewno są to „strucle” po przedstawicielach GŻ- skody fabie Kombi, Fordy Turneo( te są oklejone Namyslowem). Auta zajechane, często po 150 tys km wiem bo wcześniej jeździły w Merservice

Adrian
@Paweł

Czyli nie za rewelacyjnie ale do przeżycia. Pensja serio tylko oparta na targecie? Nie ma żadnej podstawy tylko sama prowizja? Wiesz jak to wygląda?

HR
@Paweł

Z uwagi na fakt, że obecnie okres oczekiwania na nowe samochody (a takie będą zapewnione całej strukturze) wynosi ok. 10 miesięcy, na ten moment użytkujemy pojazdy tymczasowe. W czerwcu jednak wszyscy Przedstawiciele Handlowi będą mieli wymieniane auta na nowiutkie – Kia Rio. Zachęcamy do pozyskiwania informacji rzetelnych i kompleksowych u źródła tj. w HR Target PRO pod adresem e-mail: hr@targetpro.pl Serdecznie pozdrawiamy. Dział HR Target PRO

HR
@Adrian

Wynagrodzenie jak w każdym naszym projekcie jest dwuskładnikowe - składa się z podstawy oraz premii. W przypadku dalszych pytań bardzo proszę o kontakt pod adresem e-mail: hr@targetpro.pl Serdecznie pozdrawiamy. Dział HR Target PRO

Krzysztof Gòral
@HR

Na samochody macie pieniądze a na wypłaty dla pracowników już nie ma pieniędzy. Dno !

Urszula
@HR

Premia od czego jest uzależniona? :-) Jakie są wytyczne?

Podbijam, wiecie cos?

Dla mnie ok. Wszystko git.

Mat
@Gość

To znaczy, że jesteś (usunięte przez administratora) pasujesz tam

Przedstawiciele target pro dostają jakieś zniżki na produkty które sprzedają?

Weronika

Dobre pytanko! Bo planuje się zatrudnić bliżej wakacji i bardzo bym chciała mieć jakieś zniżki :) To dla mnie spory argument.

z fartem
@Weronika

W Unilever na pewno

Zawiedziona
@z fartem

Jedyne zniżki jakie możesz dostać to w sklepiku siedziby Unilever w Warszawie- w żadnym innym wypadku nie dostajesz od firmy absolutnie nic.

Ona
@Zawiedziona

Ale sklepik jest online i kurier dostarcza zamówienie pod dom. A ceny to nawet taniej o 70-80% niż cena półkowa

@Zawiedziona

Każdy pracownik ma dostęp do sklepiku online...nie tylko w Warszawie

XD
@Ona

Całe szczęście ze online bo jak siedzisz 11h w pracy to nawet nie ma kiedy zrobić zakupów … dobrze tez ze jest zniżka bo za nadgodziny nie płacą . Tyle wygrać …..

Mat
@XD

Śmiech przez lzy

Były Pracownik

A ja powiem tak...ludzie, którzy tam zostają mimo posiadanej świadomości o poziomie tej firmy, są sami odpowiedzialni za to, że prędzej, czy później znajdą się bez niczego. Ta firma to "wielka wydmuszka". Każdy normalny odchodzi z Targetu na własnych zasadach. Nie będę pisał o atmosferze, naciskach itp, bo wszystko już wypowiedziane w poprzednich komentarzach. Z (usunięte przez administratora) to niestety prawda. Niby fajny, ciepły człowiek, który zna się na rzeczy, a tak na prawdę to osoba, która zaraz po studiach zaczęła tu pracować i poza Targetem nic innego nie umie, więc wykazuje się w okazywaniu braku (usunięte przez administratora). Niemniej, to twardy gość, bo czyta te komentarze i nadal jest całym sobą. On sam jest przesiąknięty strachem i niemocą, więc to samo szczepi w swoich podwładnych. Do tego (usunięte przez administratora), jak tylko może i na każdym kroku próbuje wmawia, że to co jest kłamstwem jest rzeczywistością i na odwrót.

Smutne

@Brawo! To co się wydarzyło to wielkie zaskoczenie chyba dla wszystkich w centrali. Prawda jest taka że żaden HRowiec nie będzie w stanie zapanować nad charakterem M. Ludzie stamtąd uciekają bo widzą ze nie mają na nic wpływu. Nie ma tam szan na zmiany poki M. Ma władze. To tego pionka trzeba usunąć z planszy. Ile jeszcze głów poleci i ile jeszcze przykrych słów padnie zanim prezes dojrzeje do tej decyzji. Chodzą plotki ze M. i szefowa HR mieli romans. Z resztą coś musi w tym być bo na codzień relacja pomiędzy nimi wyglądała podejrzanie. Kto tam pracuje ten wie. Teraz szefowa poleciała a wraz z nią inni dobrzy ludzie. Manipulacja i poniżanie pracowników to w centrali specjalność M. Żaden przełożony nie jest w stanie obronić tam swojego pracownika. Atmosfera w pracy to jeden z najważniejszych czynników i to na tym powinno się budować. A tu za najmniejszy błąd pracownik jest gnębiony.

?
@Smutne

Co masz na myśli pisząc "gnębiony"?

Mj 16
@Smutne

Człowiek o imieniu M. Psuje cała wizję Prezesa. Prezes energiczny i zywiolowy. Już jest rentierem i wpada do firmy raz w tygodniu na godzinę. Szkoda. Wszyscy czują kiedy był call z M. I wtedy negatywna energia splywa na dół

@Mj 16

Prezes Zarządu w centrali nie musi być fizycznie, aby można było do niego bezpośrednio zadzwonić, czy napisać. Zarządza firmą w sposób hybrydowy, ale zawsze jest do dyspozycji osobistej jak tylko jest taka potrzeba. Zachęcamy do merytorycznego i bezpośredniego kontaktu w przypadku wątpliwości lub pytań.

Dzik jest dziki
@?

M nie ma umiejętności przekazywania feedbacku i umiejętności interpersonalnych . Niejednokrotnie wyładowuje swoją frustracje na pracownikach ,(usunięte przez administratora). Niezdrowo kontroluje pracownika i gani za najmniejsze błędy ludzkie. Z reszta od razu jak dołączasz do zespołu w centrali wiesz kogo masz się bać, kogo unikać i czyje zdanie jest najważniejsze choćby nie miał racji (poki prezesa nie ma w pobliżu bo wtedy jest nadzwyczaj mily…) tyle w temacie.

Sonia
@Smutne

Czy ktoś może mi wytłumaczyć czemu ten "M", którego nie wiadomo czemu imienia nikt tutaj nie chce wymienić jeszcze pracuje skoro ma taki wpływ na firmę i ludzi? W obecnych czasach takie zachowanie jest przecież mocno piętnowane. Czemu prezes toleruje takiego człowieka? Nie jestem obecnym ani byłym pracownikiem, chciałem kandydować do firmy ale po przeczytaniu opinii mocno się nad tym zastanawiam. Nie mogę zrozumieć czemu jest jak jest. Dzieki

@Mj 16

Ten energiczny i żywiołowy prezes kieruje się tylko swoim rozdetym ego przy podejmowaniu decyzji odnośnie zwolnień ludzi którzy wkładali serce w pracę dla Targetu a otrzymali papier przed świętami. Bezpodstawne zwolnienia osób w tej firmie robią się standardem.

Ostrzegam kandydatów

Jeśli ktoś zastanawia się czy aplikować do tej firmy na jakiekolwiek stanowisko to stanowczo ODRADZAM. W moim przypadku nie doszło do zatrudnienia i przekazano mi taką informację w dniu w którym zatrudnienie miało się odbyć, zostawiłam dobrą pracę by spróbować w tej firmie i rozwijać się w innym obszarze. Dodam, że proces rekrutacji przebiegł pozytywnie, długi okres do zatrudnienia - nikt nie poinformował mnie, że takiego stanowiska jednak nie będzie, dopiero w dniu podpisania umowy. Firma niepoważna, zostałam bez pracy. Aplikując czytałam opinie, ale nie brałam ich do siebie - teraz żałuje. Zaryzykowałam i to był błąd. OSTRZEGAM KAŻDEGO KANDYDATA!!!

Przemysław
@Ostrzegam kandydatów

Ojej to dziwna sprawa. Chociaż dowiedziałaś się, co było powodem tego, że firma zmieniła zdanie? Podczas rekrutacji były jakieś konkretne pytania na które musiałaś odpowiedzieć, aby w ogóle do tego zatrudnienia doszło?

@Ostrzegam kandydatów

Z uwagi na sytuację rynkową otrzymaliśmy od naszego klienta (korporacji) ograniczenie zlecenia usługi dedykowanej dla stanowiska, na które miał zostać zatrudniony Kandydat wybrany w procesie rekrutacji ponad miesiąc wcześniej. Otrzymaliśmy tę informację od klienta 1 dzień przed planowanym zatrudnieniem. Ubolewamy nad tą sytuacją, ponieważ nie była również dla nas komfortowa. Pomimo braku takiego obowiązku, zapewniliśmy odszkodowanie Kandydatowi i wytłumaczyliśmy przesłanki tej decyzji. Zespół HR Target PRO

NiewolnikPRO
@HR Target PRO

Te odszkodowanie to zwrot kosztów biletu powrotnego do domu ?

Trzymała mnie tu tylko bardzo fajna atmosfera. Obecnie...jest jak jest. Zwalnianie dobrych ludzi nie świadczy najlepiej o działaniach firmy.

Wer

Firma typu (usunięte przez administratora) zapakowana w piękny papierek udajacy cukierek- a przynajmniej tak próbują się zaprezentować. Nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.

Moja opinia
@Wer

Zgadzam się. Jak zaczynasz tam pracę wszystko wydaje Ci się fajne, na wysokim poziomie..a wysoki jest tam tylko M. Człowiek, którego misją jest poniżanie ludzi.

Wer
@Moja opinia

(usunięte przez administratora) ale faktycznie się go bali :D Kto nie zna swojej wartości niech się daje poniżać, i siedzi za psi grosz.

Dramat

Nie polecam pracy w centrali , ani na żadnym innym stanowisku. Fatalna atmosfera, ciągły stres i presja. Kasa mizerna a obowiązków na conajmniej dwa etaty. Ludzie w centrali spoko ale (usunięte przez administratora)psuje całą atmosferę. Ciagle zostawanie gratis po godzinach pracy to standard. Jak wychodzisz równo z czasem to patrzą na ciebie krzywo. Jak chcesz odebrać jakieś godziny to również jest to problematyczne(usunięte przez administratora) Standardem jest również usuwanie niewygodnych komentarzy na gowork. Ten tez pewnie szybko zniknie.

nick

a gdzie pracowales/as?

XYZ
@Dramat

Zgadzam się z przedmówcą. Kasa tragiczna w porównaniu z obowiązkami. Jeździłem jako handlowiec, byłem rozliczany z każdego kilometra i często nas inwigilowali i dzwonili w trakcie pracy np. Co robię tutaj jak powinienem być tutaj. Cieszę się ze już tam nie pracuje. Jestem spokojny psychicznie. Przy rozliczeniu płaciłem karę za to ze ktoś mnie przerysował na parkingu nie z mojej winy to i tak była moja wina. Nie radzę nawet wysyłać tam CV. Zenułaaaaaa

@nick

W centrali

Nieznajomy
@Dramat

Najgorsze chyba z tego wszystkiego to ciągły stres i częste zostawanie za darmo po godzinach. Obiecują złote góry, a tak naprawdę cały czas manipulują. Kto czytał choć kilka podstawowych książek o manipulacji pięknie rozpozna te zagrywki. Szukają oszczędności na każdym kroku, zdzierają za szkody. W firmie jest duża rotacja pracowników na każdym szczeblu - o czymś to świadczy ze ludzie uciekają. Praca tam każdego dnia pozostawia niesmak i sprawia wiele przykrości zamiast radości :(. Szef szefów jest super , ale chyba pora lepiej przyjrzeć się osobom w których ręce oddał firmę. Wielka szkoda ze tak jest, zawiodłem się.

Merch
@Nieznajomy

Byłem merchem dla marki kosmetyków i to co się tam dzieje to jakieś nieporozumienie. Target ma swoje wytyczne a przedstawiciele z firmy kosmetycznej swoje. Nie wiadomo według jakich planów układać towar, a pracownice sklepów robią specjalnie (usunięte przez administratora) na półce kiedy akurat nie ma cię w pracy. Kończy się to reklamacjami i oczywiście wina jest mercha. Czytajcie umowę zanim podpiszecie bo jest tam kilka kruczków.

Dziewczyna
@Merch

Święta prawda w 2 h pracy masz wystawić towar poukładać, a i jeszcze zrobić ekspozycję bo przedstawiciel sobie wymyślił. Współczuję merchom nigdy bym tam nie chciała pracować na takim stanowisku.

Merch
@Dziewczyna

Potwierdzam , swoje przeszłam z ta firmom. Zaaplikowalam przez fb , pani miała się odezwać i jie zadzwoniła, dopoero po miesiącu jak zaaplikowalam drugi raz to wreszcie udało się porozmawiac. Już na wstępnym etapie traktują cię zle . Obiecują ze taka lekka praca, a w rzeczywistości siedzisz na sklepie po godzinie gratis bo nie zdążysz w 1,5h wyłożyć towaru. Jak zgłaszasz do koordynatora to wszyscy maja cię w poważaniu , taki budżet godzinowy i koniec za wiecej nie zapłacą a robotę zrobić trzeba . Z koordynatorem widzisz się może raz w miesiącu jak dobrze pójdzie. Zostawiają cię samemu sobie. Unikać tej firmy. Przez reklamacje z wypłaty prawie nic jie zostało , oskubią do ostatniego grosza. Jak ktoś napisał czytajcie umowę trzy razy. Firma gorzej niż (usunięte przez administratora) Dobrze ze stamtąd uciekłam.

Paulina
@Dramat

Całkowicie zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami

Niko

Odeszłem stąd, to była najlepsza decyzja :D

Xxx

Nie polecam firmy, atmosfera fatalna, zero szacunku do pracownika. Pozostawanie po godzinach to normalka, inaczej krzywo na Ciebie patrzą (oczywiście firma nie płaci za nadgodziny). Jeżeli ktoś będzie miał zamiar wziąć udział w procesie rekrutacji, niech najpierw dobrze się zastanowi.

Brawo!

Starszy Pan Oszalał - brawo Panie Prezesie! Gdy już wszyscy myśleli, że gorzej być nie może a tu pyk! Zaskoczenie! Jeszcze kilka osób Pan zwolni to razem z V-ce będziecie prowadzić stragan z warzywami na sąsiednim bazarze. Brawo!

Niepokój coraz większy

Każdy narzeka na jedną osobę w Centrali a ja zapytam po co jest w Centrali HR? Co HR zamierza zrobić z tym, że atmosfera z dnia na dzień robi się coraz gorszą? Zamiast chodzić z podkrążonymi oczami i zwieszonymi głowami proszę abyście coś zrobili z tym, co się obecnie dzieje!

Flota
@Niepokój coraz większy

Czas mija a jak widać, w tej firmie ciągle jest tak samo... pracownika mają za nic.... Szkoda tylko że ich klienci tego nie widzą i traca na swojej renomie przez współpracę.... mnie w tej firmie nie ma już 2 lata i odejście stamtąd to najlepsza decyzja zawodowa.

Praca jako PH unilever rynek nowoczesny. Ile wizyt dziennie? Jakie warunki- jaka podstawa i jakie premie? Jakie auto służbowe?

Podbijam to pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO