Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

Studentka

Orientujecie się czy są jakieś rekrutacje do mBanku tak zawsze duż ich było ? Poszukuję na Wrocław z końcem Września. Na pracuju nie mogę znaleźć.

a
@Studentka

jest cos na pracuju o platnym stazu w mbank i to kilka ogloszen

Maciek83

hello, może ktoś powiedzieć coś więcej o projekcie- Kraft Heinz Ile wizyt dziennie? Jakie zadania dodatkowe? Targety do wyrobienia? Jak wygląda struktura- raportuje się bezpośrednio do kogoś z firmy KH? Jakie dodatkowe bonusy? Jakie auta? pozdrawiam Maciek

borys
@Maciek83

12-20 expo jak zakręty MTouch ehhh;) partner, 308, 508 pozdro

Ciekawy
@borys

Jak to się rozkłada? Detal- sieci- gastronomia co do samochodu? Domyślam się ze kierownicy 508 ????

zapytajka
@borys

508 jeżdżą przedstawiciele ?

@zapytajka

Podbijam temat

a
@Maciek83

Liczba wizyt i to co robisz zalezy od tego z jakimi klientami pracujesz. targety przynajmniej u nas do zrobirnia.auta partnery

Pracuję i jestem zadowolony. Kasa na czas. Bez problemu

mic

Jak dla mnie pracodawca solidny ! :) pracuję krótko bo od czerwca ale złego słowa nie mogę powiedzieć. Każdy pomoże, zero dziwnych, niejasnych sytuacji. Mam nadzieje, że będzie tak dalej :) Moje sugestie dla Target PRO: Trzymać tak dalej ! Lubię atmosferę w Target PRO za: Kontakt z pracownikami

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
ona_k

Pracuje tu od 5 lat w projekcie Algida i jestem zadowolona. Wiadomo, że jest parę spraw, które mogłyby być ulepszone (korzystanie z auta służbowego, wyższe wynagrodzenie, karta MultiSport) ale mimo to uważam, że praca jest fajna. Atmosfera w Target w porządku, ludzie pomocni i mili. Nie zdarzyło mi się w sumie nic przykrego z ich strony i dopóki jest jak jest mogę polecić :)

Ph

Witam ma ktoś jakie opinie na temat ph dla firmy Heinz ( pudliszki) warto aplikować?

Koordynator struktur terenowych. Ktos coś więcej powie o pracy? Jakie pieniądze? Jakie auto sluzbowe?

łodziak

Widziałem ogloszenie na PH ds. Hurtu w Pudliszkach jakimi autami tam jeżdżą

Abc

Witam, Mam pytanie do ph pracujcy w target pro w projekcie dla Unilevera. Czy z samochodow sluzbowych mozna korzystac do celow prywatnych? Bezlimitow czy jest to limitowane. Bylem na rozmowie i nie zapytalem o to. Z gory dziekuje za odpowiedz

kok
@Abc

to zadzwon do osoby z ktora miales rekrutacje - przeciez to najlepsze zrodlo informacji a nie forum gdzie zgorzkniali ludzie pisza żale

Fcb

Jak dla mnie narazie brak większych problemów. Pracuje od czerwca, jestem bardzo zadowolony. Jeśli komuś się nie chce pracować to zawsze będzie mu coś nie pasowało :) konkretny pracodawca.

Koordynator ds. Hurtu projekt KraftHeinz Czy ktoś się orientuje jakie warunki pracy- jaka podstawa i czy premie są cięzkie do wyrobienia? ( za co są przyznawane) w ogłoszeniu jest podana kwota 6-8 tys brutto- realne? Jakie auto służbowe?

J.

Praca w centrali w Łodzi. Plusy: - dobry samochód na czas wyjazdów służbowych - wyjścia firmowe (wigilia) - praca na pewno sporo uczy Minusy: - mobbing - można się zajechać, a i tak to za mało - jeśli coś by Ci się stało, lepiej pracuj na L4, bo inaczej Cię zwolnią - fałszywe podejście menadżerów i brak dialogu.

@J.

A jakie auto jesli mozna wiedziec?

Jak myślicie chcę aplikować na stanowisko młodszego specjaliste ds. zarzadzania katerorią. Do tej pory pracowałam jako Specjalista ds.. Produktów . Z tego co widzę dużo oczekiwań pokrywa się z moimi wcześniejszymi obowiązkami. Może ktoś tu zagląda z Algidy i by cos podpowiedział.

Kuba86
@anonymous

Najlepiej złóz CV a dodatkowo zawsze możesz zadzwonić do Targetu i się podpytać czy twoje doświadczenie pokrywa się z oczekiwaniami pracodawcy nic nie ryzykujesz .

wDomu
@anonymous

Jeżeli szukasz na poważnie to złóż CV a na rozmowie dowiesz się wszystkiego

Rodrigo

Jaki czas ma firma żeby skontaktować się z kandydatem od wysłania CV?

majs86
@Rodrigo

To już zależne jak szybko prowadzą rekrutację . Do mnie zadzwonili gdzieś po 3 tygodniach od wysłania aplikacji. Więc cierpliwości .

@majs86

u mnie bylo troszke szybciej bo 2 tygodnie po przeslaniu cv

maciek
@majs86

U mnie mija 3 tydzien, nadal czekam.

haniak
@maciek

Jak tylko Cię wybiorą to zadzwonią

Rodrigo
@haniak

Zależy mi na czasie bo u mnie była redukcja etatów a mam dziecko w drodze więc szkam jak najszybciej. Ale dzięki za informacje.

haniak
@Rodrigo

No to Gratulacje i oby jak najszybciej zadzwonili. Pozdrawiam

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Enu

Próbuję dostać się tam do pracy... Za każdym razem moja aplikacja jest otwierana a nikt nie zaprasza na rozmowę mimo że spełniam wszystkie wymagania.... Naprawdę warto czasem zaprosić i poznać kogoś niż odrzucać na samym poczatku

johntravolta
@Enu

maja w pyte aplikacji, to sobie otwieraja i zapraszaja najlepszych... proste...

handlowiec z sosnowca
@Enu

wysyłałem cv kilka razy, dopiero za czwartym razem wzieli mnie na rozmowę. pracuje od miesiąca. Po drodze dostawałem jakieś mejle z infomacjami ze cos się obrabia z moim cv u nich w haerach

Witam. Czy ktoś może napisać, jaka podstawę może wynegocjować koordynator projektu w Target Pro w Centrali w Łodzi ?

Anka
@Zainteresowany

A w ogole na czym ta praca polega????

adam

Forumowicze jak dlugo trwa w targece proces rekrutacji na handlowca? Pytam bo zalezy mi na tym aby jak najszybciej cos znalezc.

PH
@adam

W moim przypadku krótko, w poniedzialek zadzwonili i zaprosili na spotkanie, w srode byla rozmowa a w czwartek juz była odpowiedz. bardzo sprawna i szybaka rekrutacja. Teraz dzielnie dzialam w terenie.

k

W miare. Nie jesy zle.

@adam

U mnie trwalo to tez ok 1 tygodnia.

MaszRacje

Zarobki w Target Pro to jakiś żart. Dla zobrazowania - pracujac w Target pro na wakcje jezdzilem 300 km, zmienilem pracodawce i bez problemu podrozuje ponad 7000km. Tej firmie blisko do systemu niewolniczego.

@MaszRacje

Ale że jak jeździłeś 300 km a teraz robisz 7000km więc jak sobie poprawiłeś tam miałeś mniejszy teren. Więc lepiej jest więcej jeździć i spędzać czasu w aucie ?

Orlen
@Zainteresowany

Oj drogi targecie, czytaj dobrze posty na które odpowiadasz.

Logi
@Orlen

Zmieniłem prace w firmie na swój biznes i mam inne zdanie . Pracujac na swój kubek nasuwa sie pytanie ze pewnie masz 330 dni urlopu w których podróżujesz te 7000km a pracujesz 26 dni. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...:) ale na swoim to nie tak dojdziesz fo czegoś bo 24/7 to standard

?????

Otrzymalem zaproszenie na rekrutacje do Algidy jestem ciekaw jakimi autami jezdza bo na miescie wiele marek widac od czego jest to uzaleznione ?

Mg
@?????

Seat albo Skoda. Zalezy ile materiałów wozisz

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO