Opinie o Finanse 4D Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Finanse 4D Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Finanse 4D Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finanse 4D Sp. z o.o. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Finanse 4D Sp. z o.o. jako Specjalista ds. Kadr i Płac? Jakie macie wrażenia?

Dzień dobry, reflektuję ofertę dla starszego specjalisty ds. kadr i płac. Chce zrozumieć wskazana rozbieżność w widełkach płacowych (5 000 – 8 000). Już z samego opisu wynika, że wymogiem jest 5 lat stażu w branży. Jest to więc standard na kwotę 5 000?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Finanse 4D Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Główny Księgowy?

Pracownik4D

Rekrutacja przebiegała w luźnej atmosferze, bez zbędnych pytań " gdzie widzisz siebie za 5 lat" itp. Szefowie w porządku, przyjazna atmosfera. Pracodawca stawia na dużą samodzielność na stanowisku księgowa/-y, ale zawsze można liczyć na wsparcie.

Weronika Nowy wpis
@Pracownik4D

Czyli ilu letniego doświadczenia oczekują? Skoro kładą nacisk na dużą samodzielność?

Pracownik4D Nowy wpis
@Weronika

Możesz mieć nawet rok doświadczenia, ale jak zobaczą, że "kumasz czaczę" i wykażesz się na okresie próbnym to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podjęli dalszą współpracę. Księgowa musi umieć zaksięgować dokument, znać aktualne przepisy podatkowe, mieć dobry kontakt z klientem. Pod kontrolą samodzielnej/głównej księgowej są księgowe/księgowi. Zawsze można liczyć na wsparcie, pomoc również innych pracowników - wiadomo wszystko w granicach rozsądku - każdy ma swoją pracę :) Samodzielna księgowa musi już mieć bardzo szeroką wiedzę, doświadczenie - działa już samodzielnie. Umiejętności twarde to jedna sprawa. Bardzo ważna dla szefostwa jest dobra atmosfera, dlatego fajnie jeśli umiesz pracować w zespole, jesteś pozytywnie nastawiona i życzliwa - nikt nie chce pracować w napiętej atmosferze.

PracownikF4D

Polecam ????‍♀️ pracuje już długo, wciąż jakby co. Szefostwo naprawdę w porządku, można się dogadać. Co do wpychania firm - zawsze pytają. Lubią rozmawiać, ja mam z tym problem ale jakoś nam się udaje porozumieć. Kasa uzależniona od kompetencji. Dają szanse, ja przyszłam w sumie bez prawie żadnej wiedzy, wiele się nauczyłam. Nie tylko ksiegowo ale też prywatnie. Ogólnie polecam, zapraszam ????

@PracownikF4D

Wiadomo że kompetencje i doświadczenie wpływają na wysokość wypłaty ale fajnie by było jakbyś podała chociaż widełki finansowe. Chce aplikować i przydałoby mi się info ile mógłbym dostać na początek. Wiesz, żebym się nie rozczarował ;)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Finanse 4D Sp. z o.o. na stanowisko Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. kadr i płac? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Jakie są warunki zatrudnienia w Finanse 4D Sp. z o.o.?

asia

warunki finansowe też kiepskie

@asia

tzn jakie za jaką pracę?

pracujesz tam jeszcze?

@asia

w ogłoszeniach o pracę firma oferuje socjal i szkolenia. Jak to się ma do rzeczywistoci?

@Anna Patera

Szkoda, że @asia nie odpowiedziała już na Twoje pytania :( A może jednak zdecydowałaś się na kontakt z firmą Finanse 4D i wiesz już może coś więcej o warunkach zatrudnienia w niej?

@Karolina

nie, słyszałam że tam jest duża rotacja pracowników i wszystko co powyżej opisane, pracuję gdzie indziej.

Julka84

Pracodawca godny polecenia!!! Elastyczna praca, sympatyczne kierownictwo, dobra lokalizacja.

@Julka84

pracujesz tam nadal?

Asia93

Miałam 30firm na ksiegach handlowych a potem caly czas są dorzucane firmy bez wiedzy za te same pieniądze.

@Asia93

Witam...jak to bez powiadomienia??

@Asia93

a ile zarabiałaś?

Ewa M

Witam serdecznie nie prowadzimy w firmie zatrudniania na okres próbny bez zapłaty wynagrodzenia . Zawsze informujemy o przebiegu zatrudnienia pozytywnym jak i negatywnym wyniku . Co do warunków zatrudnienia nie zauważyłam minimalnych wynagrodzeń . Każdy ma takie wynagrodzenie jakie posiada kompetencje , kwalifikacje . Doceniamy pracowników i wynagradzamy za prace . Opinia nie jest adekwatna do naszej firmy , a loginy jakie się pojawiają świadczą o tchórzostwie . Naszych pracowników , współpracowników zawsze zapraszamy do rozmowy , jeżeli mają tylko inne odczucia , sugestie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy .

Mam wrażenie, że niektórzy bardzo lubią tak narzekać w sumie bez powodu. Nikt nie dodaje firm bez powiadomienia czy uzgodnienia!!

Zostaw merytoryczną opinię o Finanse 4D Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Finanse 4D Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Finanse 4D Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Finanse 4D Sp. z o.o.?

Finanse 4D Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Łaciarska 7
    50-104 Wrocław