Opinie o Paged Sklejka w Morąg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Paged Sklejka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paged Sklejka o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paged Sklejka w Morąg

Alicja

@Alicjant bardzo dziękuję za Twoją szczegółową ocenę. Nie współpracuję jednak z Paged Sklejka. Jestem pracownikiem Serwisu GoWork.pl Żeby dowiedzieć się więcej o moim zadaniu - najedź myszką na ikonkę mikrofonu obok mojego nicka. Chętnie również poznaję Wasze opnie na temat pracy w tym miejscu. @Alicjant czy próbowaliście zgłosić gdzieś swoje uwagi?

Alicjant
@Alicja

Wielka szkoda Alicjo że nie możesz ludziom pomóc. Czy zgłaszamy swoje uwagi? Większość tam na "górze" doskonale wie co jest grane. Niestety, my jako lud pracujący możemy jedynie swoje zastrzeżenia i uwagi składać swoim mistrzom na zmianach. Kierownictwo wydało zarządzenie aby zwracać się ze wszystkim do mistrzów. Mistrzowie jednak nie mają żadnego wpływu na tę sytuacje. Czy rozmawiają w pokoju kierownika o tym - nie wiadomo. Tu wszyscy wszystkiego się boją.Wiemy za to,że decydenci w tej firmie spuszczają kurtynę, pomijają wszystko milczeniem. Sam prezes nie przyjmuje interesantów. Nie zdarzyło się aby przyjął kogokolwiek z pracowników i wysłuchał. Poprzedni Prezes zawsze znalazł czas i kiedy rodziły się jakieś problemy można było do niego się zwrócić. Czy je rozwiązał czy nie, przynajmniej dawał szansę ludziom na wypowiedzenie się. Od roku mamy nowego i mało kto go widział na własne oczy.

Jozin
@Alicjant

Zgloszone problemy u dyrektora personalnego.Efekt jak groch w ścianę.Przyjął milion obietnic i cisza....I tyle może dyrektor petsonalny jak i inni nowo powołani za grube pieniądze.

Lodzia
@Jozin

dyrektor personalny zapewne dużo może..ale to nie wystarczy, trzeba jeszcze chcieć!

janosik
@Lodzia

Co może personalny??Tu padło by słowo cenzuralne. bo sporo obiecał g.......zrobił.Paged Morąg polecam do pracy .Brak galerników.A kadra dyrektorska jest większa niż liczba elektryków na zakładzie.

Alicja

@Xyz według Ciebie w Paged Sklejka można spotkać się z łamaniem praw pracowniczych. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja, a może byłeś takiej świadkiem? Czekamy na Twoją opinię.

@Alicja

Wykonywanie części pracy za darmo nie jest łamaniem praw precowniczych?

@Alicja

Jeśli jesteś szeregowym pracownikiem to pewnie wiesz, że większość stanowisk dostaje materiał wysortowan, ale jest stanowisko które musi sobie samo wysortować materiał. Zaznaczam , że za sortowanie nam nie płacą.Norma w tym układzie nie jest mała, zdarza się tak, że środków i oflisów jest więcej niż tego za co nam płacą.Swego czasu kierownik powiedział,że nie mogą nsm płacić za wsxystko co bierzemy do ręki bo będziemy wypisywać głupoty. Czyżby nie umieli policzyć ile materiału pobrali i ile zostało przerobione?

robol
@Xyz

jak to nie jest? Jeśli przewidziano dla ciebie prowizje a wiec zapłacą ci za to co zrobisz a nie możesz normy wykonać bo albo maszyna zepsuta albo materiału brak i tak sobie stoisz za DARMO przez kilka godzin to nie jest łamanie praw pracowniczych? A jeśli nie stoisz tylko odeślą cię gdzieś na zastępstwo lub do pomocy to robisz to w czynie społecznym..kasy za to nie dostaniesz!! Co innego jeśli nie robisz(nie ze swojej winy) i powiedzą ci ..a idź pani do domu ! ale nie!!! stój za darmo( choć niedosłownie bo stać też nie wolno..trzeba palić głupa i udawać ze coś tam się robi-co jest bez sensu) albo tyraj za kogoś też za darmo..choćby zamiataj to też za darmo!! To jest normalne??? Ludzie się nie lenią..chcą pracować ale chcą mieć za to uczciwie zapłacone!!!

Alicja

@Byly pracownik według Ciebie Paged Sklejka to 'dno'. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? Chętnie poznamy również Twoje doświadczenia z firmą. Wnioskuję po nicku, że byłeś zatrudniony w firmie.

Alicjant
@Alicja

Do Alicji: sądząc po Twoich wpisach Alicjo mam wrażenie że jesteś blisko tzw, korytka, tzn. pracujesz w pagedzie, ale nie jako robotnik ..siedzisz sobie wygodnie w biurze. Fajnie, że czytasz komentarze, jest to dla nas być może jakaś nadzieja. Nie sądzę aby prezes osobiście zaglądał tu i wyciągał wnioski. Ale może będziesz miała okazję, aby przekazać komuś tam na górze co się wyprawia na hali. Skoro tak ciągniesz za język zrób z tej wiedzy jakiś użytek. Pomóż nam !! Większość z nas jest już w takim wieku że nie mamy dokąd się przenieść, trudno jest znaleźć pracę po 50-tce i stąd wasza przewaga nad nami. Ale skoro już tu jesteśmy, utrzymujemy przy życie ten bałagan i zarabiamy na was wszystkich,doceńcie nasz trud. Zwróćcie uwagę w jakich warunkach pracujemy. Temperatura na hali sięga często 40 stopni, pot po tyłkach leci, wdychamy kurz i pył, ranimy nasze ciała-nie ma dnia bez wyciągania drzazg. Wdychamy opary klejów..nie mydlcie nam oczu że są nietoksyczne albo że skład mieści się w granicach normy. W końcu w jakimś celu powiesiliście nam tablice ostrzegawcze..dziwnie wyglądają i tak jak na początku zasiały panikę dziś już każdy przeszedł nad tym do porządku dziennego. Szanujcie klejarzy! Bo to walce wyrabiają wam metry z których żyjecie. Przywróćcie im premię, dajcie podwyzki bo niedługo sami staniecie przy walcach...ludzie mają dość. Do tego dochodzi niekompetencja mistrzów. Co to za mistrz który nie rozumie co i z czego się robi, nie potrafi podejmować decyzji a czas spędza głównie na piętrze? Jedyne zajecie to napisac i policzyć raport,ludzie sami muszą kombinować aby zrobić metry.

Byly pracownik

Dno a nie zaklad pracy

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Alicja

@Lolek piszesz, ze firma Paged Sklejka zastrasza swoich pracowników. Czy możesz napisać nam więcej w tym temacie? Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację? @Xyz piszesz, że większość stanowisk dostaje materiał wysortowań, natomiast jedno stanowisko musi zrobić to samemu. Dlaczego tak jest?

Joanna

Trzeba by zapytac po co ponad 12 dyrektorów w sklejce?Na co mistrzów tylu?Po co laborantów tonę?Na co ludzie od zwiększania wydajności?Wszystko to ty pracowniku utrzymujesz.Więc nie proś o podwyżki nie proś o chorobowe nie proś o socjalne tylko tyraj z godnością....To ci przysługuje i gwarantuje dyrekcja zakładu.A żale można sobie w domu żonie po wypłacie poopowiadać.Warsztaty w stanie agonalnym.Nie szanują swoich pracowników jak dla mnie geniuszy bo naprawiają maszyny bez części w pośpiechu na dwie hale więc wróżki proszę zatrudniać prezesie.Pogarda dla pracownika rośnie szybciej niż prowizja.Ukraińcy mają lepsze warunki niż polak...no kuśwa czy ktoś ma tu jakiś układ??Ja już odeszłam z tej firmy do innej i mogę śmiało opisać nawet PIP wszystko co dzieje się na halach.:)

@Joanna

Brawo! Joanno to jest prawda i co najgorsze że PIP tu nic nie zrobi bo ty powiesz a inni nie powiedzą bo się boją jak pracują długo bo gdzie pójdzie a firma z takich się utrzymuję.Teraz krzyczą że nie ma ludzi do pracy.JAK SIĘ NIE PŁACI GODNYCH PIENIĘDZY TO I LUDZIE UCIEKAJĄ.Stary prezes jaki był to był ale dbał żeby ludzie zarabiali i firmę postawił na nogi a była w upadłości.Teraz to nie wiem co będzie dalej w tej firmie.Żona też mi mówi że bym zmienił pracę bo nie będziesz robił za psie pieniądz po około dwudziestoletnim stażu pracy.

add

Zamiast dokładać do żeby pracownicy nie uciekali to tu nie.Jak zrobisz więcej to zaraz szukają żeby obciąć.Moja rada robić normę i nie więcej bo za parę miesięcy i tak będzie wyższa norma jak pokażesz że można.Aż dojdzie do takiej normy że nie będziesz wstanie jej wyrobić .Będziesz zarabiał grosze tak czy siak trochę powyżej najniżej krajowej lub najniższą krajową

Xyz

A któż to straszył zgłoszeniami na policję?Może zamiast tego warto przeanalizować wpisy.Z perspektywy szeregowego pracownika z wieloletnim stażem jest w nich dużo racji.Kierownictwo ma w poważaniu problemy z organizacją pracy, łamanie praw pracowniczych pomija się milczeniem ostatecznie co im zrobi pojedynczy pracownik.

xxx

Ten komentarz jest zgłoszony na policję a administratorow prosze o usunięcie go.

joszin

Nowa oferta pracy od 16 do 18 zł. hehe przecież my mamy tyle po 4 latach roboty tu?Czyli trzeba się zwolnić i znów zatrudnić dostanę 18 bo inaczej się nie dostanie?Oszukują wszystkich a sami zarabiają w biurze krocie.Brak wszystkiego.Uciekają stąd aż kurz idzie.A oni nadal szukają .Porażka socjalna.i 12 dyrektorów.Smiechu warte.i nikt nie ma kontroli.Ludzie charują za małe pieniądze i w warunkach polowych.

adam
@joszin

ja pracuje 6 lat mam 14 zl brutto od 3 lat nie mam podwyżki wszystkie okienka pracuje mam nie cale 2100 jak tu wyzyc , szukam lepszej pracy

,,,
@adam

to ile masz tych okienek w miesiącu?

eh

Czwartek godzina 13.15. Stoję pod magazynem jak debil. Nie jestem sam. Ale co tam stoję i czekam aż facet przyjdzie i da mi ubrania robocze. 13.40 dalej go nie ma. Sprawdzam godzinę datę dzień. No czwartek od 13 powinno być otwarte. Zgłaszam to dyrektorowi (usunięte przez administratora)

hehe

Hehe jednak w pn dostaly laseczki czekoladki. Merci za 32 zl. No nie no grunt ze dostaly cokolwiek hehe

załamka

Nie ma ani podwyżek ani doceniania. Sa tylko ostrzeżenia ze powodują kleje i film choroby różnego typu w tym raka. To ja sie pytam a gdzie płacone jest szkodliwe? No skoro sa tablice ostrzegawcze to czemu nie jest płacone szkodliwego? Eh coraz gorzej w tej firmie

Nowy prezes nowe zmiany ale żeby kobietom nic nie podarować w ich święto? Wieksza czesc pracowników to są kobiety. Ladnie im prezes dziękuję. Ani glupiej czekolady ani podwyżki. Kobiety uciekajcie z tego zakładu. W ogóle was nie doceniaja

Alicja

Pojawiły się nowe ogłoszenia. Znajdziecie je na stronie firmy http://www.sklejkapisz.pl/Firma/Praca ;)

xxx

Kołchoz jakich mało a szczególnie na magazynie wyrobów gotowych.Kierownictwo karze ludziom przychodzić do pracy w sobotę oraz niedzielę mimo że pracują od poniedziałku do piątku nic nie oddając w zamian.Jak jest remanent to karzą pracownikom chować lub wywozić do zniszczenia towar który nie zgadza się ze stanami magazynowymi bo wolą siedzieć w ciepłym biurze i czytać gazetkę zamiast uczciwie pracować.Jeden z wózkowych non stop jeździ nachlany,jeszcze raz powtarzam kołchoz jakich mało.

Aaa
@xxx

(usunięte przez administratora) zmień pracę jak ci nieodpowiada

sflustrowany pracownik

Pracuje w tym zakładzie jakiś czas. Widzę zmiany, które nie są na lepsze. Zatrudniają nowych dyrektorów, którzy wymyślają coraz większe głupoty. Zatrudniając sie tu po skończonej pracy sie ogarnialo a teraz na kilku maszynach wymyślają sprzątania po innej zmianie i po sobie. A sam kierownik przeciez twierdzi ze za sprzatanie nie placi. Normy sa masakryczne a materiał do bani. Czy oni aż tak chca pozbyć sie pracowników? Ludzie odchodzą bo wola szukac czwgos normalniejszego. Moze najwyzsza pora docenić pracowników a nie ich tracic

Aleschia

Fascynujące miejsce pracy za darmo dosłownie. Na wydziale ws1 jest takie stanowisko gdzie płacą tylko za część wykonywanej pracy, błędnie sformuowana umowa prowizyjna.Kierownik ma wywalone bo czemu niby ma się pozbyć DARMOWEJ siły roboczej. I jeszcze jeden absurd jedna brygada jedno stanowisko i obowiązki a umowy już nie , część osób z płacą prowizyjną a reszta z płacą dniówkową. Geniusz kierownik i szanowny dyrektor nie widzą absurdu. Trzymajcie się od tego syfu z daleka, rada pracownika z26_letnim stażem.

niko

a powiesz ile tam na warsztatach się zarabia??bo mam chęć sie zatrudnić jako mechanik

Zostaw merytoryczną opinię o Paged Sklejka - Morąg

• Jak się pracuje w Paged Sklejka?

Zobacz opinie na temat firmy Paged Sklejka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paged Sklejka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paged Sklejka?

Kandydaci do pracy w Paged Sklejka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paged Sklejka