logo Paged Sklejka

Paged Sklejka

Morąg

Opinie o Paged Sklejka

Aaa 2017-03-07 16:06
( usunięte przez administratora ) zmień pracę jak ci nieodpowiada
Alicja 2017-03-08 13:14
Pojawiły się nowe ogłoszenia. Znajdziecie je na stronie firmy http://www.sklejkapisz.pl/Firma/Praca ;)
pracownik 2017-03-08 23:23
Nowy prezes nowe zmiany ale żeby kobietom nic nie podarować w ich święto? Wieksza czesc pracowników to są kobiety. Ladnie im prezes dziękuję. Ani glupiej czekolady ani podwyżki. Kobiety uciekajcie z tego zakładu. W ogóle was nie doceniaja
załamka 2017-03-12 19:47
Nie ma ani podwyżek ani doceniania. Sa tylko ostrzeżenia ze powodują kleje i film choroby różnego typu w tym raka. To ja sie pytam a gdzie płacone jest szkodliwe? No skoro sa tablice ostrzegawcze to czemu nie jest płacone szkodliwego? Eh coraz gorzej w tej firmie
hehe 2017-03-15 16:12
Hehe jednak w pn dostaly laseczki czekoladki. Merci za 32 zl. No nie no grunt ze dostaly cokolwiek hehe
Alicja 2017-03-20 14:31
A z czego jesteście najbardziej zadowoleni pracując w Paged Sklejka?
PRACUŚ 2017-04-20 09:18
z wypłaty !!! się pracuje to się ma !!!
eh 2017-04-27 13:25
Czwartek godzina 13.15. Stoję pod magazynem jak debil. Nie jestem sam. Ale co tam stoję i czekam aż facet przyjdzie i da mi ubrania robocze. 13.40 dalej go nie ma. Sprawdzam godzinę datę dzień. No czwartek od 13 powinno być otwarte. Zgłaszam to dyrektorowi ( usunięte przez administratora )
joszin 2017-04-27 17:35
Nowa oferta pracy od 16 do 18 zł. hehe przecież my mamy tyle po 4 latach roboty tu?Czyli trzeba się zwolnić i znów zatrudnić dostanę 18 bo inaczej się nie dostanie?Oszukują wszystkich a sami zarabiają w biurze krocie.Brak wszystkiego.Uciekają stąd aż kurz idzie.A oni nadal szukają .Porażka socjalna.i 12 dyrektorów.Smiechu warte.i nikt nie ma kontroli.Ludzie charują za małe pieniądze i w warunkach polowych.
xxx 2017-05-09 12:40
Ten komentarz jest zgłoszony na policję a administratorow prosze o usunięcie go.
Dobra Zmiana 2017-05-11 11:27
Świetne pytanie! Ja to chyba tylko z tego, że mam ubaw przez całe 8 godzin. Wszystko mnie tu bawi. Temperatura powietrza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brygadzista, klawy mistrz i dziurawy materiał! Do przerwy uśmiecham się serdecznie a tuz po niej rżę jak kobyła bo koniec bliski! Czasem płaczę.Płaczę każdego 10 dnia miesiąca kiedy stwierdzam że mój trud w tych polowych warunkach nie został doceniony :(
Dobra Zmiana 2017-05-11 11:32
jaki komentarz? który komentarz?? zgłoszony na policję?
Xyz 2017-05-11 21:23
A któż to straszył zgłoszeniami na policję?Może zamiast tego warto przeanalizować wpisy.Z perspektywy szeregowego pracownika z wieloletnim stażem jest w nich dużo racji.Kierownictwo ma w poważaniu problemy z organizacją pracy, łamanie praw pracowniczych pomija się milczeniem ostatecznie co im zrobi pojedynczy pracownik.
Alicja 2017-05-12 09:01
@Xyz według Ciebie w Paged Sklejka można spotkać się z łamaniem praw pracowniczych. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja, a może byłeś takiej świadkiem? Czekamy na Twoją opinię.
Lolek 2017-05-14 04:11
Szkoda pisania o firmie PAGED.nic to nie zmieni chyba że zaprosimy pana Ziobro na rekonesans:)Puki co to mordownia.i jeśli skasuje administrator tą wypowiedź nie zdziwię się.Małe miasteczko wielki interes.Żadne zarobki wielkie wymagania zastraszanie ludzi,itd,itp,
Xyz 2017-05-15 21:49
Wykonywanie części pracy za darmo nie jest łamaniem praw precowniczych?
Xyz 2017-05-15 23:14
Jeśli jesteś szeregowym pracownikiem to pewnie wiesz, że większość stanowisk dostaje materiał wysortowan, ale jest stanowisko które musi sobie samo wysortować materiał. Zaznaczam , że za sortowanie nam nie płacą.Norma w tym układzie nie jest mała, zdarza się tak, że środków i oflisów jest więcej niż tego za co nam płacą.Swego czasu kierownik powiedział,że nie mogą nsm płacić za wsxystko co bierzemy do ręki bo będziemy wypisywać głupoty. Czyżby nie umieli policzyć ile materiału pobrali i ile zostało przerobione?
add 2017-05-16 11:27
Zamiast dokładać do żeby pracownicy nie uciekali to tu nie.Jak zrobisz więcej to zaraz szukają żeby obciąć.Moja rada robić normę i nie więcej bo za parę miesięcy i tak będzie wyższa norma jak pokażesz że można.Aż dojdzie do takiej normy że nie będziesz wstanie jej wyrobić .Będziesz zarabiał grosze tak czy siak trochę powyżej najniżej krajowej lub najniższą krajową
add 2017-05-16 11:28
Joanna 2017-05-22 20:52
Trzeba by zapytac po co ponad 12 dyrektorów w sklejce?Na co mistrzów tylu?Po co laborantów tonę?Na co ludzie od zwiększania wydajności?Wszystko to ty pracowniku utrzymujesz.Więc nie proś o podwyżki nie proś o chorobowe nie proś o socjalne tylko tyraj z godnością....To ci przysługuje i gwarantuje dyrekcja zakładu.A żale można sobie w domu żonie po wypłacie poopowiadać.Warsztaty w stanie agonalnym.Nie szanują swoich pracowników jak dla mnie geniuszy bo naprawiają maszyny bez części w pośpiechu na dwie hale więc wróżki proszę zatrudniać prezesie.Pogarda dla pracownika rośnie szybciej niż prowizja.Ukraińcy mają lepsze warunki niż polak...no kuśwa czy ktoś ma tu jakiś układ??Ja już odeszłam z tej firmy do innej i mogę śmiało opisać nawet PIP wszystko co dzieje się na halach.:)
miałek 2017-05-22 21:07
Bo pan prezes kolega Jacykowa to co się dziwisz??
zięć 2017-05-22 21:09
O pan dyrektor B?czy L.?A może pani kadrowa się wypowiada??
Alicja 2017-05-23 10:01
@Lolek piszesz, ze firma Paged Sklejka zastrasza swoich pracowników. Czy możesz napisać nam więcej w tym temacie? Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację?
@Xyz piszesz, że większość stanowisk dostaje materiał wysortowań, natomiast jedno stanowisko musi zrobić to samemu. Dlaczego tak jest?
add 2017-05-24 19:00
Brawo! Joanno to jest prawda i co najgorsze że PIP tu nic nie zrobi bo ty powiesz a inni nie powiedzą bo się boją jak pracują długo bo gdzie pójdzie a firma z takich się utrzymuję.Teraz krzyczą że nie ma ludzi do pracy.JAK SIĘ NIE PŁACI GODNYCH PIENIĘDZY TO I LUDZIE UCIEKAJĄ.Stary prezes jaki był to był ale dbał żeby ludzie zarabiali i firmę postawił na nogi a była w upadłości.Teraz to nie wiem co będzie dalej w tej firmie.Żona też mi mówi że bym zmienił pracę bo nie będziesz robił za psie pieniądz po około dwudziestoletnim stażu pracy.
Byly pracownik 2017-05-25 12:07
Dno a nie zaklad pracy
Alicja 2017-05-25 12:18
@Byly pracownik według Ciebie Paged Sklejka to 'dno'. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? Chętnie poznamy również Twoje doświadczenia z firmą. Wnioskuję po nicku, że byłeś zatrudniony w firmie.
robol 2017-05-26 12:28
jak to nie jest? Jeśli przewidziano dla ciebie prowizje a wiec zapłacą ci za to co zrobisz a nie możesz normy wykonać bo albo maszyna zepsuta albo materiału brak i tak sobie stoisz za DARMO przez kilka godzin to nie jest łamanie praw pracowniczych? A jeśli nie stoisz tylko odeślą cię gdzieś na zastępstwo lub do pomocy to robisz to w czynie społecznym..kasy za to nie dostaniesz!! Co innego jeśli nie robisz(nie ze swojej winy) i powiedzą ci ..a idź pani do domu ! ale nie!!! stój za darmo( choć niedosłownie bo stać też nie wolno..trzeba palić głupa i udawać ze coś tam się robi-co jest bez sensu) albo tyraj za kogoś też za darmo..choćby zamiataj to też za darmo!! To jest normalne??? Ludzie się nie lenią..chcą pracować ale chcą mieć za to uczciwie zapłacone!!!
Alicjant 2017-05-26 13:29
Do Alicji: sądząc po Twoich wpisach Alicjo mam wrażenie że jesteś blisko tzw, korytka, tzn. pracujesz w pagedzie, ale nie jako robotnik ..siedzisz sobie wygodnie w biurze. Fajnie, że czytasz komentarze, jest to dla nas być może jakaś nadzieja. Nie sądzę aby prezes osobiście zaglądał tu i wyciągał wnioski. Ale może będziesz miała okazję, aby przekazać komuś tam na górze co się wyprawia na hali. Skoro tak ciągniesz za język zrób z tej wiedzy jakiś użytek. Pomóż nam !! Większość z nas jest już w takim wieku że nie mamy dokąd się przenieść, trudno jest znaleźć pracę po 50-tce i stąd wasza przewaga nad nami. Ale skoro już tu jesteśmy, utrzymujemy przy życie ten bałagan i zarabiamy na was wszystkich,doceńcie nasz trud. Zwróćcie uwagę w jakich warunkach pracujemy. Temperatura na hali sięga często 40 stopni, pot po tyłkach leci, wdychamy kurz i pył, ranimy nasze ciała-nie ma dnia bez wyciągania drzazg. Wdychamy opary klejów..nie mydlcie nam oczu że są nietoksyczne albo że skład mieści się w granicach normy. W końcu w jakimś celu powiesiliście nam tablice ostrzegawcze..dziwnie wyglądają i tak jak na początku zasiały panikę dziś już każdy przeszedł nad tym do porządku dziennego. Szanujcie klejarzy! Bo to walce wyrabiają wam metry z których żyjecie. Przywróćcie im premię, dajcie podwyzki bo niedługo sami staniecie przy walcach...ludzie mają dość. Do tego dochodzi niekompetencja mistrzów. Co to za mistrz który nie rozumie co i z czego się robi, nie potrafi podejmować decyzji a czas spędza głównie na piętrze? Jedyne zajecie to napisac i policzyć raport,ludzie sami muszą kombinować aby zrobić metry.
Alicja 2017-05-26 13:46
@Alicjant bardzo dziękuję za Twoją szczegółową ocenę. Nie współpracuję jednak z Paged Sklejka. Jestem pracownikiem Serwisu GoWork.pl Żeby dowiedzieć się więcej o moim zadaniu - najedź myszką na ikonkę mikrofonu obok mojego nicka. Chętnie również poznaję Wasze opnie na temat pracy w tym miejscu. @Alicjant czy próbowaliście zgłosić gdzieś swoje uwagi?
Alicjant 2017-05-29 17:13
Wielka szkoda Alicjo że nie możesz ludziom pomóc. Czy zgłaszamy swoje uwagi? Większość tam na "górze" doskonale wie co jest grane. Niestety, my jako lud pracujący możemy jedynie swoje zastrzeżenia i uwagi składać swoim mistrzom na zmianach. Kierownictwo wydało zarządzenie aby zwracać się ze wszystkim do mistrzów. Mistrzowie jednak nie mają żadnego wpływu na tę sytuacje. Czy rozmawiają w pokoju kierownika o tym - nie wiadomo. Tu wszyscy wszystkiego się boją.Wiemy za to,że decydenci w tej firmie spuszczają kurtynę, pomijają wszystko milczeniem. Sam prezes nie przyjmuje interesantów. Nie zdarzyło się aby przyjął kogokolwiek z pracowników i wysłuchał. Poprzedni Prezes zawsze znalazł czas i kiedy rodziły się jakieś problemy można było do niego się zwrócić. Czy je rozwiązał czy nie, przynajmniej dawał szansę ludziom na wypowiedzenie się. Od roku mamy nowego i mało kto go widział na własne oczy.
SSC 2017-06-14 14:30
Nie polecam miałem nieprzyjemność współpracy .
pan 2017-06-27 12:18
Taa na ogłoszeniach Pagedu dają od 18 do 20 zł na godzinę ciekawe.......bo elektrycy mają po 16 zł:).Ktoś kłamie notorycznie?A co do pracy..hmm pracowałem nie polecam puki zarząd nie zmądrzeje albo się nie zmieni.:)
mrówka 2017-07-04 23:02
Proszę państwa muszę wam przekazać dobrą wiadomośc od 01.07,2017 mamy nowego następnego dyrektora d/s nijakich brawa !!! dla zarzadu .Panie Danielu Mzyk pogratulować Panu takich pracowników[zarząd].Czekamy z niecierpliwością na następnego dyrektora d/s różnych.
Xyz 2017-07-06 09:26
Zamierzam zgłosić łamanie praw pracowniczych na wydziale skllejek 1. Jeśli czyta to ktoś zaonteresowany niech się odezwie. Dotyczy też braku wynagrodzenia za przestoje z winy zakładu
ktos 2017-07-10 22:49
Trzeba się zebrać i wymusić na nich likwidacje prowizji (WS-1), jednostki się obawiają zwolnienia. utrzymują rodziny itd. ale gdy się uda zebrać razem możemy coś zmienić, pracowników prowizyjnych jest od groma na 1 zmianie, to co powiedzieć o 4 brygadach.
PRACUŚ 2017-07-11 11:23
i kolejny dyrektor... :) :) :)
Lolek 2017-07-11 19:30
Aco tu można pomóc?Jest prezes który ustawia sobie świat puki może a że inni mają źle a co to go.W biurze wszyscy zadowoleni pensje nagrody premie.Żyć nie chorować.A pracownik ma tyrać i milczeć.Milczeć przedewszystkim.Ściągają z Ukrainy elektryków bo nasi się zwalniają.Oj poleje sie Ukraińska krew a i ktoś poleci z góry.Może kwestia pół roku i stanie to ,oszczędzanie na częściach by dostać premię wyjdzie komuś bokiem.PIP powinien tu posiedzieć z miesiąc.
Jozin 2017-07-11 20:33
Zgloszone problemy u dyrektora personalnego.Efekt jak groch w ścianę.Przyjął milion obietnic i cisza....I tyle może dyrektor petsonalny jak i inni nowo powołani za grube pieniądze.
Xyz 2017-07-18 23:34
Drogi ktos ja też mam rodzinę, ale praca w czynie społecznym jest już ponad moje siły. Solidarność, jedność czy jsk by to zwać na poziomie zerowym. Siła tkwi w jedności pracowników a takowej brak. Czy naprawdę nie odezwie się nikt kto mnie poprze w zgłoszeniu do pip. Piszący tu ludzie są sfrustrowani i zniesmaczeni tym co dzieje się w naszym zakładzie. Szkoda tylko, że nie chcą sobie pomóc. Tak czy inaczej teraz czy trochę pózniej zadenuncjuję ten zakład do pip . Pozostaje mi wierzyć, że pracownicy będą potrafili się odezwać
Xyz 2017-07-18 23:42
Lolek a co zawinili ci pracujący u nas Ukraińcy? Przecież winni są nasi zwierzchnicy i ludzie którzy tkwią w marazmie zamiast sobie pomóc. Gdybyś napisał o krwi nowych i starych pasorzytów to można byłoby Ci przyklasnąć a tak piszesz o bogu ducha winnych ludziach
Lolek 2017-07-26 15:32
Nie zrozumiałeś co napisałem.Jeśli chodzi o Ukraińską krew kolego to niestety poleje się na bank w maszynach a to z tego względu że tu drogi kolego o czym chyba nie masz pojęcia trzeba mieć wiedzę jak na okręcie podwodnym by przeżyć spotkanie z jakąkolwiek piłą sam na sam lub urządzeniem pneumatyki i należy doskonale znać urządzenia gdyż potrafią pojechać mimo zabezpieczeń nie wspomnę o zagrożeniach typu nowy operator.Od cała filozofia Ukraińskiej krwi mechaników.O ile znajdą tu chętnych.A ja szczerze do obcokrajowców puki chcą pracować nic nie ma.Po prostu wiem co się stanie...
Niesmiertelny 2017-07-28 22:35
Zaczynajac od ponizania pracownikow przez kazdy rodzaj mobingu nawet zastraszanie ze jesli nie przyjdzie sie w dzien wolny tzw okienko grozi zwolnieniem syf totalny
Niesmiertelny 2017-07-28 22:40
Tak tylko ze tak zwane prowizje ani przerwy ani odejsc od maszyny do lazienki bo przeciez metrow nie bedzie a jakis balwan w biurze prowizje z kosmosu wyliczyl
adam 2017-07-29 20:49
ja pracuje 6 lat mam 14 zl brutto od 3 lat nie mam podwyżki wszystkie okienka pracuje mam nie cale 2100 jak tu wyzyc , szukam lepszej pracy
Alicja 2017-08-09 07:21
@adam a czy pracodawca na przestrzeni tych lat, zapewniał kiedyś dodatkowe, pozapłacowe benefity? Mam tu na myśli kartę sportową, lub bilety do kina (albo inne formy wyróżnienia pracownika)?
PRACUŚ 2017-08-10 14:59
w Pisz rozdawane są bilety na pływalnie chyba po 4 sztuki...
Lolek 2017-08-17 01:36
Nic to trzeba szukać innej pracy.Dają do zrozumienia że pracownik dobry może być zastąpiony złym byle by był.Bo nie starczy dla 14 dyrektorów na premie.Omijać z daleka puki nowy Prezes nie zmądrzeje i nie wywali darmozjadów doda pracownikom i ruszy to z kopyta...
tecław 2017-08-18 20:10
Proszę państwa PARADYŻ już prawie położyłem ale mi przerwali ale PAGEDU nie odpuszczę rozłoże go 2 lata
Alicja 2017-08-20 16:32
@PRACUŚ i są to bilety w ilości 4 na miesiąc? To dość ciekawe rozwiązanie. A czy istnieją jakieś inne pakiety, np. socjalny?
PRACUŚ 2017-08-21 15:42
Tak 4szt. na miesiąc, oczywiście w Piszu jest też pakiet socjalny uzależniony od zarobków (trzy progi) na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia oraz tzw. "wczasy pod gruszą" nie są to jakieś ogromne kwoty ale zawsze coś ... dzieci dostają również paczki na swięta, ale co w nich jest nie wiem :P
Zostaw swoją opinię o Paged Sklejka - Morąg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paged Sklejka