Opinie o TLH Polska w Przyłęki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TLH Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TLH Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TLH Polska w Przyłęki

Do wszystkich komentujących! Może zajmiecie się uczciwą pracą a nie tylko plotkami i sensacjami?! Może niech każdy popatrzy na siebie! Jak piszecie komentarze to błagam, piszcie ortograficznie i poprawnie stylistycznie bo dajecie wizytówkę samym sobie. Jeżeli macie na tyle odwagi to podejdźcie do osoby z którą macie problem i powiedzcie jej to w prost a nie piszecie jakieś debilne komentarze bo tego już się nie da czytać. Pozdrawiam wszystkich Ktosiow Mmmmm itd.

Loll

Jeśli ci coś nie pasuje to nie wchodź na forum!!!

Jak Tobie coś nie pasuje to tu nie zaglądaj. Prawda boli. No cóż

@Mmmmmm

Jak tobie nie pasuje praca to ją zmień

Mmmmmm

A Tobie tak pasuje bo może jesteś jednym z przydupasów. I nie powiesz nic na tą firmę. Każdy kto tam pracuje wie że tylko wykorzystują oraz że ten kto żyje dobrze z kierownikami ma dobrze. A konfidentów nie brakuje. Dlaczego chodzą i sprawdzają czepiają się???

Jełop
@Mmmmmm

Dlaczego chodzą i sprawdzają i czepiają się akurat tu odpowiedź jest prosta bo z jakością materiału jest bardzo słabo a maszyny nie są idealne delikatnie mówiąc!!!

Były
@Mmmmmm

Chodzą ,sprawdzają i czepiają się bo biorą za to pieniądze. Zrozumcie to wkoncu ????

Niewolnik

Drogi Darku jak już piszesz o innych ktosiach itd... miej też odwagę się podpisać ! Przynajmniej jak są błędu ortograficzne i stylistyczne widać że pisał (usunięte przez administratora)a nie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Dziad

Chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia szczęścia naszemu przyjacielowi który nie bawem weźmie ślub ???? jak przeczytasz daj znać ????.

Jak wypłaty zadowoleni. Bo w tej firmie to chyba nic sie nie zmieni. Pracownika maja za nic

Żelazko

Najbardziej w tej firmie lubie to ze polowa chodzi najebana a daras udaje ze nie widzi

Pracuś
@Żelazko

Do momentu aż stanie się tragedia

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w TLH Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Gien3k

Co u darka?

Gien3k

No i dobrze bo chyba nie zasluguje na wiecej?

Byly pracownik

Wiele lat temu już byla tam tragediia. Widzę że nic sie nie zmienilo

Bezdomny

W kontach są kamery więc lepiej bez krepacji przy stanowisku pracy się nie podpadnie

Byly pracownik

Za moich czasów tzn (kiedy rządził waliza) a przemas byl jego podnuzkiem to dopiero dzialy sie ciekawe rzeczy w tlh ????. Widzę ze ludzie w zarzadzie sie zmieniaja, ale podejscie do pracownika nie. A szef to widzę na abstynencję pomimo lat nie przeszedł ????

Lollo
@Byly pracownik

Przy tej kasie studnia mu nie wyschnie

Co się dzieje w tej firmie to jest porażka

Zygfryd

Co takiego?

A co się dzieje???

A o co chodzi z tym jakimś Panem M i kierownikiem czy faktycznie tak, jest jak piszą.

@Nowy

A co cię interesuje kolego? Chyba że chcesz zostać nowymi kapusiem???

@Muchomor

Nie po prostu chciałem się zatrudnić ale czytając opinie mam mieszane uczucia. I tak zapytałem. Ale widzę że to tajemnica

@Nowy

Jakbyś chciał się zatrudnić byś to zrobił a kierownik i Pan M są w porządku tylko ten covidowiec ma problem sam ze sobą!!!

Jestem ciekaw ile osób odejdzie z tej firmy jak otworza sąsiednią firme

No i dziś widać kto ma układy. Ty wolnego nie dostaniesz bo urlopy i ludzi potrzeba. To dlaczego pan M może wszystko, tylko dlatego że w pracy i poza nią trzyma się z kierowaniekiem. Może byście zaczeli oddzielać pracę od spraw prywatnych.

Cóż

A co się dziwić jak nawet wyjazdy mają razem. Ty nic nie możesz wolnego nie dostaniesz bo ludzi brakuje do pracy bo inni urlopy. A tu pan M ma wszystko wolne kiedy chce. (usunięte przez administratora)

Mmmmmm

Brak słów co się w tej firmie dzieje

Czy do pracy szukaja tylko na produkcję Czy na stanowisko biurowe tez? Ktos wie jak wygląda tam praca?

Szon
@Monika

Najlepiej udaj się osobiście nigdy nie wiadomo.

@Szon

A kierownicy, ich współpracownicy/asystenci są w porządku?

@Monika

Będziesz miała lepiej niż u mamy:)

@Monika

A konkretnie jaki dział cię interesuje?

@Muchomor

Produkcja na hali, kontrola jakości

Czy istnieje możliwość rozwoju w TLH Polska?

Muchomor

Hmmm zależy co masz na myśli rozwoju? Jeśli chodzi o rozwój kontozji i innych wypadków to napewno:)

A Pan M dalej się panoszy bo układy z kierownikiem ma, czy coś się zmieniło. Choć wątpię w to bo nawet takie samo auto mają. W pracy i poza nią są wiecznie razem to potem w firmie się panoszy. I nadal pewnie myśli że jest pleyboy i każdy go uwielbia

Kkkkk

No pan M to odkąd pamiętam się panoszy.

Cóż

I jak wypłaty jak zwykle katastrofa czas coś zmienić chyba

Łach

Witajcie koledzy i koleżanki jak tam po wypłacie? nastroje bardzo obstymiczne?

@Łach

Optymistycznie !

Kolega
@Łach

Zapewne każdy zadowolony jak i Ty.

Adrian
@Kolega

Widzę że pracujesz w TLH Polska, możesz powiedzieć jak kształtuje się tu wynagrodzenie i czy ta firma to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Liczę na Twoją odpowiedź, takie szczere wpisy na pewno pomogą też innym kandydatom.

Kolega
@Adrian

Nigdy nikomu nie polecę tej firmy. Tyrasz cały miesiąc A oni i tak Ci obcinaja premie nie wiadomo za co. Ale to jeszcze ok. Maja takie widzi misie. Ale żeby każdemu nie policzyć wszystkich godzin nocnych to już przesada. Idziesz się pytać to ci mówią że to wina systemu. Rzygać się już chce niby duża firma kasę ma i to gruba a i tak podstawowego wynagrodzenia sienie wychodzi. Jak ktoś nie zwraca uwagi co ma na kwitku to go tak na szaro zrobią że głowa mała. Wstyd wstyd. Mam nadzieję że w końcu ktoś zrobi z tym porządek

Oddany
@Kolega

Zapytajcie kierownika ile miał wypłaty ? Wydaje mi się , że kształtuje się na poziomie około 6000 zł . Jego z-ca ponad 5000 zł . To są ich realne zarobki i zapewniam was , że się nie mylę . A ile zarabia pracownik produkcji ? Pozdrawiam.

@Oddany

ZA 6 tys to kierownik tam z łóżka nie wstaję. Pracowałem w tym kołchozie w latach 2004-2015 i już wtedy kierownik miał ponad 10tys zł. Skąd to wiem??? Ktoś kiedyś znalazł zgubiony przez niego kwitek od wyplaty

@Rolki babola

Masz na myśli kierownika produkcji kantówki bo taki tytuł teraz ma obecny,.? jeśli tak to on zawsze mówi że troszkę ma więcej a jak ci mało to przyjdź w sobotę do pracy.

Rolki babola

Mam na myśli kierownika zakladu

@Rolki babola

Hmmm...teraz nie jest tak jak było kiedyś ta funkcja została rozbita na dwa etaty!!!

neo
@Loll

no,coz.Widac,ze to firma,w ktorej pracuje tylko bioro.Reszta,jest nikim a przeciez to zwykly pracownik przynosi dochod.

2 etaty czyli?

Co oni jeszcze wymyśla a może alkomat przy wejściu do pracy i po zejściu z niej

Muchomor

A co wymyślili bo nie w temacie!!!???

Ryszard

Rozwin o co chodzi konrketnie :)

Cóż

I jak to jest ze problem jest dostać wolne bo brakuje ludzi do pracy. A inni mają wolne i to tyle czasu.

Kto ma wolne ile czasu?

Cóż

Dobrze powiedziane wystarczy się rozjerzec kogo nie ma i jak długo. Tak to przydupaski kierownika.

@Koleś

Wystarczy się pooglądać.

Zygfryd
@Cóż

Mysle ze część z tych ktorych nie ma juz nie wroci.

@Cóż

Widze ze boisz sie wskazać konrketnie, nawet anonimowo

Cóż1
@Koleś

A czy to coś zmieni że będą padały nazwiska?

Kolo
@Cóż1

Tak

@Kolo

A co Ci to da nie widzisz kogo nie ma.

Kolo

Boisz sie po prostu

neo

Za ewentualne wypadki odpowiada wlasciciel firmy.Dziwne jest to,ze kierownictwo na takie wybryki nie reaguje. W kazdej innej firmie delikwent pod wplywem wylecialby w trybie natychmiastowym. Wszyscy,lacznie z szefem,ktory ponoc wiecznie spi bardzo bolesnie sie o tym przekonaja. Ja osobiscie wstydzilbym sie wspomniec,ze pracuje w ;tak wspanialej firmie;ktora bezpieczenstwo pracownikow ma bardzo gleboko w (usunięte przez administratora)

@neo

Hm.. pytanie czy szef wogole wie co się dzieje na zakładzie? Pewnie tylko się martwi czy kasa się zgadza!!!

Neo
@Loll

W takim razie to nie jest szef tylko zlotowa .ktora dla paru srebrnikow gnebi pracownika.jego najwiekszy skarb.Przeciez to zwykly pracownik daje mu kase .Pracownik ma dobrze to i szef bedzie mial z tego porfity.Pracownik to nie tania maszyna.

Koń POLSKI
@Neo

Hm...nie ma ludzi,nie zastąpionych te powiedzenie jednak w Tlh nie ma swojego uzasadnienia ponieważ brak ludzi do pracy;( dalej tak będzie to trzeba szukać nowej pracy.!

Kakadu
@Koń POLSKI

Przesadzasz xd solidna firma

@Koń POLSKI

Porzadna firma dbająca o ludziz kierownikiem ktory ma ludzie spojrzenie na wszystko.nie wiem jak mozna sie go czepiac, zloty chlop

Zostaw merytoryczną opinię o TLH Polska - Przyłęki

• Jak się pracuje w TLH Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TLH Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TLH Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TLH Polska