Opinie o TLH Polska w Przyłęki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TLH Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TLH Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TLH Polska w Przyłęki

Obserwator

Tak długo jak będzie kierował ta firma Przemek i jego psy gończe nie warto zawracać sobie głowy tą firmą wszystkie w miarę dobre opinie o tej firmie są wyssane z palca pracowałem tam wiele lat i mógłbym wiele napisać o tej firmie.Zatrudniają obco krajowców ze wschodu bo z zachodu nikt nie przyjdzie do pracy w tej firmie.W tej firmie pracowało tylu pracowników że już sama Pani Beatka nie wie.Może ktoś zadał by sobie pytanie po co tak długo pracowałeś????Było lepiej inne kierownictwo 75% mniej pracy za 1800zł.Teraz 1800zł a (usunięte przez administratora) jak maszyna.Pozdrawiam Przemusia Daruśia tego dupka Rafałka i resztę baranów z kierownictwa czekam na wasz upadek a to nastąpi prędzej czy puzniej nic nie trwa wiecznie.PA PA

Ktoś
@Obserwator

Pracowałeś czy wiecej siedziałes na chorobowym bo to jest duza różnica. Jaka praca taka placa. Jakie podejscie do pracy takie zachowanie kierownikow do tego pracownika. Kazdy jest kowalem wlasnego losu wiec nie pierdziel bzdur ze kierownictwo to psy goncze Przemka!

Dziunia
@Obserwator

Zgadzam się z tą opinią najgorszy z tych wszystkich to Rafalek tak podłego człowieka jak on nie spotkałam w swoim życiu wyżywa się na kobietach nie ma żadnego szacunku do tej płci totalny palant chyba życie na do bani ze swoje problemy przedkłada na pracowników

Obrońca
@Ktoś

A ty ktoś to na jakim stanowisku pracujesz? że tak bronisz ich?

Gutek

Z tego co slyszalam od Osoby pracujacej tam, to podobno jest calkiem inaczej, a nie jak niektórzy tutaj pisza... Kobiety maja lzejsza prace, a nie taką jak mężczyźni kiedys. Płaca tez duzo lepsza, jak byla

Mikołaj
@Gutek

Co jeszcze mógłbyś powiedzieć na temat zatrudnienia? Pisząc, że płaca jest dużo lepsza niż kiedyś, masz na myśli wysokie dodatki do podstawy, czy sama pensja odpowiednio wzrosła? Jeśli chodzi o zatrudnienie, to pojawiły się aktualne oferty rekrutacyjne na stanowisko: pracownik produkcji, pracownik ochrony i stolarz. Osobom bez z doświadczenia pracodawca oferuje szkolenia wdrażające. Czy Waszym zdaniem warto aplikować?

Aneta

@Punisher, proszę, żebyś przeczytał regulamin, który zaakceptowałeś pisząc swoją opinię https://www.gowork.pl/regulamin Zabrania on obrażania innych osób w swoich wypowiedziach, a także podawania danych personalnych innych osób. Na przyszłość staraj się przestrzegać obowiązującego regulaminu. Aktualnie pracodawca szuka pracowników na stanowiska pracownik produkcji, mechanik-ślusarz w dziale technicznym, automatyk-elektromechanik w dziale technicznym. Przyszłym pracownikom oferują pracę w dynamicznie rozwijającej się od kilkunastu lat w Polsce firmie, która ma ugruntowaną pozycję głównie na rynkach zagranicznych. Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę. Wynagrodzenie podstawowe oraz premie zależne od zaangażowania oraz płatne nadgodziny.

Irek

Warto starać się o pracę? Czy zarobki są w miarę godziwe?

@Irek

Odpowiedzi masz niżej... Nie warto brnąć tematu bo dopóki kierownictwo się nie zmieni to lepiej na pewno nie będzie... Teraz oprócz kamer to brakuje tylko druta kolczastego dookoła zakładu i kuli u nogi żebyś tam robił najlepiej do końca swoich dni :)

Coś
@Boss

Nikt ci nie karze tam pracowac(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w TLH Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Robol

Widze że kierownictwo TLH usuwa wszystkie negatywne opinie o swojej firmie. Niestety pracuje tam i powiem że to najgorsze miejsce w mojej 35 letniej karierze

Ktoś
@Robol

Jezeli to jest twoje najgorsze miejsce to po co tam pracujesz?!!!

Aneta

@Boss czyli w firmie TLH Polska jest ciągle zapotrzebowanie na pracowników? Możesz powiedzieć jak konkretnie wygląda rekrutacja. @Andrzej z Złotopolskich i oni się zgodzili na takie wynagrodzenie? Na jaką umowę są zatrudniani Ukraińcy? Jest to umowa zlecenie? Wtedy powinni otrzymywać 13 zł brutto.

@Aneta

Tak bo z polaków to nikt nie przychodzi tylko odchodzą... Najlepsi to już dawno odeszli a teraz to tylko przychodzą ukraińcy albo gruzini i mają umowy zlecenie czyli za mało zarabiają tak? To jak zobaczą ten post, że powinni zarabiać 13 zł na godzinę to chyba już nikt nie zostanie w tej firmie :)

@Boss

Ciekawe tak naprawdę ile mają na godzinę?,ile bierze ten pośrednik za 1 godzinę bo tak naprawdę to zewnętrzna firma im płaci.

@Aneta

Pracownik zatrudniony przez firmę zewnętrzną podlega bezpośrednio pod nią i ta firma wypłaca mu wynagrodzenie na konkretnych warunkach.Wypłaca godziny podstawowe które widnieją na umowie to znacz kontrakt opiewa na 140 godzin miesięcznie jest to stawka podstawowa każda kolejna godzina pracy to godziny nadliczbowe 25% godziny nocne każda 25% praca w każdy dzień wolny od pracy 100% po takim obliczeniu godzin firma wystawia rachunek TLH .Z reguły jest to 100% wygląda to tak jeśli ma pracownik 13 zł na godzinę to firma bierze 26zLod TLH Firma zapewnia prace ubezpieczenia płaci podatki oraz oferuje pomoc prawną dlatego kierownicy TLH nie czepiają sie obcokrajowców bo może się to skończyć w sądzie a takie pozwy kończą się wyrokami.Lepszym rozwiązaniem było by zatrudnić zatrudnić sie w TLH przez firme zewnętrzną mieli byście możliwość wynegocjowanie stawki godzinowej oraz spokój od tych narwańców którzy żądzą to firmą wiem że to skomplikowane ale tak jest teraz na rynku pracy.Pozdrawiam.

Pozdrawiam

I jak tam w TLH widzę że chyba ku lepszemu nowych opinii nie ma:) Pozdrawiam

@Pozdrawiam

No to pojechałeś zatrudnij się tam o opinie sam sobie wyrobisz.Życzę Ci powodzenia. Pozdrów elitę .

Ulka

Idealnych firm nie ma jak nie ma również pracowników idealnych!!!

Ten kto czyta forum na co dzień wie że prawdziwe opinie o tej firmie znikają .To firma (usunięte przez administratora) i morde trzymaj Bo inaczej pujdziesz na dywanik do Przemcia a pózniejj na bruk oni lubią takie akcje banda barciniaków.

Aneta

@...., @Boss nie jestem związana z firmą TLH Polska i nie mam jak pokazać osobom w biurze wszystkich opinii. Jednakże nie oznacza to, że tego nie zobaczą. Forum jest publiczne i każdy może wejść i je przeczytać. A ja jestem moderatorem forum gowork.pl.

A to przepraszam

Stachu Johns
@Aneta

Hahahahah, ale mnie rozbawiłaś! Jak Ty jesteś moderatorem go-work to ja jestem Krzysztof Krawczyk.

Aneta

@Boss czyli Ukraińców nie obowiązują przepisy z najniższą krajową stawką godzinową? @Robol firma TLH Polska nie może usuwać komentarzy. Zajmuje się tym admin forum i kasuje tylko te, które w jakiś sposób naruszają regulamin Gowork.pl. Te komentarze, które widziałeś a zniknęły musiały właśnie w jakiś sposób go złamać.

Kass

a dlaczego sie nie da wytrzymać ? Jakie są zarobki na poczatku i jaka umowa?

Ada

miesiąc tam chociaż idzie wytrzymać?

Nie da. Pozdrawiam :)

Ada

wie ktoś czy przyjmują teraz na produkcje?

24h na dobę przyjmują :)

Obserwator

Brawo Ukraińcy nie dawać się tym burakom pracujcie tak jak wam płacą czyli od 6.00-7.15.

Andrzej z Złotopolskich

Chyba aż tak źle im nie płacą z tego co wiem 10zł na rękę w dzień a w nocy 11zł

Ada

warto tam składać CV? Ktoś wie czy teraz tam przyjmują? jakie zarobki i umowa?

@Ada

Przyjmą gołymi rękoma, zarobki w miarę, ale nie warto. Pozdrawiam :)

Aneta

@Murzyn ale może prezes TLH Polska nie zdaje sobie sprawy, że Ukraińcy nie przykładają się do pracy tak jakby chcieli i dlatego skoro Wy widzicie takie rzeczy to powinniście dla Waszego wspólnego dobra zwrócić uwagę.

....
@Aneta

Mam pytanie czy @Aneta jest związana z firmą TLH POLSKA?

@....

Ja myślę, że jest z biura i powinna pokazać te wszystkie opinie swoim współpracownikom.

Aneta

@...., @Janek, @Murzyn skoro samo kierownictwo nie zauważa jakości pracy Ukraińców to może powinniście do skutku zwracać Wy im na to uwagę. @Murzyn Czemu uważasz, że mogą mieć odgórnie taki nakaz w firmie TLH Polska?

@Aneta

Ja mam im zwracać uwagę a co ja jestem jak w nicku murzyn!,albo sąślepi albo mają przymykać oko

@Murzyn

A czemu tak myślę bo tak myślę a tak w ogóle z obserwacji ale wydaję mi się z kierownictwo ma guzik do gadania prezes mówi że tak ma być i jest.

Janek

zakład spada na psy teraz jeszcze kamery gdzie rafalek kontroluje wszystkich i potem wielki pan zdziwiony ze ludzi nie ma :) hahaha a kto z takim czubkiem wytrzyma :)

@Janek

Kamery są i tego się nie zmieni ale może wezmą się za Ukraińców bo ich łażenie jest irytujące

Janek
@.....

chyba nie zauwazyles ze bardziej biora sie za wlasnych pracownikow :)robia z nas niewolnikow (usunięte przez administratora) :) gdzie ich jest coraz mniej a Ukraincow sie wogole nie czepiaja . jednak sa najlepsi

@Janek

A może mają odgórnie że nie mają ich się czepiać bo naprawdę to jest dziwne że kierownictwo tego nie dostrzega jak oni pracują (stoją) bo pracują trochę za duże słowo

Aneta

Czyli generalnie pojawia się problem z pracownikami z Ukrainy. @Boss masz dobry pomysł, że taka osoba powinna być przydzielona do tych osób. Może zaproponuj swojemu szefowi taką opcję. Przecież to będzie rozwiązanie działające na korzyść całej firmy TLH Polska. Co sądzisz?

....
@Aneta

Problem z Ukraińcami jest taki że oni pracują tak jak na Ukrainie więc byle jak byle do przodu

@Aneta

Słucham? Ja jestem zwykłym robolem i nie będę takich rzeczy robił ponieważ są od tego kierownicy których jak widać interesuje tylko kasa skoro sami na ten pomysl nie mogą wpaść...

Zostaw merytoryczną opinię o TLH Polska - Przyłęki

• Jak się pracuje w TLH Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TLH Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TLH Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TLH Polska