Opinie o TLH Polska w Przyłęki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TLH Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TLH Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TLH Polska w Przyłęki

Elwira

Jak wrazenia po wpłatach ? :D

Mmmm

Witam jak myślicie dlaczego w Tlh nie ma rąk do pracy?

Weronika
@Mmmm

Niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie. Ty masz jakieś podejrzenia co do tego? Zastanawiam się, skoro napisałeś/aś, że w TLH Polska nie ma rąk do pracy to znaczy, że można składać swoje CV do firmy i liczyć na zatrudnienie?

Mmmm
@Weronika

Cześć Weroniko wydaję mi się że w obecnej sytuacji nawet nie musisz składać CV tylko przyjdź i zobacz czy ci odpowiada praca.Pozdrawiam

Łach

Jak tam w nowym roku jakieś pozytywy negatywy?

Koń POLSKI

Szczęśliwego Nowego Roku towarzysze robotnicy;)

@Koń POLSKI

Wątpię że będzie lepszy chociaz wierzymy w podwyzki .Albo jakiś grosz po świąteczny .Pozdrawiam

Koń POLSKI
@..

Kolego towarzyszu jak długo pracujesz w tlh?, liczyć to możesz na siebie:) Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w TLH Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Bąk

Taka firma a nawet na święta nic nie było troche wstyd ...a tyrac jak wół

@Bąk

Widzę ze bez zmian od wielu lat nic się nie zminilo pozdro z UK

Dzik
@Bąk

Masz rację. Tu się chyba nigdy nie zmieni. Pracownik zawsze będzie na końcu ogonka. Szkoda że nikt nie widzi że to dzięki nim oni mają zamknięte zlecenia. Kierownik się tłumaczy że firma kryzys ma

Bąk
@Dzik

No kryzys jak cholera jakos w innych firmach dbają o pracownika a tutaj (usunięte przez administratora)

Dzik
@Bąk

@Bąk masz rację. Nie było przestoju, nikogo nie zwolnili, samochodów wyjeżdża ogrom z towarem i kasę z rządu wzięli Ale dla pracownika na (usunięte przez administratora) paczuszke nie mają za 100zl. Powiedzą Ci że podwyżki były i mamy się cieszyc

Ktos

Sądzę iż praca w tej firmie nie należy do najlepszych ale też nie do tych najgorszych innymi słowy tam trzeba umieć utrzymać tępo i wszystko robić "W biegu" pracować jak robot , i trzeba umieć zmagać się z wielkim stresem i być bardzo odpornym na docinki/poganianie ze strony innych i przedewszystkim na stres Szczególnie na Prasie obrotowej: Jeżeli taki nowy pracownik (Bez doświadczenia) zostanie tam przydzielony przez brygadzistę i nie będzie wiedział co na niego tam czeka to on po prostu się tam ZESRA! I to na RZADKO !! Jeżeli ktoś tego nie potrafi i jest przewrażliwiony na takie rzeczy to nie ma co sobie głowy zawracać tą firmą, Plusem tej firmy jest fakt iż nie ma tej monotonii pracy: Nie pracuję się ciągle na tym samym stanowisku tylko raz tu a raz gdzieś indziej także myślę ze to na największy plus ;) Co do zarobków: Nie są najgorsze 2200 zł spokojnie się wyciągnie bez nadgodzin no i zawsze na czas także co do zarobków całkiem jest okej ;) Dobra wiadomość dla KOBIET: Kobiety mają tak naprawdę tam najlżejszą pracę , ponieważ zazwyczaj pracują jedynie na sortowni wiec one maja tam najłatwiej

@Ktos

Możesz uzupełnić swoją opinię? Chciałbym wiedzieć, czy osoba, która zostanie przydzielona do pracy na prasie obrotowej, może liczyć na przeszkolenie w zakresie obowiązków, które na nią czekają? Napisałeś, że osoby bez doświadczenia mogą nie poradzić sobie z trudem zadań na tym stanowisku, dlatego chciałem się dowiedzieć, czy firma TLH Polska szkoli w jakiś sposób nowe osoby na tym stanowisku.

@Ktos

Witaj Ktos długo pracujesz w TLH?

@Jarosław

Teoretycznie niby jest przeszkolenie, ale u mnie było tak ze nikt mnie nie szkolil ani nie tlumaczyl wszystko musiałem sam załapać oco chodzi a PODKREŚLAM nie było to łatwe

@Ktos

A co ci sprawiało największą trudność?

@....

Tępo pracy, że trzeba pracować jak "Robot" albo "Maszyna" - jak tego ktoś nie potrafi to nie ma tam najmniejszych szans

@Ktos

Teraz na prasie to lajt !!!jak ktoś tam pracuję dłużej to sam wie jak kiedyś było:)

@Ktos

Rozumiem. W takim razie skoro szkolenie nie jest na tyle merytoryczne, aby wszystko zrozumieć, to chciałbym dowiedzieć się, czy ewentualnie pozostali pracownicy służą pomocą i mogą nam pomóc? Jestem ciekaw, jak to wygląda. Na pewno dobrze by było, gdyby można było liczyć na pomoc w pierwszych dniach zatrudnienia.

@Jarosław

Szkolenie,szkoleniem wszystko zależy od podejścia do pracy :) jak Pan (usunięte przez administratora)jest tak ciekawy to niech się zatrudni w TLH i na własnej skórze odczuję i nie będzie się wciąż dopytywać Pozdrawiam.

@....

To prawda jestem ciekawy, jednak przed podjęciem zatrudnienia w danej firmie dobrze jest dowiedzieć się podstawowych kwestii od osób, które tam pracują bądź pracowały. Nie chciałbym dokonać złego wyboru, dlatego tak dogłębnie analizuje aspekty związane z pracą w tym miejscu. W trakcie czytania Twojej odpowiedzi nasunęło mi się pytanie związane z okresem próbnym u tego pracodawcy. Możesz napisać, czy takowy obowiązuje, czy może od początku można liczyć na umowę o pracę?

@Jarosław

Jak ja się zatrudniałem była umowa na pracę na 3 miesiące i to był okres próbny:) Wszystko zależy jak jesteś nauczony pracy są różni ludzie i tępo pracy dla jednego za wolno dla drugiego za szybko dlatego są różne opinie.

Weronika
@....

Dobrze jest wiedzieć takie rzeczy, bowiem sama zastanawiam się nad spróbowanie swoich sił właśnie w TLH. Wiele kwestii już zostało to przedyskutowanych, ale chyba nie było mowy o pakiecie socjalnym. Powiesz mi, czy firma go oferuje?

@Weronika

Hm... Jeśli masz na myśli za pranie to w tym roku podwyżka z 10na 15 za miesiąc podarunkiem przepracowania pełnego miesiąca poza tym nic więcej nie ma chyba że paczka na święta żywnościowa Pozdrawiam.

Kermit
@....

Pracowałem kiedyś na prasie, dawno temu. :) Fajne czasy, fajna praca.

@Kermit

A co ci się podobało?

Kermit
@....

Zgrana ekipa, praca na prasie, pensja może nie była duża, ale zawsze na czas. Fakt, nie było tam lekko, pracowałem tam na pile pomiędzy prasami oraz na układaniu lamel na prase. Przez pierwsze dni te kantówki mi na głowę spadały, tempo było dość duże. Jednak po jakimś czasie, wprawa była taka, że był luz. Nie lubiłem sortowania zingów, straszna nuda. :)

@Ktos

Nie powiedziałabym że kobiety mają najłatwiej, najczęściej robią cięższe rzeczy od męzczyzn w tej firmie bo co drugi facet w Tlh to ciota co nic nie potrafi... I kobiety robią na każdym stanowisku nie tylko na sortowni...

toktok
@Weronika

pakiet socjalny? w tej firmie? paczka na swieta? a co o takiego? zapomnij. cisniesz cały rok, nie wychodzisz stawki przy przepracowanym calym miesiacu a na swieta o paczce mozesz pomarzyc. wcisna ze firma ma kryzys a ci do gory sie kasa podziela za to reszta musi dalej tyrac. mysla ze ludzie nie potrafia myslec i nie widza co sie wokoldzieje. zal pl nigdy nikomu nie polece tej firmy. szkoda kregoslupow dla takiej firmy gdzie pracownik jest zwyklym robolem

W tej firmie to trzeba tylko liczyć na siebie a nie na kogoś i jedno nie można za dużo im gadać o sobie .A ona jak widzi Darka to aż skacze tylko do pracy ostatnia dlaczego akurat ja wybrał bo ludzi chodzi i ludzi sprzedaje Radar był też taki pewny siebie a tu co długo nie trwało i wyleciał zamnie jak Przemek Trawinski był kierownikiem to było inaczej dobrze że odeszlem z tej firmy bo tylko nerwy miałem szarpane ogólne to szef powinien sam się zato wziąsc może by było inaczej ale nawet z biedy bym nie wrucuił do TLH tym bardziej że jeden sprzedaje drugiego

Olaf

Na linii drugiej u J.p.tez pracują kobiety ale jak zawsze nie wszystkie są okrzaniane tylko wiecznie jedna osoba .No najlepszym przydupasem jest zekomo nie typowy wybrany powiedzmy że majster czego przeważnie niewie co ludzie mają robić co najlepiej jej wychodzi siedzieć wiecznie na tel według mnie to powinna być inna osoba wybrana . Napewno bym tam już nie wrucuił nie dla mnie ta atmosfera

Albin Albin

Witam co do pracy w TLH to można jeszcze przetrwać ale najgorsze jest to jak jedna osoba zapiepsza i wiedzą otym bardzo dobrze i tak zjeby się dostanie i to jest nie sprawiedliwe w tym zakładzie to prawda że kobiety pracują za mężczyzn bo niektórzy są takimi flegmatykami że szkoda gadać

Ktos

Nie polecam tej firmy nikomu mobing mobing a najbardziej przez poczekaja

Radas

W życiu bym tam nie wrucił za żadne skarby jedno wielkie konfidenctwo! Spędziłem tam 6lat i żałuję! Jeden za drugiego za złotówkę by zabił a o przełożonych nie wspomnę rychaja się po kątach rozwolaja swoje długoletnie związki z guwniarami

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie TLH Polska?

....

Czy chcesz pracować i praca na 3 zmiany;)

....

Szkoda że nie szanuje się starych doświadczonych pracowników :(

@....

Każdego pracownika powinno się szanować - bez względu na to, czy jest on doświadczony, czy też dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową. Szkoda, że w TLH tak nie jest. No ale jestem ciekawa, jak przedstawiają się tam ogólne warunki pracy, w tym warunki płacowe. Możesz coś o nich powiedzieć? Byłabym bardzo wdzięczna.

byly pracownik

10 lat temu bylo juz zle w tlh.........ale widze ze teraz to dramat jest

@byly pracownik

Na jakim stanowisku pracowałeś?

Sylwek

Współpracownicy są okej?

@Sylwek

Głupie pytanie są różne sytuacje jak w życiu ale ludzie są w porządku:)

@....

Świetnie wiedzieć, że w TLH można liczyć na dobrą atmosferę. A wiesz może, czy w najbliższym czasie planują w firmie przyjęcie kilku nowych pracowników?

@Aneta

Jak pisałem kilka postów poniżej przyjmują 24h/7 a tak serio przychodź śmiało od poniedziałku do piątku od 7 do 15

@....

Musiałam zatem ominąć Twój poprzedni post z informacją o rekrutacji. W sieci znalazłam nawet kilka ciekawych ofert pracy od TLH. Ale zanim jeszcze coś postanowię, chciałabym wiedzieć, czy można tam liczyć na umowę na czas nieokreślony. Co wiesz na ten temat?

@Aneta

Jeśli ci zależy na pracy nie będziesz ściemniać chorować raz w tygodniu to raczej nie będzie problemu ponieważ dzisiejszy rynek pracy jest dużo a firma potrzebuje pracowników którzy chcą pracować 1 umowa pewnie będzie próbna na 2/3 miesiące następna na parę lat 3-5 a potem na stałe tak było w moim przypadku Pozdrawiam.

Byly pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie ,firma za duzo wymaga od pracownikow: - umowy i tak nie sa przedluzane chocby pracownik staral sie z calych sil -Ciagly mobbing wobec wspolpracownikow - kierownicy maja gdzies pracownikow chocby sie mieli pozabijac -trzeba łazić za kierownikiem zeby „dal robote” a nie daj boze ma zly dzien to jeszcze cie skrzyczy ze „nic nie robisz” a nawet ma dac ta robote to zajmuje dobre 15 minut i masz stac jak slup ... - na prasie obrotowej to ciagle poganianie przez wspolpracownikow - wszyscy ci na rece patrza i co kolwiek robisz - tepo pracy normalnie jak w karnej kompanii ze ciezko sobie nic nie zrobic (chodzi o wypadek albo jakies rany naciecia) - t(usunięte przez administratora) wszedzie sa kamery - dla szefa widac ze tylko kasa sie liczy a co tam pracownicy niech sie nawet pozabijaja wazne ze mi sie kasiorka zgadzala w kieszeni , Ale spokojnie niedlugo nikogo nie bedzie juz w tej firmie wszystko do czasu - tam jedyni ludzie ktorzy sa mili i zyczliwi to UKRAINCY A tak to Polak dla Polaka tam jest wilkiem I wcale sie nie zdziwie jak nawet ktos tam straci zycie (chodzi mi o wypadek przy pracy ) chociaz kto wie czy cos jeszcze Zreszta tam wszystko jest mozliwe ???????? Powiem tyle jak ci zycie i zdrowie mile to nigdy tam nie idz nawet roznoszenie ulotek jest 100% lepsze niz praca w tej firmie Nie Polecam!!!!!

@Byly pracownik

Jak długo pracowałeś w tej firmie ? miałeś stałe stanowisko pracy?

@...

Pracowalem tam 3 miesiace No oto chodzi ze wlasnie nie ma tam stalego stanowiska na okresie probnym tam gdzie kierownik zadecyduje to tam cie da I jeszcze to ty musisz za nim lazic i sie go pytac .......

@Byly pracownik

To było trzeba robić jak koledzy ze wschodu i chodzić po wodę i do toalety byś miał zajęcie:) A tak serio trudno mi uwierzyć że musiałeś latać za kierownikiem żeby ci dał zajęcie od tego jest majster, a jak nie przełożony to na każdym stanowisku jest prowadzący i on kieruje swoją załogą.Pozdrawiam

@....

No jak tam zaczynalem prace to nikt mnie o tym nie poinformowal ze jest jakis przelozony albo majster mialem powiedziane ze tylko kierownik i pracownicy

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie TLH Polska?

....

A jakie ma być twoim zdaniem ? normalne :) rozwiń swoje pytanie.

ODDANY

Bardzo wiele osób na tym portalu ocenia pracę nadzoru. Nikt kto jednak nie pracował na tym stanowisku w firmie nie jest do końca obiektywny .Nie wie z jakim stresem i ciążącymi na nich obowiązkami trzeba się zmagać. Każdy może oceniać daną osobę przez pryzmat własnych doświadczeń . Firma wymaga bardzo wiele od swoich pracowników i chyba jest zbyt wielki nacisk z samej góry , czyli ze strony pracodawcy. Osoby które pracują dość długo w firmie wiedzą doskonale jakim człowiekiem jest szef . Być może niektórzy pracownicy pamiętają ile razy w stanie wskazującym wchodził na halę , szczególnie na nocnych zmianach i jak potrafił zadawać pytanie typu: czy jesteś grzeczny ? Myślę , że alkohol to problem , który wpływa na jego zachowanie i wiedzą o tym nie tylko pracownicy hali , ale i biura i co niektórzy doświadczyli tego na własnej skórze . Mógłbym przytoczyć dość drastyczny przykład zachowania właściciela wobec pracownika , kiedy pod wpływem alkoholu stosuje (usunięte przez administratora) i próbuje wymusić na nim decyzję i zachowanie , które pasuje tylko jemu i to w obecności osób z kadr. Wiele spraw powinno ujrzeć światło dzienne i pewne organy powinny się tym zająć. Wszystko jednak w swoim czasie. Pozdrawiam .

Jolanta
@ODDANY

Stosowanie (usunięte przez administratora) wobec pracowników to bardzo poważne oskarżenie. Jeżeli w firmie dochodzi do takich rzeczy, powinno być to zgłaszane do odpowiednich instancji. Czy próbowałeś przeciwdziałać takim zachowaniom? W swoim wpisie wspominasz głównie o tym, czy możesz jeszcze napisać ogólnie o pracy? W oparciu o jakie umowy zatrudniane są nowe osoby? We wcześniejszych wypowiedziach wspominano o wprowadzeniu zmian, co dokładnie się zmieniło? Bardzo liczę na Twoją odpowiedź.

@Jolanta

Nowi pracownicy na umowę o pracę

@....

Masz na myśli, ze umowy o pracę są teraz bardziej stabilne i długoterminowe. Czy wcześniej nowi pracownicy byli zatrudniani na umowę zlecenie? Rozwiń proszę swoją wypowiedź, żebym dobrze zrozumiał, co miałeś na myśli. Każdy szczegół dotyczący realnych warunków pracy w firmie będzie pomocny dla osób myślących o zatrudnieniu.

(usunięte przez administratora). Może zarobki nie najgorsze, ale można tam sobie zniszczyć zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Od kilku lat opinia na temat tej firmy się nie polepsza, powiedziałabym nawet, że jest coraz gorsza. Cieszę się z całego serca, że uwolniłam się z tego badziewia.

A co do zwolnień lekarskich... jakby kierownictwo na każdym kroku nie nadużywało swojej władzy i arogancji zapewne nie byłoby ich tak wiele bo każdy przychodziłby do pracy pozytywnie nastawiony.

....

Co masz dokładniej na myśli że gdyby kierownictwo nie nadużywała swojej władzy?

@....

(usunięte przez administratora) zmiany w tej firmie które wprowadza Szef na pewno przyniosą korzyści nie tylko dla firmy ale także dla pracowników.Po (usunięte przez administratora)czas na kolejne głowy które przyczyniły się do tak złej rekomendacji na temat tej firmy.Nic nie trwa wiecznie.Pozdrawiam.

@pracownik

Po piątkowym zebraniu widać bardzo znaczące zmiany ale czy koniecznie na plus zarobkowy?

Artur
@....

Możesz w kilku zdaniach przedstawić najważniejsze zmiany, jakie obecnie wprowadza firma TLH Polska? Oceniłeś, iż są to bardzo znaczące zmiany, dlatego jestem przekonany, że informacje na ten temat będą cenne dla osób rozważających tam zatrudnienie. Mam nadzieję, że podzielisz się z nami szczegółami tego zebrania.

On

Jak wygląda wynagrodzenie na utrzymaniu ruchu jako elektryk automatyk w tym zakładzie. 4 tys bez premi na rękę jest realne?

Ewelina
@On

W ostatnim czasie o TLH Polska wypowiada się niewiele osób, co może wydawać się zastanawiające, ponieważ działa ona w sposób normalny. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż znajdzie się ktoś, kto Ci odpowie na to pytanie. Wiedz jednak, iż oferują pracę w dynamicznie rozwijającej się od kilkunastu lat w Polsce firmie, która ma ugruntowaną pozycję głównie na rynkach zagranicznych. Zatrudnienie odbywa się na pełen etat na podstawie umowy o pracę, a wynagrodzenie podstawowe oraz premie są zależne od zaangażowania oraz możliwe są płatne nadgodziny. Czy takie warunki by Cię interesowały?

On
@Ewelina

Dzięki za odpowiedź. Te warunki które opisałaś znam z ogłoszeń TLH , najważniejszego czyli zarobków nie znam. Narazie lustruje rynek który ostatnio się bardzo ożywił jeśli chodzi o utrzymanie ruchu. Pracę mam na ugruntowanej pozycji , chcę sobie poprawić wynagrodzenie i jeśli nie dostanę gwarantowanych bez premi 4 tys na rękę to nie zmienię pracy. Dlatego pytałem żeby niepotrzebnie nie zawracać głowy cv.

To
@On

Powiem tak może nie na temat okurat twojego zawodu ale pracownik produkcji mniej więcej 10-20 lat wraz z premiami na rękę zarabia około 2500 bez nadgodzin

@To

nie prawda

@On

nie zawracać sobie głowy tą firma to moja dobra rada

To
@pracownik

A co nie prawda rozwiń swoją odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o TLH Polska - Przyłęki

• Jak się pracuje w TLH Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TLH Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TLH Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TLH Polska