TLH Polska

Przyłęki

Opinie o TLH Polska

P A N !!!!! 2013-02-23 18:59:14
MASAKRA!LUDZIE ODRADZAM!!!!!(usunięte przez moderatora) Z PRACOWNIKAMI JEST COŚ NIE TAK BO TAK DAJĄ SIE WYKORZYSTYWAĆ!M A S A K R A ! O R D A D Z A M MOIM ZDANIEM [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
P A N !!!! 2013-02-24 10:34:53
(usunięte przez moderatora) KIEROWNIK OFEROWAŁ 1600 NA REKE A PO MIESIACU PRACY BYLO TO BRUTTO CZYLI 1125ZL(usunięte przez moderatora)
Pracownik 2015-12-15 14:03:05
Z całym szacunkiem ale ta firma jest prowadzona przez ludzi którzy nie wiedzą co to szacunek dla innego człowieka traktują tę firmę jak własną.Mam nadzieje że Szef tej firmy obudzi się któregoś dnia i zrobi z tym porządek.Żadne pieniądze nie zrekompensują traktowania ludzi w tej firmie.Mimo wszystko pozdrawiam Panów i Władców z TLH.
yyss 2016-02-03 12:22:33
Bylem , Nie Polecam , Obóz Pracy , Tam Pracuja tylko Ci co musza .
wicher 2016-05-14 01:41:32
Witam wszystkich których interesuje praca w tej firmie.Miałem okazje pracować przez kilka miesięcy w tym zakładzie. Piszecie tu o jakiś szkoleniach które zakład zapewnia prawda jest taka że pokażą wam co robić i to wszystko.Jakiś kierowniczek zrobi wam wycieczkę po zakładzie opowie o czymś o czym nie macie zielonego pojęcia i postawi was na stanowisko gdzie po 4 godzinach będziecie się zastanawiać czy to był dobry pomysł wybierając ten zakład.Nie man zielonego pojęcia z kąt te tak pozytywne komentarze o tym zakładzie pracowało tam już tyle ludzi że można by było zapełnić cały stadion na finał EURO2016.Pytacie o zarobki,jak wszędzie 1850brutto na rękę 1470 jak wpadniesz w łaski panom którzy spacerują po halach i nic nie robią takie tam majstry to nie dużo jak na taką ciężką prace jeszcze na 3 zmiany.Można dorobić donosząc na pracowników ale to już jak będziecie wtajemniczeni.Dyrekcja lubi jak coś się dzieje wtedy maja zajęcie.Zanim złożycie C.V zastanówcie się niech to będzie wasza ostatnia deska ratunku tam zawsze zdążycie się zatrudnić tam nie ma selekcji rekrutacji itp.
Pozdrawiam.
nikt 2016-05-14 20:52:13
Zgadzam się z tą wypowiedzią tam zmieniają się tylko pracownicy cała elita siedzi na swoich stołkach i w nie pierdzą a reszta załogi zap......a na tych nierobów.
oko 2016-05-14 21:04:59
Ciebie przyjmą na pewno po twoich postach składaj papiery.Powodzenia.
wicher 2016-06-02 22:18:04
Piła jak cię tam przeszkolą to za miesiąc będziesz na chorobowym ale widzę że mierzysz wyżej to wiec że na stanowiska fotelowe trzeba naprawdę mieć pusto w głowie jak Pan R..... nie wspomnę o G...... i dlatego nie będziesz tam mile widziany bo jesteś mądrzejszy od nich.Ale próbuj bo ludzie w tym getto potrzebują zmiany.Pozdrawiam
bezdomny 2016-06-09 12:07:48
A ja lubio moja praca. łoduje so deski na maszyna i kasiura leci. za kilko dni sie łobkupie bo byndzie wypłato i kupio całom toczke ziemniokuw. Robota bardzo dobro. Mom cieplij nisz w hołupie i wodo czysto z kronu leci to żem sie moge umyć pod pachomi po pracy. Atmosferu przyjozna i kierowniko fajne chłopoki som. To moje ziomki przecia z piaskownicy. Polecam tom robote!
UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA!!! 2016-06-10 16:02:10
WYPŁATY NIE SĄ NA CZAS WYPŁACANE!!! ZAWSZE SĄ WYPŁACANE OD 11 DO 14 KAŻDEGO MIESIĄCA A W UMOWIE O PRACE MASZ WYRAŹNIE NAPISANE, ŻE DO 10 KAŻDEGO MIESIĄCA!!! A CO DO PRACY MŁODZI PRACOWNICY MAJA PRZERYPANE BO ZAPIERDA***Ą JAK W OBOZIE PRACY ALE KTO JAK LUBI. MŁODY PRACOWNIK ZAWSZE BIEGA Z DESKAMI NA LINI I PO 2 GODZINACH ROZMYŚLA CZY DOBRZE POSTĄPIŁ. TYLKO JEDNO JEST DOBRE UMOWA O PRACE ALE PIENIĄDZ ZA WYKONANĄ PRACE JEST NIE ZAPŁACONY!!! ZASTANÓW SIĘ 2RAZY ZANIM BĘDZIESZ CHCIAŁ TAM PRACOWAĆ!!! A CO DO KASY ZWYKŁY ROBOL NIGDY TUTAJ NIE ZAROBI !!! Pozdro ludziska.
Łach Andro 2016-06-16 16:02:17
Od początku tego roku ani razu nie było wypłaty na czas bo stary ma ludzi w d..pie i jeździ po świecie a jak mu się przypomni to wróci. wtedy śpi a kierownictwo tego syfu nawet niema odwagi go obudzić i się upomnieć i pieniądze na wypłaty. jesteś chory albo na urlopie możesz zapomnieć o premii. Zarobisz tyle co w Biedronce. Należy pamiętać że wraz z nadejściem lata będziesz tyrać po 10h bo niema ludzi do pracy a tych co jeszcze zostali kierownictwo itak ma w dup..e i nie obchodzi ich ze ktoś ma inną prace oprócz tej. Musisz być. Firma znajduję sie na takim zadupiu że niema absolutnie innego dojazdu niż własnym autem mimo to pieniądze wypłacają zawsze z opóźnieniem i wymagają zeby stawić sie w pracy. Za co ludzie mają opłacić kredyty i inne zobowiązania. Za co kupić paliwo na dojazd do pracy skoro niema wypłat? Przecież to jakaś paranoja! Zwrot kosztów dojazdu tak śmieszny ze kierownictwo wychodzi z założenia ze każdy ma chyba disla w gazie:D Absolutny brak szacunku dla pracowników produkcji. Jeśli szukasz pracy idź gdziekolwiek ale nie tu. NIE POLECAM! OBÓZ PRACY!
ewa 2016-07-06 11:30:31
Firma w której pracownik jest niewolnikiem zastraszanym przez idiotów.Wystrzegaj się pracy w tym zakładzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ewa 2016-07-11 14:24:15
Proszę abyś nie prosił mnie o konkretne przykłady gdyż mógłbyś zaszkodzić samemu sobie @kierowniczku.
sonicks 2016-08-22 21:19:24
Pracowałem tam 11 lat i gdybym kogoś bardzo nie lubił to napewno bym polecił mu te prace. Wszystkim innym odradzam
pracownik 2016-09-21 20:54:12
Wielu dobrych pracowników odeszło z tego samego powodu .
ELA 2016-09-22 20:25:32
Na stabilne zatrudnienie mogła liczyć raczej kadra która nie zmienia się od 20lat ale ostatnie wydarzenia w tym zakładzie mogą wreszcie to zmienić na co czekam z utęsknieniem.
user404 2016-09-27 11:31:38
I pracownicy pracujący kilkanaście lat są traktowani jak "idioci" Wypłaty czasem na czas czasem kilka dni po czasie. Kierownictwo to tragedia, banda zapatrzonych w siebie buńczucznych patałachów, którzy dopadli się do władzy jak świnie do koryta. Wynagrodzenie za pracę jaką się tam wykonuje to masakra. Szkolenia stanowiskowe wyglądają tak: kierownik zabiera cię na wycieczkę po hali (około 10-15 min) a potem do roboty. Stałego stanowiska raczej mieć nie będziesz.
user404 2016-09-28 12:35:49
Bo każdy kto przychodzi od razu ucieka.
pracownik 2016-09-30 07:22:41
Nowego pracownika zniechęca do pracy w tym zakładzie ogólny syf ,tempo pracy jak w obozie,cała ta elita która myśli że dobrze rządzi,chamstwo,brak zrozumienia.Pracownik w tym zakładzie jest tylko do za........nia za 1500zł.Do pracy tu zatrudniają wszystkich nie zależnie od wykształcenia najlepiej po gimnazjum bo wtedy będziesz miał tylko o jedna szkołę mniej niż kierownictwo które w większości jest po zawodówkach.Mądry tam pracować nie będzie.Czytam te posty i widzę że nawet dyrekcja nudzi się tam i pisze głupie posty @maji jak nie widzisz powodu sam jesteś powodem wiec co się dziwisz kase bierzesz za pisanie postów żal mi takich ludzi.Brakuje ludzi na każde stanowisko a ty nie widzisz problemu.Dobry zakład ma swoich ludzi przeszkolonych jak trzeba opłacanych dobrze i rzadko się tam dostaje nowy pracownik a wy od 20 lat macie cały czas nabór wiec coś jest nie tak.Lepiej opłacacie leniów kablarzy leserów .Ilu macie stolarzy w tym zakładzie?na jednej ręce policzyć można nawet majstrowie nie mają wykształcenia w tym kierunku.Ile wypadków było przez ostatnie kilka lat a ty nie widzisz problemu.No tak widzisz tylko Krystiana KASE.Pozdrawiam.Jeszcze was tu odwiedzę.
pracownik 2016-09-30 20:54:18
Tak odbywa się to bez pośredników dlatego szukają ludzi z poza terytorium polski bo już wszyscy w kujawsko pomorskim już tam pracowali jedynie Barcin się ostał.
pracownik 2016-10-01 07:50:17
Tak dostaniesz umowę o prace i będziesz niewolnikiem pomiatanym przez panów i władców TLH
beata 2016-10-05 20:34:15
Tylko dyrekcja może tak myśleć i pisać te bzdury z tej firmy poodchodzili ludzie którzy pracowali tam ciężko przez parę lat za 1850 brutto więc o czym ty piszesz.
beata 2016-10-06 07:14:47
Zgadza się więc dlaczego piszą o podwyżkach płac i stażu w tym zakładzie jeśli co dwa lata jest podwyżka o 50zł brutto ile lat trzeba tam robić aby mieć godziwą pensję za tą prace?
Daras 2016-10-08 18:08:02
Na co czekasz ?TLH czeka na Ciebie.Współczuje.
jekr 2016-10-08 18:10:25
Ja nie wiem, po co tak ludzi zniechęcać i straszyć. Każdy ocenia pracodawcę inaczej, każdy warunku pracy, wysokość wypłaty ocenia inaczej bo według własnych potrzeb. Wiadomo, że lepiej mieć stabilną pracę niż martwić się o jutro, a tutaj to jak najbardziej działa.
Olek 2016-10-26 23:12:45
Witam.Ukazało się ogłoszenie pracy na linię produkcyjną w tej firmie.Moje pytanie.Aplikować czy dać sobie spokój?Po tych komentarzach mam mieszane uczucia.Proszę o radę.
przemek 2016-11-08 13:48:28
Z tego co wiem to dużo jest prawdy w tym i nie polecam Tlh
??? 2016-12-03 21:35:08
Chyba nie byłeś nigdy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Chyba podałeś zły nr konta jeżeli wypłaty nie masz na czas! Odkąd tam pracuje to może tylko dwa razy było niewielkie opóźnienie z wypłatą. Gdyby ludzie pracowali A nie siedzieli na chorobowym po 3tyg. W miesiącu to mieli by normalna wypłatę. Na własne życzenie dostajecie takie małe wypłaty! Leserzy!!!
??? 2016-12-03 21:36:41
Zostaw swoją opinię o TLH Polska - Przyłęki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TLH Polska