Opinie o Logitel Sp. z o.o. w Warszawa

Logitel Contact Center - outsourcing usług call center

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logitel Sp. z o.o. w Warszawa

Mike

lepiej, teraz to sie dopiero cyrki dzieja. Majac zatrudnienie przez agencje robimy chyba tylko na te kary ktore mamy w umowach ( za zerwanie umowy) ale nikt nie mysli z gory o tym. dla nich liczy sie tylko kasa. ludzi wykopuja do domu po 2h, czepiaja sie o co sie da. Zdrowa atmosfera zostala zniszczona. szkoda wlasnych nerwow na ta firme. Ja odszedlem.. Wam radze nawet tam nie isc

lelek

Z tego co wiem jest mozliwość awansu był konkurs na leadera ostatnio, ale chyba nie zrozumiałeś co to za konkurs chyba pomyliło ci się toto lotkiem. no cóż ... :D brawa za spostrzegawczość

konkurent

no to słabo na prawdę, przy takiej umowie stawki powinny być wyższe

pracownik logitel

daja zleceniedzieło. awansów nie ma

Czy po rozmowie w Logitel Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
konkurent

no to słabe stawki, a umowę jaką dają? o dzieło/zlecenia/o pracę? no i czy możliwe są awanse?

pracownik logitel

jesli chodzi o stawki, przez pierwsze 2 misiace 10 brutto za godzine, od 3 do 6 11zł brutto i od 7 miesiąca 12 brutto + od samego początku 1zł do każdej godziny za przepracowanie minimum 160 godzin. płacą na czas, ale są różne kombinacje np. sprzedaż na innym nazwisku. są tylko 2 projekty - netia i play. jeśli chodzi o ludzi to jak wszędzie są zajebiści i że tak powiem mało fajni

Masakra - taka praca na doskok

Logistyk

A może ktoś napisać czy potrzebują pracowników do logistyki? Właśnie szukam pracy. Są wolne stanowiska? Jakie dziedziny obstawiają w logistyce?I jak warunki w tej czesci?

AM

Ludzie jak wy możecie pracować w Logitel na umowę o dzieło??? Jak się wam coś stanie (szptal, wypadek etc. ) to płacicie z własnej kieszeni... Mylę się czy jednak mam rację??

Logistyk

KA

Zapraszani przez kogo? Chyba przez siebie nawzajem.

EmCe

Apropos atmosfery, to skoro kest tak marnie, daczego min raz w tyg. wszyscy sa zapraszani na firmowe piwo etc. A czasami nawet czesciej

Pracownik CC

Nie no za to ty, jak ktos sie pyta co tam, zapewne dajesz pelna plynna odpowiedz w ktorej zawierasz caly swoj dzien, lacznie z tym, ktora herbate dzisiaj piles, ktorej pasty do zebow uzyles, jesli w ogole uzywasz i jakich perfum uzywala blondynka, z ktora jechales autobusem. Pracuje w tej firmie od poczatku dzialu contact centre. Jest dobrze, nie ma cisnienia, ludzie po miesiac nic nie moga sprzedac i nic sie na nich nie wyzywa. Jak czytam wiekszasc z tych komentarz, to widac, ze to wasza pierwsza praca. Najlepiej rozlozyc jeszcze wam lozka, a produkty same sie beda sprzedawac. Stawki rosna od Lutego, czyli jedyny mankament zostaje usuniety. Dla mnie bomba, goraco polecam. Mozna sie sporo nauczyc, zwlaszcza w kwestii kontroli rozmowy oraz manipulacji slowem

życzliwy

ja osobiscie nie pytalem Go o nic, ale podobno (takie plotki) kiedys ktos go zapytal: "Hej, co tam?" a On: " Nic" ... kurde, geniusz %)

JJ

mały i gruby jest na diecie nie ran jego uczuć xD a sie pytałeś go o coś napewno by ci odpowiedział na każde pytanie

życzliwy

a propo tego "grubego"... on nie jest gruby, ale chudy tez nie

jest

Kogo masz na myśli?Nowy jest?

zdenek smetana

a jak wasz nowy dyr handlowy:D?

ktoś

a ten mały gruby niby lider porażka usmiecha się do dziewczyn i nic nie wiem.

jest

nie polecam, słabo płacą, to moje 3 CC i najgorsze- poza tym nie ma zgrania w zespole, podział jakiś nieuzasadniony

Zostaw merytoryczną opinię o Logitel Sp. z o.o. - Warszawa

Logitel Sp. z o.o.