Opinie o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy R. Twining and Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Weee

Lepiej te strupy z mordy zdrap bo brzydko wyglądasz i nie nakładaj tyle podkładu

Woda

Podkładem i tak tych dziur na mordzie nie zasłonisz

Robol

Na jakim dziale praca siedząca u was w firmie? Bo za te śrubki co dają to inna nie wchodzi w gre:)

O nie!

Nie moj typ:/

Romeo

Kim my jesteśmy? Jak piszesz w CV ze od 15 lat jesteś alkoholikiem, że masz 6 dzieci, i komornik zajął Tobie konto, to nie dziw się ze nikt się nie skontaktował z Tobą. Zabierz CV i zawieś na ochronę. Poproś grzecznie szefa ochrony, żeby grzecznie na jednej nodze podrzucił je w HR. Nie dziękuj.

Lipton
@Romeo

Oj, komuś tu herbata życie uratowała xD

O firmie Twinings można się dużo dowiedzieć czytając informacje o byłych związkach zawodowych w firmie - NSZZ Solidarność i jej przewodniczącym.

Historyk

O jakich legendach piszesz?

Ooo

A teraz są związki ???

Fakt

Trzeba było wejść nosem w kopiec

Dziadek
@Ooo

Tak, ale partnerskie.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pampers

Blending halo halo niebawem nowa dostawa pieluszek dla potrzebującego rumunka! Przez te pandemie wszystko się opóźniło. Przepraszamy !

Ooo
@Pampers

Jak to ?

Dr Lewin
@Pampers

Coś na ból pleców masz?

Nikoś
@Dr Lewin

Tabletki ,, weź (usunięte przez administratora) na ból pleców.

Czerwony Kapturek

Komarowa, w radiu dzisiaj słyszałem ,,pogodnego wieczoru, bez komarów i kleszczy” Co wypowiedzenie w końcu złożyłaś? A jak nie, to załóż sobie taką myckę, jak ku klux klan, tak żebym twojej(usunięte przez administratora) nie musiał oglądać. Bo na twój widok, wpadam w nerwicę i mam ochotę użyć na tobie gaśnicy. Centralnie między oczodoły.

Kamerdyner

Słuchajcie trzeba zrobić szlachetna akcję. Komarowa w pracy się przegrzewa, i należy ją schładzać. Gdyby tak co 10 facet swoje schłodzone klejnoty położył jej na czoło, to na pewno jej wydajność wzrosła by do 70% a nie utrzymuje się na 30%. Ja wiem ze więcej z niej się nie wydoi, bo to wrodzony nierób. Jeżeli ktoś ma jakieś kompleksy, odnośnie klejnotów, to niech sika za maszyny centralnie na nią. Akcja trwa, do puki upały nie ustąpią. Szczere komarowe Bóg zapłać!

Hoho
@Kamerdyner

Kup sobie słownik nieuku

Odys
@Hoho

Komarowa powiem tobie grzecznie, ch%j ze słownikiem! A tak a propos, słyszałem ze z Rosyjskim FSB testujesz nową broń. Je&łaś bąka i dwa czołgi spaliły się pod Szczecinem heheh. Tobie d&p€ trzeba zszyć żebyś III wojny nie było.

Cyk
@Odys

Ale słownik jest potrzebny , zwłaszcza takim debilom ja Ty heheeh

Jajami o asfalt
@Cyk

Komarowa, lepiej pisać z błędami niż być bezmóz&iem i nierobem. Notabene, jak mówimy o debilach, to pozdrawiam całą Twoją rodzinkę haha. Patrząc z bliższej perspektywy, to Gibony posiadają więcej zdolności manualnych niż Ty i całe Twoje domowe zoo.

Darek

W Clipie było czuć

Komarowa
@Darek

Żdżarłam sobie takie gu#no i taki odrzut z du#y miałam, że aż po oczach dawało.

Darek
@Komarowa

To nie źryj już więcej bo był ogień , aż alarmy w samochodach na parkingu się włączyły

?

Hoho

Rudemu znów gól skoczył

Eeee
@Hoho

Co znowu się stało takiego ważnego?

Off

Komarowa czy coś wiesz o pożarze z zakładach BROS. Hahah próbowałaś puścić ich z dymem ? Ale kiler z ciebie.

Picz
@Off

Zazdrościsz ???

OFF
@Picz

Tak za bardzo nie mam czego! Chyba ze tych zapałek.

Byku

To wsadź sobie (usunięte przez administratora)

Bonzo
@Byku

I mówisz ze pomoże ?

Byku
@Bonzo

Tak , lub nasikaj na nią

Kubica

Uwaga kierowcy! Od 1.06 wchodzą w życie nowe przepisy. Teraz komarowa wraz z rodziną będzie rzucać się pod jadące samochody. Kierowco zwolnij!!! po co brudzić sobie samochód i szybę. Szkoda płynu do spryskiwaczy na insekty. (usunięte przez administratora)owady !!

Trudno

Niestety tak już jest :(

Niespodzianka

No napisz w końcu, ze chodzi o komarową :)

Kamerka covid

A grzebinosek w swoim stylu tydz l4 tydz urlopu ;) lider może a co!

Nowe lepsze życie
@Kamerka covid

Klasyk jak to on. Ucieka od roboty bo nic nie ogarnia.. i przecież on jest taki zmęczony, tak ciężko pracuje.. tfu. Dajcie znać jak go wywalą, muszę to opić haha

Ok ok

Ludzie! Ta strona służy do opinii o pracodawcy dla zainteresowanych a nie do wpisywania bzdur niesprawdzonych i do mszczenia się na kolegach z pracy. O Cyganskim Liderze piszecie kłamstwa ze nic nie wie i został liderem a to nie prawda bo wie doskonale kiedy i z kim na fajeczke się ulotnic. Piszecie ze nic nie kuma co robi, a to nie tak.. Ma tylko jedną polkole i trochę inaczej Poprostu rozumuje trochę jak karp w bajorku, więc bądźcie wyrozumiali. I to nie jest tak że się drapie w kroczu bo roznosi choroby, nie nie.. Luska się po łoniakach bo Poprostu szuka pożywienia które tam choduje. Podjada na hali, a niby nie można nic wnosić. Urlop też dostałem po dwóch miesiącach wmawiania mu że jest fajny... Więc nie jest tak jak ludzie plotki roznosza. Nie wiedzie.. Nie piszcie. Chłopak miał ciężkie dzieciństwo.. Zawinięte w dywan zostawiony pod dworcem zoo. Musiał sobie radzić. Trochę szacunku!!

Nie w temacie
@Ok ok

O jakim liderze mowa ?

Mocium Panie

I aby takich było więcej !!!

Waldek

A propos kozaka, to śmię zauważyć ze gdyby ktoś nie był pi#d@ to na pewno nikt by o nim nie pisał. Wiec jak znalazłeś się w którymś wątku, no to jesteś delikatnie pisząc w@gin@. No chyba ze masz związek sek#u@lny z komarową, No to jesteś (usunięte przez administratora) daj buzi.

@Waldek

Kolego przez Ciebie popcorn rozsypałem. W języku polskim nie ma słowa „śmię”. Może warto zamiast do puszki z Żubrem zajrzeć czasem do słownika. Jeśli chodzi o Twój problem z komarami to może być ciężko. Najlepsza będzie moskitiera w formie stalowej siatki ogrodzeniowej. Po prostu owijasz się nią i chlup do Warty. Chcesz rabat do Leroya?

Waldek
@JollyRoger

Tak się spytam, znasz to z własnej autopsji, czy za dużo bajek się na oglądałeś. Pewnie popcorn rozsypałeś, bo ci komarowa łaskę robiła. A po takiej imprezie z nią to będziesz mógł otworzyć własne laboratorium. Patent z siatką niezły wypróbuję to na komarach i napiszę Tobie czy zdał egzamin. Jeżeli chcesz kogoś poprawiać, to w języku angielskim nie ma słowa JollyRoger. A do Miodka to trochę brakuję Tobie finezji.

@Waldek

Kolejna lekcja. Jak zadajesz pytanie to postaw na końcu zdania znak zapytania. JollyRoger to nick, a nie słowo if you know what i mean. Jeśli miałbym być tak finezyjny jak Ty to dziękuje. Sposób i poziom wypowiedzi na poziomie gimbazy w jakimś Gogolewku. A teraz idź już golnąć Żuberka i daj jakiś pocisk. Może się dowartościujesz. Pamiętaj, że jak nie miałeś internetu tylko matka wiedziała żeś głupi.

Cyryl
@JollyRoger

Haha popraw błędy, bo próbujesz kogoś uczyć, a sam g@moniu klepiesz bzdety! Z Twoich wypowiedzi wnioskuję ze uczył Ciebie pisać sam Chuck Norris. Bił Ciebie na okrągło. Twoja matka takiego (usunięte przez administratora) urodziła, ze próbuje Ciebie po cichu sprzedać jako męska dzi#ka w (usunięte przez administratora) Myśle, ze wypij sobie tego Żubra o którym cały czas piszesz i (usunięte przez administratora) sobie w ten spuchnięty łeb, albo podłub sobie w nosie.

Wirus
@JollyRoger

Chłopak komara się odezwał haha. Tak się spytam, kto z przodu, a kto z tyłu? Pewnie komarowa po środku i sprząta łaj&o z ziemi. Zmień swój nick na Gollum, bardziej Tobie będzie pasować do twarzy hehe.

G.
@Wirus

No niech zmieni, bo słabe to jest. Się chłopak z nocki o tym dowie to może być jazda... Ktoś sobie w tym momencie robi jaja.

JollyRoger

Nie wiedziałem, że jesteś genetykiem. Ja się na tym nie znam. Chyba dlatego, że mam o 1 chromosom mniej od Ciebie. Miłego weekendu.

@Wirus

Opisujesz doświadczenia z dzieciństwa? Jeśli interesują Cię treści LGBT to pooglądaj zdjęcia z kolegami. Miałeś kolegów? Pewnie matka wieszała Ci kiełbasę na szyi żebyś myślał, że bezdomne psy chcą się z Tobą bawić. Zmień nick na Dr.Dolittle. Wyrazy współczucia i miłego weekendu piwniczaku.

Osa

Skrót

Kamerka covid

Ptaszki ćwierkają coś o jakiś 4 brygadach.. to prawda ? Potwierdzi ktoś ? Bo wszyscy gadają ale „światowe centrum „ milczy jak zwykle..

Dosia
@Kamerka covid

Słyszałam, że pewne póki co są nocki z pt na sob. I to ponoć do końca roku... Ale wiadomo jak w naszej firmie. Wszyscy tylko gadają.

@Dosia

Lo tam czyli bez zmian :)

Alu szeleści

Żenująca firma, lewaki i papudraki. Niech w końcu wjedzie kontrola ???? Komocki po zawodówce na kierownika, a nie ma pojęcia o niczym można można, tylko wie jak pluc piana z pyska haha świnka mała

Prosiaczki i świnki

Doszły mnie słuchy ze komarowa dostała pracę marzeń w bliskim sąsiedztwie swojego gniazdka. Na farmie prosiaków. Będzie zatrudniona w roli testera zadowolenia prosiaków. Rolnik szukał długo takiej osoby, ale komarowa zgłosiła się jako wolontariusz, kiedy przeczytała oczekiwania rolnika. Będzie miała zadanie wkładać palec w d#p€ prosiaków i kiedy świnia za chrumknie to odznaczy jako świnie zadowoloną, a jak zakwiczy to odznaczy że na pasztet. Mam nadzieję że komarowa chociaż tam wykaże się pracowitością. A świnie będą zadowolone z nowego testera i nie będą zmuszone do zmieszania jej z gno&j€m.

Świnki trzy

Komarowa pamiętaj jeden palec, a nie całą rękę prosiakom wkładaj hehe. Jak będzie tobie za mało, to spytaj się bambra czy ma krowy? Bo z przyjemnością możesz jeszcze inseminację krów za friko zrobić. Przecież doświadczenie masz w tych klockach największe. Nawet w CV powinnaś pisać takie umiejętności. Jak się mówi Alleluja i do przodu :)

Kamerka covid

Jak tam anonimowa ankieta ? xD

Zostaw merytoryczną opinię o R. Twining and Company Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R. Twining and Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 238.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 13 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 150 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R. Twining and Company Sp. z o.o.