Opinie o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy R. Twining and Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Polecam

Każdy słyszał taki utwór jak Lady Pank - Fabryka małp, powiem uczciwie ze nigdy fanem ich nie byłem, ale piosenka świetna. Ale czy wiecie ze Lady Pank napisało ją po wizycie w chacie starych komarowej. Miała wtedy rok pi*d@ a (usunięte przez administratora) w chacie już była. Pozdrawiam ciebie śmierdzący sandaczu.

@Polecam

A to nie wiedzieliśmy. Skąd to wiesz ?

Haha
@Ooo

Dzisiaj z Borysewiczem na piwie byłem. Piwo dobre, ale komentarze o wizycie u komarów słabe.

Arab

Ja (usunięte przez administratora) ale ten administrator nadgorliwy jest. Daj Pan(i) pisać co przychodzi do głowy, w końcu żyjemy w państwie demokratycznym. (usunięte przez administratora)

Arab
@Arab

Teraz już wiem ze serwery są pisowskie. Franc już reklamy wam nie zrobi.

Ooo

Ale masz fantazję . Piszesz że swojego doswiadczenia ???

Komarowa

Z całym szacunkiem trzymam zwieracze w paszczy, i nie popuszczę choćby by mnie komar(usunięte przez administratora)

A kto rządzi w twinings

Prezes

Nie prezydent, nie premier tylko dyrektor fabryki.

Jan

Milcz komarowa, niech cię komar zaknebluje starą skarpetą!

Komarowa
@Jan

Milcz jak do mnie mówisz!;)

Waldek

Nie trzeba lizać żeby czuć komarowej smród padliny i zgniłych jaj na kilometr. I zawsze jak wchodzę na hale mówię sobie szm@ta jest w robocie.

10:0
@Waldek

Dostałeś pocisk malutki

Bolek i Lolek

Niezły hardcore wylizać(usunięte przez administratora) komarowej. To jest szczyt gwiazdy dla xxx - więcej tam jest bakterii niż w (usunięte przez administratora) albo w laboratorium w Wuhan. Tyłek komarowa się myje, nie wietrzy. Na dworze to strupy Tobie odpadają jak tynk ze starej kamienicy.

Komar

Wynajmę szympansa do treningu bokserskiego. Info w akwarium.

@Komar

Za ile ??

Dijon

Zaraz to wielka bakteria

Tak

A ty zazdro haha

Komar
@Tak

Po jakiemu to napisałaś komarowa bo szukam w translatorze dzikich i(usunięte przez administratora) zwierząt i w żaden sposób nie mogę tego ustrojstwa przetłumaczyć.

Leszno
Operator

Może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda praca jako operator wózka widłowego głównie chodzi o zarobki atmosferę itp?

Ciekawski

A ile ?

Szef
@Ciekawski

Tyle ile trzeba.

Rolnik
@Ciekawski

30,50,70 To są szczęśliwe numerki komarowej. Rabat za piękne oczy tez daje.

@Rolnik

To fajnie musi być w tej firmie

Jurek
@Chętny

Wesoło jest w pracy a szczególnie z komarową, czujesz ze przebywasz w mini zoo. Tak jak masz szympansa oglądać prawie codziennie, to czasami wejdzie Tobie w nawyk np. drapanie się pod pachami lub miedzy nogami.

Bomba
@Jurek

A dlaczego tak twierdzisz ? Madzia nie jest zła

Tadek
@Bomba

Jak tak uważasz No to super. Mamy odmienne zdanie na ten temat. A moje zdanie jest podparte wypowiedziami i opiniami operatorów którzy wystarczająco się nasłuchali i naoglądali.

Hmmm
@Tadek

Chodzi o obrabianie każdemu (usunięte przez administratora)??? Każdy wie że komarowa jest w tym mistrzynią , ale odrazu tak cisnąć ?

Zenek
@Hmmm

Ktoś to wkońcu musi jej dać do zrozumienia, a reszta dla mnie to rekreacja :-)

Chętny

To ile po obniżce bierze?

Auuuuuu

Wszystkiego Najlepszego Dziewczyny z okazji dnia Kobiet :) No oczywiście życzenie nie obejmują trola komarowej bo dni (usunięte przez administratora)przypadają kiedy indziej.

Dziekan

Komarowa a kto ci je każe wąchać, to jest jakiś fetysz w twoim wykonaniu. Tez jak jesteś w robocie, to w szatni wąchasz laską nogi ???? (usunięte przez administratora)!!

Mini zoo

O ja(usunięte przez administratora) ale suchar na śniadanie. Gratulacje komarowa widzę ze brakuje ci porządnego alfonsa, co komar bierze większy utarg.

Boo
@Mini zoo

To nie czytaj zgredzie

Sroooo
@Boo

Komarowa nie będę czytać twoich Sucharów bo mi oczy wypali. Powiedz ty mi szczerze jak się żyje tobie z dodatkowym 21 chromosomem w parze heheh.

Ole!
@Sroooo

A dziękuję jest good:)

Ups
@Ole!

No to super, tez widać ze jesteś (usunięte przez administratora), w pomarszczonej skurcze hehehe.

Uuu
@Ups

Takie suchary walisz że szok , tak to jest jak nie ma się o czym już pisać . Nudny jesteś jak flaki z olejem . Wylej na siebie wiadro zimnej wody i idź spać , może przejdzie

Weekend

Zagadka Jak przebiegał okres dojrzewania komarowej? (usunięte przez administratora)

Wysysarka komarów

Mała zagadka Chodzi po Twinigsie i straszy? | I I I komarowa bez makijażu heheheh

Ślicznie

D.

Jedynie na co Was stać (zwykli robole) to anonimowe wpisy na go worku. Tylko tutaj umiecie szczekac, w pracy zaś cichutko

Robaczek
@D.

No to zwykły robolu naucz się czytać i przyjmij to do swojej zakute mózgownicy. Szczekać ?? (usunięte przez administratora)tego jeszcze nie umiem. Takie pytania to do szympansa. W pracy cichutko - bo do pracy przychodzę pracować, a nie pierd***ć i obgadywać coś jeszcze wasza inteligencjo chcesz wiedzieć?

Blending

Sorry potrzebujecie podest do szkolenia szympansa komarowej z podaj łapę, siad, aport :-) my możemy włożyć do blendery i nauczyć ją gwiazdę robić, fikołki, (usunięte przez administratora) może astronautką zostanie :-)

Smutne

Twoja stara musi żałować tego porodu . Cały czas pokazujesz że jesteś czymś więcej niż (usunięte przez administratora), ludzie się z Ciebie śmieją . Proponuję zadzwonić do Gniezna , Oni pomogą

Oddział saperów
@Smutne

Moja stara jest najszczęśliwszą osobą w przeciwieństwie do twojej. Co do ludzi którzy się śmieją - rozglądałem się i nikogo nie widziałem. Za to każdy się pyta o szympansa a kto to? Heheh Gniezno to bardzo ładne miasto. (usunięte przez administratora) Kto ma pomoc mi burmistrz czy kto? Sprecyzuj swoje wypowiedzi bo piszesz coś, a sama nie wiesz co klepiesz Szympansie.

Sauron

Komarowa czemu jesteś taka skromna i nie przyznałaś się ze grałaś Golluma we Władca Pierścieni.

Osa

Komarowa chociaż mogłaś włoski na głowie we filmie inaczej uczesać. Ale ten wdzięk, uroda i charakter pozostał w tobie przez tyle lat hehe.

AEMDżi
@Osa

Ta Komarowa to faktycznie musi być niezła agentka, skoro odpisuje na goworku anonimowej wiarze hahha. Chyba, że to ten jej 'korzeniowski' xD

Dla ciebie Pan i Władca

Komarowa zapomniałaś ze to komar się twoim (usunięte przez administratora)smaruje co wieczór i uważa ze to jest najlepszy afrodyzjak. No cóż taki nawóz ze mu mech na głowie zaczął rosnąć. Ale powracając do ciebie bo to ty jesteś perełką goworku, nakarm te swoje szerszenie bo chodzą od drzwi do drzwi i proszą o skibe chleba albo margarynę !!! (usunięte przez administratora) !!! owadzie(usunięte przez administratora) ciebie do opieki ze je głodujesz i się psychicznie nad nimi znęcasz. Rodzinka Simpsonów.

Władca Cieni
@AEMDżi

Zapewniam Ciebie ze żadnego typa poprawnie nie wytypowałeś(łaś) Jestem jej koszmarem którego sama stworzyła.

Benk benk

Hahaha uderz w stół

Hycel

A tobie wciąż jest za wesoło cały czas widzę ze piszesz haha, hehe, no to zrobię tobie większą reklamę na goworku! Komarowa co mam się po jaj@ch chlastać?? ,a jak komar ma to coś na głowie ku**@ hehe to na szyi ma ja*@!! Komarowa ogólnie nic by mnie u ciebie nie zdziwiło, ale ostatnio zauważyłem dziwne plamy przy maszynie. Tak jak byś miała jakieś wycieki. Proponuje tobie iladian+ i nie dziękuj bo twoim lekarzem nigdy nie zostanę. Jesteś jak bazyliszek jak ktoś spojrzy na twoją rozczochraną to jego ja*@ zamieniają się w kamień. Byłaś może na Helu we fokarium hehe, no wiem ze tak daleko to ciebie nikt nie targa. Ale by foki miały radochę jak by poczuły ryby z krocza hehe. Co szympansie pośmiejemy się razem ?? Teraz komarowa odpali wujka Google i zobaczy gdzie leży Hell.

Nowe ZOO

Halo słyszeliśmy ze przy waszych maszynach pracuje szympans o nazwie komarowa. Bardzo nas interesuje jak tego szympansa nauczyliście obsługi maszyny. Mamy propozycje z naszej strony za butelkę wina tur. Wymienimy wino za szympansa do nowo otwartego pawilonów do zwierząt upośledzonych. Co Państwo na to ???

O takk
@Nowe ZOO

Jesteśmy na Tak:)

Nowe ZOO
@O takk

Wino już wyslane, szympansa komarową zapakujcie do wora po pyrach i wysyłajcie do zoo. Pozdro.

Dziesiąta fala tsunami

Jak tam cowidki ???

Gorzki
@Dziesiąta fala tsunami

Przecież u nas nie ma covida. Odwołali...

@Gorzki

Aha. To pewnie dzięki tym maseczkom i rygorom sanitarnym . Dzięki Bogu

Być może przyszły operator

Witam Was Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko operatora maszyn Mam do Was pytanie: czy w Twinings szukają teraz jakiegoś pracownika sezonowego "na chwilę" czy może jeżeli się sprawdzi, to zostanie na dłuzej? Na jaką pensję na rękę (netto) może liczyć na początek nowy pracownik? Byłbym wdzięczny za każdą merytoryczną odpowiedź

Łaciaty
@Być może przyszły operator

Przykro mi kolego to napisać, ale wszyscy są tutaj wyższego szczebla i nikt nie napisze Tobie ile ma operator koparki na łapę.

Być może operator maszyn
@Łaciaty

Nie operator koparki, a operator maszyn produkcyjnych (pracownik fizyczny)

Ramzes
@Być może operator maszyn

No tak ale wpierw musisz na koparce popracować, żeby dopuścili Ciebie na hale produkcyjną.

Super gość

Pewnie komarowej. Nie wchodzić bo oczy wypali i j@j@ urwie!!!!

Bankomaty

Pożycz stowke do poniedziałku

Rybka

Czy kojarzycie Magdę Fierek z kadr? Mega pilna sprawa!!! Pomóżcie ! Trzeba wziąć się za biurowych

Dr oFF
@Rybka

Chciałbym pomoc ale jej nie znam :-( ale w zamian oddam komarową za dopłatą z mojej strony. Możecie z tym insektom zrobić wszystko.

Dr kwa kwa
@Rybka

Ale zaznaczam komarowa biurową nie jest. Ledwo co długopis trzyma w odnóżach, a na klawiaturze stuka nosem.

Dr oFF

Komarowa zryty berecie co tam u ciebie :-) ile dzisiaj niewinnych istot wysłałaś na oddział zakaźny? Wylej na siebie wiadro szczochów to przynajmniej zmyjesz ten brud z siebie. I przypominam ze automat do dezynfekcji nie służy do mycia krocza tylko rąk.

Zostaw merytoryczną opinię o R. Twining and Company Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R. Twining and Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 238.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 13 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 150 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R. Twining and Company Sp. z o.o.