Opinie o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy R. Twining and Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Były mleczarz

Widzę ze herbatki znów rekrutują. Czy ktoś się orientuje na jakie stanowiska poszukują ??

fakt piotra

Do niedawna praca w bezpośrednim kontakcie z żywnością wymagała książeczki zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych, wykluczającej nosicielstwo pałeczek Salmonella spp. i Shigella spp. Od 1 marca 2017 roku jedynym wiążącym dokumentem jest orzeczenie lekarskie wydane w formie zaświadczenia.

???
@fakt piotra

No i ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Burmistrz

Taaaaa w miłej atmosferze i na apa u mgr.

Trąbka

J.francuski miłe widziany. Anal-fabeci też mogą być.

Ciekawska

Słyszałam ze miłość rudego nie przetrwała

Ganga

Teraz to karierę w twinings robi jej najbliższa hahaha. Niech każdy otworzy oczy i ma do około głowy .

Kokoszka
@Ciekawska

Rudy był do zabawy

Pierd
@Ganga

Co masz na mysli pisząc ze robi karierę awansowała czy o co chodzi ???

Tadek
@Ciekawska

No to było wiadomo , jak on wygląda . A ona młoda i lubi kokietować udaje jej się to bo nie jednego by mogła mieć.

Filip z konopii
@Ganga

Co przez to rozumiesz ? Rozwiń

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Były mleczarz

witam Jak wygląda obecnie praca na tym stanowisku ?? dużo pracy ?? i jak z zarobkami ??

Edek
@Były mleczarz

Zarobki naprawdę wielkie. Wymagania również. Żeby w dzisiejszych czasach zostać mleczarzem musisz posiadać prawo jazdy kat. T W zamian dostajesz pojazd marzeń i buty siedmiomilowe.

Kanalia
@Były mleczarz

Jako były mleczarz, po co się pytasz jak jest teraz. Odszedłeś to do widzenia.

Blendery
@Były mleczarz

Napewno lepsza niż na blendingu ! Na blendingu je@*esz jak wół za tą sama kasę co mleczarze siedzący z telefonami pod regałami na FG.

EOL
@Blendery

Polecam EOL. Przełożysz kartoniki kilka razy, fajeczka co godzina. Kawka tak samo. A blending to gamonie, nie ma co...

Seksowna

Z liderem na czele

Gwiazdor

Co wydłubie to dokłada jaka pyszna ta herbata

Roman

Dobry dzień. Powiedz mi, czy masz pracowników z Ukrainy? Czy współpracujesz z ludźmi z Ukrainy, którzy zapewniają ci pracę?

Żyleta
@Roman

Nie, nie, nienienie. Dowidzenia.

Roman
@Żyleta

Żyleta, Czy jesteś pracownikiem tego zakładu? Potrzebuję wiarygodnych informacji!

!?

Czy herbatki pracują czy kwarantanna..???!

Oo
@!?

Jedziemy, jedziemy. W co Gadzinka powie angolom? Wynik musi być, człowiek się nie liczy, co udowodnili już niejednokrotnie

Bzzyk
@Oo

A co ma powiedzieć? Zwali winę na komara, ktoś musi być w dxpe jxb@ny.

Korona

Kto z jakiej technologii ma koronę

O nie
@Korona

Tylko 1? Czy jest więcej zakażonych??

Stary Jugol
@O nie

Nieoficjalnie doszły do tego 3 osoby...

Two

Jaki dzial

Koronka

A produkcja idzie dalej ? Fajnie macie. Trzymajcie się

Śmigać
@Koronka

produkcja musi iść dalej :) wynik wynik

Stary Jugol
@Koronka

Oczywiście. Trzeba produkcję utrzymać. Klient musi mieć poczucie bezpieczeństwa.

Koronka
@Stary Jugol

Klient? A co z pracownikami produkcji? Czy ich zdrowie nie jest najważniejsze ?

Ole
@Koronka

My się nie boimy , na palcach chodzimy

Miky
@O nie

Dowiemy się w następnym odcinku

Aga

Czy firma prowadzi rekrutacje?

@Aga

Tak jeśli tylko chcesz być sprzątaczką to nie ma sprawy jak nie Twinings to ever pewnie chętnie zatrudni.

HR
@Atmosferič4ever

Akcja rezygnacja trwa. Polityka i światopogląd firmy zmienił się diametralnie. Kabarecik trwa w najlepsze. Aktualnie? NIE WARTO!

Pomidor
@HR

Bezpieczeństwo przede wszystkim, oczywiście tylko wtedy kiedy plan juz wyrobiony

Atmosferič4ever

Atmosfera w firmie coraz gorsza teraz nie produkujemy herbaty tylko jesteśmy firmą sprzątająca... „Ś.C.S Swarzędz”

Maroko
@Atmosferič4ever

Podobno przykurzony z blendingu nadzoruje sprzątanie. Na swoim portfolio ciągle udostępnia zdjęcia niedociągnięć poprzedniej zmiany.

@Maroko

U was tez taki jest ? Ten nowy liderek z brodą?

Regulamin

„Pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zapisaniem w naszej bazie Twojego numeru IP. Firma GoWork.pl w żadnym wypadku nie ujawnia numerów IP pracodawcom ani stronom trzecim, które tego od niej żądają. Jednakże prawo nakazuje nam ich ujawnienie organom ścigania w przypadku, kiedy zaistnieje prawdopodobieństwo czynu o charakterze bezprawnym, a wzmiankowane organy tego od niej zażądają. Pamiętaj, by wziąć to pod uwagę pisząc opinię, która może spotkać się z reakcją ze strony pracodawcy, zwłaszcza jeśli jest to opinia wypełniająca znamiona opinii o charakterze bezprawnym.”

Rudy bigos
@Regulamin

Kogo chcesz straszyć ? ????

Xyz

Widze ze Pan Rudy lider szaleje na insta

Track
@Xyz

Jak to śpiewa Cleo , my Słowianki .....

Mentos
@Xyz

Karma do niego wróciła;)

Ever

Hejo Kochani. Z całego serduszka chcieliśmy podziękować Wam za pomoc w ciągłym sprzątaniu i pielęgnowaniu Waszych miejsc pracy :*

Szufla
@Ever

Cała przyjemność po naszej stronie

Co wchodzi w socjal R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Dr kwa kwa

Strajkujemy !!! Nie odpowiemy na pytanie - żądamy dymisji administratora!!!

Zwykły janek

Sprzątanie sprzątanie nie ma prawa być kurzu na maszynie !!

PiS na księżyc

A administrator manipuluje wpisami. Typowy pisowiec wysłaniec macier#icz@ !!! Kwa kwa kwa ......

@PiS na księżyc

Typie, ale beret musisz mieć ładnie zryty. Idź z tymi swoimi politycznymi wypocinami na fb albo załóż sobie vloga.

Inteligencją grzeszysz widzę. Żal mi, że takie prostaki pracują ze mną w tym samym miejscu. Jesteś tak ograniczony, że nawet mój nick utożsamiłeś z polityką. Nie rozmnażaj się a jeśli już to zrobiłeś to oddaj dzieci w dobre ręce.

Biały luj

Ale koleś ani razu nie napisał, że głosuje na kogo kolwiek xD

@Biały luj

I to jest właśnie Polska tragedia, że jesteście podzieleni, podczas gdy zatrudni PiS jak i cała ta opozycja w niewielu płaszczyznach się od siebie różnią. Gdy chodzi o sprawy fundamentalne, to głosują podobnie. Jedynie w mediach wyzywają się i tworzą fasadę konfliktu ku uciesze gawiedzi. Co do aktu 447 maska dokładnie takie samo zdanie- pisiory nie chcą powiedzieć publicznie, że nie ma zgody na jakiekolwiek roszczenia, a opozycja siedzi cicho i w przypadku głosowania wstrzyma się od głosu. PiS te 65 miliardów USD zapłaci kosztem waszych dzieci

Fiona

To ja proponuje zaraź się tym syfem, później zaraź swoją rodzinę i żyjcie długo i szczęśliwie.

Śmiech
@Fiona

Czytanie nie boli - polecam ze zrozumieniem, jednak wymaga to pewnego wysiłku i skupienia. Doradzam również samodzielne myślenie i unikanie zachowań stadnych

@Fiona

Szanowna Fiono - Chyba jesteś wielbicielka PiSu i ich pomysłów. Nawet WHO nie zaleca noszenia maseczek w celu ochrony przed korona https://www.google.com/amp/s/amp.cnn.com/cnn/2020/03/30/world/coronavirus-who-masks-recommendation-trnd/index.html

Bawół
@Byku

Byku wysyłam Tobie respirator tylko padaj adres.

Fiona
@Byku

Jak jeden (usunięte przez administratora)powie skacz pod pociąg, zrobisz tak ?? Z tego co piszą to WHO tak się Trampowi naraziło za brak odpowiedniej reakcji na pandemie że (usunięte przez administratora) im dotację. Ap ropo wielbicieli no to na pewno nie KO(usunięte przez administratora) złodziei i mąci drutów.

@Fiona

Co do KO to pełna zgoda. Jednak nie przypominam sobie żeby choć jeden członek PO gnił w portalu pierdoły, więc chyba jednak takie złe PIO nie było, skoro wszystko cacy Pou tych kilku latach. A tak poza tym, to PiS Was tam samo dyna, tyle że odrobinę więcej wazeliny używa

Western
@Śmiech

(usunięte przez administratora)drugi się odzywa, co węszy teorie spiskowe. Proponuje inne lektury i statystyki. (usunięte przez administratora)

Byku

Dzisiaj wam każą założyć maseczki, to bez zająknięcia nosicie. Jutro przyjdzie pies z pielęgniarka i z uśmiechem się zaszczepicie bez żadnych gwarancji i odpowiedzialności państwa ani producenta. A za rok pozwolicie się zachipowac i będziecie jak Chińczycy, którzy pierdnąć nie mogą bez zarejestrowania tego przez aparat inwigilacji. Zasługujecie na to

Bezlitosny kowal

Witam chciałbym zacząć tu prace, jak wygladaja zarobki na start na reke? I jakie dzialy polecacie?

Byk
@Bezlitosny kowal

Dział mięsny jest najlepszy.

Bezlitosny kowal
@Byk

Dzieki Byqu, wszystko wiem

GRU
@Bezlitosny kowal

(usunięte przez administratora). Zarobki były kiedyś lepsze, teraz bez nadgodzin, jest jak schabowy bez panierki. Ale słuchy niosą ze w przyszłym roku na C24 mają połączyć owe maszyny i zrobić z nich wyspę. (usunięte przez administratora).

Bezlitosnykowal
@GRU

Rozwiales wszelkie moje watpliwosci w tym temacie. Zabieram Rafała pod pache i nas tu nie ma

GRU
@GRU

Przepraszam jak zdradziłem ze Pepa niedługo zostanie kaczką daisy. Co się nie robi dla sławy.

Tyn co tego
@GRU

Jak nie ma nadgodzin? Już wróciły, spokojnie

Off

Kici kici komarowa... wujek aerozol N,N-dietylo-m-toluamid ciebie szuka. (usunięte przez administratora)

Teściu

Skąd wiesz ? Widziałeś ?

Babcia

Cóż NIE totalne było fajnie ;) ale czasy komuny za nami

Zostaw merytoryczną opinię o R. Twining and Company Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R. Twining and Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 239.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 13 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 150 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R. Twining and Company Sp. z o.o.