Opinie o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy R. Twining and Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Dr oFF

Komarowa zryty berecie co tam u ciebie :-) ile dzisiaj niewinnych istot wysłałaś na oddział zakaźny? Wylej na siebie wiadro szczochów to przynajmniej zmyjesz ten brud z siebie. I przypominam ze automat do dezynfekcji nie służy do mycia krocza tylko rąk.

Jony zapato

Ja odnośnie rekrutacji do tej pożałowania firmy....nie będę tutaj nikogo obrażał tylko stwierdze fakty....podczas i po rekrutacji poczułem ja się bardzo poniżony podejściem "inżynierów"do kandydatów poprostu firma szuka ludzi tzw.trzy w jednym na etat mechanika utrzymania ruchu... musisz być...elektrykiem, automatykiem, mechanikiem za psie pieniądze... poprostu szukają idiotów nie polecam już na wstępie żeby nie potrzebnie tracić czas i pieniądze na dojazd na rozmowę wstępną....

Tirowiec
@Jony zapato

Ile kolego dawali na wejście kasy.

Diri
@Tirowiec

3800 brutto

Chomik
@Diri

Biorąc pod uwagę ze komarowa bierze 50 dych to 55 razy wytarga i na ćmiki zostanie.

Zainteresowany kiłą
@Chomik

Komarowa masz karnety w sprzedaży na numerki z rabatem???

Bonk
@Zainteresowany kiłą

Zapytaj swojej starej , Ona wie lepiej .

Lola

A powiedziała Tobie jak powstałes ? (usunięte przez administratora)

Wibrator
@Lola

Żule to twoją stara posuwali, w kiblu. Pewnie opowiadasz teraz na co twoja stara kazała patrzeć tobie w dzieciństwie. Masz traumę oooo pomogę ci z tym problemem. Jeb** ciebie 4 razy i po sprawie. Co ten komar w tobie widzi heheh, ssacza kut***w Piszesz w bramie, o ku**@ patologia. Ty do chaty przez bramę od stodoły wchodziłaś a w progu twój stary leżał z jakąś dzi**ą napotkaną na ulicy i ją ru**ł.

Zastanawiam się czy po nowym roku zaszły jakieś zmiany w zarządzaniu firma ?

Twój Szczurek
@Michał

Komarowa została testerem na qovida. Puszcza śmierdzące bąki, których jak nie poczujesz to się bój. Ale większość nawet z tym dziadostwem w sobie i tak je czuje. Powód? komarowa ma w(usunięte przez administratora) elektrownie gazową, co daje 5% zapotrzebowania na energię dla Środy Wlkp. Brawo za innowacyjne rozwiązania i dążenie do zagospodarowania 1ha wolnej przestrzeni we własnej (usunięte przez administratora) Jeszcze trochę tak 5 lat a disneyland z Paryża przeniosą tam hehe.

Pieg
@Twój Szczurek

W Disnaylandzie to Cię zrobili hahaha klauny hahahahahaha

Chomik
@Pieg

Komarowa chyba jak to pisałaś to łechtaczki tobie klaskały na wietrze. Klauny w disneylandzie o ja(usunięte przez administratora) za dużo Bolka i Lolka się na oglądałeś. Podejrzewam że najdalszy twój wyjazd to Swarzędz. Bo wstyd z wieśniarą gdzieś jechać. Hahahah

Hohoho
@Chomik

Z Tobą jak starzy wyjeżdżali to chowali Cię do plecaka hahahahahaa

Wibrator
@Hohoho

Komarowa ale jesteś śmieszna, mam nadzieje ze zwieracze nie puściły bo śmierdzącą sprawę będziesz miała. Wiesz nie każdego było stać na plecak. Twoi starzy wrzucali ciebie do reklamówki z napisem pewex którą wytargali z kibla. A jak wychylała łeb to pizg@*i ciebie po głowie skórka po bananie.

Proboszcz

Dzień dobry Chcialbym sie dowiedzieć czy komarowa za numerki honoruje kartę Multisport. Wolę nią rzucać o ścianę niż piłke lekarską. Bardzo prosze jej klientów o szybką odpowiedź. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Yriko
@Proboszcz

Twoja stara honorowała i tak powstałes

Wystrugany

Zapytaj starej , to Ci powie

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Gangster

Niedługo komarowa obchodzić będzie urodziny. Nie wiem co poszło nie tak, ze obchodzi z roku na rok, ale ku**a jakoś daje radę. Mam pomysł na zrzutę na skrzynkę OFFa i Afanisepta. A jako talizman dam jej spirale kadzidełko odstraszacz na wiedźmy. (usunięte przez administratora) jest to łyknie jak hehe sper*e z czarnego ku**sa. Stary jej bije się w klatę, i żałuje ze to on nie kręcił filmu Powrót do przyszłości. Wtedy by na pewno gumę założył. Komarowa wiec niedługo wszyscy będziemy tobie życzyć 100 kut**ów i jednego transwestyty. Trzymaj się zimno :-)

Partyzant

Komarowa kiedy twoja mama próbowała przekazać tobie inteligencje, to ty byłaś wtedy zajęta wypinaniem się w krzakach. Teraz jak ktoś popuka ciebie po głowie to słyszy dźwięk pustego kartonu. Pojemność twojej głowy mierzy się w ilości (usunięte przez administratora) na 1m3 który w czasie 1 min. Pokona dystans równy twojemu gardłu.

Tarzan

Bond jak chcesz to możesz wycierać (usunięte przez administratora) moich klientów. Komarowa tobie pomoże polerować lufu.

Paróweczka
@Tarzan

Ej nie bądź taki daj se wcisnąć ku taka hehe

Odrabianki

Witam kochani . Jak tam , dajecie rade ???

Hej

Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu? Jaki jest system pracy? Jak się kształtują zarobki/premie i jakie w firmie są benefity?

@Hej

Odpvzywaja w trakcie ustawiania !!!!!! Jak jakośc (usunięte przez administratora) maja !!(usunięte przez administratora)

@Hej

To jest pytanie do Zorro. A on jest teraz na Wyspach Dziewiczych. Komarrr odpowiedz interesantowi. Eeeee zapomniałem że teraz trenujesz larwy much, szacun kojocie. Tylko uważaj na puszczanie bąków hehe bo sanepid wleci z nienacka.

Putun

Komarowa slyszalem że zrobiłaś sobie dredy na (usunięte przez administratora), tak zeby nietoperze miały cieplo zimną. U komara zimą są larwy much, takie jak w smietnikach latem. Czasem jak jedna wyjdzie to sie dyskretnie drapie po (usunięte przez administratora).

Putin

Dzisiaj inspektorzy z Wuhan podali nieoficjalnie skąd się wziął wirus. Dopadli tego nietoperza nr 1 pałowali go przez dwa dni i w końcu zaczął sypać. Powiedział ze wirusa podał mu komar, a komarowa trzymała go za ja*a. Inspektorzy już poinformowali o tym polski sanepid który bacznie przygląda się dynamicznie rozwijającej się sprawie. A wiec komarowa i komar przygotujcie się na wizytę sanepidu i pobranie wymazów do badań. Komarowej to wiem skąd wezmą - wiecie ??? Z krocza hehe ale z komarem to już gorzej bo nachylić się musi po mydło. A wiec komar i komarowa będą kolejne miesiące na ustach goworka i sanepidu. Komarowa chociaż raz się umyj na czas żeby zdechłej flądry nie poczuli. A ty komar ogół se du*e żebyś im czasu nie marnował.

Szok
@Putin

Oooo a to nie wiedzieliśmy

@Szok

I dlatego jestem Ja :-) pogromca krwiopijców.

!

Szacuneczek

@!

Miło mi :-)

Putin

Wiecie dlaczego roztopił się śnieg a marchew poszła do góry ??? Bo żaden bałwan nie chciał być komarowej kolegą, a żadna marchew jej wibratorem. komarowa tak mi przykro ale cały czas bałwanki ciebie ru**ją, a nietoperze w twojej du**e jaskinie se zrobiły.

@Putin

Największy (usunięte przez administratora) w dziejach ludzkości

Putin

Tylko nie w translator !!! Bo to za słabe :)

Putin

Komarowa - ulepimy dziś bałwana? Będziesz miała kumpla, wsadzę mu marchewę, tak żebyś mogła się wypinać. Co tam komar porabiasz? wszy z łoniaków wyciągasz. Jak tam twój wałek do ciasta hehe.

Putin

Komarowa jest robota, już niedługo znów się wszystkie kluby otworzą. Robota jest w klubie gogo. Eeeee komarowa widzę jak to czytasz to jesteś pełna emocji. Będzie trzeba rury testować, czy się nie obluzowały szkoda ładnych dziewczyn - a ty jak spadniesz na(usunięte przez administratora) to drina za darmochę dostaniesz i uśmiech z (usunięte przez administratora)ie zejdzie. Co ty na to, pytam się ciebie bo z komarem nie gadam odkąd dżumę roznosił po świecie :———— )

Putin

Dziękuję nie jestem zainteresowany takimi zabawami. A szczególnie w męskim wykonaniu. No chyba że Komarowa to ty napisałeś. No powiedz mi jak masz ochotę w twarz dostać z batona to dla ciebie zrobię wszystko. Nawet klocka na masce postawię żebyś miała pojazd uprzywilejowany. Komar wystawi kalafior za okno i będzie wył jak kotka podczas ruji.

WHO

Ktoś tu ma objawy COVIDa

@WHO

Komarowa co kaszel masz, duszności, czy może temperaturę? Nie bagatelizuj tego idź do lekarza. Bo jak smak i węch stracisz to nie będziesz miała takiej frajdy przy zbiorowym bukake.

Putin

Orzesz orzeszku jak chcesz mieć po wszystkim wory zakręcone jak kokardka z prezentem to śmiało. Gorzej jak jej się ssanie ze sprężaniem pomyli.

Gniezno mamy pacjenta !!!

Głupi czy naćpany ???

Putin
@Gniezno mamy pacjenta !!!

Ani jedno, ani drugie. Zgaduj fraje*€.,, Gniezno mamy pacjenta” tak się zastanawiam czy aby to ty nie potrzebujesz pomocy. Ale nie chciałbym tutaj obrażać i dopowiem ze Środa Wlkp. nie jest dumna z posiadania menelsona kitelsona komarosa i najchętniej by go sprzedała jako grzyb stojący na wjeździe do lasu. Problem pojawia się, że kto by brzydala dotknął ? Komar myśle że jak popracujesz z dobrym fryzjerem czy wizażystą pewnie by jeszcze coś było. np. Łysy ch*j w koszuli w paski i drewniakach. A tak na poważnie ciekawe czy jak byś miał jointa spalić, to byś wiedział gdzie masz go wsadzić? W du*e heheh. Je*ać komary, je*ać.

Zozo

Czy ktoś kojarzy Magdalenę Fierek? Pracowała w tej firmie w kadrach. Proszę o kontakt. Sprawa pilna

@Zozo

Nie kojarzę, to nie moje klimaty.

Pracownik Roku
@Zozo

Na linkedin.com wychodzi ze nadal pracuje w Twinings. Zadzwoń do firmy i poproś o połączenie z nią. Dowiesz się czy pracuje jeszcze tam czy tez nie.

Bill
@Putin

Twoje klimaty to komary i tykające jaja

Słodka mandarynka

Potrzebny tobie psychiatra

@Słodka mandarynka

Nie aż tak jak tobie :-)

@Słodka mandarynka

Podpisuj się komarowa a nie słodka mandaryn..., bo połączenie jednego i drugiego daje sraczkę.

Putin

Komarowa co tam zwieracze tobie puszczają, ze bluzgasz tutaj i drzesz tą jadake na mnie :-) Zgaduje wczoraj komar wsadził tobie drewniaka w tyłek, ale zamiast gębą wyszedł uszami. To się nazywa zespół bagienno-odbytniczy.

@Pracownik Roku

No właśnie tez widziałem na linkedin.com, ale niestety już nie pracuje w Twinings. Dziek za odpowiedz :)

Ok dzięki :)

Jojo
@Putin

(usunięte przez administratora) od rzeczy jak potłuczony. To są opinie o firmie nie o komarach

@Jojo

I znowu Komarowie w akcji. (usunięte przez administratora) Argument twój został odrzucony. Szukaj innej pracy, bo wszyscy mają już dosyć rąbania tyłków. A tak na serio chyba drzazga wbiła się tobie w jelito, bo sama piszesz jak ćpun na haju.

Proboszcz
@Jojo

Komar jaki utarg dzisiaj komarowa przyniosła. 10 razy do paszczu, 3 dmuchanka

Kolorowo
@Proboszcz

Mówisz o swojej starej ?

Putin

Komarowa Matka Ziemia nikogo nie dźwiga jak chcesz to możesz się w niej zakopać 2m pod nią. Przynajmniej skrócisz cierpienie innym swoją osobą .

O ja

Co ty nie powiesz , aż łzy lecą

@O ja

Nie płacz madzia, kupię ci drewnianego pen!$@ .

Tobie się lepiej przyda

@.

To będzie prezent na odchodne, żebyś miała czym se w uchu wiercić.

@Putin

Czy kojarzycie Magdalenę Fierek z działu kadr?

Putin

Komarowa jak będziesz jechać do domu, to nie zapomnij rozkraczyć gier i wietrzenia magazynów zrobić. Noc wyprzedaży Zalasewo -30%, Gowarzewo 15%, Bugaj 40% Komar wyciągnie kasę fiskalną a ty będziesz laskę ekipie spod społem robić. Tylko się nie unoś tak mała bo jelito tobie tyłem wyjdzie.

Ciekawy
@Putin

Pracowałam kiedyś w tej firmie i raz na jakiś czas to zaglądam. Bardzo intrygują mnie wpisy o Komarach. Kim są ci ludzie?

Putin

Komar zastanawiam się skąd w tobie tyle przemocy w rodzinie i w pracy. Dlatego w trosce o Ciebie w ramach dni przyjaźni wykupiłem voucher do specjalisty psychiatrii ze specjalizacją porażenia mózgowo-rdzeniowego. Tak sobie pomyślałem żebyś żył długo i w innej firmie. Nie pomyśl złe że zapomniałem o Twojej drugiej połówce :-) Otóż niestety nie mam wejścia u dobrego laryngologa i proktologa. Ostatnio zauważyłem u Madzi że obijają się migdałki o siebie tak trzepały jak flaga na k2 w śnieżycy. A to syndrom głębokiego gardła. Ostatnio słuchy mnie dobiegły ze zaktualizowała sobie bazę wirusów. Eeee stary ponoć ziomuś ją brał z partyzanta w kibelku. Tak się wypinała i pazurami wbijała w metalową futrynę że aż rysy na farbie zrobiła. Eeeee stary zrób jej prezent. Przyjdź do chaty z zakupów przyp%@rdol jej blaszkę w tył czachy i powiedz kupiłem tobie antywira heheh. Sprzedają takie gadżety w przemysłowym :-) albo na Allegro. Nazywa się muribrom, pewnie jest tam cała tabela Mendelejewa. Ale coś za coś - będzie nietykalna hehe. Nie dziękuj za chęć pomocy. Wyrazie czego pisz Ptysiu. Twój Zenek M.

Ken

W punkt

Tylko

Mężowi;)

Hoho

Ciekawe czy szpital w Gnieźnie czynny , bo ktoś tu potrzebuje pomocy

@Hoho

Skąd tyle przemocy w Tobie. Jeżeli chcesz się zapisać albo zapytać czy Twój lekarz tam przyjmuje polecam zadzwonić na infolinie NFZ Tam tobie odpowiedzą nawet na bardzo trudne pytania. A tak przy okazji malutka jak tam akcja w kibelku - tyłek boli hehe.

Cyk
@Putin

Przemocy to doznałeś w dzieciństwie

@Cyk

Komar nie pamietam żebym się dał oklepać Tobie hehe. A uwierz mi po takim spotkaniu wracałbyś z głową pod pachą. Ale przecież nie będę się tak rozpisywać o sobie. Powiedz mi stary czy Piosenka cypisa mokra Jolanta „mam luz” nie była inspirowana autentycznymi faktami z życia wziętej twojej żony :-)

Kaman
@Putin

Kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie , tyle w temacie . Jak jesteś kozak to zapraszam w cztery oczy . Masz odwagę ???

@Kaman

Komar ty grozisz czy żartujesz? Z twoja posturą chłopczyka to z przeczkolakiem możesz wystartować i jeszcze nie wiem czy dużego klapsa od niego byś nie dostał. Jak chcesz to możemy się spotkać i dostaniesz wychowawczego klapsa. Jesteś frajer lepiej już do Marcina G. Złóż wypowiedzenie natychmiastowe bo cie dojadę tam gdzie kamery nie sięgają ha ha

Kozak

Dotykałeś ją ble takich smieci się nie dotyka bo potem można żałować bo jakieś świństwo się przyczepi i problem lekarze, leki, badania a to kosztuje. A lepiej można wydawać tą kaske :) Dobrze że w firmie jest dostępny płyn do odkażania ale na te ścierw.o może być za słaby :) Pozdrawiam pamiętaj zwróć uwagę co dotykasz

@Kozak

Proszę powiedzcie mi co mam zrobić jak moja ręka wyładowała komarowej między nogami. No co mam ją sobie uleb@€. (usunięte przez administratora) komar ty to jesteś chodzącym zgredkiem. I powiem tobie szczerze łba przed robotą tobie nie urwę bo będzie jako wypadek w drodze do domu. Ale na tej twojej wsi no to będę walić prosto w mordę. Podziękuj za maseczki na ryju bo jak rozpoznasz od kogo dostaniesz, to Nobla z dziedziny walki ze świądem jąder dostaniesz.

@Putin

Nie nic nie rób sobie z tą ręka szkoda ręki, pewnie wystarczy porządne odkażanie i będędzie ok. Naprawdę nie zazdroszczę tobie że u niej byłeś w gaciach chyba musiałeś być pijany albo co innego. A Komar podziękuję za maski bo jak dostanie klapsa to ząbki się na niej zatrzymają nie będzie musiał zbierać a szkoda zawsze lubiłem patrzeć jak pacjent dostaje 1 szczał i zaraz pada zbierając kieliszki które wylataly ha ha. (usunięte przez administratora)

@Kozak

Dzięki kolego za wsparcie z dziedziny chorób zakaznych. Reka musi byc cała bo komarowi muszę poprawić głupi uśmiech.

Putin

Szukałem wyprzedaży garażowych. Ona ma tam mały Czacz.

@Putin

(usunięte przez administratora)? Jestem za , żeby robić psychotesty , bo tobie to ładnie już (usunięte przez administratora), chyba przez ten przymrozek

@O ja

Nie unoś się tak paskudo bo ciśnienie tobie podskoczy. Przymrozek heheh komarowa zamiast wejść do samochodu wlazłaś do lodówki. Jak komar się znęca nad tobą to pisz, poznęcamy się razem. A słyszałem że pomagasz charytatywnie aresztantom ze Środy Wlkp. :-) Po prostu podziwiam ciebie. Wszyscy na pewno się pytają ??? w czym tak pomagasz. No powiedz ze chodzisz do nich na tzw. mokre widzenia. Cały areszt ma swój grafik brawo brawo ty.

Hahaha

Ale z Ciebie (usunięte przez administratora) . Polecam słownik kupić

Putin

Co tam komarowa, widziałem że tyłek sciskałaś przy maszynie. Czyżbyś się bała ze klopsik nore opuści hehe.

Hohoho
@Putin

Ale śmieszny jesteś , robisz z siebie tylko debila , którym zresztą jesteś . Że matka Ciebie w kiblu nie spłukała , to dziw

@Hohoho

Dziękuję daje radę. Komarowa nie bądź taka skromna powiedz ilu dzisiaj wariatom ciśnienia spuściłaś. Nie zapomnij krocza przed spaniem umyć bo grzyb w chałupie na ścianach wyjdzie. Dla mnie i dla reszty jesteś ssacz ku%@sów. A twoja matkę to ru€@ł sam proboszcz.

Gniezno Help
@Putin

Wiadomo w necie każdy mądry , w oczy tego nie powiesz , zwykły (usunięte przez administratora) jesteś i tyle , tchórz . Takie przypadki jak twój leczą w Gnieźnie , nie na Goworku . Chociaż nie wiem czy nie jest już za późno , z mózgu same trociny zostały , wystarczy iskra . Pozostał Tobie kaftan i piankowe ściany . Skończ już te wypociny i się nie kompromituj. To są opinie o pracodawcy a nie obrażanie kogoś w necie . Jeżeli masz żal to załatwiaj w cztery oczy , bo nikogo nie obchodzi twój żal . Trzymam kciuki że wyjdziesz z tego i zmądrzejesz

@Gniezno Help

Komarowa ty mi tu z piz#y nie strzelaj. Strzelasz ślepakami a piszesz o kompromitacji kogoś. Ktoś musi tobie powiedzieć ze nikt cię we firmie nie lubi. Dlaczego, otóż z powodu twojego menela komara. Bo jak coś pójdzie nie po twojej myśli to nadajesz mu, a on taki skur&#€l ze gada wyżej. Morał z tego jest taki, ze gowork nie zapomni o tobie pisać, dopóki będziecie pracować we firmie. Gdyby nie menel komar to już dawno temu byś wyleciała z roboty. Ktoś tobie musi to uświadomić ze bez niego jesteś zerem. Nikt z twoim zdaniem nie liczył by się. Pomyśl ilu osobą we firmie obrabiałaś tyłek i nie tylko. Trzeba wiedzieć ze jest się raz na wozie a raz pod wozem. A odnośnie tych czterech oczu - a ty byłaś taka odważna jak rąbałaś współpracownikom tyłki? (usunięte przez administratora) A jak już tak piszesz o szpitalu który nie jest jedyny, bo Poznań też ma taki. To na kogoś kto tam nie siedział, to nikt by nie wiedział ze są tam piankowe ściany. Nie wstydź się powiedzieć o tym wszystkim, w końcu firma to druga rodzina. Co do znajomosci Budownictwa mowa tu o piankowych ścianach, to Główny Urząd Nadzoru budowlanego ma do ciebie robotę.,,specjalistka od udrożniania rur kanalizacyjnych”.

Struga jak stolarz z 30 letnim doświadczeniem

Krążek

druga

Recykling
@Krążek

Jeb@&a, zaraz o niej legendy będą tutaj pisać.

Putin

Komarowa powiedz mi jak tam mokre widzenia w areszcie w Środzie Wlkp. Aresztanci czekają za tobą. A dla admina info. ze jak będzie kasować wpisy to robotę na weekend zrobię.

Zostaw merytoryczną opinię o R. Twining and Company Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R. Twining and Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 239.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 13 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 150 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R. Twining and Company Sp. z o.o.