Opinie o Podravka Polska Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Podravka Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Podravka Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podravka Polska Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Gabi

Nie polecam pracy na stanowisku ph w Warszawie. O ile zespol jest bardzo sympatyczny i pomocny, tak sama(usunięte przez administratora) nie do konca kompetentna do tego stanowiska.

Zainteresowana
@Gabi

Czy to prawda, ze sytuacja się polepszyła od kad zmieniło się kierownictwo?

Do teraz nie rozwiano wątpliwości względem tego czy warunki się polepszyły czy też nie, bo zmianie kierownictwa? A co z samym biurem przy tym? chodzi mi konkretnie o dział w którym pracuje młodszy specjalista ds. logistyki. myślę czy by nie aplikować, ale na ile możecie polecić te ofertę? po jakim czasie się awansuje i na jakie warunki finansowe?

Gabi

Wanda
@Gabi

i tylko ze względu na atmosferę odradzasz? a co z innymi aspektami, jakie narzędzia tam dają i co z klientami, współpraca idzie w miarę czy są odpowiedniejsze lokalizacje do tego?

Fix
@Gabi

Chyba między Wmi nie zaiskrzyło. Można o kier. Powiedzieć że jest wymagająca a nawet upierdliwa ale ze niekompetentna to się nie zgodzę

Klient
@Fix

A ja uważam że Pani Kierownik jest niekompetentna NIech ktoś w firmię zainteresują się czy jest znana w Sieciach i u Dystrybutorów ? ! Dlaczego nikt z dyrektorów nie pojechał z nią po klientach sprawdzić czy ją znają i czy z nią współpracują ? Robotę za nią odwalają PH

Sebix
@Gabi

Zgadzam się z powyższą opinia Gabi, w Tym regionie występuje (usunięte przez administratora), zastraszanie, wysługiwanie się przedstawicielami, zrzucanie na nich obowiązków, które należą do Kierownika. Narzędzia do przewożenia stojaków i towaru na rozliczenia - toyota yaris ale dobrze, że „góra” jeździ Camry/Corollą. Podstawa wynagrodzenia - najniższa krajowa netto a wymagania jakby każdy przedstawiciel zarabiał po 7-8 tyś netto. Należało by zmienić podeście do pracowników pracujących w terenie bo zaraz ta firma nie będzie miała ludzi do pracy. Nie Pozdrawiam

Urszula
@Fix

Wymagająca? Rozwiniesz proszę? Im szybciej się dowiem, czego wymagają, tym w sumie lepiej dla mnie. Na czym najbardziej jej zależy u kandydatów?

Z serca
@Gabi

Zgadzam się z @Gabi, co do współpracy z tą panią. Ja też uważam, że jest niekompetentna i stosuje(usunięte przez administratora) i wymusza na PH wykonywanie za nią jej obowiązków. Jej osoba niesłowną, w e-mailu pisze jedno a przez telefon mówi drugie a na koniec się wszystkiego wypiera. Jest nachalna i bez kultury, dzwoni o której jej się podoba nie patrząc czy to jest urlop, czas po pracy czy dzień wolny. Moim zdanie ta Pani nie jesteś wcale ale to wcale wymagająca( czego można wymagać od kogoś kto nic nie wie i odsyła Cię zawsze dalej albo odpowiada pytaniem na pytanie) tylko nie kompetentna i odradzam w 100 % pojęcia się współpracy z tą panią, a nie z firmą. Proszę zobaczyć, że w firmie Podravka, są tylko ogłoszenigana na Warszawę. Sami sobie wyciągnijcie wnioski dla czego??

Kubuś Puchatek
@Gabi

Z tą Panią kierownik nie da się pracować, jeżeli oczekujesz szacunku w pracy to nie od niej. Brak swoich kompetencji w zarządzaniu zespołem PH przykrywa arogancją i zastraszaniem. We wszystkim widzi problem, ale sama ni umie ich rozwiązywać. Swoje obowiązki zrzuca na PH. Jeżeli nie potrafi, nie umie to straszy i atakuje podwładnych - w pracy się nie przemęcza od tego ma woły robocze PH, jak nie ten to inny. Poświęci każdego by przykryć swoją niekompetencję. Z całej Polski tytko na Warszawie ludzie rezygnują ze współpracy z uwagi na obecnego kierownika. Krótki epizod pokazał mi, że szkoda tracić nerwy i zdrowie na wysłuchiwanie ciągłych pretensji i pracę z tak toksyczną osobą. Nie warte są stresy i nerwy za takie pieniądze (praktycznie minimalna płaca). Nie polecam

atmosfera
@Wanda

Myślę że atmosfera jest najważniejsza w pracy po komentarzach czytając nie ma co się pchać tam. Narzędzia nie są najważniejsze chyba lepiej mieć coś gorszego niż głowa ma być nie spokojna nie uważasz ?

Zainteresowana Nowy wpis
@Gabi

Czy to prawda, ze sytuacja się polepszyła od kad zmieniło się kierownictwo?

Administrator Nowy wpis

Podravka Polska Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Brand Manager kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 11500 będą osiągalne?

Nowy wpis

Hej, atmosfera coś lepsza teraz, jak myślicie? Jest oferta na portalu dla przedstawiciela handlowego, a widzę że nie było z tym najlepiej. Ponadto pisano tu o minimalnej krajowej na tym stanowisku co mnie nie zachęca. Ale być może prowizje są wysokie? Jeśli wypracujecie plan sprzedażowy danego miesiąca to spokojnie można dobić dużo wyższą stawkę? Jak oceniacie pod względem rozwoju (podwyżki) i benefitów dodatkowych?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w Rynku Tradycyjnym w firmie Podravka Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Mm

Zgadzam się z @Fix, kierowniczka jest konkretną osobą ale za tym idzie realizacja zadań regionu więc i kasa. Uważam, ze to właśnie potwierdza jej kompetencje.

As

Witam, Jak się pracuje jak PH ? Kasa , auto ma limity, jak plany ? Zespół ? Z góry dziękuje za odpowiedz ;)

Sylwia
@As

A o jakim stanowisku w firmie myślisz? :)

As
@Sylwia

Detal PH

Rafał

Jak tu jest z premiami bo w komentarzach zdania były podzielone. Targety są tak ustawione ze można ją zrobić co miesiąc? Bo to by mi pasowało.

gość

to czas się zwolnić i poszukać nowego zajęcia i nowych możliwości...

Ala

@Ps A jak sprawa wygląda z kursami, są jakieś? Czy może jakieś inne możliwości rozwoju?

Czy Podravka Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Ps

Nie sądzę, nie ma socjalu bo jest to firma chorwadzka. Jeśli nawet są karty to za całość płaci pracownik, nie ma dofinansowania

Grzesiek

Czy fabryka jeszcze coś robi?

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Podravka Polska Sp. z o.o.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Baran

Pensja 3200 brutto podstawa i to wszystko, premie są ale na papierze, wielka ściema z możliwością zarobienia tej premii w całości. Nie polecam.

@Baran

Jak ktoś śpi pod sklepem to trudno żeby dostał premię. Z tego co wiem to większa część PH bierze regularnie premię.

@Pozytywnie myślący

No fakt można spać nic nie robić, wystarczy w "ipakach " pozaznaczać to czego firma wymaga i premia co miesiąc na koncie. Sprzedaje się przez ich system to co się wbije w sprzęt, a nie to co faktycznie wjeżdża do sklepów. Kilku takich "gagadków " wyłapali i zwolnili ale jest jeszcze sporo takich ściemniaczy zostało. Pracują po kilkanaście lat i nauczyli się odpowiednio ściemniać. Ci którzy pracują uczciwie nie osiągają pełnych premii, a firma szblonowo patrząc w tabelki uważa największych ściemniaczy za najlepszych pracowników.

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Sporo dobrego słyszałem.

Agnieszka

@Pozytywnie myślący - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Czy można liczyć na szkolenie wstępne? Czy pracodawca zapewnia samochód służbowy? Czy jest możliwość zatrudnienia w Podravka Polska w ramach umowy o pracę?

@Agnieszka

W pierwszym dniu pracy zostajesz zaproszona do Centrali gdzie jest spotkanie z dzialem Kadr, Marketingu i Sprzedaży. Oczywiscie jeden dzień to bardo mało, więc ilość informacji jest ograniczona do tych najważniejszych. Resztę dowiadujesz się w swoim Regionie podczas pracy z doświadczonym Przedstawicielem. Aktualnie Przedstawiciele otrzymują nowe Renault Clio w wersji kombi. Zatrudnienie na umowie o pracę na początek na okres próbny 3 miesiące.

Pozytywnie myślący

Przykro czytać takie opinie pisane przez jej Pracowników....może już byłych, może nie. Anonimowość zachęca.... Ja zachęcam do refleksji nad wlasnym postępowaniem bo praca PH to ogromna odpowiedzialność za swój teren, plan, ostateczny wynik...i co najważniejsze firmę. Wracając z pracy zadajcie sobie pytanie, czy mając własny biznes ten dzień wyglądałby tak samo? Jeżeli ktoś jest tak bardzo sfrustrowany aktualną sytuacją to niech odejdzie...Naprawdę są chętni do pracy i pokazania, że można. PH to najważniejsi ludzie w firmie. Bez waszej pracy nic nie wyjdzie...nawet najlepszy plan najlepszego Dyrektora. Przemyślcie to bo Podravka to świetna firma z bardzo dobrymi produktami. Dobry zespół gra do jednej bramki pomimo wielu potknięć, których nie unikniemy. Do zobaczenia w terenie...gdzieś na trasówce...obyście nie spali pod sklepem ;-) Jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia.

wasyl
@Pozytywnie myślący

Podziwiam twoją naiwność hahahha

@wasyl

Z czasem dostrzeżesz racjonalność. Najłatwiej się poddać....to umie zrobić każdy. Powodzenia

informator

@były - a skąd oni mają wiedzieć że nie ma towaru w sklepach skoro z raportu z ipaqa pokazuje się że jest , przecież tam nadal nikt nic nie kontroluje, nie mają pojęcia co się dzieje w sklepach, to że zmienił się dyr TT też nic nie daje , tam potrzebne są bardzo głębokie reformy tyle tylko że nie ma kto ich zrobić

były
@informator

kasa na górze się zgadza to po co ruszać trupa :)

były

Po co robicie reklama w tv jak towaru nie macie na półkach.

Agnieszka

@Nick, myślę, że jest duże zróżnicowanie jeżeli chodzi o zajmowane stanowiska w Podravka Polska Sp. z o.o. przez osoby wypowiadające się na forum.

Patrząc po wpisach to chyba wszyscy pracują na stanowiskach dyrektorskich. Tylko po co ich tylu w jednej firmie.

Agnieszka

Widać, że ile ludzi, tyle opinii :) Na jakich stanowiskach jesteście zatrudnieni?

Zostaw merytoryczną opinię o Podravka Polska Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Podravka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Podravka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Podravka Polska Sp. z o.o.?

Podravka Polska Sp. z o.o.