Podravka Polska Sp. z o.o.

Kostrzyn nad Odrą

Podravka Polska Sp. z o.o.

Opinie o Podravka Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Podravka Polska Sp. z o.o.? Jaka jest atmosfera?

Grzesiek

Czy fabryka jeszcze coś robi?

Wiesz jak wyglądają zarobki w Podravka Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Podravka Polska Sp. z o.o.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

anonymous
@Pozytywnie myślący 14.02.2018 15:50

No fakt można spać nic nie robić, wystarczy w "ipakach " pozaznaczać to czego firma wymaga i premia co miesiąc na koncie. Sprzedaje się przez ich system to co się wbije w sprzęt, a nie to co faktycznie wjeżdża do sklepów. Kilku takich "gagadków " wyłapali i zwolnili ale jest jeszcze sporo takich ściemniaczy zostało. Pracują po kilkanaście lat i nauczyli się odpowiednio ściemniać. Ci którzy pracują uczciwie nie osiągają pełnych premii, a firma szblonowo patrząc w tabelki uważa największych ściemniaczy za najlepszych pracowników.

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Sporo dobrego słyszałem.

Agnieszka

@Pozytywnie myślący - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Czy można liczyć na szkolenie wstępne? Czy pracodawca zapewnia samochód służbowy? Czy jest możliwość zatrudnienia w Podravka Polska w ramach umowy o pracę?

@Agnieszka 11.08.2017 10:13

W pierwszym dniu pracy zostajesz zaproszona do Centrali gdzie jest spotkanie z dzialem Kadr, Marketingu i Sprzedaży. Oczywiscie jeden dzień to bardo mało, więc ilość informacji jest ograniczona do tych najważniejszych. Resztę dowiadujesz się w swoim Regionie podczas pracy z doświadczonym Przedstawicielem. Aktualnie Przedstawiciele otrzymują nowe Renault Clio w wersji kombi. Zatrudnienie na umowie o pracę na początek na okres próbny 3 miesiące.

Pozytywnie myślący

Przykro czytać takie opinie pisane przez jej Pracowników....może już byłych, może nie. Anonimowość zachęca.... Ja zachęcam do refleksji nad wlasnym postępowaniem bo praca PH to ogromna odpowiedzialność za swój teren, plan, ostateczny wynik...i co najważniejsze firmę. Wracając z pracy zadajcie sobie pytanie, czy mając własny biznes ten dzień wyglądałby tak samo? Jeżeli ktoś jest tak bardzo sfrustrowany aktualną sytuacją to niech odejdzie...Naprawdę są chętni do pracy i pokazania, że można. PH to najważniejsi ludzie w firmie. Bez waszej pracy nic nie wyjdzie...nawet najlepszy plan najlepszego Dyrektora. Przemyślcie to bo Podravka to świetna firma z bardzo dobrymi produktami. Dobry zespół gra do jednej bramki pomimo wielu potknięć, których nie unikniemy. Do zobaczenia w terenie...gdzieś na trasówce...obyście nie spali pod sklepem ;-) Jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia.

@wasyl 20.07.2017 14:10

Z czasem dostrzeżesz racjonalność. Najłatwiej się poddać....to umie zrobić każdy. Powodzenia

informator

@były - a skąd oni mają wiedzieć że nie ma towaru w sklepach skoro z raportu z ipaqa pokazuje się że jest , przecież tam nadal nikt nic nie kontroluje, nie mają pojęcia co się dzieje w sklepach, to że zmienił się dyr TT też nic nie daje , tam potrzebne są bardzo głębokie reformy tyle tylko że nie ma kto ich zrobić

@informator 28.03.2017 14:22

kasa na górze się zgadza to po co ruszać trupa :)

były

Po co robicie reklama w tv jak towaru nie macie na półkach.

Agnieszka

@Nick, myślę, że jest duże zróżnicowanie jeżeli chodzi o zajmowane stanowiska w Podravka Polska Sp. z o.o. przez osoby wypowiadające się na forum.

Nick

Patrząc po wpisach to chyba wszyscy pracują na stanowiskach dyrektorskich. Tylko po co ich tylu w jednej firmie.

Agnieszka

Widać, że ile ludzi, tyle opinii :) Na jakich stanowiskach jesteście zatrudnieni?

ja

tu nie o wiarę chodzi tylko o biznes, chyba się komuś z radiem m coś pomyliło

Chrześcijanin

Ludzie skąd w Was tyle nienawiści . Chwalcie Pana bo jest dobry a Jego miłosierdzie trwa na wieki. Każdy z Was zostanie osądzony po śmierci.

też były

jak pisałem i mówiłem że całą ,,górę" trzeba najpierw wymienić to było wielkie zdziwienie, od początku jak tylko pojawili się pierwsi byli herbapolowcy to było już wiadomo że następuje porażka , a teraz jak to ujęto powyżej to jest kabaret bo po porażce można się podnieść . To są zmarnowane kolejne lata. Wielu tych co odeszło dobrze sobie radzi w innych firmach, ich zespoły zdobywają nagrody a sami rozwijają się i awansują. Ewidentnie świadczy to o niekompetencji osób na stanowiskach dyrektorskich , to oni w pierwszej kolejności powinni odejść. No chyba że należy dołączyć jeszcze do wymiany prezesa, ale to inna historia.

były 2

anonymus masz racje, Pani DYR je masakra i naprawdę szacun dla osób które z nią wytrzymują. Wydaje mi się w ogóle nie długo będzie dużo zmian w firmie, przynajmniej tak słyszałem, tak że ten cały śmieszny Zarząd pewnie nie długo już nie będzie rządził. Niestety, wydaje mi się że i tak to będzie za późno, bo doprowadzili firmę do takiej sytuacji że to żałosne.....

anonymus

Szanowni, ostatni KAM wytrzymał 8 mies. z Panią.DYR. Ludzie, takiej masakry nie widziałam. Życzę powodzenia każdemu następnemu KAM - 6 mis. to niebywały sukces współpracy z Panią DYR.

byly

Witam,patrzac z perspektywy czasu i widzac,slyszac to co się dzieje to powiem tylko tak MASAKRA ,KABARET ,UŁOMSTWO.Zatrudnianie menagerow ,którzy nie wiedza nawet która vegeta się sprzedaje najlepiej to niestety OSCAR DO PANI DYR .DZiał MT to KPINA kolesie spia pod sklepami a RKS i robia wałki sprzedając do C&C i odsprzeaja do loklanych dystrybutorow TT .Dalej nie będę pisal co się dzieje .PODRAVKA NA RYNKU NIESTETY JUZ SIE NIE LICZY .

@byly 22.02.2017 20:33

dokładnie,ostatnio robiłem objazd po sklepach i jak zobaczyłem ze nie ma towaru w dużej sieci ,a oni płaczą że nie mogą zrobić targetu .Fikicja kabaret i zabawa .

fly

na jakie woj?

szukajcy

jest ogłoszenie na KAMa. Możecie napisać coś więcej o firmie?

obserwator

Teraz z tyloma nowych ludzi w firmie to na pewno wszystko ruszy z kopyta. Atmosfera jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystkie działy współpracują ze sobą. Dział Sprzedaży ma wsparcie od strony Trade-u, Marketing działa prężnie, szefostwo jest niezawodne jak zwykle. Nic tylko pozazdrościć takiej sytuacji w firmie.

To ja
@obserwator 11.01.2017 09:48

Sarkazm pełną gębą!!!

kreck

Dyr ds kanału tradycyjnego zamiast pracowac to romansuje :))) stąd pustki w sklepach

szymonek

Przedstawiciela Handlowego ds. hurtujest u nich potrzebny teraz jak widze, zastnawiam się tylko dlaczego macie taką napiętą atmoasferę teraz w firmie?

tu

nie ze mam problem do ciebie ale takich AS ów było sporo w tej firmie Masz racje pracodawca oferuje ciekawe warunki tylko tak jak napisałem wyżej cos za cos .Tylu co myślało ,ze da rade a po 3,4,5 miesiącach zrezygnowali jest sporo. Fajnie ze masz beke bo później może być placz ;] POZDR

mający wyniki
@Obecny 12.05.2016 21:40

teraz asami to nazywają tych co pracują 3 miechy, w sklepach jest beznadzieja , nie to co było kiedyś, ma kolega tutaj rację, za braki Vegety czy W-ka by już głowy się sypały a w najlepszym przypadku pozabierane premie , teraz to lajcik, począwszy od góry - same nieudaczniki

To

Sprawdzic to sie można na boisku tu trzeba pracowac i realizowac cele a nie uczyc sie Sprobowac to polecam nowej vegety do mies

Ciekawy

a ja myslalem, ze w Podravce to sami geniusze z H-polu byli...i co? Co się nagle stało?

audyt

jeżeli w rok odchodzi 90% załogi to o czymś to świadczy, na kolesiach nie ujedzie się długo i daleko, a teraz po kolejnych zmianach zarządzający nie ma pojęcia co robi i jak w ogóle zrobić aby było lepiej, nie ma kim tego zrobić i jakoś kręci sie z dnia na dzień a co dalej to nikogo nie interesuje bo to nie są ludzie na odpowiednich stanowiskach, ale jeszcze trochę, już w odpowiednich kręgach znaja nazwiska tych którzy mają zająć wszystkie wysokie stanowiska i zaprowadzić porządek, wdrażają się w drugiej firmie ( juz w Polsce ) należącej do tego samego koncernu, przyjdzie dzień kiedy padnie blady strach i zmiana będzie szybka i błyskawiczna

rradek

jest juz regionalny we wrocku ?

Olo

smok ty się z choinki urwałeś??Byles kiedyś przedstawicielem?? co to za tekst nie patrzysz na ceny??Prosty przykład przyjeżdżasz do dużego klienta i chcesz zrobić wrzutre np na VEGETE 1 kg...proponujesz cenę dużo wyższa niż te 9.99 które ma kaufland...i co robi klient?? Puka się w czoło ,patrzy na ciebie jak na debila i albo kupi 5 kartonów od ciebie albo pojedzie do Kauflandu i kupi paletę i w tych przypadkach żadne dobre układy z klientem i to czy jesteście na TY nie zmieniają niczego...Sorry biznes się biznes...kupi tam gdzie ma taniej.Wiec nie opowiadaj głupot z w stylu "angażować " się w prace osobiście..lub to TYLKO twoja praca...praca polega na robieniu planów które są kosmicznie wysokie...a marketowe promocje bardzo "pomagają" TT.Kolejny przykład...warzywko 500g Kaufland 2.49... Wejdź do jakiegokolwiek sklepu w twoim miejscu zamieszkania i zobaczysz ze za te cenę nie dostaniesz nawet warzywka 200g a plany w TT na warzywko to Himalaje.Tyle w temacie.

Tu

Racja , ale jak czytam wpisy typu ,ze dają tel i sie ktoś tym jara to niech lepiej zostanie w obecnej firmie i nie przychodzi . pózniej sie rozczaruję jak zobaczy cene vegety 1 kg w kauflandzie

Zostaw opinię o Podravka Polska Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podravka Polska Sp. z o.o.