Podravka Polska

Opinie o Podravka Polska

Nowy

Cześć mam pytanie dotyczące PH ds hurtu jakie auto służbowe i czy można używać poza praca, jaka podstawa minimalna i czy jest szansa pracować dłużej niż rok?:)

bn
użytkownik zarejestrowany

to bardzo ważne @misiek że atmosfera w firmie jest prawidłowa. Bez takiej nawt według mnie nie ma co podejmowac pracy. A etraz poszukują Przedstawiciela Handlowego ds. hurtu - jest umowa o prace. Możecie coś jeszcze powiedzieć o tej ofercie pracy??

ja

jak wygląda praca w podravka w warszawie na jakie zarobki można liczyć? ile wizyt dziennie? jaka premia do wyciągnięcia i czy realne do zrobienia?

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Podravka Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są otwarci i profesjonalni. Od jakiej stawki można negocjować pensję?3000 Najbardziej podobało mi się w Podravka Polska:atmosfera pracy Najbardziej nie podobało mi się w Podravka Polska:brak planu działania

Zostaw opinię o Podravka Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podravka Polska