Opinie o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy R. Twining and Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Kamerka covid

Jak tam anonimowa ankieta ? xD

Kamerka covid

Firma zainwestowała gruby hajs na kamery które mierzą temperaturę.... po co?? Przecież i tak jak zatrzyma kamera to wiara włazi na obszar.(śmiech) liderów to szczególnie nie obowiązuje.. gdzie całe bhp itd.. hipokryci pie&rzeni.. Ormianski lider z blendingu nie raz pokazał ze ma gdzieś jakiekolwiek procedury ale im wolno... bo liderzy...

Cygana fan
@Kamerka covid

Cyganscy liderzy co dostali funkcje za rybki z rybą. Wszystko wiedza nic nie umieją zrobić. Zero wiedzy i gliny w gaciach

Kamerka covid

Najpierw trzeba coś tam mieć w tych gaciach żeby móc trzymać :) fajka to cię stary zrobił tyle ze miękka :)

@Kamerka covid

Żeby mówić kto ma większego, trzeba widzieć drugiego. A wiec wnioskuje ze to ty się wypisałeś a on był z tylu. Cały czas jesteś fają.

@Hohoho

Ojj prawda zabolała lesera z panopy. Tam każdy zobaczył jaką jesteś konfiturą i nierobem..Ty byś matkę swoją sprzedał..tutaj jeszcze trochę i tez nastanie ten dzień chorągiewko i miękka fajo.:) wypad do swojego kraju! ( kur&a ) przecież wy nie macie zapomniałem.. pod namiot nierobie brudy zasr@ne

Kamerka covid

Ale słabe :) tak jak i cały Ty!

Magazyn potwierdza
@Kamerka covid

Wziął do siebie. Tylko 2 razy na fajeczce. Ograniczamy widzę xD tematy cały czas, bo bomby lecą....

@Kamerka covid

Słaby jesteś ty :-) Bo beczysz jak 6 latek, a ze skargą byłeś już u mamy?

@Magazyn potwierdza

Nie mam pojęcia co ty piszesz, napisz jeszcze raz tylko ze zrozumieniem. Z taką stylistyką pisowni nadajesz się najwyżej do pracy w ochronie!

Faraon
@Hohoho

Ty ale tępy jesteś ;) jak łatwo jest sprowokować ludzi jednym, nic nieznaczącym postem... No nic, trzeba podejść na kantyne i posłuchać "co tam w trawie piszczy".

Leon

Patryk, otrząśnij się. Nie rozumiesz, nie czytasz ze zrozumieniem - nie odzywaj się.

Abdul

Dobrze Patryk! Jedziesz z nimi!

Nowe lepsze życie
@Kamerka covid

Wy chyba lidera lesera nie widzieliście. Na zmianie B jest taki co mówi że jak przyjdziesz na nadgodziny to przyjdzie z Tobą i Ci pomoże. A później całą zmianę robisz sam bo on ma w CH** maili do przeczytania. Nie wspomnieć o spaniu na nockach w redboxie i wiecznym zwalaniu roboty na innych a sam przez całą zmianę tylko łazi i (usunięte przez administratora) każdemu rąbie...

Toniu
@Nowe lepsze życie

Grzebinosek taki agent? Widzę że wszyscy liderzy z blendingu to nieroby i lenie. Tybleszczenko też kiedyś spał na nockach w biurowcu. A biednego Karola odrazu zagonił jak mu się przysnęło na worach w regale, (usunięte przez administratora) jebaniutki kierda

Nowe lepsze życie

Pewnie była w innym miejscu. Nie przyszedł czasem o 5 rano z łapą odciśniętą na twarzy? Haha

Mojojojo
@Nowe lepsze życie

Lula się do snu kładąc główkę na swoim plecaczku hihi

Trybik

Chodzą słuchy że któryś lider odchodzi. Wiadomo który? Będziemy świętować?

OFF
@Trybik

Pewnie komar, przestraszył się oprysków na insekty.

@Trybik

Na bank lider z blendigu. zapomniał na dzisiaj pieluchy kupić i pracuje zdalnie xD.. myśle ze to on się pożegna bo jest miękka fają i nierobem nawet jak był na magazynie u nas to wszyscy na niego psioczyli ze leser i konfident xD

Seba
@Kamerka covid

Chodzą słuchy że C24 lub EOL...

Rrrr
@Seba

EOL

Seba
@Rrrr

A to zaskoczenie. Ciekawe który, Pomidor, Kuleczka, czy Długi?

andrij

jak zdobedu raszki to zapraszam wszystkich na grillu w zalasewo

Gołota
@andrij

A kogu bedzim dymić i wedzić. Raszki ze studzionek i kabana griloweć.

Pytasz

:D szkolenie inżyniera bez cenne :P

Wooowwww
@andrij

Wbijamy do Andrija na grilla

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Tybleszczenko

Cyganski lider zniszczył ten dział. Co to ma być!? Czy on wogle wie co kokwiek. (usunięte przez administratora) jak z niemieckiej chaty pod swym swetrem. Nic nie umie oprócz w (usunięte przez administratora) wlarzenie kierasowi. Rozwalił morale, urlopu nie da bo ma sraczkę. Beka z gościa co se wylizal lidera. Fajeczka co godz a dział leży

@Tybleszczenko

A ty masz rozdwojenie jaźni. Michałów dwóch, gada sam do siebie. Tylko zamiast gadać to pisze. Jeden wątek jako x drugi odpowiada jako y. Ku#wa synuś zastanów się kim jesteś. Pacjent 1 jest jeszcze uleczalny Pacjent 2 to chodzący worek na śmieci

Tybleszczenki

Przejmowanie zmiany c jak Cyganska niewiedza. Lider kompletnie nie ma pojęcia co robi i co się dzieje. Pod swetrem śmierdzi_ukrywaczem kryje prawdę o swojej niekompetencji. Kto go mianował.(usunięte przez administratora)

Radca

Witam, w przypadku gdyby pracodawca wymagał od pracowników szczepienia na covid, proszę pamiętać, że jest to w świetle prawa nielegalne i należy takie przypadki zgłaszać do państwowej inspekcji pracy.

Sandał
@Radca

E tam gadasz , jest cool , bezpiecznie i elegancko

Szok
@Sandał

Moja matka która jeździ na wózku od kilku lat , po szczepionce wstała i zaczęła tańczyć , nawet salto zrobiła

Wow

A to ciekawe , myśleliśmy że zrobiła dwa salta w tył , pięć w bok i dziesięć do przodu a na koniec stanęła na języku

O matko

@Zorro

Taa

Smutne
@Zorro

Patrząc jakim można być debilem , to tak

Ale prawdziwe
@Smutne

Haha a co do twoich wniosków, to chyba w lustro spojrzałaś odnośnie tego ,,być debilem”

Eminem

Coś pięknego

Bazar

Witam. Mam do sprzedania nowiutkie dywany i najmodniejsze perfumy. Tanio, tanio. Mogę również powróżyć z ręki. Tylko dziesięć złotych.

***** *#*
@Bazar

Ustaw się pod kantyną, to dam tobie zarobić.

@Bazar

A jakiś trening z trenerem personalnym xD z blendingu tez byś ogarnął po taniości ?:)

Kung Fu Panda
@Ever

Po taniości tylko komarowa w grę wchodzi. Reszta normalna i ceny wysokie :-)

Bazar
@Ever

Lekko. Interesuje Cie trening z siedzenia czy ze stania przed kompem? Ewentualnie możemy poćwiczyć 'GRZEbanie' w nosku, dobre na skostniałe palce.

Ever

Komarowa to jest ujj.. cyganeczka na blendingu jak ładnie tańczy chorągiewka przy nim to stoi w miejscu :D leeeeb nawet w VW go pamiętają nierób i nygus :)

Ever

Jak wojtus powie to najpierw mu jajka wyliżesz a później baranka o ścianę walniesz :) nygusie(usunięte przez administratora) taki tam zbieg okoliczności

Ever

Pomóż lepiej chłopakom na blenderach bo słabo coś z wynikiem rumuniee

Tera rumuńskiii pisze „slowa” do It żeby moje IP namierzyli :) hahaha

Komarowa ma j@j@
@Ever

Namierzyć może swoje ją#r@ w mosz#ie hehe. Napisz mu żeby się kontaktował z twoim prawnikiem Harrym Potterem, a nie z działem IT

Ever

Odkąd wasyl wjechał na blending to brud i smród..

Saddam

Pilnie potrzebny jest entomolog, komarowa dostała trądu (usunięte przez administratora)! Komarowi grozi wielka dziura po armacie. Trzeba pomagać przekażcie 1% podatku na walkę o armatę.

Liść

To jest strona o komarowej czy o firmie ? Napiszcie coś o firmie jakie warunki itp. Czy praca w korpo na 3 zmiany jest fajna , czy jest luz czy turbo ?

Drzewo
@Liść

To jest strona o komarowej !!!

Nic dodać nic ująć
@Drzewo

O tak

Dokładnie
@Drzewo

Zdecydowanie o komarowej

Listek
@Dokładnie

Aha to nie wiedziałam , a gdzie jest o Twiningsie ?

Drzewo
@Listek

Spytaj się komarowej

Żaneta

Chyba swoje

Al-Dżazira

Polemizując tutaj to bym się spytał o jaką stara chodzi :-) + 30 czy o 70 dych hehe. Tej drugiej borsuka bym nie chciał widzieć. (usunięte przez administratora)bym do lasu żeby mnie ten zwierz nie dopadł. Ale np komarowa swojego borsuka sprzedaje i co? I dalej biedę klepie hahahaha.

Robin Hood

Dla tych co za bardzo nie wiedzą kim jest komarowa, żeby nie zadawali (usunięte przez administratora) pytań i żebym nie pisał (usunięte przez administratora) odpowiedzi to odpowiadam. Komarową można porównać do kapo, słodko pierdzi przy tobie, a 10 min. pózniej jesteś zjechana(y) do parteru. Rąbanie d#p# to normalny chleb powszedni, ale podpi€#d@lanie to już drugi fakultet z którego ma tytuł trenera. Nie mam pojęcia kto jej dał taki zaszczyt, ale tytuł nie ma nic wspólnego z wykonywaną pracą!!. Komarowa zadaje pytanie-dlaczego jestem taki wredny, przecież ona jest święta. Otóż zmień się zmień, bo karma powraca. Kiedy piszesz przyjdź i powiedz mi to w mo#d€ jeża, to ja tobie odpowiadam przestań rąbać (usunięte przez administratora) innym. Ja wiem ze to będzie tak jak zamknąć w pokoju narkomana bez towaru na tydZień!!! A dla twoich wielbicieli i dobrych koleżanek info, ze nawet ich nie oszczędzasz i strzelasz do nich bez ugryzienia w jęzor tam gdzie jesteś.

Skończ pieprzyć
@Robin Hood

Napisz może kto nie obgaduje we firmie ? Plotki roznoszą się szybciej niż pierd z tyłka . Odezwał się świętoszek ,

@Robin Hood

Fajną macie, widzę, atmosferę w tej pracy.

Brygada G
@Adam

Jest dobrze, a będzie jeszcze gorzej :) relanium trzeba popić piwem hehe tak powstała komarowa.

Linie lotnicze

Komarowa gratulacje!! Słyszałem ze komar za ostatnie groszaki z portfela kupił tobie skrzynie drewnianą i opłacił wysyłkę do Afryki w jedną stronę. Spoko gość. Może coś mu pożyczę kasy niczym pożyczka u bociana, żeby jeszcze tobie na drogę kupił jakieś suchary i margarynę do opalania się. Ale problem jest jeszcze lepszy, zatęsknisz jeszcze za qovid-em, bo oni malarie mają hehe. Twój zająć :—)

Całusy
@Linie lotnicze

Uroczy jesteś

groszek z marchewką
@Linie lotnicze

Jakbyś wiedział imbecylu to komary przenoszą malarie

Talib
@groszek z marchewką

Teeej ale zabłysłaś niedorozwoju, i tu ciebie zaskoczę Ameryki nie odkryłaś komarowa i każdy o tym wie :-) Ale powiedz mi co ma twój wpis do mojego hahah Proponuje czytanie ze zrozumieniem - pomału ale dokładnie. Pochwał się lepiej jak potraktowali ciebie w śmigus dyngus hehe Komarowa dostała z wiadra pełnego pomyjów i szczochów :-) łaaał ty to masz wzięcie w swoim mieście. Teraz przynajmniej po szczochach włosy będą lśnić jak psu j@j@. Pełna profeska :-)

Lacho pacho

Oh eh ssaku

Paskal

Komarowa sorry ze się pytam, ale te oooh, eeh to jest twoje najbogatsze słownictwo którymi komunikujesz się z ludźmi hehe. Ja wiem ze czasem słownictwa się zapomina, ale ty zaczynasz używać słownictwa używanego w filmach dla dorosłych, w końcu te słowa masz wyuczone na blachę. No tez bym zapomniał jeszcze dosyć popularnego słowa eeeeeeee które oddajesz zazwyczaj w kiblu.

Sssssssyk
@Paskal

Och ech

Go

Że twoja stara ma osranego rowa to nie nasz problem

Rolnik z ciebie
@Go

Powtarzasz się, albo masz gó#&o zamiast mózgu. Komarowa tego nie napisała bo jest poziom wyżej, niż ty imbecylu. Ja tobie tatuś zamiast rozumu, wpajał jak wyglada obornik, to teraz wyglądasz jak rozrzutnik do gno#u. Jak próbujesz wywołać zamieszanie, to połóż się na torach kolejowych.

Jak można wyrobić sobie plecy u lidera ? Czy wystarczy tylko donosić ?

Hej

Oczywiście że jak liżesz zad , to masz większy przywilej .

Natural

A co ma komarowa wspólnego ? Jest miła i pracowita , nie jeden mógłby brać z niej przykład , ale nugusom zawsze źle

Set flet

Chyba pomyliłeś ją z kimś innym

Elvis Presley
@Set flet

Nie skomentuję Twojego wpisu.

Komarowa

Zwracam się do moich klientów z informacja, ze zgodnie z nowymi wytycznymi ministra zdrowia z dniem dzisiejszym na jedną moją dziurkę przypadać może jeden ku#@s. Odległość od mojej głowy do głowy barana musi wynosić przynajmniej 1m. Podwójne DDM Przypominam tez o dezynfekcji waszych długich pociech, oraz o karcie szczepień przeciwko wściekliźnie. Pamiętajcie bezpieczeństwo to podstawa. W przypadku opóźnień z mokrą robotą z mojej strony, przewiduje wprowadzenie zapisów u liderów. Pozdrawiam Komarowa

Dobra zmiana

Komarowa firma Bros ma w planach budowę nowej fabryki pod Poznaniem. Szukają takich jak ty żeby lepiej zrozumieć skuteczność swoich preparatów. Co ty na to? Daj szansę na lepsze jutro :-) daj odetchnąć świeżym powietrzem, bo o atmosferze to już nie wspomnę. Ale jak chcesz coś bardziej ambitnego w życiu robić, zostań wc kaczką.

Zostaw merytoryczną opinię o R. Twining and Company Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R. Twining and Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 239.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 13 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 150 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R. Twining and Company Sp. z o.o.