Opinie o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy R. Twining and Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

INFLACJA

Trzymajta się mocno

Dział BHP

Cześć Komarowa, słyszeliśmy ze miałaś wypadek w pracy. Dostałaś pr€#erwatywą między oczy. Fakt jest jeszcze lepszy gdyż guma nie posiadała atestu na rozciągliwość. Żeby dostać odszkodowanie prosimy donieś go nam. Czytaj dokładnie instrukcję na nich, bo wyraźnie jest napisane „nie gryźć, nie ciągnąć mocno” . Prosimy wziąć powyższe uwagi do siebie, bo będziemy musieli wprowadzić nakaz noszenia przyłbic w ubikacjach.

widz
@Dział BHP

Wiemy , głośno było o tym wypadku

Oooo

Tóż to szok

Anka

Lider produkcji - możecie powiedzieć coś więcej o tym stanowisku?

Ale czymu?

Anka

Dziękuję za ten monolog, jednak liczę na bardziej wyczerpującą i konstruktywną odpowiedź.

John Wick
@Anka

Jak myślisz samodzielnie to zapomnij...

Sex on the Beach

Jest zielone światło na popijawę. Kiedy odpalamy?

Yeti

Komar weź przestań ssać k#tasa Marka i weź się za robote.

Zasmucona

Piszesz o swojej przygodzie z dzieciństwa ? Smutne , że rodzice Cię nie kochali ;( nie masz się z kim o tym podzielić i wypisujesz tutaj . Przykro nam jest z tego powodu , ale spróbuj udać się do psychologa , chociaż nie wiem czy nie jest już za późno .

Tik Sriki
@Zasmucona

Komarowa umiesz czytać? Piszę o tobie , a nie o sobie. Jak nie potrafisz to do szkoły.

Fałszywa
@Tik Sriki

Komarowa to potrafi ale (usunięte przez administratora) odrobić każdemu ;(

@Zasmucona

Komarowa psycholog powiedziała że i tak dobrze się trzymam, jak na kogoś kto ma kontakt z tobą. Zalecił żebym odreagował stres w pracy wkladajac tobie envo do (usunięte przez administratora)

O nie!

No raczej że nie komara Hahahaha

Ooo

A kogo? hmm

Mini Zoo
@Ooo

Słyszałem jak opowiadała jak ją nietoperze w nocy przeleciały. Kolega opowiadał że cała Środa nie mogła spać, tak się darła. Ta to ma rozmach między nogami.

piekelna
@Fałszywa

Oj takkk

Leszno
gruzin

gdzie te kebaby dla zmiany C

Xyz

Witam. Słyszałem że dużo ludzi się zwalnia z firmy. Jaka jest przyczyna? O Komarowem już się naczytałem, proszę o poważne komentarze, chciałbym wiedzieć czy warto pracować w Twiningsie.

Avico
@Xyz

Jak masz darmowy obiad i zamiast ziemniaków chcesz wziąć fryteczki, to i tak musisz płacić xD

Sfinks
@Xyz

Jeśli chcesz trafić na trzy maszyny, po miesiącu szkolenia, być ganiana na komponenty przy braku operatorów, bez końca przymuszana na nadgodziny i bez podwyzki i widoków na cokolwiek przez bardzo długi czas, to proszę bardzo.

Nieeee

Sorry ale nie jestem zainteresowany

Szok

Dlaczego ludzie uciekają ???

Dajcie coś kierownikowi się nudzi :)

fred

nie będzie nadgodzin produkcję kończymy w piątek teraz nie pamiętam do 14 czy 18 W dni które odrabialiscie pół roku temu na 100% będzie wolne. na co dwa dni przed tymi dniami dawajcie polecenia nadgodzin. takich kilka przykładów

Plotki plociki
@fred

Źle rozumiecie , firma nie wystawia zleceń , nigdy by Was w konia nie zrobili . Jeden przez drugiego sieje ferment i plotki się rozchodzą , owszem mogą być małe zmiany , ale dają znać dużo wcześnie , wszystko zależy od angoli

Pani Domu
@Plotki plociki

Właśnie, nasza firma to wspaniałe miejsce. Rodzinne, ciche, pełne optymizmu. Dziwie się, że koledzy i koleżanki nas opuszczają.

Smutna prawda

Komarowej to juz chyba nic nie ruszy;(

Rydz
@Smutna prawda

Twinings,dobrze trafiles.Nie narzekac.

Ufo
@Pani Domu

Spieszmy się ich kochać, tak szybko odchodzą. Taki napis jest u bram między nogami insekta.

Rato

A dlaczego mam dać spokój komuś, kto swoim nieudolnym postępowaniem psuje ludzi, firmę i opinię o niej??? Wietrzenie szatni już się zaczęło. A skoro jesteś taki na + wobec nich, to wyjaśnij mi zasadę "dzienniczków ucznia", bo bardziej chorego rozwiązania to jak żyje, nie widziałem.

Karola
@Rato

Uważasz że dzienniczki wymyślił Marek ?

@Karola

Jeśli pojawiły się na Produkcji, to On musiał to przyklepać. Wystarczy!

Karola

Wątpię , Marek jest zbyt poważny

Rato

Wyraź swoją opinię wśród ludzi na zmianie, to przekonasz się co myślą ludzie o nim. Ja rozumiem, że wazelina jest Ci niepotrzebna, ale słowa wskazują na stan mocno włażący w (usunięte przez administratora) Nie znam gorszego managera, mając na uwadze wszystkich jakich w życiu człowiek spotkał. W każdej innej firmie, mającej minimalne europejskie standardy, nie przepracował by nawet okresu próbnego z takim postępowaniem i naginaniem przepisów.

Komarowa
@Rato

Ja wohl ich lieben alkohol, dobrze gadasz Marek nadaje się tylko do zmiany pieluch, chociaż i to może zj#&ać i założył na głowę.

Komarowa

Nieeeee, jak to ja mam się odp…..olić od Marka? Chyba Ciebie po#€b@ło malutka. Maruś jako manager jest cienki jak moja żyła udowa. Zaraz jak tylko czyta o sobie, dostaje kompleksu małego pe#i&@ i zgłasza adminowi prośbę o usunięcie wpisu!

Dr ojboliboli

Podzielę się plotkami jakoby przy logo firmy Twinings ma zniknąć oznaczenie TM (trade mark). Zamiast niego ma być narysowana komarowa. Oczywista oczywistość, to nie będzie jej zdjęcie, bo by klientów odstraszała, tylko zdjęcie komara takiego z książek i atlasów. No bo możecie pomyśleć o tym drugim komarze, a on już w ogóle fotogeniczny nie jest. Ogólnie to komarowa ma być symbolem pracy hehe. Za PRL- wisiała by w każdym punkcie szczepień. Na plakacie byłby napis ,, szczep się przed malarią”

Harcerze

Komarowa mam dobrą i złą wiadomość do ciebie. Dobra to taka ze nietoperze z Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień chcą się z tobą zaprzyjaźnić. Zła wiadomość to taka, że nie wierze żadnemu z nich. I co bardziej zafajdają po tobie kolejne bunkry. Ciekawe kto te ł@j&o strawione posprząta.

Trudno

Na zmianie A o tak same niedorajdy , więc dużej straty nie ma

Były zmiana A
@Trudno

No najwidoczniej niedorajdy zostały, a dobrzy i rozumni pracownicy odeszli, więc dla nas żadna strata dla firmy duża

Hessem
@Były zmiana A

Upsss „niedorajdy” to raczej jest wycelowane w insekta, niż w pożądnych obywateli. Proszę następnym razem się popraw i staraj się nie obrażać innych.

Uszkodzenie trabanta

Uszkodzenie trabanta

Paradoks

Chore to jest ze zwykły „jan” co się zatrudnił nie dawno ma 5000 tys brutto a ludzie co ponad 10 lat robią maja 4700 na goldzie… kpina !!!

Menager
@Paradoks

Znasz drogę na bramę. Pracownicy się zwalniają, nikt nie chce się u nas zatrudnić, ale jest dobrze. Herbaty nigdy nie ma na czas, ale to jest nieważne. Damy darmowe obiady i wszystko wróci do normy. NIE LUBISZ NA WPÓŁ SUROWYCH ZIEMNIACZKÓW?

@Paradoks

Z jednej strony, takie prawo rynku. Z drugiej, na horyzoncie zatrudnianie obcokrajowców, bo ci bardziej świadomi, już się zwolnili lub aktywnie szukają swojego miejsca gdzie indziej.

Cool
@Rato

Pomyśl dlaczego zatrudnia się obcokrajowców

HR
@Paradoks

Proponuje (usunięte przez administratora) papierem i zatrudnij się jeszcze raz, z kwotą 5000. Nie dziękuj - Pozdro

@Cool

Po to, żeby zmniejszyć koszty. Myślisz, że czemu macie weekend do końca miesiąca??? Koniec roku finansowego, w kasie brakuje pieniędzy na nadgodziny, a brytole zabronili już nadgodzin ze względu na zbyt duże koszty. Wiedza, że nie zrobicie już wyniku, to odpuścili. Poczta szemrana szybko poszła w świat i ludzie nie będą chcieli tu pracować. Tym bardziej że wciąż straszą 4-bryg. Wtedy to już sie szatnia przewietrzy!!!

Komar

Zawsze można przenieść fabrykę na Ukrainę

Prawda kole w oczka?

Komara d#p@

Rozbójnik z Jeżyc, ku#w@ ale nick :). Ciebie to Ukraińcy gonili chyba przez tydzień i na koniec (usunięte przez administratora) dali. Mogłeś napisać w nicku Groźny Chuck, może by mi włos na (usunięte przez administratora) drgnął.

Komarowej rajty

Telewizor mieli bo twoja stara im go dała żeby ją (usunięte przez administratora)

Dick

Uciekają ludziki z tego stateczku nieładu i fatalnego zarządzania.

hohoho
@Dick

Oj uciekają uciekają , ludzie mają dość tych OEE

?
@hohoho

Kto ucieka Komarowa???

Edek
@?

Mistrzu jak by ona z@j€%ała wypowiedzenie, to darmowy alkohol przez tydzień podawali by w kantynie.

Waran Gad z Komodo

Mało tego. Jeszcze wołają ludzi na dwunastki. PASIK, RATUJ LUDZI!!!

@Waran Gad z Komodo

A co on, Samarytanin??? Pokazywał jak powinno się pracować z ludźmi, to władzy nie pasował. Teraz pokazał kierunek, opuścił firmę bez przyszłości i tworzy coś nowego. Żal niektórym (usunięte przez administratora) ściska.

Psik
@Waran Gad z Komodo

Jeśli nadal będziecie pozwalali,by Wami pomiatali to nikt Wam nie pomoże. Zmieniają Wam regulaminy, piąty raz harmonogramy, traktują jak mięso armatnie. Kolega z HR nadal obiecuje co chce i nie ma żadnych konsekwencji z tych bzdur, które mówi. Macie dwa wyjścia. Albo się ludzie pozwalniają i nie będzie komu pracować, albo stańcie przeciw MM bo to on jest głównym problemem tego kołchozu.

Wróżka
@Psik

Ludzie prędzej zjedzą się nawzajem niż staną naprzeciw MM

@Wróżka

W każdej szanującej się i normalnej, powtarzam normalnej!!! firmie, już dawno pozbyto by się takiego managera. Skoro od dłuższego czasu nic się nie udaje, a ludzie opuszczają ten (usunięte przez administratora) to zarządzanie jest do bani, a osoby odpowiedzialne za to, wywalone na zbity (usunięte przez administratora). Dopóki brytole nie przejrzą na oczy, firma będzie powoli tonąć.

Dokładnie

No raczej.

Ciekawe

A o kogo ?

Tobias

Muszę zaproponować projekt w którym firma zaoszczędzi na prądzie. Może w ten sposób dadzą podwyżki. Mój projekt będzie zawierać zmiany w odkurzaczach centralnych. Zamiast nich wsadzimy ekologicznego insekta, a jego pysk połączymy z dotychczasową siecią. Średnica rur nie ma znaczenia, bo pysk jej jest w pełni adaptacyjny, i nie potrzebuje żadnych redukcji. Podczas ssania insekt używa języka do pełnego uszczelnienia połączenia, czyli zero strat na podciśnieniu. Ma również regulacje ssania przepustnicą w tylnej środkowej części zwanej ####. Mam nadzieje że MM poprze projekt i będzie mógł se %——@ do centralnego podłączyć i pomarzyć o M jak moskitiera.

Marko
@Tobias

Super projekt , trzeba wziąć pod uwagę .

Kurt
@Tobias

Dodam jeszcze, ze do konserwacji tygodniowej insekta, będzie potrzeba tylko 5% stężenia formaliny, oraz azotu. Ten drugi będzie jej (usunięte przez administratora)schładzać, żeby ta nie puchła i nie powodowała tyłozgryzu szczęki. No bo, o perpetuum ssaka trzeba dbać.

słodycz
@Kurt

a z drugim co ???

Kurt
@słodycz

Do chłodzenia krechy między nogami haha

Hans

Gęby nie otwieraj, bo cyklonu się nawdychasz i komary padną.

Hans

Wole się sam spuszczać, niż puszczać się w kiblu.

Hans

No nieeeee, nie mów mi że tobie (usunięte przez administratora)na czole wyrósł. To że masz wrzutów tyle ile osób mieści narodowy, a pojemność (usunięte przez administratora) jak objętość Morskiego Oka, to uwierz mi spuścić to możesz se gacie w kościele i głośno pierdnąć.

Stara gwardia

Murem za komarową! Komar t łeb :)

Za Chwilę Były Pracownik

Parę Słów o Firmie Twinings . Wyzysk w (usunięte przez administratora) Sami karierowicze.i wlazi (usunięte przez administratora) . się nie dziwię że wiara z Tad spierd... każą Ci (usunięte przez administratora) do ostatniego tchu a jak już padniesz to Cię podniosą i (usunięte przez administratora) dalej bhp w (usunięte przez administratora) sranie w banie a na magazynie wózki (usunięte przez administratora) jak paczka dropsow podstawowej rzeczy nie mają sprawnej .. hamulcy . W tej firmie można się zabawić jedynie zwyrodnienia stawów choroby psychicznej . POZDRAWIAM Wszystkich tych ludzi co muszą tak ciężko (usunięte przez administratora) ...

odlewnia
@Za Chwilę Były Pracownik

Spoko Lechu trzymaj się :) wracaj na wyspy osiołku

Jedwabny
@Za Chwilę Były Pracownik

Słuchaj jak byś napisał, że bzykający insekt nie ma hamulców, albo bzykający lider doprowadził Ciebie do żylaków (usunięte przez administratora) To na pewno sprawa by miała finał w TVN ,,Pod Napięciem” . Piszesz że wózki nie mają hamulca. To Twoim zas&@nym interesem jest takowy wózek zablokować z dalszej eksploatacji, i poinformować o tym przełożonego i wpisać do dziennika UDT powstałą usterkę. Czy jak jedziesz samochodem czy rowerem bez hamulca, to też przymykali na to oko?

Fik
@Jedwabny

Insekt może jedynie doprowadzić mrówke do (usunięte przez administratora)

Red

Aha

brbrbr
@Jedwabny

widzę że nie znasz realiów jakie panują na magazynie , blendingu. jest zasada jak wózek jeździ to masz jeździć.

Wózek ogoniasty
@brbrbr

Powiem tak, jak byś zgłosił komu trzeba, to na pewno serwis był by wezwany. A tak piszesz o niesprawności układu hamulcowego i biadolisz że musisz nim jeździć. W ten sposób narażasz siebie i innych użytkowników poruszających się tym wózkiem na ryzyko potrącenia lub uszkodzenia mienia. Jeżeli twój lider nie reaguje na zgłoszenie ustne, to trzeba maila wysłać jeszcze raz do niego i załączyć DW kierownika.

Nowe lepsze życie
@Wózek ogoniasty

Już to kiedyś słyszałem.. a za chwilę telefony od menedżera dlaczego tak mało zrobione...

Łazik Meksykański
@Nowe lepsze życie

To wtedy trzeba powiedzieć, że ze zlomu transformersa nie zrobisz.

Jesteście rozjeb@ni jak wam tak źle i nie dobrze w tej firmie to dlaczego w niej pracujecie. Idźcie do biedronki na kasę lub do evera kible i posadzki pucować. Albo rowy sprzątać PRACOWNICY Z BOŻEJ ŁASKI

Nie wiem czy wiesz ale ....

Do Evera nie jest tak łatwo się dostać niestety , trzeba mieć znajomości

Zenek

Jasne i nawet mają ogonki między nogami.

romeo

Slyszalem, ze jest jakas co ma brwi jak gargamel i laska co czysci akwaria z glonow.

Komar
@romeo

Zgadza się, jak l@$KE robi to j@j% na kokardkę wiąże ustami.

Polo
@romeo

Oooo które to?

Safari ZOO
@Polo

Glonojady są wszędzie hahaha. Zastanawiam się nad faktem, skąd u dziewczyn wzięła się chęć powiększenia pyska? Czyżby dopadły się do elektrycznego laktator i zamiast do cy€@ przyłożyła go do ust?

Kaloria
@Safari ZOO

Taka moda

Witam firma potrzebuje teraz ludzi do pracy bo pracownicy odchodza bo maja dosc ciaglego malo i straszenia Jak bedziecie.chcieli na magazyn to nie na zm b tam lider ab gnebi swoich i donosi na innych .odbiło mu stanowisko jak mu donosisz jak czak z clip to mozesz liczyc na urlop a reszta ogien nie polecam

Bubu
@Nowy

Jak robisz dyskotekę na robocie to tak jest

jebaka

A ten zastępca na blendingu ze zmiany B to miękkim (usunięte przez administratora) był robiony ? czy jakiś pedal.

Klok
@jebaka

Pewnie to drugie

Blender

Aaa już wiem o kim mowa , o Pudzianie w rurkach ?

Ciacho

Ale branie ma

Rrrr

Albo słabo sie starała

Morlina

No cóż, nie każda jest piękna żeby facetowi coś trykło.

goryl
@Morlina

przy dziewczynie która go zostawiła raczej każdemu by drygna

Śląska
@goryl

A jednak nie.

?
@goryl

Może przy obecnej mu dryga haha

Bob
@Morlina

Dokładnie

Krakowska C24
@?

Chyba raczej nie. Werka widać ze szuka porządnego drągala a nie flaka jawora. K#rwiki w oczach jak Renata Beger ma jak idzie przez hale.;)

Podwędzana
@Krakowska C24

To jest prawdziwa miłość

Podwawelska
@Krakowska C24

Laska ma 6+ na 10, gdzie bzykajcy insekt ma 2=. No ok, zmieniam ocenę po licznych interwencjach ze strony liderów na 1+. PASUJE

Frankfurterka

Nie ma idealnych par. Są tylko kompromisy lub bzykające insekty, które (usunięte przez administratora)już samym wyglądem.

Zostaw merytoryczną opinię o R. Twining and Company Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R. Twining and Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 238.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 13 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 150 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R. Twining and Company Sp. z o.o.