Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

Bombastyczna

Nie polecam , najgorszy (usunięte przez administratora) jaki może tylko być w tym zakładzie, wykorzystywanie ludzi zabieranie premii,(usunięte przez administratora)

Właśnie przez ludzi piszących durne opinie nie można znaleźć dobrych pracowników. Poczytają bzdury i rezygnują. Jak ktoś chce pracować to będzie pracował i będzie zadowolony. Nie jest sztuką stanąć za ladą i podawać. Trzeba dać coś od siebie .W każdej firmie są różne wymogi i jest to normalne. My właśnie jesteśmy takim narodem,że zawsze na wszystko narzekamy co by nie było. A niestety nie ma nic za darmo.

Bombastyczna

To życzymy ci powodzenia. Bo ja myślę ze przez takich jak ty , lizusów my trafiamy do ludzi gdzie piszemy im prawde jak jest w tej firmie, i byś chociaż nie kłamał ze tak cudownie jest.

Shsg

Jak ma się rozwijać pracownik, jakieś żarty. To jest fabryka. W czym ma się rozwijać w oczkowanniu ziemniaków na ruskie zawijaniu krokietów lub paczkowaniem tego wszystkiego. Żartujecie chyba sobie. Brak jakiejkolwiek własnej kreatywności tylko pilnowanie się tych samych receptur. Pytam się jeszcze raz w jaki sposób się tam awansuje. Ja tam nie widzę żadnych ścieżek awansu co jedynie ból kręgosłupa po przenoszeniu ton tego żarcia. Nie piszcie się na taki układ z nimi, bo nie dozyjecie emerytury. Co z tego że więcej zapłacą, ale jak od tego dźwigania skrzynek wam jajca nie podpadają i nie dostaniecie przepukliny to 100 dla każdego. Jest tam przemiał i tyle szkoda gadać.

filantrop
@Shsg

Jak ktoś ma potencjał to awansuje. Nie znasz historii pracowników, wiele osób pracuje na wyższych stanowiskach, a zaczynali od najniższego szczebla. Jeżeli nie możesz nosić ciężarów, po prostu nie zatrudniasz się w tej firmie. Niektórzy łączą pracę z przyjemnością i mają z tych ciężarów taką niezłą siłownie.

Mateusz Solecki

Ja mogę z czystym sumieniem polecić sklep na rogu Tatrzańska/Przybyszewskiego. Znakomity personel, zawsze pomocny i uśmiechnięty. Zarównie panie na wędlinach jak i panowie na mięsie. Personelu jest zazwyczaj w sam raz, chociaż praktycznie zawsze są tam kolejki i czasami po 10 osób, w takich Wierzejkach obok pusti i mięso leży, chociaż jest taniej. Dziwię się negatywnym opiniom, ale tę lokalizacje polecam z czystym sumieniem. Najlepszy sklep mięsny z jakiego korzystam

Leszno
Klient

Jakość obsługi w sklepach pozostawia wiele do życzenia . Na pytanie co może Pani polecić odpowiedzi brak . W czasach kiedy świadomość klienta wzrosła, chciałby jeść świeżo i smacznie takie średnie .

Gruby

Do D i S. Uczepiliscie sie tych masarni i cale zycie bedziecie w gównie grzebać. Znalezlibyście sobie jakąs normalną prace. Nie stać was na nic wiecej?

Rozczarowana

Pożegnałam firmę, rozczarowałam się i tyle

Znajoma

Pani S trafiła do Grota! Przecież ta osoba nic sobą nie reprezentuje o pracy nie wspomnę! Pewnie poprzedni pracodawca cieszy się, że w końcu pozbył się tej pani. Ciekawe czy Pan G zdejmie jej te sztuczne pazury haha. Pozdrawiam i życzę nowemu pracodawcy więcej szczęścia w zatrudnianiu ludzi.

trafnaopinia
@Znajoma

Szkoda , że cały czas nie wykorzystuje się na naszym rynku opinii od poprzedniego pracodawcy . Bardzo złym pomysłem jest też nazwę brzydko "podkradanie zasobów ludzkich" . Etyka biznesowa żadna , dla profesjonalnych działów HR minimalna wartość takiego pracownika , brak zaufania na wejściu.Nigdy nie chciałbym pracować w towarzystwie Pani S

No to jak tu już jedziemy też pracownik klient chwali a nie wie co w środku siedzi żenada kliencie bo nie wiesz ze białe murzyni cię obsługują jeszcze muszą być mili kultularni i w (usunięte przez administratora) ci wchodzić takie wymogi firmy.! Sztukateria grotowska

Jestem stałą klientką sklepu przy ul. Pomorskiej 3 od wielu wielu lat. Obsługa fantastyczna. Towar zawsze świeży. Pieką bardzo smaczne mięsa,które poleciłam swoim znajomym . Wędliny bardzo smaczne ,a mięso świeżutkie. Często składam zamówienia z wyprzedzeniem i realizacja moich zamówień jest super. Dziewczyny są bardzo miłe i grzeczne. Nawet dostałam od nich przepis na barszcz biały na waszej kiełbasie. Mąż nie może się go najeść taki jest dobry. Nie wyobrażam sobie robić zakupów w innym sklepie.

@anonymous

Idź do innego to spełni sen z powiek

Jestem następnym pracownikiem i moja opinia jest taka lans w świecie i necie a (usunięte przez administratora) firma powinna w klozecie.bron się kto może już też uciekam z tej firmy!

Pracownicy boją się pisac na tym forum

Kabanosy niewątpliwie były stare.

Witam czemu zamknięto sklep w łodzi na ul P. O. W?

Tadeusz
@Monika

Ponieważ nie był rentowny jak większość sklepów ZPM GROT.No i mało kto chce kupować ich byle jakie wędliny.Z tego co pamiętam to GROT kiedyś kojarzony był z dobrą jakością a teraz to zwykła masówka.

Heniek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie na forum? czy firma potrzebuje ludzi aktualnie?

Sedzia

Jak wygląda praca na myjce i ile się tam zarabia?

Dawid

Szkoda, że pracownicy nie piszą na tym forum!

Stan the Man

Wędliny niby są bez E a są naładowane na maxa fosforanami. Dzisiaj kupiłem szynkę, na 1kg dawka mx jest 200mg a ecotester pokazał 1250mg !!!!! Kiełbasa bez E... to samo 1200mg !!! I to ma być bez E ????? Oszustwo !!! Ecotwetwr soeks 4 .

Magdalena

Najprościej jest krytykować wszystko i wszystkich .Jestem stałą klijentką na ul.pomorskiej i tam dziewczyny nie mają prosto .Bardzo dużo patologii niejednokrotnie byłam świadkiem jak im ubliżano za jakość towaru z garmażu a co one są winne sprzedają co dostają.Zawsze miłe i uśmiechnięte zawsze pomocne doradzą i jestem zawsze zadowolona z zakupów.

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. - Starowa Góra

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.