Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

Twardy

Dfg gubisz się w zeznaniach.Długo już pracujesz w firmie Grot?Daj spokuj i bezmyślnie nie odpisuj.

Xyz

A po co szukają?I tak tam nikt nie Chce iść do pracy.Żal ..... ściska.

Zosia

A przyprawy mają z trawy.Hi.Hi.

Xyz

Jaką jakością.Tym byle czym co produkują ze starego mięsa z mroźni....

Leszno

Ludzie nie czytajcie durnych opinii.Pracuję w tej firmie prawie 5lat,nigdy nikt nie zabrał mi premii,nadgodziny są płacone.Jak się przyjmowałam też czytałam negatywne opinie,ale postanowiłam sama się przekonać i nie żałuję.Jak ktoś napisze dobre zdanie o firmie to zaraz są komentarze,że to góra pisze,a negatywne to każdy może napisać,bo anonimowo.Przez takich ludzi dużo osób rezygnuje z podjęcia pracy,a szkoda,bo zawsze warto spróbować i samemu się przekonać nic się nie traci.

Anonimowy

Ale numer!!!!Podobno produkcji wyrobów z beczki Pana Grota nauczył ojciec i dziadek??!!Rodzinna tradycja...Nie ładnie tak kłamać klientów i przypisywać sobie nieswoich technologii.Żenada i duża oznaka płytkości.Jak ktoś się dowie,że przypisuje sobie Pan cudze osiągnięcia to pęknie ze śmiechu..

Krzych
@Anonimowy

Tak to prawda.Pan Grot nie zrobił tych wyrobów i nie nauczył go tego ani ojciec i dziadek.Nie ładnie .Nie ładnie.To się nazywa kłamstwo....

Zosia
@Krzych

Słyszałam o tych ich wyrobach.Kiedyś kupowałam.Były super.Ale dlaczego już nie są....Mam pytanie skoro to nie Pan Grot czy rodzina je zrobili to kto?Tak z ciekawości pytam.

Zły

Nie polecam!

mycha

Trochę tego nie rozumiem. Wszyscy tak narzekacie.. Jak mi nie odpowiada praca i jestem w niej źle traktowany/traktowana to szukam innej, z której będę zadowolony/a. Przypuszczam, że nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Pini

Rotacja jest cały czas; na każdym stanowisku. Oferty też są cały czas na stronie www, do tego przez agencje pracy poszukują pracowników.

prawda

No podają tak bo nikt tam nie chce pracować tam. Przepraszam ale nie ma tam takiej kwoty do zarobienia i praca to harówa a wiem co piszę. Nie będę nikogo przekonywać proszę iść spróbować a po 2 tygodniach proszę się jeszcze raz odezwać czy jest faktycznie to 3.500,00 zł. BRUTTO do zarobienia.

Będzie kolejna Wędzona, tam też syn zaczął rządzić...

rozczarowana

To źle się orientujesz wcale taka stawka nie jest jak mówisz wypłacają najniższą średnia krajową i każą pracować po 12 godzin na dodatek nie ma mowy o przerwach. Paczkowalnia ma największy przemiał ludzi tam ludzie pracują po góra 2 miesiące a ci co zostają to są zdesperowani. Jeżeli tam nie pracujesz to nie wypowiadaj się. Tam pracodawca robi z pracownikiem co tylko chce. Więc zanim się zaczniesz wypowiadać to się dowiedz Bożenko. Rozczarowana

Krzych

3500 to chyba za trzy miesiące to się zgodzę tam jest (usunięte przez administratora) nie polecam a

Abstra

Szanowna Pani miała okazję Pani nas poznać, a my przedstawić konkretne propozycję pod dany projekt. W Firmie ZPM GROT natomiast wciąż są wybierane od lat te same schematy, które nie wnoszą nic nowego w działalność Firmy.

zasmucony

Ooo, widac, ze kadry zaczely prace i siedza na goworku piszac chwalebne komentarze:) Zatrudnienie na umowe o prace to dzis standard w kazdej z wiekszych firm, chyba ze mowimy o pracy sezonowej i ukraincach, to wtedy faktycznie zatrudnia sie przez agencje pracy. No i wlasciwie poza ta umowa o prace nic wiecej nie ma:-) Brednie o socjalu pisza tu kadrowe zeby zachecac idiotow do przyjscia do pracy. Tak samo na rozmowie kwalfikacyjnej cuda obiecuja. Pozniej jak podpiszesz umowe to dopiero sie dowiadujesz, ze multisport przysluguje Ci po pol roku harowy;-) Premie notorycznie zabierane. Nadgodzin nie wyplacaja, a zeby zrobic swoje musisz je robic. Kase i szkolenia to maja tylko kierownicy i co chwila sa wielbieni. Zwykly pracownik biurowy czy produkcji jest nikim w oczach wlasciciela

Prawdomówny
@zasmucony

Zgadzam się z przedmówcą "zasmucony" to jest czysta prawda ten zakład pracy to jest jedno wielkie dno kłamstwo na kłamstwie kłamstwem popychane. Szczera prawda

Pogoda

Czy tak naprawdę źle się dzieje w tej firmie, że wasi koordynatorzy jeżdżą po konkurencyjnych sklepach mięsnych i zostawiaja wizytowki z namiarami na wasze dane do działu kadr. To jest żenujące co robicie. Jeden wielki wstyd. A uważacie się za taką pożądaną firmę. Tragedia!!!!

Pogoda

Designer

Z naszych dotychczasowych doświadczeń firma Grot jest firmą która cały czas chce iść do przodu i podążać z duchem czasu . Reklama i marketing to z całą pewnością tylko kropla w morzu aktualnych działań w tej firmie. Z naszej strony polecamy współpracę z firmą Grot zarówno w zakresie reklamy jak i marketingu. Łukasz Pawlak Senior Designer w firmie Media4U

ZPM GROT

Aktualne oferty pracy można śledzić na naszej stronie internetowej, gdzie znajdzie Pan/i informacje na temat danego stanowiska. Można też skontaktować się telefonicznie ((42) 230 22 46) i wtedy postaramy się odpowiedzieć na zadane pytania. Dodatkowo zachęcamy do wysyłania CV (rekrutacja otwarta) na adres mailowy rekrutacja@zpmgrot.pl. Dział HR

ZMP GROT

W związku z tym wpisem chcielibyśmy poprosić o trochę profesjonalizmu i rzetelności. Nasz marketing przestawia konkretne wymagania i oczekujemy na propozycje z rożnych źródeł. Wybierana jest najlepsza oferta, która najlepiej odzwierciedla to czego oczekujemy. Wszystko odbywa się na ustalonych wcześniej zasadach i tego się trzymamy. Dziękujemy.

Lalka

Kto to pisze te pozytywne opinie chyba sama p.Jola i sam p.Dominik atmosfera jest nie do wytrzymania

zenek

Chciałam tylko wyrazić swoją opinię na temat tej firmy nigdy w życiu nie pracowałam tak wrednej firmie jak ta cała tak zwana firma to jedno wielkie bagno

zadowolona
@zenek

Zenek ja pracuje w firmie już 2,5 roku i do tej pory nie dało się odczuć tej wredoty jak napisałeś. W każdej firmie może się trafić ktoś kto zajdzie nam za skórę. Ja mam to szczęście, że mam super atmosferę i kierownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. - Starowa Góra

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.