Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

sklep ul bratyslawska kolejki jak za komuny obsluguje tylko jedna osoba w sobote druga podobno robi zamowienie oj dlugo to robi Jedna osoba nie jest w stanie szybko obslugiwac ,mielic miesa czy prezes firmy interesuje sie swoimi sklepami

Maja

@anonymous co dokładniej to oznacza? Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot” Sp. j. obniża wysokość wynagrodzeń swoim pracownikom? To zazwyczaj jest obopólne podpisanie odpowiedniego aneksu do umowy. Pracownik musiałby również wyrazić zgodę na takie rozwiązanie. Czy możesz napisać więc jaśniej, co masz na myśli?

Zarobki coraz gorsze jedna wielka masakra

Igor

Skąd takie rewelacje macie? Konkurencja podrzuca??

Zebra

Szukam pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego i słysząc dobre opinie o Grocie myślę o aplikowaniu. Czy jest w chwili obecnej zapotrzebowanie na takiego pracownika? Może jeszcze dowiem się jak przebiega rekrutacja? Na jaką kasę mogę liczyć na wejście?

aaa
@Zebra

Co słysząc???Dobre opinie???

Ola
@aaa

Uwierz w Zbyszku jest gorzej

Magda

Bardzo lubię produkty tej firmy. Przemiły i uczciwy personel jest w sklepie na Kopcińskiego i na rynku Baluckim.Natomiast na Pomorskiej wiele do życzenia zakupiłam dziś surówkę z datą do dziś co zobaczyłam w domu poza tym Pani była bardziej zajęta omawianiem grafiku niż obsługą klienta - wszystko z łaski i najlepiej wyjdź

Gregor

Macie jakieś informacje potwierdzone , że tak piszecie?

Iroll

Szkoda firmy przez dwadzieścia parę lat byli na łódzkim rynku ale wszystko ma swój kres coś pan prezes (usunięte przez administratora)

Bożenka
@Iroll

Iroll.Nie rozumiem.Zwijają interes?Bankrutują? Sprzedają się?

aaa

A ja jestem zadowolona z obsługi!

Maja

@Stały Klient może to była sytuacja, kiedy druga osoba miała przerwę i przez moment tylko jedna ekspedientka musiała sobie poradzić. Może warto było zostać w kolejce i zapytać tej pani czemu jest sama na stanowisku pracy w Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego „Grot” Sp. j.?

Stały Klient

Do Prezesa Firmy GROT! Jestem Waszym stałym klientem w sklepie na ul.Michała 1 zawsze była tam szybka i sprawna obsługa co tylko przyciągało klientów, po wczorajszym dniu gdy byłem w sklepie po 17 i zobaczyłem długą kolejkę i jedną dziewczynę która się dwoi i troi żeby szybko obsłużyć wszystkich poprostu wyszedłem. Nie wiem jak to się stało że była sama ale jest to niedopuszczalne, mam nadzieję że to był jednorazowy incydent gdyż w innym razie stracicie nie tylko mnie a myśle że i wiekszość klientów. Postarajcie się rozwiązać ten problem. Z Poważaniem Stały klient.

Maja

@mała to fajnie, że firma daje taki benefit swoim pracownikom. A czy bony na zakupy są do wykorzystania tylko w sklepach firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot” Sp. j.? Czy są to takie ogólne zakupowe bony jak "sodexo"?

Najśmieszniejsze jest to,że firma otwiera sklep za sklepem,a nie ma obsady na starych sklepach i pracujemy coraz dłużej.

pixi

wszędzie jest syf...u konkurencji tez ....czas aby pracodawcy zadbali o pracowników ....w końcu wasz los zależy od nas ...od pracownikow ....traktujcie nas jak ludzi ...nie jestem zwiazana z tą firmą konkretnie ale ogonie z handlem ....

mała

tak dostajemy bony na zakupy za wykonanie planu sprzedaży i co roku na święta dostajemy paczki z wyrobami naszej firmy

Maja

@mała czyli w Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego „Grot” Sp. j. dostajecie co miesiąc bony? A na co są te bony? Na zakupy, pieniężne? @pracownice Wam się dobrze z szefowową współpracuje i możecie polecić pracę w tym miejscu?

mała

a co powiecie na brak bonów za sprzedaż za grudzień?

Polecić mogę sklep w Radomsku, Panie zawsze uśmiechnięte,jako klientka jestem bardzo zadowolona,szkoda tylko że w naszym mieście jest tylko jeden sklep firmy Grot

Maja

@Natali masz oczywiście rację, że rozmowa jest najlepszym zawsze wyjściem z sytuacji, gdzie strony mogą przedstawić swoje argumenty. Ale słyszał to klient, więc on takiej rozmowy nie odbędzie. Jednak jeżeli ktoś ma jakiś problem to zawsze warto najpierw porozmawiać. Widzę, że Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot” Sp. j. w 2016 roku został uznany za "Przedsiębiorstwo Fair Play" http://zpmgrot.pl/wp-content/uploads/2016/02/2017-Fair-play-kopia.png , więc taka nagroda też musi o czymś świadczyć.

Natali

@Marek ANONIM Piszesz o niewłaściwym zachowaniu pracownika firmy ale nikt nie skarżył sie na nieprzyjemne sytuacje. Może wyolbrzymiasz problem o ile jest? Forum nie załatwi tematu jedynie rozmowa z szefem!!

Marek ANONIM

Proponuję przyjrzeć się Grotowi w Pabianicach. Bardzo proponuję. Szefowej. Słyszałem jako klient jak raz zwraca się do pracowników i jestem w szoku. Kto takie babsko zatrudnił?

granada
@Marek ANONIM

Kto zwracał się do pracowników w taki sposób? Czy to na pewno była szefowa z Grota?

Dark
@granada

To bzdura..... Jakas pomylka

pracownice
@Marek ANONIM

o którą szefową chodzi , bo my jako pracownice grota nie mamy żadnych problemów z naszą kierowniczką więc tym bardziej dziwi nas ten wpis .....

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. - Starowa Góra

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.